Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS prodavam lorenz kupuvam VANQUISH маск miladinka nokta Coil deus mask врътка tesoro грунда Simplex 5000 нишани nexus GOLD пират Minelab Spectrum голден Fisher Майнлаб wave
 

 wave металдетектори

Go down 
+23
Aemilivs
yaponetsa
colombo
BEKS
pavlinbass
imperio
Avrelian
adminn
ztdmp
Пламен
mdetectors.bg
www
sony147
wave
laki
don
Golden Mask
notron
stoian8411
virus2009
pgd
PP
ibosar
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
palaviq
Новобранец
Новобранец




wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 3:16 pm

pavlinbass написа:
кършака написа:
Какво го бърка Golden Mask неговите машини дали са добри или не?Той човека е търговец а не майстор,през х...я му е.Има 2-ма ,3-ма дежурни тук които си му правят реклама,само да чуят че се говори за маски,жив и здрав да е това е Бизнес.
Как да не го бърка бе човек,нали на това се дължи успеха му(на качество,добра изработка,също така неговите антени са наи качествени).Владо нее търговец а ПРОИЗВОДИТЕЛ на металдетектори...изглежда на теб не ти харесва да се говори за Golden Mask Very Happy

павлинчо Smile ето собственото мнение за собствените антени,познай на кого(цитат от този форум):

AAAlexey написа:
Всем привет!
Благодарю всех участников форума, кто помогает мне в покупке детектора.
Ваши мнения для меня важны.
Честно сказать, на русскоязычных форумах меня склоняют к покупке GM3. Я думаю, купить именно эту модель. А предложенией НЕТ!!!

Golden mask......:
Градски, не се занимавай с глупости а си купи нова машина Ако намериш втора употреба GM ще е на 2+ години, задължително за нови батерии и нова търсеща сонда, тия тънкажи накрая ще ти излязат по-скъпо.

И ако това е най-най Магнума в БГ къде отиваме Smile
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 3:36 pm

palaviq написа:
pavlinbass написа:
кършака написа:
Какво го бърка Golden Mask неговите машини дали са добри или не?Той човека е търговец а не майстор,през х...я му е.Има 2-ма ,3-ма дежурни тук които си му правят реклама,само да чуят че се говори за маски,жив и здрав да е това е Бизнес.
Как да не го бърка бе човек,нали на това се дължи успеха му(на качество,добра изработка,също така неговите антени са наи качествени).Владо нее търговец а ПРОИЗВОДИТЕЛ на металдетектори...изглежда на теб не ти харесва да се говори за Golden Mask Very Happy

павлинчо Smile ето собственото мнение за собствените антени,познай на кого(цитат от този форум):

AAAlexey написа:
Всем привет!
Благодарю всех участников форума, кто помогает мне в покупке детектора.
Ваши мнения для меня важны.
Честно сказать, на русскоязычных форумах меня склоняют к покупке GM3. Я думаю, купить именно эту модель. А предложенией НЕТ!!!

Golden mask......:
Градски, не се занимавай с глупости а си купи нова машина Ако намериш втора употреба GM ще е на 2+ години, задължително за нови батерии и нова търсеща сонда, тия тънкажи накрая ще ти излязат по-скъпо.

И ако това е най-най Магнума в БГ къде отиваме Smile
Добре де,кажи тогава кои са наи добрите БГ детектори които отговарят съотношение на цена,качество,здравина,външен вид,стабилност и добра дискриминация и не на последно дълбочина при орудено?!?!?!?!
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 8:11 pm

тук в този форум или само най-хубави и ласкави (все едно мацка сваляте) думи за голден мацките и производителя,или нищо нема пишете Smile ина4е ,,,имате работа с най,ама най-дилбок детектор и най голем спец Smile хем детектор хубав,хем производител Smile
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 8:53 pm

Да и аз мисля така , че половината форум са рекламни лица на пародията голден маск .Решил сам да купя White's XLT , но ми казаха че било плитко като маската верно ли е ?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 8:59 pm

notron написа:
Да и аз мисля така , че половината форум са рекламни лица на пародията голден маск .Решил сам да купя White's XLT , но ми казаха че било плитко като маската верно ли е ?
Маската и хлт-то не са за начинаещи.
Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 8:59 pm

Щом са ти КАЗАЛИ верно е
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 9:00 pm

notron написа:
Да и аз мисля така , че половината форум са рекламни лица на пародията голден маск .Решил сам да купя White's XLT , но ми казаха че било плитко като маската верно ли е ?
ДА Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 9:03 pm

малко излизате от темата колеги
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 9:05 pm

stoian8411 написа:
малко излизате от темата колеги
Стояне,земи кажи някоя добра дума за тоя Wave,че направо .... Smile
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 9:34 pm

аз съм с по стария модел на wave.и съм доволен от машинката.тука гледам едно голямо оплюване става.може да пишете и без да плюете .ту на бандито ту на wave. най-добре става с паралелни тестове.аз съм съгласен на един такъв тест.някой от плевенско ако желае можем да направим паралелен тест.новата машина на wave предполагам че е по- добра от моята която имам.не съм имал честа да я видя .все пак вижте цената и тогава говорете
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСъб Май 29, 2010 10:08 pm

добре де,защо изтрихте на империо и владо бисерите

: EMO,ти ли ги праиш тея магии ?! крайно време е на производителите да им сложите спира4ки и да се спрат с рекламите.тук мисля 4е е форум за КОЛЕГИ найве4е!
Върнете се в началото Go down
wave2
Новобранец
Новобранец




wave металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 4 EmptyСря Ное 14, 2012 8:53 pm

ibosar написа:
колеги ако някой работи с тази машина може ли да си даде мнението,как се държи на урудено,като дълбочина може ли да конкорира на golden mask3? Благодаря ви!



Новият wave 2 е перфектна машина!
Лично със с wave 2.
Върнете се в началото Go down
 
wave металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Wave A2 plus
» уредите wave
» За Wave

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: