Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Coil GOLD Simplex 5000 врътка TEKNETICS нишани Spectrum deus nexus tesoro VANQUISH lorenz Майнлаб kupuvam wave nokta mask Minelab голден miladinka prodavam маск пират грунда Fisher
 

 Форумо на Стан Гладиаторо

Go down 
+17
charon
imperio
Petronii
Dominos
sony147
deadman_
zolak
mdetectors.bg
adminn
FILIP2
Magikman
Domina
apti
sitalk
zanvan
SAGITTARIUS
stan960
21 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyСъб Дек 04, 2010 11:47 pm

Туа ако рече админо а ми не тръка форумо мое пишат бришат с умовете си или с гъзовете си све Свободни Търсачи имащи некво мнение.Латинско-Българската шльокавица не са тачи -По нашенски Български нема значка къв ша е диалекта -Ако обичате.ТЕМАТА за начало е - Кво стая у таз организация Федерацията по Металдетектинг и има ли то почва у нас - Щото според законо не требе да я има таз завера - Що рекох Завера ли - Ми щото там никой не знае за кво е избран изглежда всеки си има своя идея и тайна за като кво да върши -Нема отчетност на движението и употребяването или не на парите по сметка -Нема и поне видим зареч да има некъв Контролен съвет който да осъществява споменатия по горе контрол и да го довежда до знанието на членовете си. - Е Аз не съм член на БНФМ но много ми е интересно да попитам момчетата който са членове -Някой обясни ли им за какво аджеба са си платили лептата -Щото не вервам да получат смислен отговор освен мъглявите дрънканици за некво бъдещо вероятно илюзорно действие. lol!
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:07 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:08 am

ooooooo баце и тил направи тема брее бравосс на бутилка коняк сам та викам ти доида о темата без уружие Laughing Laughing Laughing


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:22 am

Я сум веке маанал два буркана с вино та най много а ма накараш а обърна трети........................................ препиване
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:29 am

stan960 написа:
Я сум веке маанал два буркана с вино та най много а ма накараш а обърна трети........................................ препиване
:soif100: слушаи сегъъ Cool оди о др форум и си вземи темата от там снимаи га додет нее затрита бесна е и тук можем я доразвием на спокоиствие с пове4е учасници Evil or Very Mad Exclamation
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:33 am

.





Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:22 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:34 am

SAGITTARIUS написа:
stan960 написа:
Туа ако рече админо а ми не тръка форумо мое пишат бришат с умовете си или с гъзовете си све Свободни Търсачи имащи некво мнение.Латинско-Българската шльокавица не са тачи -По нашенски Български нема значка къв ша е диалекта -Ако обичате.ТЕМАТА за начало е - Кво стая у таз организация Федерацията по Металдетектинг и има ли то почва у нас - Щото според законо не требе да я има таз завера - Що рекох Завера ли - Ми щото там никой не знае за кво е избран изглежда всеки си има своя идея и тайна за като кво да върши -Нема отчетност на движението и употребяването или не на парите по сметка -Нема и поне видим зареч да има некъв Контролен съвет който да осъществява споменатия по горе контрол и да го довежда до знанието на членовете си. - Е Аз не съм член на БНФМ но много ми е интересно да попитам момчетата който са членове -Някой обясни ли им за какво аджеба са си платили лептата -Щото не вервам да получат смислен отговор освен мъглявите дрънканици за некво бъдещо вероятно илюзорно действие. lol!

Стан приятел аз както знаеш съм нов във форума и едно не ми е ясно-как успяваш да пишеш във сайта на федерацията без да си неин член ?Наскоро попитах колегата Феникс защо не пише за проблема си в сайта на федерацията ,та той ми отговори -цитирам ;че само с кур.ка опс членска карта;можело??Сигурно ще ми обясниш - за да не си мисля че тъчеш на 2 стана.
Ш ти обяснъ байовото - Миналата годин бех нещо като член на Федерацията -уж малко по заслуги и с паричната помощ на Адаша що тогай бех безработен -както и сега де.Та туй което си прочел е с давност -мисля ги пише тия неща -в колко часъ кой ден месец и година и т.н. бла бла -Сигур не си погледнал добре -Иначе ш са усъмнъ в чистотата на идеята да ма изкарваш тъкач на два стана -Нъл ма разбра байчовото -Не са ми смъкнати гащите и не съм педал.................................... Basketball - Апропо -Ако бях член на федерацията това де съм пуснал като тема тук щеше да го видиш там.


Последната промяна е направена от stan960 на Нед Дек 05, 2010 1:32 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:41 am

zanvan написа:
stan960 написа:
Я сум веке маанал два буркана с вино та най много а ма накараш а обърна трети........................................ препиване
:soif100: слушаи сегъъ Cool оди о др форум и си вземи темата от там снимаи га додет нее затрита бесна е и тук можем я доразвием на спокоиствие с пове4е учасници Evil or Very Mad Exclamation
- Тя се припокрива с тая тук Баце - не мъ карай да извършвам други действия освен дигането на чашата че ш са объркам........... Laughing
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:49 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:22 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 12:50 am

stan960 написа:
Туа ако рече админо а ми не тръка форумо мое пишат бришат с умовете си или с гъзовете си све Свободни Търсачи имащи некво мнение.Латинско-Българската шльокавица не са тачи -По нашенски Български нема значка къв ша е диалекта -Ако обичате.ТЕМАТА за начало е - Кво стая у таз организация Федерацията по Металдетектинг и има ли то почва у нас - Щото според законо не требе да я има таз завера - Що рекох Завера ли - Ми щото там никой не знае за кво е избран изглежда всеки си има своя идея и тайна за като кво да върши -Нема отчетност на движението и употребяването или не на парите по сметка -Нема и поне видим зареч да има некъв Контролен съвет който да осъществява споменатия по горе контрол и да го довежда до знанието на членовете си. - Е Аз не съм член на БНФМ но много ми е интересно да попитам момчетата който са членове -Някой обясни ли им за какво аджеба са си платили лептата -Щото не вервам да получат смислен отговор освен мъглявите дрънканици за некво бъдещо вероятно илюзорно действие. lol!

Стане,наред ли си бе брачед?
Май си наистина на два буркана.. Laughing
Кой ти каза,че няма отчетност? Що не дойде на Събраните да видиш ,че имаше?
Имаше отчетност,подробна,за всичко.Е,документи не сме гледали,ако това искаш.
И защо да няма почва у нас? Има.Ама, много хора май искат да няма.Ти,даже си призна сам,че с чужда помощ(финансова) си станал член.Сега пък не си член? И как така?
Стане,не те познавам,но мился,че си от опитните колеги,по това ,което чета,твоите мнения..Ай стига вече се излага.....Който неще Федерация,поне да не плюе.Плюете по един голям ТРУД,който някой хора направиха.Е,не всичко е "розово",но не може да стане изведнъж....
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 1:04 am

.



Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 1:30 am

Наред съм баце -Все още -Ае ако обичаш и искаш да н са обясняваме на всеослушание - Щот къв съм та неам спирка на язико - Да не излезе че по Закон събранието е било нелигитимно -Пък ти разправяш чак за неква отчетност.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 2:22 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:24 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 5:08 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 5:28 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:26 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 9:20 am

SAGITTARIUS написа:
sitalk написа:
stan960 написа:
Туа ако рече админо а ми не тръка форумо мое пишат бришат с умовете си или с гъзовете си све Свободни Търсачи имащи некво мнение.Латинско-Българската шльокавица не са тачи -По нашенски Български нема значка къв ша е диалекта -Ако обичате.ТЕМАТА за начало е - Кво стая у таз организация Федерацията по Металдетектинг и има ли то почва у нас - Щото според законо не требе да я има таз завера - Що рекох Завера ли - Ми щото там никой не знае за кво е избран изглежда всеки си има своя идея и тайна за като кво да върши -Нема отчетност на движението и употребяването или не на парите по сметка -Нема и поне видим зареч да има некъв Контролен съвет който да осъществява споменатия по горе контрол и да го довежда до знанието на членовете си. - Е Аз не съм член на БНФМ но много ми е интересно да попитам момчетата който са членове -Някой обясни ли им за какво аджеба са си платили лептата -Щото не вервам да получат смислен отговор освен мъглявите дрънканици за некво бъдещо вероятно илюзорно действие. lol!

Стане,наред ли си бе брачед?
Май си наистина на два буркана.. Laughing
Кой ти каза,че няма отчетност? Що не дойде на Събраните да видиш ,че имаше?
Имаше отчетност,подробна,за всичко.Е,документи не сме гледали,ако това искаш.
И защо да няма почва у нас? Има.Ама, много хора май искат да няма.Ти,даже си призна сам,че с чужда помощ(финансова) си станал член.Сега пък не си член? И как така?
Стане,не те познавам,но мился,че си от опитните колеги,по това ,което чета,твоите мнения..Ай стига вече се излага.....Който неще Федерация,поне да не плюе.Плюете по един голям ТРУД,който някой хора направиха.Е,не всичко е "розово",но не може да стане изведнъж....

Колега Ситалк само да не се изтълкува погрешно!Въпроса ми към Стан беше личен и предполагам и отговора му към мен за да съм на ясно и моля да не се коментира !А иначе за федерацията си говорете колкото си искате .Може би трябваше да го попитам на лични!

Сагитарчо,този ми отговор беше към Станчо.Нещо май се обърка. Laughing
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 9:36 am

stan960 написа:
Наред съм баце -Все още -Ае ако обичаш и искаш да н са обясняваме на всеослушание - Щот къв съм та неам спирка на язико - Да не излезе че по Закон събранието е било нелигитимно -Пък ти разправяш чак за неква отчетност.

Ехееее,сега пък нелигитимно! Shocked
Ами защо не се обадихте на качулките да дойдат и да ни закопчеят? Че да ви олекне.
Продължаваш да се излагаш.
Ти сега какво?-не искаш да има БНФМ или да има ,но да е друга.Айде кажи си становището.И защо не дойде там,като си недоволен от нещо? Нали затова е Събрание?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 10:39 am

Кво да ти кажа брачед -Тука ме хвана на тясно-Да да я има ма да е Друга -Всеки знае че не съм против Федерацията -Кви качулки и закопчаваници та тресат - 240:3=на около74-5 или както се казва 1/3 за легитимност -Присъстващи между 30 и 40 половината от който предполагам местни -Сори ма на хроники с предизвестен край не ходя - Хабене е на нерви време и средства а те не са ми в излишък - То ако погледнеш май няма и половината от очередителите който бяхме първият път -Сигурно и не съм осведомен в подробности за всичко -нямам и претенцийте нямам карта и не съм член на БНФМ -То всъщност тука идва интересният момент -Някой си помислиха че картата ще е нещо като индулгенция -Не стана -И те се дръпнаха -Други помислиха че все пак ще имат някаква протекция -Не да ходят по арх.обекти -просто да си упражняват хобито нейде по полето или гората -и тая не стана -И те се дръпнаха - Нормално -след като Федерацията се дистанцира от всеки случай независимо със или без участието на нейн член -независимо били ли са тия хора на обозначен арх.обект или не -кво да очакваш -Писах го и на друго място -Такава Федерация прекрасно устройва властимащите - ИМА обаче един човек който въпреки всичко се опитва да работи И работи с институцийте И е постигнал доста в района в който е -Щото ако някъде си имат негласно споразумение на не знам ква основа с Полицията да не ги закачат -То Той го постига легитимно -Голяма част от тия 300 са благодарение на неговите действия - Скоро сигурно и най многобройният Клуб по Металдетектинг към БНФМ ще е реалност в резултат на неговите действия - Като за благодарност макар че е Зам.Председател -Не само не му помагат ми и може би умишлено му пречат и то хора който са в управата на Федерацията - В тоя ред на мисли гледам ентусиазмът за създаването на Регионални Клубове нещо са изпари -Дали щото никой и не се постара да внесе яснота като какъв ще е статутът на Клубовете към Федерацията -Или щото некой от вътре блокира нещата така и не е ясно................................................... - Такива ми ти ми работи Sitalk - Баце SAGITTARIUS добре си ги изредил мислите в по предният си пост -Щото нъл знаеш от туй "Що ма брига" след 90г. българите сигурно ще съществуват сал в резервати като Северноамериканските индианци сега. Smile
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 2:48 pm

Аз не ти говоря нищо за зам.председателя.Но ти като говориш против БНФМ,значи говориш и против него,щото той е неин зам.председател. Smile
И пак ти казвам-редно е да дойдеш там на място да критикуваш,нападаш,хвалиш и др.подобни.Там му беше мястото.Не зад компютъра.Ако ти е трудно идването,мисля,че без проблем щяха да ти пратят пари,ЗА ДА ДОЙДЕШ.Щото на всички щеше да е интересно твоето мнение по всички въпроси.НО ТАМ НА МЯСТО.
И как да не си член? С кой чл.номер си се регистрирал тогава във Форума На Федер.?
Иначе,за резервата си абсолютно прав.За жалост. Sad
След време ще живеем във вигвами,накичени с пера,ще пушим лулата на мира,ще се молим на Маниту,Великия дух и ще играем "Танца на бизоните"... rendeer :animaux15:
А според теб кои ще охраняват Резерватите,за да не избягаме от там?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 5:24 pm

Laughing - Ти се знаеш своето -Нъл ти го написах -Федерацията да -ма да са посменът некой хора и от УС и от Контролният съвет - За присъствието пак ти го казах - Не ми се губи времето да променям нещо за което предварително знам че нема да стане по причината че бех сигурен че нема да има народ на туй събрание което автоматически дава предимство на опонентите ми -Та за туй и не дойдох -Ако перифразирам Ботев -Бих рекъл че не обичам гласът ми да се губи като в пустиня.Колкото до членството -по лични причини още не съм платил картата си №0000222 от миналата година но имах такава -с него номер на карта съм се регистрирал -Тая година не съм подновил членството си което естествено ме изважда от редовете на Федерацията.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 6:31 pm

да се обадя и аз малко неподготвен .. : има ли хора които са били незаслужено обвинени и федерацията им е помогнала или само си говорим ?
Върнете се в началото Go down
apti
Легионер
Легионер
apti



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 6:31 pm

...бате, вчера изрових една монета с надпис по нея:
IMP CAES STAN DEVETSTOTINSESDESETIVS PP TTT MM...
...туй сигурно си ти бате Rolling Eyes ...
...щот гледам си много велик...федерации-медерации дюз си ги подкарал... Laughing
(между другото честито "личен форум" super21 ...ето и един спициален поздрав https://www.youtube.com/watch?v=qVj8OXQocDM Very Happy )
Върнете се в началото Go down
Domina
Новобранец
Новобранец
Domina



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 7:04 pm

Прочетох постовете ви и доста помислих дали да се включа, но все пак реших да го направя...
Ще започна с две приказки:
РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ!
ДВАМА СЕ КАРАТ, ТРЕТИ ПЕЛЕЛИ!
Е, като има такова разделение, кой ще спечели? Каква е ползата от подобни приказки или на кого помага оплюването на Федерацията? Полза аз не виждам, освен една - така помагате на тези, които искат Федерацията да я няма!!! На никой друг не помагате... Тия словесни чик...ии не помагат нито на търсачите...нито на колебаещите се "за или против" граждани, четящи тук... ни на останалите, които искат промяна на закона и на неясното и абсурдно статукво...
Аз не съм член на федерацията все още, но симпатизирам на идеите й и на умните и упорити хора, които са се захванали с нелеката задача да отстояват правата си в една безправна Държава, и да проправят пътека в полето от буренак, образно казано...
И ако питате защо пиша по темата тогава, ще отговоря - защото искам да подчертая, че само единението може да бъде печелившата стратегия за постигането на общата цел -промяна на закона и положението...
Нека не забравяме, че първите стъпки винаги са най-трудни...Както е казал китайския мъдрец Лао Дзъ: "И най-дългия път започва с една стъпка"... Едва ли, когато е било поставено началото, някой е хранил илюзии, че пътят за извоюване на права и свободи, ще е лесен...Никоя борба за признаване на права не е лесена! Но човек не бива да се отчайва и да тегли с лека ръка "майната на всичко", само поради факте, че напредва не така бързо както иска...Човек не бива да се отказва за продължява борбата си и да подкрепя останалите, ако вярва в каузата и иска да и помогне... Трябва да има и компромиси, тъй като никой не е безгрешен - само, който не прави нищо, само той не бърка...
От това което виждам, в никакъв случай не мисля, че хората във Федерацията не правят нищо или правят малко...Напротив...От няколкото месеца, през които имам впечатления , категоричното ми мниние е, че забелязвам много похвални неща, при това такива, които малцина имат "дупе за направят" в тия смутни времена... Лесно е да се говори и да се плюе - това ние българите много го умеем... Трудното е, когато човек трябва да покаже действеност и да се откаже от някои лични дребни благинки, разваляйки си рахата и спокойствието, когато трябва да застане зад думите си и да отстоява позицията си...
Трудно е и когато всичко това се прави в ситуация, при която действащият е под "под прицел" и мнозина го дебнат да "стъпи на криво"...Когато си ограничен и зъдължен от редица условности, някои от които твърде деликатни, с които трябва да се съобразяваш, да преценяваш и пр., преди да действаш, наистина е трудно, но това не значи, че целта е непостижима......
Завършвам с това, че казаното от мен, не обвързва разбира се никой и е по-скоро публично изказани мисли, првокирани от прочетеното...


Боец за права и справедливост...
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 7:09 pm

stan960 написа:
Laughing - Ти се знаеш своето -Нъл ти го написах -Федерацията да -ма да са посменът некой хора и от УС и от Контролният съвет - За присъствието пак ти го казах - Не ми се губи времето да променям нещо за което предварително знам че нема да стане по причината че бех сигурен че нема да има народ на туй събрание което автоматически дава предимство на опонентите ми -Та за туй и не дойдох -Ако перифразирам Ботев -Бих рекъл че не обичам гласът ми да се губи като в пустиня.Колкото до членството -по лични причини още не съм платил картата си №0000222 от миналата година но имах такава -с него номер на карта съм се регистрирал -Тая година не съм подновил членството си което естествено ме изважда от редовете на Федерацията.

Ми добре.Да бяхте се организирали "всички,които сте против БНФМ".дошли и щеше да има много опоненти,гласа ти щеше да се чуе,нямаше да е глас в пустиня и така....щЕШЕ ДА СИ ИЗКАЖЕШ(ТЕ) СТАНОВИщЕТО.Но никой не дойде от вас.
Другия път го направете това.Интересно ще е .Но да е там,не пред компютъра,че много хора вече им писна да четат интриги.Не им се влиза в никакви Форуми.Не че е болка за умиране.....
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо EmptyНед Дек 05, 2010 9:50 pm

Да речем че може и прав да си -Ще видим -Времето ще покаже -А то казват е неумолим съдник - Е дано извинението на края не е от рода на -Толкова можахме това направихме -разпускаме армията -Че ша стане смешно и жалко - И в друго си прав -Който не я ще тая БНФМ да си прави друга организация- Жалко за идеята щото още от там дойде подхлъзването да турим отгоре ора де ги не знаем -Ма нейсе човек са учи дока е жив -Тогава доколкото си спомням от ЮГ доде сал Кирцата и момчетата от Ст.Загора- тия дето сте активни защитници сега и вие не знаете на кво май ви нямаше.Колкото до Форумите то те според мен са си люпилня на интриги -Като тая де са води сега срещу Кирил във Форума на Федерацията-изглежда си я пропуснал или просто не си догледал нъл за теб БНФМ е чиста и свята.............................................
Върнете се в началото Go down
 
Форумо на Стан Гладиаторо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: