Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Coil маск Fisher deus nokta голден врътка Minelab kupuvam mask miladinka nexus VANQUISH Simplex TEKNETICS lorenz нишани wave 5000 пират грунда prodavam Майнлаб GOLD Spectrum tesoro
 

 Форумо на Стан Гладиаторо

Go down 
+17
charon
imperio
Petronii
Dominos
sony147
deadman_
zolak
mdetectors.bg
adminn
FILIP2
Magikman
Domina
apti
sitalk
zanvan
SAGITTARIUS
stan960
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyНед Дек 05, 2010 11:11 pm

Аааааа,никъде не съм казал,че е за мен "чиста и свята"! Къде го чу това? Rolling Eyes
Сгрешил си.
А за интригата,която се води против Кирил,знам,чувам и виждам.Аз не водя нищо срещу него.И срещу никой.
Дано те там горе се оправят(разберат).И това не е добре за БНФМ.
Ма то така е в бъдещия резерват.Във всяка една сфера ги има тия неща.Но защо допълнително се наклаждат?(например твоите,Станчо).
Така.Разбрах,повече не ми се пише за това.Освен ако не "излезе" нещо извънредно тук.
сам
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyПон Дек 06, 2010 5:40 pm

stan960 написа:
Да речем че може и прав да си -Ще видим -Времето ще покаже -А то казват е неумолим съдник - Е дано извинението на края не е от рода на -Толкова можахме това направихме -разпускаме армията -Че ша стане смешно и жалко - И в друго си прав -Който не я ще тая БНФМ да си прави друга организация- Жалко за идеята щото още от там дойде подхлъзването да турим отгоре ора де ги не знаем -Ма нейсе човек са учи дока е жив -Тогава доколкото си спомням от ЮГ доде сал Кирцата и момчетата от Ст.Загора- тия дето сте активни защитници сега и вие не знаете на кво май ви нямаше.Колкото до Форумите то те според мен са си люпилня на интриги -Като тая де са води сега срещу Кирил във Форума на Федерацията-изглежда си я пропуснал или просто не си догледал нъл за теб БНФМ е чиста и свята.............................................
Станчо,обясни ми брат за интригата срещу Кирето,че нещо не ми е ясна.Натискат го да не представя чужди изказвания за свои,а да дава линкове.Има ли и нещо друго,което съм пропуснал?Щото рядко влизам вече по форумите...


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 8:08 pm

Имам едно предложение за Кирето,което не искам да приемате за шега,а сериозно.Най-вече към него е.Той е сериозен,инициативен и много активен.Познават го много хора.Не може ли от сега да почне да се подготвя събиране на гласове за подписка за депутат за следващите избори?Мисля че трябваха 10000гласа,но не съм сигурен.Но съм сигурен,че ако Кирето влезна в Народното Събрание,много неща ще свърши.Пак ви казвам,прдлагам го сериозно,а не на шега.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 8:42 pm

.



Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:27 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 8:50 pm

Magikman написа:
Имам едно предложение за Кирето,което не искам да приемате за шега,а сериозно.Най-вече към него е.Той е сериозен,инициативен и много активен.Познават го много хора.Не може ли от сега да почне да се подготвя събиране на гласове за подписка за депутат за следващите избори?Мисля че трябваха 10000гласа,но не съм сигурен.Но съм сигурен,че ако Кирето влезна в Народното Събрание,много неща ще свърши.Пак ви казвам,прдлагам го сериозно,а не на шега.
да прав си за 10те хиледи гласа
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 8:58 pm

а кат помисла малко и ми идва на акал що не кандитатираме двама Кирил и Станчо щот нал знаете че една птичка пролет не праи
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 12:56 am

Бравос момчета и момичета- активни сте у мойто форумче -Благодарско мерси, Болшое спасиба, Ашколсун-Аферим - На всички критикари да кажа -Съжалявам НО -Вижда се че само с призиви за единство нема да стане -А и аз не мисля че градивната критика забележки и нема значение кво склащане или индиректно даване на съвети вреди с нещо на Федерацията - другото извинявам се че ме карате да се повтарям но си е типична реакция на щрауса -Що дано се сетят умните глави.Колкото до бъдещи попълзновения в политиката - що пък не - то и без това се вижда че за България става нещо като традиция някой да вземе власта и да си прокара своята политика -Не че я съм мераклия ма на Кирето ша помагам- Кофти сал че на другите около него не са им така широки хоризонтите или има някой де им дърпа конците и им налага да си пасуват. -Ааа -Щех да забравя да ти отговоря -МАГИЧЕСКИЯ - Мисля че туй с линковете е просто заяждане на дребно -Но при положение че си организирал хората и си дал заявка и чакаш да ти пратят чл.карти -А височайшият отговор Е -Само Ние раздаваме картите или по точно трябва да дойде на место наш човек от Ловеч -И това на Зам.Председателят -Това според теб кво е -Некви диктаторски фантасмагорий ли или пък опит просто да отидем и да оберем лаврите наготово- и в двата случая е тъпо и късогледо според мен Но................................................................................PS - ДЖОНИ -Сестрице -Тенкс на квадрат за поздрава не BG a RU - Булат Окуджава и Висоцки са си ми любимци от време оно -Сори ма ако искаш да дебатираме спорим плюваме скубем и се борим ще требва да е задочно -Мисля че положението ни е идентично -Ти не можеш в Империо -Аз пък в БНФМ-Форум. Basketball
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 9:02 am

Според мене картите трябва да му се пратят да ги раздаде.Направо не ми се вярва някой да е казал,че човек от Ловеч трябва да иде в Кърджали да ги раздава.И ако го е направил,е бил на два буркана вино или се е базикал Smile


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 12:31 pm

Може би не в прав ред но точно това е било казано -Да видим-да видим кво ша стане -То по принцип мисля момчетата от Бургас беха с претенцийте да са първият клуб към Федерацията ма Кирцата май ги изпревари организационно-Както и да е то туй не е болка за умиране - И тука при мен има 10-15човека готови сигурно и още ще се присъединят но доколкото ми се струва и това не е от сега -Май съществува някакво на някой си виждане че масовоста ще е в ущърб -Предполагам за това Федерацията беше само наблюдател във случайте когато имаше превишаване на правата от страна на Полицията тъй като действията на тези колеги членове или не на БНФМ не бяха на територията на кой да е археологически обект - а това вярвай ми оттдръпна доста хора.Все още няма и ясна визия като какви субекти ще са клубовете към Федерацията -Разковничето предполагам Е че който и да е Клуб ще иска да има известна автономия -Това обаче в един момент може да предизвика някакви разногласия или откровенни несъгласия -Което очевидно не се нрави на някой -Макар че по тоя начин поне от организационна гледна точка на годишните събрания може да присъстват по един или двама членове от даден клуб които да представляват мнението на останалите -така ще се спестят извинения от рода Аз мога, Аз не мога да дойда и т.н. и т.н. мой си футуристични виждания който очевидно не са за ушите на определени хора в БНФМ-не знам ЗАЩО.


Последната промяна е направена от stan960 на Съб Дек 11, 2010 4:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 4:26 pm

Истината, е че трябва да се създадат още независими организации по металдетектинг, защото явно тази е тясна за всички или по-точно определени хора от федерацията не искат това да се случи.
Хора, които бяха създадени от този форум и които си повярваха прекалено много.
Именно те обрекоха идеята за единна организация и те ще носят отговорноста за последиците.
Първите признаци за това, ще са броя на членовете през 2011, които е много възможно да са по-малко от 2010г.
За една година федерацията показа, че не е обединител.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 5:14 pm

adminn написа:
Истината, е че трябва да се създадат още независими организации по металдетектинг, защото явно тази е тясна за всички или по-точно определени хора от федерацията не искат това да се случи.
Хора, които бяха създадени от този форум и които си повярваха прекалено много.
Именно те обрекоха идеята за единна организация и те ще носят отговорноста за последиците.
Първите признаци за това, ще са броя на членовете през 2011, които е много възможно да са по-малко от 2010г.
За една година федерацията показа, че не е обединител.
админе много си прав баце новите членове ще са в пати по малко много колеги незнаят за тази федерация а и никаде из медиите не се говори за нея аз несам против федерацията но се питам ко направи тя за членовете си и наи вече за хобито ни
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 5:25 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 5:28 pm

Точно така -Създадени от Форумът от който сега се разграничават Официално ае да са направим на ударени кво всъщност правят тия същите Неофициално -Къде го Галин Кавалски -един от основните инициатори лансирали идеята за Федерацията -оплют тотално колкото правдиво толкова и не от съграждани и земляци както и от некой пройзводители и дистрибутори се отдръпна -Къде ги повече от половината от Очередителите -всеки май си направи равносметката и също се отдръпнаха - То какво всъщност да задържи и първите и новите -Едно писане на писма до институция която даже не ти обръща внимание ли - Или сбирки с численост селска седянка - Даже паричните средства требвало да се трупат и да не се барат -За кво никой не казва - Ако бех аз честно си признавам поне щех да ги връткам в неква далавера -То за туй ша рекът и не мое разполагаш с тех - Еее па да не би некой да е дал неква отчетност колко пъти примерно може да са теглени пари от сметката и след това връщани и за какво са употребявани -Примерно де....................................... - Броят на членовете нъл уж беха 300 щото и за това ако се няма представа верно ша е голем смех - или пак ша излизаме с партизанският номер че не требвало да се знаят -Така поне ми беше отговорено предният път на питане относно броя на членовете - Колкото до Обединението то това е химера -Та те продължават скапаното си отношение към един Зам.Председател който държат в пълно затъмнение относно действията си да не говорим за кой и да е редови член -Ти говориш за обединение. scratch


Последната промяна е направена от stan960 на Съб Дек 11, 2010 5:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 5:30 pm

Единствената трибуна, която помагаше реално на федерацията е форум ИМПЕРИО, в резултат на предателските действия спрямо нашия фарум на няколко души от федерацията това вече не е така.
Лошото е, че както винаги в България една чиста идея попадна в капана на личните амбиции и простотията на определени хора.
Ние имаме потенциала за още 10 такива федерации - проблема е, че подобна организация не проработва добре засега. Нужен е друг замисъл.
Реално погледнато този форум има толкова членове, колкото федерацията ще има след 10 години.
Давайте идеи-какво бихте искали от една органицазия по металдетектинг?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 5:46 pm

adminn написа:
Единствената трибуна, която помагаше реално на федерацията е форум ИМПЕРИО, в резултат на предателските действия спрямо нашия фарум на няколко души от федерацията това вече не е така.
Лошото е, че както винаги в България една чиста идея попадна в капана на личните амбиции и простотията на определени хора.
Ние имаме потенциала за още 10 такива федерации - проблема е, че подобна организация не проработва добре засега. Нужен е друг замисъл.
Реално погледнато този форум има толкова членове, колкото федерацията ще има след 10 години.
Давайте идеи-какво бихте искали от една органицазия по металдетектинг?
аз щи кажа кво иска вски един човек от тоа форум като дое събота или неделя да си земе детектора да излезе и да се раставари отсивото ежедневие
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 5:58 pm

Laughing -На теб проблемът ти е никакъв -И без това сигурно най малко една трета от настоящите притежатели на чл.карти са с твое финансово участие - Колкото до Замисълът той си е добър и напълно демократичен -Трябва да се смени подходът и начинът на действие и вероятно с други лица - На теб специално бих препоръчал да тракнеш едно писъмце до Брюксел щото аджеба всъщност търгуваш с нещо притежанието на което е обявено извън закона -Прецедент май не съществуващ в друга д-ва и не само от ЕС - Да видим тогаз може ли или не може да притежаваш металотърсач и да се придвижваш спокойно със него из страната -Не говоря естествено за най най безценните неподдържани и занемарени арх. обекти в БГ - Ехеи че се сетих в контекста на туй последното- Някой забеляза ли как "консервираха" откритите антични сгради до ЦУМ -мисля оставиха читава само една в долният десен ъгъл откъм Халите -Останалото беше изринато с булдозер още не са изчистили хубаво камъните от градежите -Всичко останало освен тая сграда е залято с бетон -Забравих но това всъщност е починът на днешните светила в БГ Археологията - Интересно щото всичко туй требе да се вижда от някой от прозорците на МК що не се самосезират тез ора и зам.министъра да сезира Прокуратурата са чудя...............................................................-То нъл и без туй от теа купени дипломи акълът им чак прелива та пишат доноси не само срещу д-вата ми и срещу самите себе си.


Последната промяна е направена от stan960 на Съб Дек 11, 2010 7:35 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 6:07 pm

станчо чуда са едно ти що са нервиш толкоз кат мноо добре знаеш че нещата нема се променат скоро поздрави пс тиа дена мое да идвам на доле мое пием по вино cheers
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 6:09 pm

stan960 написа:
Laughing -На теб проблемът ти е никакъв -И без това сигурно най малко една трета от настоящите притежатели на чл.карти са с твое финансово участие - Колкото до Замисълът той си е добър и напълно демократичен -Трябва да се смени подходът и начинът на действие и вероятно с други лица - На теб специално бих препоръчал да тракнеш едно писъмце до Брюксел щото аджеба всъщност търгуваш с нещо притежанието на което е обявено извън закона -Прецедент май не съществуващ в друга д-ва и не само от ЕС - Да видим тогаз може ли или не може да притежаваш металотърсач и да се придвижваш спокойно със него из страната

Станчо, те направиха най-добрия ход - сега самата търговия е ок, както и притежаването, остава въпроса за използването.
Така забатачиха нещата и за "шпионските джаджи" - уж немогат да се използват а практически всеки журналист ги използва и навсякаде се продават и така - нормотворците объркаха пак нещата.
Смятам, че достатъчно добре са описани нещата в НКодекс и допълнителни текстове са излишни.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 7:23 pm

adminn написа:
Единствената трибуна, която помагаше реално на федерацията е форум ИМПЕРИО, в резултат на предателските действия спрямо нашия фарум на няколко души от федерацията това вече не е така.
Лошото е, че както винаги в България една чиста идея попадна в капана на личните амбиции и простотията на определени хора.
Ние имаме потенциала за още 10 такива федерации - проблема е, че подобна организация не проработва добре засега. Нужен е друг замисъл.
Реално погледнато този форум има толкова членове, колкото федерацията ще има след 10 години.
Давайте идеи-какво бихте искали от една органицазия по металдетектинг?

Светославе,теб нали те избраха в КС на БНФМ?
Не мога да разбера ннякои неща.Форума ти е с голяма посещаемост.Ок.нека да е.
А Федерацията нямала да има толкова след 10 год.С подигравка ли го казваш,не мога да разбера.
Щом си в управата,давай,Контролирай и да върви нагоре.И ще има.

Големи интриги,големи караници,спорове,един друг всички се ядете.Едните обвиняват другите за едно,другите за друго.Кой кво правил,кой друго.....Само едно разберете-Чобанов гледа....и злорадства....... Laughing
И чака. Basketball
Точи ножа. внимание
Накрая да не танцува "Танца на победата" Сиртаки
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 7:50 pm

То по некой път и аз не знам дали е точно Светльо но мнението на единия е мнение и на другия -та нема значение кой пише -Не знам точно в подробности ходовете щото сега немам и металотърсач даже -Но като живеещи в Европейска д-ва не би било лошо да си знаем правата и те да са отразени в Закона повече от ясно не а се налага да търчим по адвокати-В противен случай ш си помисля че някой умишлено слага уловките и вратичките за да пълним кесийте на юристите -Нищо лошо срещу последните ма то тоя съдраният чувал отдавна веке е изтупан -А и е вече време българският народ да спре да се чувстува като Андрешко най малкото за това че това му се вменява не от друг ми от самият чиновник Бай ти Ганя облечен в уж демократични европейски одежди. -Баце немаш ядове -виното сал че е от теб що мойто нящо ша оди за ракия. сам
Върнете се в началото Go down
zolak
Легионер
Легионер
zolak



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 8:29 pm

Абе момчета ,какво ви става?
Почвам да се отвращавам,като един страничен наблюдател и на двете места.Чудя се колко има такива,като мен?
Като страничен наблюдател ,смятам,че моето мнение е НЕЗАВИСИМО!
Да не се връщам назад,но май всичко започна с това ,че Киро е пропуснал да дава линк за инфото от къде е.
Като гледам тук всяко едно негово мнение е неутрално,което ме навява на мисълта,че се съобразява с това ,къде и какво пише,защото е замесник председател на БНФм
Ако Кирил има някакъв проблем свързан с двата сайта,то смятам,че ще се справи и без такива нападки от неговата "агитка".
Ясно е ,че всички "стари" се познавате,но е и ясно,че за да има нормален закон трябва и сдружение изключително чисто от компромати,което да се мъчи за легалното използване на металотърсачи.
Хайде първо да се напрегнем за закон-пък тогава да се роите на федераций и дистрибутори.
Вие затова и изтрихте повечето теми-----защото още сте взаимно обвързани.

Нещо не доумявам -не щот съм руса----защо след като е създадена една федерация-други извън мвр,Гедебоп и др. се мъчат да разрушат това?като имат общи интереси?

Моето мнение: Да на този етап е нужно разграничение,най-малкото ,че мога да си направя Н-на брой никове и също Н- на брой И.П. адреси .

П.С. и Аййде тук да си чешем езиците ,кой какво е намерил и къде е го е изхвърлил,да не би да кажат че арх. подвижна старина,щот не е обявено.
П.С1. В кой точно музей да си предложа "циганските "пирони,както баба ми ги наричаше,а те всъщност са римски.И колко парички да си приготва за оценка?
П.С.2 и на момчетата /и ако има още момичета/,на които не харесва това-да не пишат излишни обиди.




това ,което не може да ме убие ,ме прави по-силна
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 8:35 pm

sitalk написа:
adminn написа:
Единствената трибуна, която помагаше реално на федерацията е форум ИМПЕРИО, в резултат на предателските действия спрямо нашия фарум на няколко души от федерацията това вече не е така.
Лошото е, че както винаги в България една чиста идея попадна в капана на личните амбиции и простотията на определени хора.
Ние имаме потенциала за още 10 такива федерации - проблема е, че подобна организация не проработва добре засега. Нужен е друг замисъл.
Реално погледнато този форум има толкова членове, колкото федерацията ще има след 10 години.
Давайте идеи-какво бихте искали от една органицазия по металдетектинг?

Светославе,теб нали те избраха в КС на БНФМ?
Не мога да разбера ннякои неща.Форума ти е с голяма посещаемост.Ок.нека да е.
А Федерацията нямала да има толкова след 10 год.С подигравка ли го казваш,не мога да разбера.
Щом си в управата,давай,Контролирай и да върви нагоре.И ще има.

Големи интриги,големи караници,спорове,един друг всички се ядете.Едните обвиняват другите за едно,другите за друго.Кой кво правил,кой друго.....Само едно разберете-Чобанов гледа....и злорадства....... Laughing
И чака. Basketball
Точи ножа. внимание
Накрая да не танцува "Танца на победата" Сиртаки

Колега, мисля, че не си разбрал още но от този ник пишат няколко човека и той е за административни нужди.
За това, че са избрали Светльо е абсолятно отделен въпрос от това да си изразя мнението.
Това е свободен форум и никой не ми казва какво да пиша.
Защо смяташ, че трябва да се мълчи пред фактите, че нещата с федерацията не са тавряс.
Гледам, че един зам.министър на Културата си тръгна, защото е нямало диалог, та не се знае и с нашия как ще се развият нещата. Smile


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 8:49 pm

sitalk написа:
adminn написа:
Единствената трибуна, която помагаше реално на федерацията е форум ИМПЕРИО, в резултат на предателските действия спрямо нашия фарум на няколко души от федерацията това вече не е така.
Лошото е, че както винаги в България една чиста идея попадна в капана на личните амбиции и простотията на определени хора.
Ние имаме потенциала за още 10 такива федерации - проблема е, че подобна организация не проработва добре засега. Нужен е друг замисъл.
Реално погледнато този форум има толкова членове, колкото федерацията ще има след 10 години.
Давайте идеи-какво бихте искали от една органицазия по металдетектинг?

Светославе,теб нали те избраха в КС на БНФМ?
Не мога да разбера ннякои неща.Форума ти е с голяма посещаемост.Ок.нека да е.
А Федерацията нямала да има толкова след 10 год.С подигравка ли го казваш,не мога да разбера.
Щом си в управата,давай,Контролирай и да върви нагоре.И ще има.

Големи интриги,големи караници,спорове,един друг всички се ядете.Едните обвиняват другите за едно,другите за друго.Кой кво правил,кой друго.....Само едно разберете-Чобанов гледа....и злорадства....... Laughing
И чака. Basketball
Точи ножа. внимание
Накрая да не танцува "Танца на победата" Сиртаки

Ако търсиш Светослав го търси тук по-скоро
Very Happy
Винаги съм помагал и ще помагам, а всеки да отговаря за постовете, защото това е свободен форум и ако има някой идеи е хубаво да ги казва, но не само тук, а на събранието.
Там бяхме срамно малко хора, което е много жалко.
Спомням си, как един колега от Враца, каза на едното общо събрание, как до април 2011 ще сме хиляди.
Трябва още да се направи за да се популяризира Федерацията и членството в нея, и в тази насока доста сме направили от www.mdetectors.com - тук едва ли ще спори някой.
И чрез форума, и чрез прекия контакт с хората /всички нащи клиенти при изявено желание стават безплатно членове на Федерацията/ - защото на ден се виждам с десетки хора, и на изложението в Пловдив - там с Кирил раздадохме страшно много материали и щанда ни беще щанд на Федерацията.
Така, че драги ми Ситалк много сме направили и ще правим Very Happy но нека всеки се огледа и да задава въпроса и към себе си - Какво направих за Федерацията?
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 9:00 pm

Тогава,Браво,че сте направили.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 9:04 pm

Дотук нещата ми изглеждат като на гол тумбак чифте пищови-бъдещето на металдетектинга все още тъне в мрак,а се създават нови федерации,разправии за бащина дружина-кой харесва водачеството,кой не,дразги и т.н.Напълно подкрепям мдетектос за това което казва,само ще го перефразирам малко-извън приказките в този форум кой какво прави за легализирането на металдетектинга в България,на който Федерацията е само една част,наистина законна.Хубав въпрос,и както казва Светльо,помислете кой какво е направил или би могъл да направи.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
 
Форумо на Стан Гладиаторо
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: