Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
prodavam wave Coil Minelab kupuvam грунда mask пират Майнлаб маск miladinka nokta Simplex 5000 deus nexus Fisher голден lorenz нишани Spectrum tesoro врътка VANQUISH TEKNETICS GOLD
 

 Форумо на Стан Гладиаторо

Go down 
+17
charon
imperio
Petronii
Dominos
sony147
deadman_
zolak
mdetectors.bg
adminn
FILIP2
Magikman
Domina
apti
sitalk
zanvan
SAGITTARIUS
stan960
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyЧет Яну 27, 2011 9:35 pm

PAPA BEN XVI написа:
zanvan написа:
Цитат :
Защо бе братко? Защо при умрелите ме прати? А аз съм си по жив и от преди. Умен чиляк си, вземи се у ръце и не говори лоши думи за Наборя си.
Нещо лошо ли виде от мен? Аз обаче ти прощавам, защото винаги съм се опитвал да разбера мотивите , които тласкат някого към безумието. Не съм ти изтрил профила при мен и винаги си добре дошъл, но НООО като Читател!

А, остани си със здраве и не хортувай лоши работи, щот инак некой ще си помисли, че алкохола ти иде в повечко по некогиш.
баце Exclamation незнам за дерта ти със стан НО за мен си УМРЯЛ Exclamation предателите требвя да бъдат убивани а ти си тъкъв Exclamationпа ти неси ни папата ни Вълчан воивода Exclamation а една ЖАБА остани си със здраве Exclamation

Ванко, то май и на децата им стана ясно вече, че си пълен комплексар Laughing Ако още не си си изпил дозата, пий по-бързо и ходи си легай. Утре ако изтрезнееш пак седни пред компа и продължавай с глупостите дето ги ръсиш. Laughing За разлика от Бат Стан теб ще те изтрия от форума, както вече го бях направил и не съжалявам!
BAце ти още си на ниво ГЕПИ.... така ,че ми е през оная работа .....


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyЧет Яну 27, 2011 9:57 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
PAPA BEN XVI
Легионер
Легионер
PAPA BEN XVI



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyЧет Яну 27, 2011 11:15 pm


Laughing Еее, пичове вие не ни знаете игрите с Ванката Basketball в него живее духът на древен гладиатор, обича да се бори, но сам със себе си... Cool и от време на време търси двубой с някой друг, но трудно прави преценка на голямата категория в която иска да се бие Laughing Нормално е да си комплексар при това положение като неговото. Така че споко всичко е О`к - важното е шоу да има, че то иначе кой ще го забележи наш Ваньо?! Правилно е писал брат Стан - "Вълк трудно се убива", а още по-трудно единак като Даскала. Особенно ако си чакал като Ваньо и търсиш битка с Единака...


Твоят живот е това, което сам направиш за себе си!
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyЧет Яну 27, 2011 11:34 pm

PAPA BEN XVI написа:

Laughing Еее, пичове вие не ни знаете игрите с Ванката Basketball в него живее духът на древен гладиатор, обича да се бори, но сам със себе си... Cool и от време на време търси двубой с някой друг, но трудно прави преценка на голямата категория в която иска да се бие Laughing Нормално е да си комплексар при това положение като неговото. Така че споко всичко е О`к - важното е шоу да има, че то иначе кой ще го забележи наш Ваньо?! Правилно е писал брат Стан - "Вълк трудно се убива", а още по-трудно единак като Даскала. Особенно ако си чакал като Ваньо и търсиш битка с Единака...
аз можи сам сякъв но несъм ЛИЦЕМЕР като тебе Exclamation даже нямаше доблест се ....... абе маината му неми се занимава с тебе ...повръща ми се ... Arrow http://zanvan.com/viewtopic.php?f=2&t=123&sid=45378e85debbb922d995f0580a336de5


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn


Последната промяна е направена от zanvan на Пет Яну 28, 2011 12:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyЧет Яну 27, 2011 11:56 pm

Ооо по Форумчето са дочува глъч -Туй е добре,тъй трябва и да Е -Та Даскалее,уж начетен чиляк си па и ти както виждаш си напрайл кадрова грешка -Сегашната ти такава е че Войвода наполовин нема -без значение дали е със щъркелово гнездо на главата -Както си се изразил -или не -Още повече че тук все още ме търпят момчетата,пък и аз си падам малко традиционалист -Е и за туй беше това -За мъртвите, или..........-Звучи почти като -Моритури те .......-Нъл и без туй са прайм кой на гладиатор кой на диктатор.........и т.н. и т.н..
Върнете се в началото Go down
PAPA BEN XVI
Легионер
Легионер
PAPA BEN XVI



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyПет Яну 28, 2011 10:03 am


Ха добря дошъл, Брат Стан! Бе не бех влизал има-няма годин у тоа форум, па видох, че темичка са ти пуснали. Нема лошо у таа работа. А, хаирлия да е! Cool

Та да се върна на мисълта си: нали си ми стара дружка, та рекох да ти я живна малко темата, читателски интерес да отворя разбираш ли. За никого не е тайна, че Даскала е доста популярен чиляк и около него винаги има мистика. Ма ние с теб сме единаци (ти си го знаеш), а чакал мършав надуших тъдява. Laughing Па вълците и чакалите дето не са в една категория, то и децата добре го знаят.

Прав си! Допуснах малка кадрова грешка - реших от чакала с малко обучение от моя страна, вълче да направя, но... НООО... :pepe: чакала явно от Господа е обречен се у тая кожа да бъде.

Нарочно го провокирах, защото знам отлично, че ще "захапе" (дедовия ми разбира се) Laughing И както винаги е било - получи се - чакала се върза на примката. Cool

Па ти казвам: "Нищо лично братиньо! Просто знам какво обичат българите най-много - сеир да гледат. И те така накратко "живна" малко форумо на Стан Гладиаторо.

Апропозито, недей да забравяш, че си шеф на Читателския отдел при мен, та в тази връзка явявай се на работното си място от дъж на вятър (както и преди го правеше! Wink )

Аре, останете си със здраве и сполай ви в раздумките!

Даскала



Твоят живот е това, което сам направиш за себе си!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyПет Яну 28, 2011 3:16 pm

Минало ми е сякаш времето Та да са стегам от кой и от кво,И я негде мое съм избрулил некоя непремерена -Сал дето излазя малко като оная с побратима на мечката, не за друго ми остая лош привкус във виното. -Иначе -Тури му пепел.Колкото до "началническият пост у читателският отдел" -аз съм си на него и без дозволение;-Щото -Може ли някой да забрани на душата да лети...........


Последната промяна е направена от stan960 на Съб Яну 29, 2011 11:58 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyПет Яну 28, 2011 8:46 pm

кой-чакал,кой-вълк? -времето ще по каже!-никой друг!!!!кой прав -кой крив?-всеки си има своя истина!
Върнете се в началото Go down
PAPA BEN XVI
Легионер
Легионер
PAPA BEN XVI



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyПет Яну 28, 2011 9:45 pm


bobo написа:
кой-чакал,кой-вълк? -времето ще по каже!-никой друг!!!!кой прав -кой крив?-всеки си има своя истина!

Абе, bobo пич си явно е, но що се месиш в чужди разговори? На мъдрец ли ми се правиш или на нечий адвокат? Чувал ли си приказката "Където двама си мерят х...ете, там не си слагай дирника!"

А, инак за последното си прав - всеки си има своя истина! Laughing


Твоят живот е това, което сам направиш за себе си!
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyПет Яну 28, 2011 10:06 pm

PAPA BEN XVI написа:

bobo написа:
кой-чакал,кой-вълк? -времето ще по каже!-никой друг!!!!кой прав -кой крив?-всеки си има своя истина!

Абе, bobo пич си явно е, но що се месиш в чужди разговори? На мъдрец ли ми се правиш или на нечий адвокат? Чувал ли си приказката "Където двама си мерят х...ете, там не си слагай дирника!"

А, инак за последното си прав - всеки си има своя истина! Laughing
Ааа-няма повече Shocked What a Face ,че ме заболя дирника. Very Happy
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyПет Яну 28, 2011 10:14 pm

PAPA BEN XVI написа:

bobo написа:
кой-чакал,кой-вълк? -времето ще по каже!-никой друг!!!!кой прав -кой крив?-всеки си има своя истина!

Абе, bobo пич си явно е, но що се месиш в чужди разговори? На мъдрец ли ми се правиш или на нечий адвокат? Чувал ли си приказката "Където двама си мерят х...ете, там не си слагай дирника!"

А, инак за последното си прав - всеки си има своя истина! Laughing
Цитат :
Прав си! Допуснах малка кадрова грешка - реших от чакала с малко обучение от моя страна, вълче да направя, но... НООО... чакала явно от Господа е обречен се у тая кожа да бъде.

Нарочно го провокирах, защото знам отлично, че ще "захапе" (дедовия ми разбира се) И както винаги е било - получи се - чакала се върза на примката.
АМАН толко ли можеш Exclamation нещо си омекнал Cool баце неме расмивай аиде по живо поздраво ААААААА Exclamation


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyПет Яну 28, 2011 10:21 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Яну 29, 2011 11:26 am

SAGI -Не прейграваи бе баце - Знам и без да тупкаш с палката по барабаня че Даскала винаги има около него некой и друг верен или неверен следовник -то времето ги отсява тез неща -Сал че да не го повтарям -Кога двама...........................-де си тръгнал.-Иначе -По ирония на съдбата в сега даденото от бога време я съм по близо до всевишният от сички вазе - Та а не зема дам поръчка а ви анатемосат нищо че по православному що ша замерише ка викаш на тамян -ча около тебе......................................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Яну 29, 2011 12:53 pm

АМИН!
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Яну 29, 2011 1:49 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 5:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 8:07 pm

Кирцаа бре -Ако си тука пусни го оня шамшал не му помна ника де си го затворил -Че съм на пета ракия и нема с кой са дракам на Арената............................. Laughing Laughing Laughing Basketball
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 8:09 pm

stan960 написа:
Кирцаа бре -Ако си тука пусни го оня шамшал не му помна ника де си го затворил -Че нема с кой са дракам на Арената............................. Laughing Laughing Laughing Basketball
кои от сичките бреее ....


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 8:11 pm

Некъв де викаше че знаеш кой е....................... Twisted Evil - Радио ВЕРОНИКА -ЯКООООООООООООООООО..................................... cheers Cool бира :soif100: :Tir:
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 8:15 pm

stan960 написа:
Некъв де викаше че знаеш кой е....................... Twisted Evil
Laughing Laughing Laughing .......................... cheers то и аз чакам един чиляк на г'юме де ....... Twisted Evil ама кво да правиш Cool


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 8:18 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing -Наздраве бре -Ако чакам ти а ма гръмнеш ша стана столетник...................................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil яяяяяяяд яяяяяяяд яяяяяяяд
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 8:24 pm

stan960 написа:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing -Наздраве бре -Ако чакам ти а ма гръмнеш ша стана столетник...................................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil яяяяяяяд яяяяяяяд яяяяяяяд
тоооооооо ако те гръмна тебе ...после аз кво ще правя Question ако изям всичко наведнъж после ша умра от глад Cool те требва се мисли една идея пред носа разбииш Cool


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 8:39 pm

Уф уф уф - Нъл една идея пред носъ си мисла бре -Ако ме гръмнеш мое стана и Национален герой -то и без туй Новата ни История страда откъм таквиз персонажи................................................... Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 8:52 pm

stan960 написа:
Уф уф уф - Нъл една идея пред носъ си мисла бре -Ако ме гръмнеш мое стана и Национален герой -то и без туй Новата ни История страда откъм таквиз персонажи................................................... Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil
иииииииииии верно бре .....то тогаз разбииш Laughing то тогаз разбииш деее федерацията трябва да обяви тая дата за национален празник на олимп cheers те да честват обесването ти Laughing те отстрела ти Laughing Laughing Laughing та дан сам луд та гръмна Laughing


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 9:04 pm

Не бой ся бе се ш са намерат ПопЛуканови а откраднат 8000 гроша от касата на БТЦРК и после а набедът бедният Поп Кръстьо че предал Левски и окрал касата -Историята е написана веке-Споко................... Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумо на Стан Гладиаторо   Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 EmptyСъб Мар 05, 2011 10:12 pm

stan960 написа:
Не бой ся бе се ш са намерат ПопЛуканови а откраднат 8000 гроша от касата на БТЦРК и после а набедът бедният Поп Кръстьо че предал Левски и окрал касата -Историята е написана веке-Споко................... Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil Laughing Twisted Evil
ВЪХ верно ли бре .... Laughing чафка дан ти е изпила мозако ... Laughing ся кът са замисля Shocked и моите 30 лефчета ли ще заминат бре Cool па я викам да дам още 20 ама когато джонито си размърда задника и ми доиде на крака Cool па ти няма ли се включиш о адския ми план бре... серсемино Exclamation там можи и да наидиш туй що тражиш Laughing Laughing Laughing та и аз се чудя кат хънтъра коя е мамадока .... Question Laughing http://zanvan.com


дистрибутур на Exclamation Форумо на Стан Гладиаторо - Page 7 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn


Последната промяна е направена от zanvan на Съб Мар 05, 2011 11:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
Форумо на Стан Гладиаторо
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: