Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб lorenz врътка Fisher нишани VANQUISH nexus Simplex Minelab Spectrum tesoro 5000 голден грунда mask TEKNETICS пират wave miladinka Coil nokta deus GOLD prodavam kupuvam маск
 

 дайте съвет за фабричен металдетектор

Go down 
+25
maximus_kn
hagemon4o
LAV DJOI
imperio
Golden Mask
drujba6
colin96
ivangrozni
tepes
markos
asparuh
бобо
F-75
borisov
4орта
lomidol
mdetectors.bg
ivanasen
stan960
vvurbanov
pet1r90
jordan_nenov
анди999
sitalk
nasko75
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyЧет Окт 11, 2012 1:58 pm

4орта написа:
GoldenMask написа:
На 4орта детектора му е за ремонт чудно ми е що не го праща .
Той вече идва на ремонт, съвсем нов след първото излизане за 10 мин. Върна ми го обратно уж с някакви подобрения, и с уверението че щял да работи супер, но е същата работа, няма и грам разлика от преди това. Явно така излизат от "фабриката" pale За мен тоя детектор за селища не става. стена
Идвал е ама друг път, тоя детектор е на 5 години и подобрения по него се правят само ако се изхвърли предния панел и платката...., но това не се е случило !
Подобренията в случая са по-скоро подобрени механични качества, които идват от качествена сонда (която е видно че е сменяна ).
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyЧет Окт 11, 2012 9:24 pm

4орта написа:
GoldenMask написа:
На 4орта детектора му е за ремонт чудно ми е що не го праща .
Той вече идва на ремонт, съвсем нов след първото излизане за 10 мин. Върна ми го обратно уж с някакви подобрения, и с уверението че щял да работи супер, но е същата работа, няма и грам разлика от преди това. Явно така излизат от "фабриката" pale За мен тоя детектор за селища не става. стена
Колега, сигурно има нещо конкретно в твоята ситуация.
Умишлено избягвам да правя реклама или да критикувам техники и производители, но от Владо Лилов получих само коректност. И не мисля, че това беше специално отношение към мен, защото го търсихме и заради други колеги, които си бяха купили Маски втора употреба - момчета, които той изобщо не познава. И сега няма да го хваля , но мисля, че е редно, когато човек е видял интелигентно и коректно отношение, да изпитва поне малко благодарност. ...та затова го споменавам с добро.
И колега, то проблема не е в апаратите, ами в селищата - просто от единия край спират да пускат. Вече каквито и апарати да хванем, малко ще е все тая по селищата и по нивите. Smile Cool


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyПет Окт 12, 2012 6:01 pm

Абсолютно съм съгласен с тебе колежке ,че вече няма почти никакво значение с каква машина си ,щото почти всичко по старите обекти отдавна вече е изкарано.А нови трудно се намират.Дето се вика не ми хвали машина ами обект.Пък и хобито нещо стана бая скъпо и като гледам колегите излизат все по-рядко и по възможност по на близо.Що се отнася до Владо ,то това което мога да кажа за него е, че не виждам в скоро време някой дори и да се опита да го стигне ,камо ли да го надмине.
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyПет Окт 12, 2012 7:23 pm

Ами стана да че и по скъпо ще става,всеки втори се оборудвал с Мд който струва не повече от 800-1000лв.и опустошават горния слой който и без това вече не дава резултати.По моите наблюдения по опитните колеги взеха да се подвизат на по високо и на по трудни достъпни места където новаците все още няма да идат,а и по последна информация и гърците взеха да ни посещават все по често като че ли ние сме малко тука.
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 8:12 pm

бобо написа:
F-75 написа:
Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
Полева викаш.....,на полето сички могат,и секи,фани малко баирите,после приказвай поучително,че и ти кат гледам не знаеш за ко иде реч.НЯМА най добър-всичко е въпрос на компромис и приоритети.За орудено-тоз,за замърсено-другия-за дребни неща-третия,....и т.н.
Бобо, фани малко се научи да пишеш, после приказвай поучително Smile. Сетне, приказвайки за приоритети, вземи се запознай с конкретния модел, защото си изброил три от основните качества на F75.

colin96 написа:
F-75 написа:
Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
Абе братчед .Недей така бе.Днес половин час се чудих един по дълбок сигнал дали да го копам или не.Цвят черно,черно цвят и накрая се оказа монета.Ама зачистване,ама сваляне малко на почва...Еми аз да не съм Ванга.Нали затова съм дал един куп пари-да ми казва ,а не аз да гадая.Какво ми го хвалиш ...И какво зависи от оператора в случая..Ами в други десет случая се оказва черен сигнал при същите обстоятелства.Свалете си очилата най-после и дайте едно обективно мнение.И верно неподготвени да не се изказват..
Това с какъв апарат? Защото ако работиш редовно с F75, ще знаеш че не са ти нужни повече от 6 минавания над един сигнал: 3 в едната, и 3 в другата посока!
Добре, дори и така да е, и аз хванах един, два такива сигнали това лято. И знаеш ли какво - хората дето бяха с мене, не само че не ги хванаха на ход, ами и при посочено и зачистено място! Така че, кой е с очила?
Ако нещо ти се колебае - изкопай го. Щеше да ти отнеме 5 мин., а за останалите 25 щеше да извадиш още 5 сигнала.

И недейте да приказвате за някой апарат, ако сте имали само няколко дена работа с него, или от впечатления от колега или клипове в нета. Нещата са много различни. Работете с хубави слушалки, и хубави батерии. И спрете да приказвате за хоби, докато в същото време, мислите само за забогатяване!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 9:43 pm

Mitbull написа:
бобо написа:
F-75 написа:
Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
Полева викаш.....,на полето сички могат,и секи,фани малко баирите,после приказвай поучително,че и ти кат гледам не знаеш за ко иде реч.НЯМА най добър-всичко е въпрос на компромис и приоритети.За орудено-тоз,за замърсено-другия-за дребни неща-третия,....и т.н.
Бобо, фани малко се научи да пишеш, после приказвай поучително Smile. Сетне, приказвайки за приоритети, вземи се запознай с конкретния модел, защото си изброил три от основните качества на F75.

colin96 написа:
F-75 написа:
Значи полева работа трябва! А МОЗЪЦИ по форума всеки може да ръси.Хора без достатъчно опит с дадена машина,да не се изказват неподготвени!
Абе братчед .Недей така бе.Днес половин час се чудих един по дълбок сигнал дали да го копам или не.Цвят черно,черно цвят и накрая се оказа монета.Ама зачистване,ама сваляне малко на почва...Еми аз да не съм Ванга.Нали затова съм дал един куп пари-да ми казва ,а не аз да гадая.Какво ми го хвалиш ...И какво зависи от оператора в случая..Ами в други десет случая се оказва черен сигнал при същите обстоятелства.Свалете си очилата най-после и дайте едно обективно мнение.И верно неподготвени да не се изказват..
Това с какъв апарат? Защото ако работиш редовно с F75, ще знаеш че не са ти нужни повече от 6 минавания над един сигнал: 3 в едната, и 3 в другата посока!
Добре, дори и така да е, и аз хванах един, два такива сигнали това лято. И знаеш ли какво - хората дето бяха с мене, не само че не ги хванаха на ход, ами и при посочено и зачистено място! Така че, кой е с очила?
Ако нещо ти се колебае - изкопай го. Щеше да ти отнеме 5 мин., а за останалите 25 щеше да извадиш още 5 сигнала.

И недейте да приказвате за някой апарат, ако сте имали само няколко дена работа с него, или от впечатления от колега или клипове в нета. Нещата са много различни. Работете с хубави слушалки, и хубави батерии. И спрете да приказвате за хоби, докато в същото време, мислите само за забогатяване!
Че ко му е на моа правопис? Shocked Пиша си на чис български язик Razz Нещо ко не си ма разбрал,моа се пуфтора! Razz Razz Ма кат гледам- бавно загряваш,даже хич,та ко да се обяснявам оШТ Razz е!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyСъб Окт 20, 2012 1:41 pm

моя съвет е Jeohunter.... Imperio би трябва да ги има!
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyСъб Окт 20, 2012 4:39 pm

бобо точно това исках да ти кажа и аз.Не е проблема че хората около тебе не са ги хванали.Проблема е че ти разбра какви са сигналите само с копане или поне зачистване нали.И сигурно още колко си изкопал които са черни,и в които си се съмнявал , не ми се мисли.Категоричен е на плитките сигнали,където няма някой да не ги чуе и разпознае.Това е моето мнение. Cool
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyСъб Окт 20, 2012 6:54 pm

colin96 написа:
бобо точно това исках да ти кажа и аз.Не е проблема че хората около тебе не са ги хванали.Проблема е че ти разбра какви са сигналите само с копане или поне зачистване нали.И сигурно още колко си изкопал които са черни,и в които си се съмнявал , не ми се мисли.Категоричен е на плитките сигнали,където няма някой да не ги чуе и разпознае.Това е моето мнение. Cool
Абе на неорудено може и да става,ама там,дето викаш, всички могат!На орудено Фишер Ф75 НЕ СТАВА.Там Минелаб сд 2002 в2 има много по-добра дискриминация от него,колкото и да е спорна възможността му да дискриминира.!И после, като ми го захвалят..... :beurk: Бил бърз!Да,ама съм чул,че ХП-то било по-бързо!Бил дълбок!Да,ама също съм чувал,че Тежона бил по-дълбок Rolling Eyes !Ааа,имал "телевизор"-предните наистина нямат,но други имат -даже и цветни Cool Laughing .И в к"во остана Фишерът по-добър?В това,че е супер на"минерализацион"-ХА!Прехвалена стока,братче Laughing !....................................................................................................................................................................................................................................................!.PS."Mitbul"-е,как е правописа,че неска съм довел ридакторъ,та ко нещо не го бива, а му свиам сърмите :fessee: Laughing
Върнете се в началото Go down
Stoqnov
Новобранец
Новобранец




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyСъб Окт 20, 2012 8:07 pm

вие какво бихте избрали тежона или ф75 или нещо друго за тези пари
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyСъб Окт 20, 2012 11:05 pm

Stoqnov написа:
вие какво бихте избрали тежона или ф75 или нещо друго за тези пари
Понеже вече така, и така се ангажирах с полемиката в тази тема,се чувсвам задължен да отговоря,въпреки,че въпроса ти е малко като за кокошката и яйцето Laughing Затова ще отговоря така:ти какво ще избереш между БМВ и мерцедес,като знаеш,че и двете са със задно предаване,и за зимни условия не стават,въпреки всичките им там тракшън контроли и стабилизиращи системи.Едната е по-спортна,другата по-луксозна!Ако двете се състезават, изхода винаги е неясен,и голяма роля играят шофьорите!!!! Laughing Въпроса е-коя е по-добра ЗА ТЕБ!Този отговор трябва да търсиш! Cool Успех!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyНед Окт 21, 2012 12:53 am

nasko75 написа:
Garrett GTI 2500
,Fisher F70 ,Fisher F75
,XP G-Maxx II ,XP Gold Maxx Power,
Minelab X-Terra 705,Minelab Safari,
дайте мнението си за уред с които сте работили вие
аз горе долу вече съм залитнал на някъде ама ще ми е интересно да чуя и други савети

Колега , според мен всички фабрични над 1000лв. си струват стига да не са произведени в Китай! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 5 EmptyНед Окт 21, 2012 3:56 pm

абе що не спомена Геохънтера и той е добър!!!
Върнете се в началото Go down
 
дайте съвет за фабричен металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
»  Купувам фабричен металдетектор
» Моля дайте съвет
» дайте съвет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: