Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Приемник-предавател(кантар)

Go down 
+30
бобо
Балкански
stater
kronos555
zoro_1977
pechkata
Radislav
RelicHuntingVT
Podlecii.avg
laki
sashometila
Petronii
mdetectors.bg
кирката
van_helsing
adminn
borislav123
ivanasen
Ancient Hunter
jagler
Ne6o
топи
petrov71
ThE_DeViL
cska
chiko
ivangrozni
N@SKO
comander
Трибал-М
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyСря Юли 02, 2014 1:49 pm

Няколко човека в Монтана работят по темата,почти всички са любители...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyНед Юли 20, 2014 8:47 pm

Podlecii.avg написа:

наистина не е честно спрямо Трибалина!!!   жалко е че не познавате този човек от близо!!!!   :bienvenue 


Този дълбочинен правеняк взе,та порасна с десет процента във всички посоки...
Бангията започва да усеща половин литрова,алуминиева кутия за бира от 195-200 сантиметра-въздушно...Въпреки,че не е от любимите и метали!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПон Юли 21, 2014 9:03 am

Кой е този майстор на клипчето ?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПон Юли 21, 2014 2:16 pm

RelicHuntingVT написа:
Кой е този майстор на клипчето ?


Името му ясно се чете отгоре...Наш колега е ,Подлеций Август.
Същият е направил още две и бяха качени тук...
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПон Юли 21, 2014 2:44 pm

Е той е пуснал или намерил клипа.Сигурен ли си, че той е ума, който стои зад този кантар?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПон Юли 21, 2014 3:48 pm

RelicHuntingVT написа:
Е той е пуснал или намерил клипа.Сигурен ли си, че той е ума, който стои зад този кантар?


Този въпрос може да е съвсем директен,без заобикалки .Ето пример:
Твоя монтански кантар като онзи от клипа ли е? Би ли качил негова снимка за достоверност?
...Спомням си добре,че преди време лично аз те насочих към Миладин,докато се чудеше(има такава, твоя тема)от къде да си вземеш монтански кантар-може би от Ахтопол,Русе,или Сандански.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyВто Юли 22, 2014 3:06 pm

Конспирации пак се зараждат Laughing Питам кой е този майстор на клипчето и няма кой да ми каже.Аз ако бях направил такава машина щях да се перча с нея!Та кой е майстора?Ако някой знае да напише!
Трибалчо не помня кой ме насочи към Миладин, когато търсех кантар, но ако си ти Мерси да си жив и здрав, че ми помогна.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyВто Юли 22, 2014 5:00 pm

RelicHuntingVT написа:
Конспирации пак се зараждат Laughing Питам кой е този майстор на клипчето и няма кой да ми каже.Аз ако бях направил такава машина щях да се перча с нея!Та кой е майстора?Ако някой знае да напише!
Трибалчо не помня кой ме насочи към Миладин, когато търсех кантар, но ако си ти Мерси да си жив и здрав, че ми помогна.

Трибал-М
Джадай
Джадай


Брой мнения: 1566
Точки: 1773
Joined date: 10.02.2013


ПисанеЗаглавие: Re: Колеги искам да си купя монтански кантар Чет Май 29, 2014 4:07 pm Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Report post to moderator or admin Lock post for new reports

Трибал-М написа:

RelicHuntingVT написа:
Да такъв ще да беше кантара.Ама де го този чиляк Миладин?Как да му се обадя да го видя какво ще каже...?


Предполагам,че наднича във форума.Ако прояви интерес,може и да ти пише на лични.



Колега,свърза ли се с Миладин от Монтана?


Хаосът е или временен,или гибелен!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyВто Юли 22, 2014 5:05 pm

Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:
Конспирации пак се зараждат Laughing Питам кой е този майстор на клипчето и няма кой да ми каже.Аз ако бях направил такава машина щях да се перча с нея!Та кой е майстора?Ако някой знае да напише!
Трибалчо не помня кой ме насочи към Миладин, когато търсех кантар, но ако си ти Мерси да си жив и здрав, че ми помогна.

Трибал-М
Джадай
Джадай


Брой мнения: 1566
Точки: 1773
Joined date: 10.02.2013


ПисанеЗаглавие: Re: Колеги искам да си купя монтански кантар   Чет Май 29, 2014 4:07 pm Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Report post to moderator or admin Lock post for new reports

Трибал-М написа:

   RelicHuntingVT написа:
       Да такъв ще да беше кантара.Ама де го този чиляк Миладин?Как да му се обадя да го видя какво ще каже...?


   Предполагам,че наднича във форума.Ако прояви интерес,може и да ти пише на лични.



Колега,свърза ли се с Миладин от Монтана?


Хаосът е или временен,или гибелен!

Чичковото реликче-хънтърче вт,когато пораснеш може да мислиш за онзи апарат и евентуално-да се перчиш с него!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyВто Юли 22, 2014 5:22 pm

RelicHuntingVT написа:
Кой е този майстор на клипчето ?
Лъчо от Монтана...
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyВто Юли 22, 2014 6:46 pm

Мерси Печка!
Трибале какво се репчиш?Какво си ги копирал тез неща?Те се виждат в темата..Благодарих ти за помоща а ти пак на въпреки пишеш.Нещо си се стресирал от копане.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyВто Юли 22, 2014 9:27 pm

RelicHuntingVT написа:
Кой е този майстор на клипчето ?


Въпросът ти е двусмислен,момче....
Така звучи правилно:Кой е този майстор,сниман на клипчето?
...А майсторът може и да е извън кадър.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПон Авг 18, 2014 10:43 pm

Край наследствено лозе трудолюбиви любители-земЛеделци решили да копаят по-дълбоко(за засаждане на овощни дървета,вероятно) и открили нов,трибалски кантар.Ясно личи,че бангията има още един потенциометър,два ц-к ключа и допълнителен светодиод...Спокойно,още е много далеч от една нашенска,известна марка!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПон Авг 18, 2014 11:41 pm

Това, което си написал и така, както си го представил е много завоалирано и съм сигурен, че освен "посветените" другите изобщо не разбират какво им пишеш  и казваш с този пост. Very Happy

 Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyВто Авг 19, 2014 12:11 am

Radislav написа:
Това, което си написал и така, както си го представил е много завоалирано и съм сигурен, че освен "посветените" другите изобщо не разбират какво им пишеш  и казваш с този пост. Very Happy

 Cool

И я още бъш не отбирам сичко.Дано момчеета намерат и маноало(упътваньето за работа)!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyВто Авг 19, 2014 7:47 am

Ти ли не отбираш всичко ?  lol! Няма да коментирам повече...  Very Happy  Ако не намерят "мануало-то" може да им пуснем видео-то.Информацията приета през зрителната система под формата на образи се възприемала по-лесно за разлика от тази, която трябва да четеш.При втората се натоварва повече мозъка, но недостатъка при някои индивиди е, че така компа им влиза в режим на "блокиране" и "забиване"...
Времето позахладня, но и да е жега ще сме на ладина "под астмата до реката", а погледите ще отмарят върху старите зидове на един манастир обвит в китна зеленина, прохладен свеж планински въздух и ромона на все още чистата балканска река...
До скоро, Трибале.
 Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyСря Авг 20, 2014 5:11 pm

Radislav написа:
Ти ли не отбираш всичко ?  lol! Няма да коментирам повече...  Very Happy  Ако не намерят "мануало-то" може да им пуснем видео-то.Информацията приета през зрителната система под формата на образи се възприемала по-лесно за разлика от тази, която трябва да четеш.При втората се натоварва повече мозъка, но недостатъка при някои индивиди е, че така компа им влиза в режим на "блокиране" и "забиване"...
Времето позахладня, но и да е жега ще сме на ладина "под астмата до реката", а погледите ще отмарят върху старите зидове на един манастир обвит в китна зеленина, прохладен свеж планински въздух и ромона на все още чистата балканска река...
До скоро, Трибале.
 Cool 

Колега,Радиславие,един реликтен хънтъряга писа некъде из необятния ни,най-голем и благословен форум(за разлика от другите български),че с тиа бангий му се налага много да спортува,демек,да киркува и лопатува!Опази,Боже!
Тва не е баш верно,слава Богу,зависи и от деДекторо!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyСря Авг 20, 2014 6:29 pm

To това е, както да кажеш, че монетарите не стават за нищо, защото си поработил с някой гаражен правеняк, но слагаш всичко под общ знаменател.
Всеки един уред си има - и +.

Професионализмът е да успееш да заобиколош първото и да акцентираш на второто...
Професионалните търсачи правят проверка на проверката с независими източници...ако ме разбирате- какво искам да напиша.
Като последната проверка разбира се остава кирко-лопатната... Very Happy 

П.п. Няма кола, която по аутобана да лети с 200км/ч, в Балкана да е високопроходим джип и в същото време да е и бус, в който да товариш 200 касетки с грозде и 50 листа гипскартон...
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyСъб Авг 23, 2014 5:25 pm

Успях да се срещна с Лъчо-минаваше транзитно през моят край и ми направи демонстрация на кантара си на полигоните, където до момента друг не се реши да дойде.
Медните бакърчета на метъра с категоричен сигнал и аванс от още около 80-90см, голямата тава(медна с диаметър 38см.) на 190см. при нормален ход също добър, копаем сигнал.
Впечатлен съм от машината. Истинска дълбоко-слушаща машина.
Факта си е факт.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyСъб Авг 23, 2014 10:00 pm

Radislav написа:
Успях да се срещна с Лъчо-минаваше транзитно през моят край и ми направи демонстрация на кантара си на полигоните, където до момента друг не се реши да дойде.
Медните бакърчета на метъра с категоричен сигнал и аванс от още около 80-90см, голямата тава(медна с диаметър 38см.) на 190см. при нормален ход също добър, копаем сигнал.
Впечатлен съм от машината. Истинска дълбоко-слушаща машина.
Факта си е факт.

 Cool ! При тази хала няма ала-бала!
Под 400 киловолтов далекопровод пробвахте ли бангията правеняшка?
Въобще не и пука от високото-и в прекия,и в преносния смисъл.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyСъб Авг 23, 2014 10:08 pm

Утре ще излезем на спокойствие и ще я тестваме...Ние сме "серт" изпитатели... lol! 
Като първи впечатления-Браво !Много добър апарат.И с екстри-за точни хора...

Скоро да почерпим и за първа находка.  Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyНед Авг 24, 2014 8:08 am

Radislav написа:

...Скоро да почерпим и за първа находка.  Cool 

Дай,Боже!...Който по-често впряга магарето,събира повече дръвца в гората.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2014 7:08 pm

Има ли желаещи за дълбочинна надпревара?С един кантар-правеняк?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2014 7:26 pm

Трибал-М написа:
Има ли желаещи за дълбочинна надпревара?С един кантар-правеняк?

Питането е валидно за всички от типа "Дълбочинни"...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 7 EmptyПон Окт 13, 2014 7:29 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Има ли желаещи за дълбочинна надпревара?С един кантар-правеняк?
Па и и си вярваш,заповядаи в Бургас.
,

Питането е валидно за всички от типа "Дълбочинни"...
Върнете се в началото Go down
 
Приемник-предавател(кантар)
Върнете се в началото 
Страница 7 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Кантар-предавател-приемник.
» продавам предавател-приемник/кантар/ за гарет
» продавам предавател-приемник (кантар, мачак )

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: