Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда 5000 deus nexus miladinka nokta mask Coil маск врътка нишани wave lorenz Fisher Minelab Майнлаб tesoro VANQUISH TEKNETICS prodavam Simplex kupuvam пират Spectrum GOLD голден
 

 fisher f5 батерии

Go down 
+11
Mythbusters
pavli_q
Lamas
Mladencho
Avrelian
nasko75
Трибал-М
KASPAR-AN-BVLGA
ivanasen
Gandalf
Stoka
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Stoka
Новобранец
Новобранец




Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyЧет Ное 21, 2013 7:16 pm

Искам да попитам някои колега пробвал ли е своя фишер ф5 с зареждащи се батерии.
И защо в упътване то пише да се използват само алкални батерии?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyЧет Ное 21, 2013 7:24 pm

Stoka написа:
Искам да попитам някои колега пробвал ли е своя фишер ф5 с зареждащи се батерии.
И защо в упътване то пише да се използват само алкални батерии?




Аз съм с такива батерии от скоро! Стават но трябва да са винаги заредени на макс като излизаш, или през ден зависи колко често излизаш! На мен ми направиха номер, не бяха хубаво заредени и ми изчезна звукът след което аз си помислих че нещо се прецака. Но благодарение на " www.mdetectors.com " за съвета всичко е наред!Smile  За мен е по добрия вариант да ползвам зареждащи се от колкото постоянно да си купувам!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyЧет Ное 21, 2013 7:35 pm

Gandalfi честито за детектора. Сподели на лични . Помогнаха ли ти настройките , които ти пратих. Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyЧет Ное 21, 2013 7:53 pm

Stoka написа:
Искам да попитам някои колега пробвал ли е своя фишер ф5 с зареждащи се батерии.
И защо в упътване то пише да се използват само алкални батерии?
Колега , аз също бачкам със зареждащи се батерии , както колегата Gandalf и съм доволен . Няма никаква разлика. Успех на всички с търкането!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Stoka
Новобранец
Новобранец




Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 9:09 am

Значи няма проблем да се използват.Не намаляват дълбочината и няма шанс да се развали машината.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 9:35 am

Stoka написа:
Значи няма проблем да се използват.Не намаляват дълбочината и няма шанс да се развали машината.


Няма проблем, с тях е по-удобно! Smile  Не намаляват нищо и нищо няма да се развали!
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 10:09 am

Привет на всички !!! "Новобранец" съм и се надявам на помощ от всички по-стари участници.Конкретно се интересувам-кои марки презареждащи(акумулаторни) батерии от 9V използвате? Зарядни-марка,модел?
Благодаря предварително!!!:legio: 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 10:29 am

KASPAR-AN-BVLGA написа:
Привет на всички !!! "Новобранец" съм и се надявам на помощ от всички по-стари участници.Конкретно се интересувам-кои марки презареждащи(акумулаторни) батерии от 9V използвате? Зарядни-марка,модел?
Благодаря предварително!!!:legio: 




PHILIPS Multi Life NiMH - пластмасов корпус, са моите! Но, по-важно е зарядното какво ти е от колкото батериите! Ползвай някое по скъпо зарядно, което да може да разрежда и зарежда батериите!Smile 
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 10:40 am

Сърдечно Благодаря,Gandalf !!! Пропуснах обаче да попитам-стандартно време за зареждане??? И колко работочаса изкарват(приблизително) заредените батерии???Smile 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 11:16 am

KASPAR-AN-BVLGA написа:
Сърдечно Благодаря,Gandalf !!! Пропуснах обаче да попитам-стандартно време за зареждане??? И колко работочаса изкарват(приблизително) заредените батерии???Smile 



За часове на зареждане зависи от зарядното! Затова ти препоръчах по скъпо, защото те имат светодиоди които те информират кога се разрежда, зарежда и кога е заредено. Аз например ползвам някакво обикновено и ги държа по 10-на часа, и нямам проблем за деня! Не ги зареждам всеки ден а през ден, ако ходя всеки ден на " разходка " де! Иначе за колко часа издържат не съм засичал но ми се струва че могат да издържат два дена интензивно ползване!Smile 
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 11:38 am

Благодаря за полезната информация!!! Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 11:56 am

KASPAR-AN-BVLGA написа:
Благодаря за полезната информация!!! Very Happy 




Няма проблем, помагаме с каквото можем!Smile 
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 2:13 pm

Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 2:54 pm

KASPAR-AN-BVLGA написа:
Привет на всички !!! "Новобранец" съм и се надявам на помощ от всички по-стари участници.Конкретно се интересувам-кои марки презареждащи(акумулаторни) батерии от 9V използвате? Зарядни-марка,модел?
Благодаря предварително!!!:legio: 
Здравей,колега.
Колко милиампер/часа е акумулаторната батерия,захранваща апарата ти,никел-металхидридна ли е?
Пише ли колко време трябва да се зарежда?...
Тук си има строги правила,не е "иди ми,дойди ми".


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 3:29 pm

Благодаря за радушното посрещане,колега Трибал М !!!
Считам,че въпросът ми беше правилно зададен и съответно получих компетентен и любезен отговор от колега,за което му Благодаря,отново. Не мисля,че е задължително да използвам технически термини (няма да ставам електроинженер) за да се разберем от раз по-даден въпрос...и смятам,че това-цитирам:Тук си има строги правила,не е "иди ми,дойди ми"...е неуместно вметнато в случая.Но,ценя и твоето мнение,както и правото ти на забележка.
С Уважение!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 3:41 pm

KASPAR-AN-BVLGA написа:
Благодаря за радушното посрещане,колега Трибал М !!!
Считам,че въпросът ми беше правилно зададен и съответно получих компетентен и любезен отговор от колега,за което му Благодаря,отново. Не мисля,че е задължително да използвам технически термини (няма да ставам електроинженер) за да се разберем от раз по-даден въпрос...и смятам,че това-цитирам:Тук си има строги правила,не е "иди ми,дойди ми"...е неуместно вметнато в случая.Но,ценя и твоето мнение,както и правото ти на забележка.
С Уважение!!!
Приятелю,ти получи приблизителен отговор,който"става" за практиката.
Аз искам да ти дам още по-точен отговор,да ти препоръчам точното зарядно ,с точното време на зареждане,ако не е автоматично(евентуално).
Какво по- радушно посрещане има от това?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 4:00 pm

Трибал-М,не искам да бъда разбран погрешно,ако по някакъв начин съм те засегнал:Извинявай!!! Считам,че една от най-важните цели на този форум е за взаимопомощ и ще ти бъда благодарен,ако ме насочиш с по-конкретна информация по-поставеният от мен въпрос и да ми препоръчаш точното зарядно , с точното време на зареждане и евентуално батерии-милиампер/часа,химически състав...
Благодаря ти предварително!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 4:45 pm

Gandalf написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:
Сърдечно Благодаря,Gandalf !!! Пропуснах обаче да попитам-стандартно време за зареждане??? И колко работочаса изкарват(приблизително) заредените батерии???Smile 


          За часове на зареждане зависи от зарядното! Затова ти препоръчах по скъпо, защото те имат светодиоди които те информират кога се разрежда, зарежда и кога е заредено. Аз например ползвам някакво обикновено и ги държа по 10-на часа, и нямам проблем за деня! Не ги зареждам всеки ден а през ден, ако ходя всеки ден на " разходка " де! Иначе за колко часа издържат не съм засичал но ми се струва че могат да издържат два дена интензивно ползване!Smile 
Колега,Gandalf,колко милиампера е средно аритметичната консумация на този добър апарат?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 4:51 pm

KASPAR-AN-BVLGA написа:
Трибал-М,не искам да бъда разбран погрешно,ако по някакъв начин съм те засегнал:Извинявай!!! Считам,че една от най-важните цели на този форум е за взаимопомощ и ще ти бъда благодарен,ако ме насочиш с по-конкретна информация по-поставеният от мен въпрос и да ми препоръчаш точното зарядно , с точното време на зареждане и евентуално батерии-милиампер/часа,химически състав...
Благодаря ти предварително!!!



Значи исках да те предупредя за нещо в тоя форум, понеже казваш че си " новобранец "! Мислех да не го правя, че може да ма нападне някой и ще стане мазало от псувни! Тук има гадни копеленца които, като видят че някой новобранец пита за разни неща, което си му е вреда на нещата да пита, и те почват да са праят на интересни да нападат абе говоря ти за комплексари които си мислят че като са хванали някакъв детектор и край, те са хората които най много знаят на ти са с всичко свързано с нумузматиката и прочие и прочие! Че мисълта ми беше, да не обръщаш внимание на такива селяндури! Казвам ти го от опит! За сметка на това има такива които с удоволствие ще помогнат, да не изброявам " никове "!


Трибал М - Не става въпрос за теб!Smile 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 4:58 pm

Трибал-М написа:
 
Колега,Gandalf,колко милиампера е средно аритметичната консумация на този добър апарат?[/quote]



Не съм на ти с токовете, макар че предполагам какво точно ме питаш! Ще ти кажа за един случай с моя " апарат "! 6 месеца не бях го ползвал, и когато дойде време да отида на разходка, ако щеш вярвай не бях заредил батериите и ме изкараха 4 часа! На следващия ден пак тръгвам, но тогава издържаха само 1 час! Smile 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 5:11 pm

Gandalf написа:
Трибал-М написа:
 
Колега,Gandalf,колко милиампера е средно аритметичната консумация на този добър апарат?


     Не съм на ти с токовете, макар че предполагам какво точно ме питаш! Ще ти кажа за един случай с моя " апарат "! 6 месеца не бях го ползвал, и когато дойде време да отида на разходка, ако щеш вярвай не бях заредил батериите и ме изкараха 4 часа! На следващия ден пак тръгвам, но тогава издържаха само 1 час! Smile [/quote]
Не случайно питам,колега,защото,ако това се знае,останалото е обикновена аритметика...Може би Иванасен,или Йордан Ненов ще кажат,а и Печката не може да не знае.
Оригинално с 6 алкални батерии по 1.5 волта ли се захранва апарата?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 5:14 pm

Трибал-М написа:
Gandalf написа:
Трибал-М написа:
 
Колега,Gandalf,колко милиампера е средно аритметичната консумация на този добър апарат?

     Не съм на ти с токовете, макар че предполагам какво точно ме питаш! Ще ти кажа за един случай с моя " апарат "! 6 месеца не бях го ползвал, и когато дойде време да отида на разходка, ако щеш вярвай не бях заредил батериите и ме изкараха 4 часа! На следващия ден пак тръгвам, но тогава издържаха само 1 час! Smile 
Не случайно питам,колега,защото,ако това се знае,останалото е обикновена аритметика...Може би Иванасен,или Йордан Ненов ще кажат,а и Печката не може да не знае.
Оригинално с 6 алкални батерии по 1.5 волта ли се захранва апарата?[/quote]

Не, с две по 9V.Smile 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 5:23 pm

С колко броя от другите ги заместваш,колега?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 5:39 pm

Трибал-М написа:
С колко броя от другите ги заместваш,колега?



Нещо не можем да се разберем! Той оригинално е с две батерии по 9V. Взел съм си същите но презареждащи!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Fisher - fisher f5 батерии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher f5 батерии   Fisher - fisher f5 батерии EmptyПет Ное 22, 2013 6:00 pm

Колега отиваш в магазин на ЕЛИМЕКС батериите са марка LAVA
NI-MH 9V 250 mAh + зарядно на Camelion което става за тия батерии и си ти. Купуваш си и две алкални PANASONIC пак от там за резерва и натискаи здраво Very Happy 
със презареждащите спокойно ще изкараш ден и половена два желая ти успехиcheers 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
 
fisher f5 батерии
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» АКА БАТЕРИИ
» Акулаторни батерии!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: