Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб wave голден deus Fisher lorenz nexus маск miladinka нишани TEKNETICS mask kupuvam Coil Spectrum врътка nokta VANQUISH пират tesoro Simplex 5000 грунда prodavam GOLD Minelab
 

 Дистанционни локатори-мит или реалност ...?

Go down 
+21
Ne6o
emilio
кирката
бобо
ton69
Petronii
Kiril62
comander
borislav123
vvurbanov
mario321
chiko
pechkata
maas7eer
baibradyr
FELIX
atina
sitalk
Трибал-М
RelicHuntingVT
Radislav
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 7:17 pm

[quote="vvurbanov"]
chiko написа:
ton69 написа:
Има един американец-Карл Мореланд,който може би от десетилетие предлага доста тлъста премия за всеки,който докаже работоспособността на подобна търсеща техника.До колкото помня беше 20000$.На негов полигон на ,който има мишени ,заровени по това време.До сега няма отзовал се на поканата

Колега ,такива експерименти почти винаги са обречени на провал.Причината е че по време на работа посъзнанието и съзнанието трябва да са в директен контакт.Този контакт се осъществява само когато мозъка е в алфа ритъм -между 8 и 13 херца ,тоест човек трябва да е много спокоен.Когато човек е във възбудено състояние мозъка е вече в бета ритъм-от13 до 30 херца и връзката се губи.По време на такъв експеримент няма как да останеш алфа ритъм ,понеже това си е вид стрес.А за измамите - тях ги има и при монетарите дори .Майлаб наскоро прорева от китайски ментета.
При монетарите има оригинални марки които са защитени с патенти.В случая става въпрос за прекрасни металотърсачи на които китайците правят калпави ментета.При дистанционните локатори няма въобще работещи ,те нямат патенти ,нямат оригинали всички до един са си ментета.Няма място за сравнение.Всички които ги произвеждат ,рекламират и продават са мошенници.Не може производителя да не знае какво има в тия мошенгии и че те не могат да работят ,просто е невъзможно.Изключено е той да не знае че нищо не може да се намери с тях ,няма как.Произвеждането ,рекламирането и продажбата на тия дистанционни локатори е мошенничество.То се извършва от измамници ,те може да са големи като Маккормик или по малки като тебе ,но всички без изключение са престъпници.chiko ,тия приказки за ядрено магнитен резонанс,алфа ритъм ,за душата ,съзнанието и откритията които си направил при багетите не са просто брътвежи на обикновена откачалка ,както бях си помислил отначало.Ти съвсем не си заблуден.Престъпната упоритост с която рекламираш  не оставя никакво съмнение че си мошенник цялящ с всичко това да реализира измами чрез продажбата на тия дистанционни локатори.Тука е привлекателно място да се промотират тия ментета ,но една от целите на форумите е да предпазят търсачите от такива измамници.Защо ме караш да ти казвам тия работи chiko ? Evil or Very Mad[/quo

Върбанов аз съм абсолютно сигурен че моите уреди работят и за това ги защитавам и както виждаш за разлика от търгашите които ги продават- но не мои ,а други които са коренно различни от моите , съм много добре теоретично подготвен.Знанията ми и дългогодишния ми опит докараха нещата да създам нов тип локатор и за разлика от известните -работещ.Така че като си се опарил от разни търгаши не съм ти аз виновен и нямаш никакво право да оплюваш моята техника без да си я тествал.Язък че някои хора тук те падкрепят като много добре осведомен и знаещ колега но с ПРОСТАШКО държание.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 7:24 pm

Колега като си сигурен в техниката отиваш на някой от съборите които се провеждат всяка година. Всеки който желае да може да пробва техниката ти и така най добре ще се преценят качествата и.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 7:52 pm

borislav123 написа:
Колега като си сигурен в техниката отиваш на някой от съборите които се провеждат всяка година. Всеки който желае да може да пробва техниката ти и така най добре ще се преценят качествата и.

Колега ако си ми прочел горните постове ще разбереш че в такива условия не се тества . Това не е обикновен металотърсач.Който иска да тества идва взима ,плаща и ако не му работи го връща.Даже преди да го вземе и аз го тествам дали изобщо ще може да работи с уреда и тогава му го давам.Получава пълен инструктаж преди тестовете.До сега никой не се оплакал и не е връщал уред.Даже съм ходил да видя и обекти открити с мои локатори.Между другото имам раздадени локатори на колеги за тестове ,които ги тестват и ми дават информация за работата им и това ми спести страшно много време.Аз не съм такъв човек както ме изрисува колегата върбанов който на всяка цена прави така че да вземе парите, и после майната му на клиента.В края на краищата това не ми е точно работата , имам си друга работа и това е между другото и дали ще подам някоя машинка или не,ама хич не ме бърка.По скоро моето е хоби а не бизнес.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 8:30 pm

chiko написа:
borislav123 написа:
Колега като си сигурен в техниката отиваш на някой от съборите които се провеждат всяка година. Всеки който желае да може да пробва техниката ти и така най добре ще се преценят качествата и.

Колега ако си ми прочел горните постове ще разбереш че в такива условия не се тества . Това не е обикновен металотърсач.Който иска да тества идва взима ,плаща и ако не му работи го връща.Даже преди да го вземе и аз го тествам  дали изобщо ще може да работи с уреда и тогава му го давам.Получава пълен инструктаж преди тестовете.До сега никой не се оплакал и не е връщал уред.Даже съм ходил да видя и  обекти открити с мои локатори.Между другото имам раздадени локатори на колеги за тестове ,които ги тестват и ми дават информация за работата им и това ми спести страшно много време.Аз не съм такъв човек както ме изрисува колегата върбанов който на всяка цена прави така че да вземе парите, и после майната му на клиента.В края на краищата това не ми е точно работата , имам си друга работа и това е между другото и дали ще подам някоя машинка или не,ама  хич не ме бърка.По скоро моето е хоби а не бизнес.


Колега иди на някой полигон и направи тестове, админа може да те насочи .Ако откажеш тестовете ,спри да заблуждаваш и се извини на хората за манипулативното си поведение  Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 8:49 pm

maas7eer написа:
chiko написа:
borislav123 написа:
Колега като си сигурен в техниката отиваш на някой от съборите които се провеждат всяка година. Всеки който желае да може да пробва техниката ти и така най добре ще се преценят качествата и.

Колега ако си ми прочел горните постове ще разбереш че в такива условия не се тества . Това не е обикновен металотърсач.Който иска да тества идва взима ,плаща и ако не му работи го връща.Даже преди да го вземе и аз го тествам  дали изобщо ще може да работи с уреда и тогава му го давам.Получава пълен инструктаж преди тестовете.До сега никой не се оплакал и не е връщал уред.Даже съм ходил да видя и  обекти открити с мои локатори.Между другото имам раздадени локатори на колеги за тестове ,които ги тестват и ми дават информация за работата им и това ми спести страшно много време.Аз не съм такъв човек както ме изрисува колегата върбанов който на всяка цена прави така че да вземе парите, и после майната му на клиента.В края на краищата това не ми е точно работата , имам си друга работа и това е между другото и дали ще подам някоя машинка или не,ама  хич не ме бърка.По скоро моето е хоби а не бизнес.


Колега иди на някой полигон и направи тестове, админа може да те насочи .Ако откажеш тестовете ,спри да заблуждаваш и се извини на   хората за манипулативното си поведение  Cool 
А бе ти ,не чу ли ,че на полигона ритъма е друг,бе-не става Razz Razz Razz . извинявай Требе си алфа ритъм Wink ,а също и силна храна.И който си купувал минавал специални тестове Razz Razz Razz .Еийййй,тоз Чико изби рибата ,еийй Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 8:54 pm

chiko написа:
borislav123 написа:
Колега като си сигурен в техниката отиваш на някой от съборите които се провеждат всяка година. Всеки който желае да може да пробва техниката ти и така най добре ще се преценят качествата и.

Колега ако си ми прочел горните постове ще разбереш че в такива условия не се тества . Това не е обикновен металотърсач.Който иска да тества идва взима ,плаща и ако не му работи го връща.Даже преди да го вземе и аз го тествам  дали изобщо ще може да работи с уреда и тогава му го давам.Получава пълен инструктаж преди тестовете.До сега никой не се оплакал и не е връщал уред.Даже съм ходил да видя и  обекти открити с мои локатори.Между другото имам раздадени локатори на колеги за тестове ,които ги тестват и ми дават информация за работата им и това ми спести страшно много време.Аз не съм такъв човек както ме изрисува колегата върбанов който на всяка цена прави така че да вземе парите, и после майната му на клиента.В края на краищата това не ми е точно работата , имам си друга работа и това е между другото и дали ще подам някоя машинка или не,ама  хич не ме бърка.По скоро моето е хоби а не бизнес.
И колко струва въпросното твое творение,контактьоре????
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 8:55 pm

нищо не разбирате,-освен металотърсач не сте пипали друг апарат, cheers гледайте убаво па после мислете да коментирате https://www.youtube.com/watch?v=3OoXE1L3cn8&feature=youtu.be
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 9:03 pm

-ето и снимка http://www.metaldetector-fau.com/images/big_locator.jpg
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 9:09 pm

кирката написа:
нищо не разбирате,-освен металотърсач не сте пипали друг апарат, cheers гледайте убаво па после мислете да коментирате                        https://www.youtube.com/watch?v=3OoXE1L3cn8&feature=youtu.be



На клипа си е закрил лицето по разбираеми причини ,сигурно се страхува да не му заврат багетите някъде  Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 9:12 pm

http://www.thomasafilani.com/electroscopes.html



малко си приличат с това фау  Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 9:58 pm

maas7eer написа:
http://www.thomasafilani.com/electroscopes.html



малко си приличат с това фау  Rolling Eyes 

Абе като сте такива неверници , айде един от вас който смята че му работят багетите в ръцете да ми дойде на гости и да го тествам и да му дам локатор да си направи тестове сам на каквито си ще обекти и полигони и тогава ще си говорим.„Щото и за кантара излязаха разни плямпала като вас ама като го тестваха и находка тряснаха даже.Айде ,има ли мераклии?
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 10:10 pm

chiko написа:
maas7eer написа:
http://www.thomasafilani.com/electroscopes.html



малко си приличат с това фау  Rolling Eyes 

Абе като сте такива неверници , айде един от вас който смята че му работят багетите в ръцете да ми дойде на гости и да го тествам и да му дам локатор да си направи тестове сам на каквито си ще обекти и полигони и тогава ще си говорим.„Щото и за кантара излязаха разни плямпала като вас ама като го тестваха и находка тряснаха даже.Айде ,има ли мераклии?






Къде е това гости  Question 
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 10:14 pm

maas7eer написа:
chiko написа:
maas7eer написа:
http://www.thomasafilani.com/electroscopes.html



малко си приличат с това фау  Rolling Eyes 

Абе като сте такива неверници , айде един от вас който смята че му работят багетите в ръцете да ми дойде на гости и да го тествам и да му дам локатор да си направи тестове сам на каквито си ще обекти и полигони и тогава ще си говорим.„Щото и за кантара излязаха разни плямпала като вас ама като го тестваха и находка тряснаха даже.Айде ,има ли мераклии?

Ти какво мераклия ли си или само питаш?Телефоните ми ги има на сайта.






Къде е това гости  Question 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 10:21 pm

chiko написа:
maas7eer написа:
chiko написа:
maas7eer написа:
http://www.thomasafilani.com/electroscopes.html



малко си приличат с това фау  Rolling Eyes 

Абе като сте такива неверници , айде един от вас който смята че му работят багетите в ръцете да ми дойде на гости и да го тествам и да му дам локатор да си направи тестове сам на каквито си ще обекти и полигони и тогава ще си говорим.„Щото и за кантара излязаха разни плямпала като вас ама като го тестваха и находка тряснаха даже.Айде ,има ли мераклии?

Ти какво мераклия ли си или само питаш?Телефоните ми ги има на сайта.






Къде е това гости  Question 





Дай линк
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 10:55 pm

maas7eer написа:
chiko написа:
maas7eer написа:
chiko написа:
maas7eer написа:
http://www.thomasafilani.com/electroscopes.html



малко си приличат с това фау  Rolling Eyes 

Абе като сте такива неверници , айде един от вас който смята че му работят багетите в ръцете да ми дойде на гости и да го тествам и да му дам локатор да си направи тестове сам на каквито си ще обекти и полигони и тогава ще си говорим.„Щото и за кантара излязаха разни плямпала като вас ама като го тестваха и находка тряснаха даже.Айде ,има ли мераклии?

Ти какво мераклия ли си или само питаш?Телефоните ми ги има на сайта.






Къде е това гости  Question 





Дай линк


www.metaldetector-fau.com
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 11:35 pm

венци голям фасон си докарал на велосипеда,
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСря Апр 23, 2014 11:40 pm

comander написа:
венци голям фасон си докарал на велосипеда,

Да знаеш лови и в глинен съд.Доказа се .Радвам се че ти хареса.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyПет Апр 25, 2014 11:03 pm

кирката написа:
нищо не разбирате,-освен металотърсач не сте пипали друг апарат, cheers гледайте убаво па после мислете да коментирате                        https://www.youtube.com/watch?v=3OoXE1L3cn8&feature=youtu.be

По убедително видео не бях гледал....Личи си как си мести ръцете да насочи пръчките да се съберат  Twisted Evil 

Тия багети минети дават много добра почва на мушенгиите да са ебават с наивниците  дявол

750 евра  lol! с тез пари ще се сцепя от нафта да ходя по чукарите  :animaux15: 

евала

От днес ставам пророк.Намирам съкровища чрез гугъл мапс по тайнствен метод.Генерирам микровълнови вълни със специална техника която се свързва със сателита на гугъл и облъчва зоната, която поръчителя иска от мен да сканирам.Намирам самородно злато на прах, хайдушки топки от вол пълни със злато и скъпоценни камъни, късове злато, златни жили и всякакви подземни богатсва, кухини и петрол.
Услугата струва 1000 евро.Гарантирам резултат.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyПет Апр 25, 2014 11:43 pm

RelicHuntingVT написа:
кирката написа:
нищо не разбирате,-освен металотърсач не сте пипали друг апарат, cheers гледайте убаво па после мислете да коментирате                        https://www.youtube.com/watch?v=3OoXE1L3cn8&feature=youtu.be

По убедително видео не бях гледал....Личи си как си мести ръцете да насочи пръчките да се съберат  Twisted Evil 

Тия багети минети дават много добра почва на мушенгиите да са ебават с наивниците  дявол

750 евра  lol! с тез пари ще се сцепя от нафта да ходя по чукарите  :  :animaux15:  

евала

От днес ставам пророк.Намирам съкровища чрез гугъл мапс по тайнствен метод.Генерирам микровълнови вълни със специална техника която се свързва със сателита на гугъл и облъчва зоната, която поръчителя иска от мен да сканирам.Намирам самородно злато на прах, хайдушки топки от вол пълни със злато и скъпоценни камъни, късове злато, златни жили и всякакви подземни богатсва, кухини и петрол.
Услугата струва 1000 евро.Гарантирам резултат.





Видеото беше много убедително само не можах да разбера защо не се виждаше лицето на убеждаващият ни .
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСъб Апр 26, 2014 8:02 am

maas7eer написа:
RelicHuntingVT написа:
кирката написа:
нищо не разбирате,-освен металотърсач не сте пипали друг апарат, cheers гледайте убаво па после мислете да коментирате                        https://www.youtube.com/watch?v=3OoXE1L3cn8&feature=youtu.be

По убедително видео не бях гледал....Личи си как си мести ръцете да насочи пръчките да се съберат  Twisted Evil 

Тия багети минети дават много добра почва на мушенгиите да са ебават с наивниците  дявол

750 евра  lol! с тез пари ще се сцепя от нафта да ходя по чукарите  :  :animaux15:  

евала

От днес ставам пророк.Намирам съкровища чрез гугъл мапс по тайнствен метод.Генерирам микровълнови вълни със специална техника която се свързва със сателита на гугъл и облъчва зоната, която поръчителя иска от мен да сканирам.Намирам самородно злато на прах, хайдушки топки от вол пълни със злато и скъпоценни камъни, късове злато, златни жили и всякакви подземни богатсва, кухини и петрол.
Услугата струва 1000 евро.Гарантирам резултат.





Видеото беше много убедително само не можах да разбера защо не се виждаше лицето на убеждаващият ни .

Хората казват -по добре един опит от колкото сто мнения. Предложих ви да опитате и да се убедите,ама насреща никой..Ако пък толкова много искате да ме видите разгледайте снимките от миналогодишния събор в Сливек.Щом сте работили с омнитрони и техни подобия не забелязахте ли нещо по различно от тях на панела на генератора?Ако бяхте работили с такива, това щеше да ви направи голямо впечатление и да се поинтересувате поне за какво са.Ама явно сте само плямпаджии.Това явно не е техника за вас.За вас само монетари.Само ако знаете какъв монетар съм направил сън няма да спите.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСъб Апр 26, 2014 8:15 am

Само като видя какви изтръпнали хора рекламират "най яките машини ' и ми става ясно...Най могъщата компания за детектори, странно защо никой не е чувал за нея..


https://www.youtube.com/watch?v=hGJz9EwHyDI
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСъб Апр 26, 2014 10:15 am

chiko написа:

Хората казват -по добре един опит от колкото сто мнения. Предложих ви да опитате  и да се убедите,ама насреща никой..Ако пък толкова много искате да ме видите разгледайте снимките от миналогодишния събор в Сливек.Щом сте работили с омнитрони и техни подобия не забелязахте ли нещо по различно от тях на панела на генератора?Ако бяхте работили с такива, това щеше да ви направи голямо впечатление и да се поинтересувате поне за какво са.Ама явно сте само плямпаджии.Това явно не е техника за вас.За вас само монетари.Само ако знаете какъв монетар съм направил сън няма да спите.

Аааа грешиш забелязах че на лицевия панел на твоя скенер има ЦК ключ който превключва между земната сонда и предавателната антена които не работят заедно онлайн...
Предполагам че първо земната сонда възбужда предполагаемия обект за няколко минути и след това се превключва към предавателната антена и със помоща  на L образните пръчки затваряш веригата при търсене - честно казано интересно и може би ефикасно...
И приемам на есен поканата за обучение и тест на апаратурата - ако важи още разбира се...

И във тази тема имаше въпрос към теб...

https://www.imperio.biz/t8555p60-topic
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСъб Апр 26, 2014 10:56 am

pechkata написа:
chiko написа:

Хората казват -по добре един опит от колкото сто мнения. Предложих ви да опитате  и да се убедите,ама насреща никой..Ако пък толкова много искате да ме видите разгледайте снимките от миналогодишния събор в Сливек.Щом сте работили с омнитрони и техни подобия не забелязахте ли нещо по различно от тях на панела на генератора?Ако бяхте работили с такива, това щеше да ви направи голямо впечатление и да се поинтересувате поне за какво са.Ама явно сте само плямпаджии.Това явно не е техника за вас.За вас само монетари.Само ако знаете какъв монетар съм направил сън няма да спите.

Аааа грешиш забелязах че на лицевия панел на твоя скенер има ЦК ключ който превключва между земната сонда и предавателната антена които не работят заедно онлайн...
Предполагам че първо земната сонда възбужда предполагаемия обект за няколко минути и след това се превключва към предавателната антена и със помоща  на L образните пръчки затваряш веригата при търсене - честно казано интересно и може би ефикасно...
И приемам на есен поканата за обучение и тест на апаратурата - ако важи още разбира се...

И във тази тема имаше въпрос към теб...

https://www.imperio.biz/t8555p60-topic


Колега не си забелязал най важния превключвател-запаметяване и изтриване.Там е голямата игра. А монетара вече е почти готов и ще мине пробни тестове .Даже вече дестина броя от него работят из страната.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСъб Апр 26, 2014 11:02 am

borislav123 написа:
Не, че нещо но колегата Върбанов е един от най знаещите и разбиращите хора в този форум.  Най-вероятно ги е пробвал тези багети щом казва че не стават.
Специално тази не е...
И не забравяте че всяка една апаратура има определено предназначение и начин на работа...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 5 EmptyСъб Апр 26, 2014 11:06 am

chiko написа:

 Колега не си забелязал най важния превключвател-запаметяване и изтриване.Там е голямата игра.

За какво служи тази опция с какво помага при търсене...?
Върнете се в началото Go down
 
Дистанционни локатори-мит или реалност ...?
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Детектор локатори "MINEORO"
» ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ
» ХР metal detectors-Реалност или НЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: