Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus tesoro Minelab mask врътка miladinka пират Coil нишани грунда маск голден nexus 5000 nokta Fisher Майнлаб kupuvam GOLD VANQUISH lorenz Spectrum prodavam TEKNETICS wave Simplex
 

 NEW SELENT 2013 на Миладин

Go down 
+33
borisov
ICETO_86
LAV DJOI
Ceco_
EXTERMINATE
бобо
pgd
Moharem
akulata88
vesco
Трибал-М
vanhalen
pirat1944
buntar.1971
Mladencho
pavli_q
don
pantera
Golden Mask
pechkata
kretosa
atina
yaponetsa
stafo
Gandalf
Ancient Hunter
nasko75
hristo0o0
charon
hagemon4o
ivanasen
Avrelian
deadman_
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 12:26 am

atina написа:
Краси и Миладин са приятели колеги мога да заявя че никога не съм чул от Миладин лоша дума за Краси питал съм го лично оставете интригите настрана.

Ей Тъпан, Бай ти Миндил лично пред мен плю Краси енигмата, Владо Лилов , Наско пирата и производителя на МД wawe. Всичките ги изкара крадци на неговите гениални схеми крадени от западен МД. Още да разкривам ли какви снимки ми изпрати да компроментирам един от тях. Мога да публикувам разговори по-скайпа с бай-Миндил как ги плюе. За негово успокоение съм ги копирал.

atina написа:
Новите уреди не са никак лоши даже са много добри мисля че цената няма да е космическа мога да се поинтересуам ида ви уведомя.
Какви нови уреди , бе ? Бай Миндил на адреналинката сложи само нова кутия , а уреда си е същият с авто - грунд и ръчен грунд. Той се хвалеше с това свое постижение.


atina написа:
Хаиде да бъдем по сериозни и да мислим по трезво бе з да си мерим пишките че ми писна от интриги и клюки нещата които наи мразя в живота

Като те гледам на снимката Въскьо , по добре не си мери пиш***а. А що се отнася до интриги не се забърквай там , където не ти е работата. Да не гръмнеш като бушон .


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 12:44 am

hagemon4o написа:
ех много го плюете Миладин и дори най-големия му фен ivanasen...от къде ви се поражда злобата бе хора....мога да кажа че е първия който прави монетари Миладин ..Краси е работил с него и след като научил как се правят решил да се отдели Wink ...Миладин не прави само монетари а й кантари дълбочинни а за това се иска акъл Smile....с неговия Silent бях много доволен...те първа ще пробвам новия му модел и очаквайте отзиви Wink

Слушай , Пич, аз съм много търпелив човек , но когато видя , че този отсреща те прави на маймуна , дори и ТЕБ! Това повече няма да търпя. Знаеш ли , бе пич кой ти оправи Енигмата ? Лично Мухарем по-моя молба. Беше ти хвърлена в един кашон в работилничката му. Той ти направи всичко вътре , беше ти сложен мисля един кондензатор , който не отговаря на оригиналният/капацитета му беше по-голям/ и от там идваха проблемите на МД. И след това бай ти Миндил се би в гърдите.

Тепърва пробвай новият му уред , но се снабди с винце , защото, то върви заедно с уреда когато се изпраща за ремонт. Повярвай ми доста често ще ти се налага ! Кантара Ти беше окачен доста дълго на стената . Добре , че го бъзнах бай Ти Миндил за него 2-3 пъти та мож ти го опраиииии.

Колкото повече лъжеш толкова повече ти вярват. Когато казваш истината всеки го знае , но не смее да потвърди , че е точно така.

p.s. Както плю яко Краси Енигмата , така ще плюеш след време и Бай Ти Миндил! Повярвай ми.



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 1:16 am

не тая злоба към никой...доволен съм от Силента и енигмата също..признай и ти колко си намирал с миладинката Wink ...Миладин ми каза че мухарем я барнал щот не иска да пипа други машини и се съмнявам нещо да й е сменено Wink ама работи....от Краси аз лично съм отвратен,пращал съм му апарата и само набутване,не знае кво им е все едно не ги е праил той и ми даде дори 2-ра употреба пита която намотките не отговарят Smile)) .... и така,злоба не таете,в крайна сметка никой лошо не ми е направил Wink
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 1:41 am

hagemon4o написа:
от Краси аз лично съм отвратен,пращал съм му апарата и само набутване,не знае кво им е все едно не ги е праил той и ми даде дори 2-ра употреба пита която намотките не отговарят

Еми и аз като теб му пращах доста пъти апарата , ама стоеше със седмици при него, та чак три месеца.
Иначе как си с моя апарат Миладинката която , Ти продадох за 500лв., тази пролет? Така ми каза бай Миндил. Хвалил си му си се! Била е много добра.
И от тази клевета ли няма да ти се отворят очите.
Слушай Хагемончо , познаваме се и много добре знаеш , че няма да тръгна напред с бутоните , ако Бай Миндил не беше прекалил с оплюванията и псувните които ги ръси по-всеки БГ производител включително и по мен зад гърба ми.

Бай Миндиле прибери си дългият език зад зъбите и го използвай там където можеш най-добре, а ти знаеш много добре къде мамашка . Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 9:41 am

ЕБАТИ ОСРАНАТА ТЕМА ТОВА Е ТИПИЧНАТА БГ МИСЪЛ АРЕ ЧАО БАТИ ИВАНЕ!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 10:10 pm

pirat1944 написа:
hagemon4o написа:
ех много го плюете Миладин и дори най-големия му фен ivanasen...от къде ви се поражда злобата бе хора....мога да кажа че е първия който прави монетари Миладин ..Краси е работил с него и след като научил как се правят решил да се отдели Wink ...Миладин не прави само монетари а й кантари дълбочинни а за това се иска акъл Smile....с неговия Silent бях много доволен...те първа ще пробвам новия му модел и очаквайте отзиви Wink
колега,как е ,новия уред на миладин,проба ли го,или още не си,,че тука стана една каша,,и аз не знам вече,,а и някой да каже ли колко ще струва този апарат,че само реклами на тоз на оня,а цени никой не казва,,а както казва Мохаремчо,че трески имало за дялане,,,ама най много има той за дялкане,,че да не го ,,подхващам,,сега него,,че,,,,нали цяла зима се ,,,приюти,,при миладин,,и че миладин му помогнА да почне пак да прави апарти,,РЕЛАКС,,колеги който има инфо за цена на новия апарат на миладин,нека да каже,,че никадъ не се видя цена,е поне аз не видях,,всичко хубаво колеги,,, скара

чакай новия уред ще е перфектен!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 10:23 pm

Да ви имам гаражните бънгии,да ви имам,кво въобще ги коментирате бе.Че и разни НОВИ модели Razz Москвич,с карбуратор от Ауди Razz ....От 0 до 100-3,5 секунди-не вярвате-и клип ще ви направя! Razz
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 10:25 pm

ivanasen написа:
hagemon4o написа:
ех много го плюете Миладин и дори най-големия му фен ivanasen...от къде ви се поражда злобата бе хора....мога да кажа че е първия който прави монетари Миладин ..Краси е работил с него и след като научил как се правят решил да се отдели Wink ...Миладин не прави само монетари а й кантари дълбочинни а за това се иска акъл Smile....с неговия Silent бях много доволен...те първа ще пробвам новия му модел и очаквайте отзиви Wink

Слушай , Пич, аз съм много търпелив човек , но когато видя , че този отсреща те прави на маймуна , дори и ТЕБ! Това повече няма да търпя. Знаеш ли , бе пич кой ти оправи Енигмата ? Лично Мухарем по-моя молба. Беше ти хвърлена в един кашон в работилничката му. Той ти направи всичко вътре , беше ти сложен мисля един кондензатор , който не отговаря на оригиналният/капацитета му беше по-голям/ и от там идваха проблемите на МД. И след това бай ти Миндил се би в гърдите.

Тепърва пробвай новият му уред , но се снабди с винце , защото, то върви заедно с уреда когато се изпраща за ремонт. Повярвай ми доста често ще ти се налага ! Кантара Ти беше окачен доста дълго на стената . Добре , че го бъзнах бай Ти Миндил за него 2-3 пъти та мож ти го опраиииии.

Колкото повече лъжеш толкова повече ти вярват. Когато казваш истината всеки го знае , но не смее да потвърди , че е точно така.

p.s. Както плю яко Краси Енигмата , така ще плюеш след време и Бай Ти Миндил! Повярвай ми.


Няма за какво да го плюя..лошо не ми е направил...дори след като взема новия му модел ще съм му благодарен,а той ще е уникален!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyНед Май 12, 2013 10:55 pm

hagemon4о, ако си мислиш , че ще получиш остъпка за новият , Ти МД от бай ти Миндил, просто жестоко се лъжеш. Ще изгърмиш като тапа от шампоанско. Бай ти Миндил е най-голямата скръндза , която познавам И най -голямият сметкаджия. Пфу.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 12:22 am

ivanasen написа:
hagemon4о, ако си мислиш , че ще получиш остъпка за новият , Ти МД от бай ти Миндил, просто жестоко се лъжеш. Ще изгърмиш като тапа от шампоанско. Бай ти Миндил е най-голямата скръндза , която познавам И най -голямият сметкаджия. Пфу.

ще си платя машината а остъпка той си решава дали ще ми прави...
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 12:45 am

бобо написа:
Да ви имам гаражните бънгии,да ви имам,кво въобще ги коментирате бе.Че и разни НОВИ модели Razz Москвич,с карбуратор от Ауди Razz ....От 0 до 100-3,5 секунди-не вярвате-и клип ще ви направя! Razz
Няма как да ти пиша ++++++ два три пулса вече cheers


който търси намира
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 7:49 am

някое линкче за новия уред у може би цена ако не е проблем някои основни характеристики на уреда cheers


както винаги сме си най веселата компания ХD :yes: :soif100: на маса
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 3:55 pm

EXTERMINATE написа:
някое линкче за новия уред у може би цена ако не е проблем някои основни характеристики на уреда cheers

вчера си говорих с него..уреда по думите му ще е хем хубав хем добър Smile ... и аз го чакам,до 2-3 месеца!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 7:30 pm

hagemon4o написа:
EXTERMINATE написа:
някое линкче за новия уред у може би цена ако не е проблем някои основни характеристики на уреда cheers

вчера си говорих с него..уреда по думите му ще е хем хубав хем добър Smile ... и аз го чакам,до 2-3 месеца!

През февруари миналата година лаяхме за "новият му модел" . Измина повече от година ! Та ще чакаш два месеца бай Миндил , та това е нищо!!! What a Face Само гледай да не чакаш още 1 година и половина.

Бай Миндил времето не го е*е
бай Миндил само рушвета го зове.
бай Миндил не ще да прави уред нов ,
защото мъните , които трябва да даде
ще го боцнат много , ама много знаете къде........? Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 7:38 pm

[quote="ivanasen"]
hagemon4o написа:
EXTERMINATE написа:
някое линкче за новия уред у може би цена ако не е проблем някои основни характеристики на уреда cheers

вчера си говорих с него..уреда по думите му ще е хем хубав хем добър Smile ... и аз го чакам,до 2-3 месеца!

През февруари миналата година лаяхме за "новият му модел" . Измина повече от година ! Та ще чакаш два месеца бай Миндил , та това е нищо!!! What a Face Само гледай да не чакаш още 1 година и половина.

Бай Миндил времето не го е*е
бай Миндил само рушвета го зове.
бай Миндил не ще да прави уред нов ,
защото мъните , които трябва да даде
ще го боцнат много , ама много знаете къде........?

Very Happy Very Happy Very Happy ,то не бе Миладин не бе Миндил,някой хора май само фантазират за уж някъкъв "супер" Silend! Моето мнение,че няма да доживеем да го видим. Тоя прехвален майстор му дай хапка пийка и интрижка и нищо др. Ма като сте почнали /някой от вас/ да му лижете дъртия гъз,карайте да ви видим до къде ще стигнете !
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 7:58 pm

Ако се направи една анкета кой с какъв БГ детектор работи дали Миладин няма да е в тройката?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 9:22 pm

Ceco_ написа:
Ако се направи една анкета кой с какъв БГ детектор работи дали Миладин няма да е в тройката?

Знаеш ли колега бай ти Миндил на колко хора се обади и ги накара да се направят регистрации за да гласуват за него. Лично той ми го казваше , дори ме караше и мен да си направя повече никове.


Бай Миндил всичко обещава
само някой постоянно името му във форума да споменава
Но когато дойде време вересиите да си плати
Той започва силно да мръхти и с писклив глас да казва , че нищо недължи
Софрата с мезета обожава,
особено , когато баламурник го черпава
Бай Миндил детектор нов направи
и на всеки той го обещава
и веднага балами- клиенти си набави,
само дето МД не се появява,
понеже бай Миндил „срам” го хвана от лъжата
реши да се скрие вдън гората
шутовете си остави
та народа тех да оправи!
Наздраве бай Миндиле , софрата е от мен
Само , че това ще бъде „някой” ден.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 9:54 pm

А бе вие сън не спите да пишете във този форум Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 9:57 pm

akulata88 написа:
А бе вие сън не спите да пишете във този форум Laughing Laughing Laughing

akulata88 сега ми дойде музата! Пиша и друго!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 10:06 pm

Ей ошашави го тоя бай ти Миндил,чуди се на кой да звъни да се жалва от теб,не повярвах като ми се представи преди малко на мобифона ама е сбъркал адреса завалията. Evil or Very Mad


Един грош да имаш,ама като чорбаджия да го дадеш
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 10:07 pm

LAV DJOI написа:
Ей ошашави го тоя бай ти Миндил,чуди се на кой да звъни да се жалва от теб,не повярвах като ми се представи преди малко на мобифона ама е сбъркал адреса завалията. Evil or Very Mad

За човек който ме псува зад гърба ми и ме плюва яко - НЯМА ПРОШКА!

super21 Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 10:19 pm

[quote="ivanasen"]
Ceco_ написа:
Ако се направи една анкета кой с какъв БГ детектор работи дали Миладин няма да е в тройката?

Знаеш ли колега бай ти Миндил на колко хора се обади и ги накара да се направят регистрации за да гласуват за него. Лично той ми го казваше , дори ме караше и мен да си направя повече никове.



Не знам на кого се е обадил .На мен не е защото и тел. не ми знае. Много лесно можеш да провериш аз кога съм регистриран и за какво съм писал във форума.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 10:42 pm

[quote="Ceco_"]
ivanasen написа:
Ceco_ написа:
Ако се направи една анкета кой с какъв БГ детектор работи дали Миладин няма да е в тройката?

Знаеш ли колега бай ти Миндил на колко хора се обади и ги накара да се направят регистрации за да гласуват за него. Лично той ми го казваше , дори ме караше и мен да си направя повече никове.



Не знам на кого се е обадил .На мен не е защото и тел. не ми знае. Много лесно можеш да провериш аз кога съм регистриран и за какво съм писал във форума.

Ceco, нямам нищо против теб! Просто това , което говоря е истина за човека с име Миладин производител на МД. Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyПон Май 13, 2013 11:54 pm

момчета който сее злоба това ще жъне...не знам кви са ви проблемите ама май са и психически на някои Smile)) мене не ме кара да си права никове и т.н. това е моя ницк нямам няколко като някой други тук без да ги назовавам,това си е техен проблем....пожелавам ви здраве щото като гледам нещо май сте прекрачили границата с лудостта Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 5 EmptyВто Май 14, 2013 12:01 am

hagemon4o написа:
момчета който сее злоба това ще жъне...не знам кви са ви проблемите ама май са и психически на някои Smile)) мене не ме кара да си права никове и т.н. това е моя ницк нямам няколко като някой други тук без да ги назовавам,това си е техен проблем....пожелавам ви здраве щото като гледам нещо май сте прекрачили границата с лудостта Smile

По-луд от теб няма! Да те бият и да викаш , че не е така. Яд ме е , че го натиснах Миндил да накара Мухарем да ти оправи енигмата и кантара/ако е оправен/ . Ти не заслужаваш това. Ходи се прегледай!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
 
NEW SELENT 2013 на Миладин
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
»  Миладин
» апарат на миладин
» Новият металдетектор на Миладин!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: