Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus nexus нишани Spectrum Coil Simplex Майнлаб TEKNETICS Minelab tesoro mask грунда маск prodavam GOLD miladinka lorenz голден 5000 VANQUISH wave kupuvam пират врътка nokta Fisher
 

 NEW SELENT 2013 на Миладин

Go down 
+33
borisov
ICETO_86
LAV DJOI
Ceco_
EXTERMINATE
бобо
pgd
Moharem
akulata88
vesco
Трибал-М
vanhalen
pirat1944
buntar.1971
Mladencho
pavli_q
don
pantera
Golden Mask
pechkata
kretosa
atina
yaponetsa
stafo
Gandalf
Ancient Hunter
nasko75
hristo0o0
charon
hagemon4o
ivanasen
Avrelian
deadman_
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Май 14, 2013 12:02 am

LAV DJOI написа:
Ей ошашави го тоя бай ти Миндил,чуди се на кой да звъни да се жалва от теб,не повярвах като ми се представи преди малко на мобифона ама е сбъркал адреса завалията. Evil or Very Mad

Миндиле неразбра ли , че с псувни и клевети,
Ти името си опетни!
На колегите телефоните загря ,
и всичко орева , че някой истината за тебе разказа
Опита пак с подмолната си игра,
но нещо не те огря .
Вземи се опомни , че Човека , трябва да бъдеш Ти.
На стари години се понапъни ,
че вземи към хубаво се промени
И остани в нашите сърца , като
Майстора с преродената добра душа.
Металдетектори вземи да правиш в срок
и не ни поставяй в шок,
когато научиме , че освен мъни
трябва да изпращаме и армагани.
Металдетекторите в гаранцион
ги изпращай след ремонт по-еконт ,
но не за моя сметка , а за твоя ,
щото вината не е моя.
И другото , което искам да Ти кажа !
Остави конкуренцията на мира ,
че вече към бизнеса Ти напира.
Докато ги плюеш със сложени капаци на очите всеки час ,
тя прави доста качествени МД за нас!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Май 14, 2013 12:33 am

ivanasen написа:
hagemon4o написа:
момчета който сее злоба това ще жъне...не знам кви са ви проблемите ама май са и психически на някои Smile)) мене не ме кара да си права никове и т.н. това е моя ницк нямам няколко като някой други тук без да ги назовавам,това си е техен проблем....пожелавам ви здраве щото като гледам нещо май сте прекрачили границата с лудостта Smile

По-луд от теб няма! Да те бият и да викаш , че не е така. Яд ме е , че го натиснах Миндил да накара Мухарем да ти оправи енигмата и кантара/ако е оправен/ . Ти не заслужаваш това. Ходи се прегледай!

когато правиш добро или нещо подобно на никой не се хвали Smile в случая аз си пратих машинката и още на другия ден се обадих а Мохарем бил почнал да я поправя,макар че една част няма сменена и се съмнявам да е пипана,просто аз си я пипнах и опраих ...както се казва изпя си песента..сега ще се ориентирам към новата на Миладин а ти да не съжаляваш после че я нямаш Wink !!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Май 14, 2013 12:47 am

hagemon4o написа:
ivanasen написа:
hagemon4o написа:
момчета който сее злоба това ще жъне...не знам кви са ви проблемите ама май са и психически на някои Smile)) мене не ме кара да си права никове и т.н. това е моя ницк нямам няколко като някой други тук без да ги назовавам,това си е техен проблем....пожелавам ви здраве щото като гледам нещо май сте прекрачили границата с лудостта Smile

По-луд от теб няма! Да те бият и да викаш , че не е така. Яд ме е , че го натиснах Миндил да накара Мухарем да ти оправи енигмата и кантара/ако е оправен/ . Ти не заслужаваш това. Ходи се прегледай!

когато правиш добро или нещо подобно на никой не се хвали Smile в случая аз си пратих машинката и още на другия ден се обадих а Мохарем бил почнал да я поправя,макар че една част няма сменена и се съмнявам да е пипана,просто аз си я пипнах и опраих ...както се казва изпя си песента..сега ще се ориентирам към новата на Миладин а ти да не съжаляваш после че я нямаш Wink !!!
Добре но само не си продаваи ENIGMA Laughing Laughing Laughing


който търси намира
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Май 14, 2013 12:47 am

hagemon4o написа:
ivanasen написа:
hagemon4o написа:
момчета който сее злоба това ще жъне...не знам кви са ви проблемите ама май са и психически на някои Smile)) мене не ме кара да си права никове и т.н. това е моя ницк нямам няколко като някой други тук без да ги назовавам,това си е техен проблем....пожелавам ви здраве щото като гледам нещо май сте прекрачили границата с лудостта Smile

По-луд от теб няма! Да те бият и да викаш , че не е така. Яд ме е , че го натиснах Миндил да накара Мухарем да ти оправи енигмата и кантара/ако е оправен/ . Ти не заслужаваш това. Ходи се прегледай!

когато правиш добро или нещо подобно на никой не се хвали Smile в случая аз си пратих машинката и още на другия ден се обадих а Мохарем бил почнал да я поправя,макар че една част няма сменена и се съмнявам да е пипана,просто аз си я пипнах и опраих ...както се казва изпя си песента..сега ще се ориентирам към новата на Миладин а ти да не съжаляваш после че я нямаш Wink !!!

Чети , чети , чети, по-горе и по- горе и по- горе.............. Има ли някой освен теб да защитава бай Ти Миндил. Имаше един и той се отказа , защото човека има сиво вещество в главата и осъзна нещата. Само Ти си баламурника. Аз машина на бай Ти Миндил мога да имам многооооооооооо преди теб! И сега да му се обадя , ако трябва ще ми даде работният му вариант, да ми затвори устата , че още много истини съм му приготвил . Всичко е записано ! Но просто вече приключих с БГ бангиите. Искам , Колегите да разберат що за човек е този бай Миндил! Доста клиенти Му докарах , а той ги изгони. За сравнение адреналин за Турция около 300лв, а в България 500лв. Това не е ли еб**е, а! Между дрогото , Пич на колко си та така се държиш неадекватно!?


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Май 14, 2013 12:56 am

nasko75 написа:
hagemon4o написа:
ivanasen написа:
hagemon4o написа:
момчета който сее злоба това ще жъне...не знам кви са ви проблемите ама май са и психически на някои Smile)) мене не ме кара да си права никове и т.н. това е моя ницк нямам няколко като някой други тук без да ги назовавам,това си е техен проблем....пожелавам ви здраве щото като гледам нещо май сте прекрачили границата с лудостта Smile

По-луд от теб няма! Да те бият и да викаш , че не е така. Яд ме е , че го натиснах Миндил да накара Мухарем да ти оправи енигмата и кантара/ако е оправен/ . Ти не заслужаваш това. Ходи се прегледай!

когато правиш добро или нещо подобно на никой не се хвали Smile в случая аз си пратих машинката и още на другия ден се обадих а Мохарем бил почнал да я поправя,макар че една част няма сменена и се съмнявам да е пипана,просто аз си я пипнах и опраих ...както се казва изпя си песента..сега ще се ориентирам към новата на Миладин а ти да не съжаляваш после че я нямаш Wink !!!
Добре но само не си продаваи ENIGMA Laughing Laughing Laughing

Нака на тоя енигмата е моя . Аз чрез друг му я продадох. Та мисълта ми е -Краси ми я направи за 2 дни. Държа да се отбележи. След това свиреше на някои камъни и му я пратих и исках допълнителни донастройки да бъде по-чувствителна към дребните предмети и му я пратих за негова сметка. Направи ми я пак за 2 дни и ми я изпрати за негова сметка. Продадох , я защото просто не бях в България за известно време . Попитай го хагемончо , колко хубави неща е извадил ? Това е Краси ! Много точен и много ясен . Първо те пита откъде си и след това Ти прави уред според почвите при теб.
Хагемончо пожелавам Ти от все сърце бай Ти Миндил да ти направи МД и да минеш по-моя път !


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Май 14, 2013 1:07 am

ivanasen поне ще имаш сигурен човек за Fisher F5 като си вземеш Fisher F75 след като ти купува старите уреди hagemon4o желая ти късмет но не си продаваи ENIGMA Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Май 14, 2013 1:58 am


super21 Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Май 14, 2013 2:34 pm

машината ще я сложа в рамка да си спомням кво е вадила на времето Smile))
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyПон Май 20, 2013 2:12 am



Мааале, голямо сране е паднало тук бе! Smile
Върнете се в началото Go down
ICETO_86
Новобранец
Новобранец




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: за Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Юли 09, 2013 11:08 am

Струва ми се че всички прескачате кожената тояжка на Миладин.А знаете ли че от 25 години насам няма търсач в българия,който да не знае за бай Миладин,дори и врабчетата са слушали за него.Голяма част от бг производителите на металдетектори са негови ученици.Не съм ли прав колеги.........можем само да му носим вода.Преди 25 години Миладин и Красимир от Монтана започнаха да правят първите разработки на Магнум и Електор в България,а ние не сме знаели какво е маталдетектор.

моите уважения към всички колеги,поздрави Христо
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Юли 09, 2013 4:14 pm

ICETO_86 написа:
Струва ми се че всички прескачате кожената тояжка на Миладин.А знаете ли че от 25 години насам няма търсач в българия,който да не знае за бай Миладин,дори и врабчетата са слушали за него.Голяма част от бг производителите на металдетектори са негови ученици.Не съм ли прав колеги.........можем само да му носим вода.Преди 25 години Миладин и Красимир от Монтана започнаха да правят първите разработки на Магнум и Електор в България,а ние  не сме знаели какво е маталдетектор.

       моите уважения към всички колеги,поздрави Христо
Вярно всички сме чували за бай ти Миладин,вярно на времето беше един от първите,но в последно време е един от първите изхвърлячи ! И факта,че се улива да се изкарва най-великия и най големия учител на всички производители на МД та даже и на западните инженери е верен. Вярно е и това,че като му пратиш машина за ремонт просто трябва да я забравиш за около година! Very Happy какъв производител е това ?
Айде стига сте го величали тоя Миладин вече бре хора,около него саму шум и прах и нищо ново и интересно!
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Юли 09, 2013 7:50 pm

Не мога да разбера каква е тая злоба във форума като се чуе за Миладин и се почва една дандания до бога,чудно е с какво толкова ви дразни.
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyСря Юли 10, 2013 12:16 am

Колега buntar.1971 не е хубаво да се изразяваш по този начн по адрес на Миладин мога дате уверя че не се чака една година дати поправи уреда
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyСря Юли 10, 2013 12:39 am

borisov написа:
Колега buntar.1971 не е хубаво да се изразяваш по този начн по адрес на Миладин мога да те уверя че не се чака една година дати поправи уреда
Може и да си прав колега но за себе си,за мен лично 2011 г е годината в която чаках "великия" Миладин да изтрезнее и да открие в кой шкаф е запокитил моята "жестока" /според неговите лични думи/ миладинка за да и смени антената след като на 3 месец се спука смолата точно 4м. и 3 дни,и сигорно щях да чакам още толкова ако не му бях отишъл на "гости" но не с ракийка този път а с т........... и не си прибрах "супер техниката" след 1.30 ч. Един час търсене из работилницата му и разни ти помещения и 30 м. работа по нея. Естествено до няколко дни я продадох без изобщо да съм я вадил от торбата, и "великия" майстор на късия разказ Миладин остана затворена книга за мен. Така,че колега мойте уважения но нещата стоят така !

Не отричам приноса му към металдетектинга /в ранните години/ и факта,че в зората на нашето хоби и на мен лично ми е помогнал с един от неговите уреди да започна.
Но то беше много одавна,от тогава до момента просто нещата при него за съжаление са такива каквито ги описах по-горе,и не само аз но и мн.колеги тук в форума ще ме подкрепят.

Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyСря Юли 10, 2013 11:22 am

Тъй като незнам дали Миладин има регистрация в този форум, ако иска да премахнем темата нека да напише.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyСря Юли 10, 2013 11:30 am

adminn написа:
Тъй като незнам дали Миладин има регистрация в този форум, ако иска да премахнем темата нека да напише.
Защо нека се вижда кой какви ги върши...?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyСря Юли 10, 2013 2:09 pm

buntar.1971 написа:
borisov написа:
Колега buntar.1971 не е хубаво да се изразяваш по този начн по адрес на Миладин мога да те уверя че не се чака една година дати поправи уреда
Може и да си прав колега но за себе си,за мен лично 2011 г е годината в която чаках "великия" Миладин да изтрезнее и да открие в кой шкаф е запокитил моята "жестока" /според неговите лични думи/ миладинка за да и смени антената след като на 3 месец се спука смолата точно 4м. и 3 дни,и сигорно щях да чакам още толкова ако не му бях отишъл на "гости" но не с ракийка този път а с т........... и не си прибрах "супер техниката" след 1.30 ч. Един час търсене из работилницата му и разни ти помещения и 30 м. работа по нея. Естествено до няколко дни я продадох без изобщо да съм я вадил от торбата, и "великия" майстор на късия разказ Миладин остана затворена книга за мен. Така,че колега мойте уважения но нещата стоят така !

Не отричам приноса му към металдетектинга /в ранните години/ и факта,че в зората на нашето хоби и на мен лично ми е помогнал с един от неговите уреди да започна.
Но то беше много одавна,от тогава до момента просто нещата при него за съжаление са такива каквито ги описах по-горе,и не само аз но и мн.колеги тук в форума ще ме подкрепят.


За пръв път и мисъл не ми минава,да опровергавам Бунтаря!Човекът има право!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyСря Юли 10, 2013 3:48 pm

е да но човека го няма да се защити и така може да се пише за всеки.
Аз пък много хора съм чул да го хвалят.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyЧет Юли 11, 2013 7:47 am

adminn
Сря Юли 10, 2013 2:48 pm
е да но човека го няма да се защити и така може да се пише за всеки.
Аз пък много хора съм чул да го хвалят.

Към мен ли е въпроса,колега Иван-Асен?[/quote]

Не, Колега! Към него е ! Просто навсякъде така тръби! Само , че тежко му на този които притежава негов уред и се наложи да го отремонтира! [/quote]

Никога не съм имал "поофесионални контакти" с него .Но това,което ти казваш не го чувам за първи път.
...Според една от основните страни на въпроса-фактическата-щом си е извоювал трайно място на пазара и пласира продукция с определено качество,не може да бъде пренебрегван.[/quote]

Ето и защита.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyПет Юли 12, 2013 1:56 am

цитат :е да но човека го няма да се защити и така може да се пише за всеки.
Аз пък много хора съм чул да го хвалят.

Админе , Миладин си има регистрация и по всяко време следи форума, но просто умстмения му потенциал не му позволява да напише нещо смислено да се защити освен , че знае да повтаря " Ще си го преместя от единият крачол в другия"

Предпочитам да имам металдетектор /западен/ , с по-нова технология ,отколкото неговият от 1981г.
Благодаря!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyПон Юли 15, 2013 10:15 pm

българския манталитет е да плюе Smileщо хабите излишната си енергия ...радвайте се на живота и повече усмивки Smile
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyПон Юли 15, 2013 10:22 pm

Колеги, ползвам интернет от 1994г. а нещата станаха сериозни 1996г.
Доста време наблюдавам интернет културата в България.
Ние бяхме първите, които пуснаха и форума НУМИЗМА и МДЕТЕКТОРСА ..........
Колкото по-вече хора имат достъп до интернет, толково по-злобни и крайни стават нещата.
Молбата ми към всички е - Бъдете по-толерантни и културни.
Усмихнете се и гледате нещата малко по-отгоре, а не с микроскоп и да се заяждате и за най-малките неща.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyВто Юли 16, 2013 1:22 am

цитат " Колеги, ползвам интернет от 1994г. а нещата станаха сериозни 1996г.
Доста време наблюдавам интернет културата в България.
Ние бяхме първите, които пуснаха и форума НУМИЗМА и МДЕТЕКТОРСА ..........
Колкото по-вече хора имат достъп до интернет, толково по-злобни и крайни стават нещата.
Молбата ми към всички е - Бъдете по-толерантни и културни.
Усмихнете се и гледате нещата малко по-отгоре, а не с микроскоп и да се заяждате и за най-малките неща. "

Админе тук си прав! Но има неща , които трябва да се кажат , защото неискам и други да страдат като мен в разгара на сезона , металдетектора ми при въпросният майстор да стои сумати месеци /работата за донастройката му беше 10 мин. и трябваше да бия път 600км за да го накарам да отдели 10 мин./ ! Cool 



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
vikimz
Новобранец
Новобранец




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyСъб Ное 16, 2013 3:20 pm

Колеги как се казва клипа на новия уред на миладин, че от линка не мога да го отворя, да опитам да го потърся по име. Поздрави Smile
Върнете се в началото Go down
vikimz
Новобранец
Новобранец




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 6 EmptyСъб Ное 16, 2013 8:36 pm

https://www.youtube.com/watch?v=gJgZl2ldbs0 Това ли е новата миладинка колеги...
Върнете се в началото Go down
 
NEW SELENT 2013 на Миладин
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
»  Миладин
» апарат на миладин
» Новият металдетектор на Миладин!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: