Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex Майнлаб TEKNETICS kupuvam Spectrum nexus врътка пират prodavam mask Fisher маск грунда miladinka deus Minelab lorenz nokta VANQUISH wave GOLD нишани tesoro голден 5000 Coil
 

 NEW SELENT 2013 на Миладин

Go down 
+33
borisov
ICETO_86
LAV DJOI
Ceco_
EXTERMINATE
бобо
pgd
Moharem
akulata88
vesco
Трибал-М
vanhalen
pirat1944
buntar.1971
Mladencho
pavli_q
don
pantera
Golden Mask
pechkata
kretosa
atina
yaponetsa
stafo
Gandalf
Ancient Hunter
nasko75
hristo0o0
charon
hagemon4o
ivanasen
Avrelian
deadman_
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 EmptyСря Дек 04, 2013 9:09 pm

atina написа:
Мнението ми е за тези които ме наричаха булонка и тн. те си знаят а това че си имат лични отошения с въпросния производител не значи че уредите му не са добри.Smile 
 Cool 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!


Последната промяна е направена от ivanasen на Пет Яну 10, 2014 6:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 EmptyСря Дек 04, 2013 9:12 pm

atina написа:
Мнението ми е за тези които ме наричаха булонка и тн. те си знаят а това че си имат лични отошения с въпросния производител не значи че уредите му не са добри.Smile 
Аз си помислих 4е имаш нещо против моята скромна ли4ност,та затова...Ина4е за Адреналина на Миладин мога да кажа от опит 4е не става,няма дълбо4ина,лоша дискриминация и др.дребни неща които могат да изкарат 4овек извън нерви.Говоря за машина произведена в на4.на тази година,ако от тогава е имало някакво професионално израстване(което ме съмнява) ЕВАЛА на майстора.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 EmptyПет Дек 13, 2013 4:24 pm

FELIX написа:
atina написа:
Мнението ми е за тези които ме наричаха булонка и тн. те си знаят а това че си имат лични отошения с въпросния производител не значи че уредите му не са добри.Smile 
Аз си помислих 4е имаш нещо против моята скромна ли4ност,та затова...Ина4е за Адреналина на Миладин мога да кажа от опит 4е не става,няма дълбо4ина,лоша дискриминация и др.дребни неща които могат да изкарат 4овек извън нерви.Говоря за машина произведена в на4.на тази година,ако от тогава е имало някакво професионално израстване(което ме съмнява) ЕВАЛА на майстора.

Някои ползва ли вече новата миладинка да каже как се справя Cool 


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 EmptyСъб Дек 14, 2013 8:04 pm

deadman_ написа:
FELIX написа:
atina написа:
Мнението ми е за тези които ме наричаха булонка и тн. те си знаят а това че си имат лични отошения с въпросния производител не значи че уредите му не са добри.Smile 
Аз си помислих 4е имаш нещо против моята скромна ли4ност,та затова...Ина4е за Адреналина на Миладин мога да кажа от опит 4е не става,няма дълбо4ина,лоша дискриминация и др.дребни неща които могат да изкарат 4овек извън нерви.Говоря за машина произведена в на4.на тази година,ако от тогава е имало някакво професионално израстване(което ме съмнява) ЕВАЛА на майстора.

Някои ползва ли вече новата миладинка да каже как се  справя Cool 

 Cool 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!


Последната промяна е направена от ivanasen на Пет Яну 10, 2014 6:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 EmptyСъб Дек 14, 2013 10:26 pm

Има,имаа ама не им отърва да драскат по форумите! Cool 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 EmptyСъб Дек 14, 2013 10:36 pm

atina написа:
Има,имаа ама не им отърва да драскат по форумите! Cool 

 Cool Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!


Последната промяна е направена от ivanasen на Пет Яну 10, 2014 6:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 8 EmptyСъб Дек 14, 2013 10:43 pm




Тоя NEW SELENT 2013 на Миладин, с голям старт, големи реклами и нереални слухове тръгна, а накрая само клипчетата в "youtube" останаха!!! Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
NEW SELENT 2013 на Миладин
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
»  Миладин
» апарат на миладин
» Новият металдетектор на Миладин!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: