Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка wave mask GOLD lorenz маск Coil tesoro TEKNETICS nexus deus nokta kupuvam нишани грунда голден miladinka prodavam VANQUISH Minelab Fisher Spectrum Майнлаб пират 5000 Simplex
 

 NEW SELENT 2013 на Миладин

Go down 
+33
borisov
ICETO_86
LAV DJOI
Ceco_
EXTERMINATE
бобо
pgd
Moharem
akulata88
vesco
Трибал-М
vanhalen
pirat1944
buntar.1971
Mladencho
pavli_q
don
pantera
Golden Mask
pechkata
kretosa
atina
yaponetsa
stafo
Gandalf
Ancient Hunter
nasko75
hristo0o0
charon
hagemon4o
ivanasen
Avrelian
deadman_
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyНед Май 05, 2013 12:03 pm

Е не разбрахте ли че първо се вдига пушилка и ако има някакъв интерес се разменят две копчета, сменя се цвета на панела или надписите и готово. С нова цена . Нещата са ясни. То нещата не са такива само тук . И други ги правят. 10 модела на едно и също нещо -заради пари естествено. А вие осъзнавате ли че и в случая независимо какво пишете вие пак правите реклама на нещо , което не е по различно и по добро от другите родни производства. Вие вършите тая работа в момента ,която производителя няма да свърши защото не може(доколкото знам не е в час с компютрите).
Върнете се в началото Go down
pirat1944
Легионер
Легионер
pirat1944



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyНед Май 05, 2013 5:12 pm

vanhalen написа:
Е не разбрахте ли че първо се вдига пушилка и ако има някакъв интерес се разменят две копчета, сменя се цвета на панела или надписите и готово. С нова цена . Нещата са ясни. То нещата не са такива само тук . И други ги правят. 10 модела на едно и също нещо -заради пари естествено. А вие осъзнавате ли че и в случая независимо какво пишете вие пак правите реклама на нещо , което не е по различно и по добро от другите родни производства. Вие вършите тая работа в момента ,която производителя няма да свърши защото не може(доколкото знам не е в час с компютрите).
Атина,искам да се извиня,но не съм възирал теб,,като казах слуги на производители,,не ме разбирай грешно,,има ги такива хора,печка,то е добре дето казваш,като минавам от там,ама далекичко ми е ,пич,,и ако тръгна ся,
пак нещата опират до джоба,,и на мен ми се иска нещо добро,и да не е скъпа,,обаче виждаш как е ,и той май тези апарати,,маската,,де са към 900лв,бе човек,,,не е за моя джоб,нали ме разбираш,,,не съм сигурен за цената,май някъде бях ги мярнал,и толкова пишеше,не знам сега колко са,,,всичко добро ,печка,,и всеки колега да си изкара празника добре,,,,,,по корем,,,
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyНед Май 05, 2013 7:00 pm

vanhalen написа:
Е не разбрахте ли че първо се вдига пушилка и ако има някакъв интерес се разменят две копчета, сменя се цвета на панела или надписите и готово. С нова цена . Нещата са ясни. То нещата не са такива само тук . И други ги правят. 10 модела на едно и също нещо -заради пари естествено. А вие осъзнавате ли че и в случая независимо какво пишете вие пак правите реклама на нещо , което не е по различно и по добро от другите родни производства. Вие вършите тая работа в момента ,която производителя няма да свърши защото не може(доколкото знам не е в час с компютрите).

Така е ,колега. "Преоблякъл се Илия,погледнал се -пак в тия"От отдавна е казано по такива поводи.Поздрави и весели празници!И късмет!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyПон Май 06, 2013 6:03 pm

Колега производителя на този металдетектор посочен в темата навсякъде заяви , че няма нужда от реклама. " Неговото име" е реклама , ама на какво? Exclamation Question


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyПон Май 06, 2013 9:31 pm

ivanasen написа:
Колега производителя на този металдетектор посочен в темата навсякъде заяви , че няма нужда от реклама. " Неговото име" е реклама , ама на какво? Exclamation Question

Към мен ли е въпроса,колега Иван-Асен?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyПон Май 06, 2013 9:50 pm

Трибал-М написа:
ivanasen написа:
Колега производителя на този металдетектор посочен в темата навсякъде заяви , че няма нужда от реклама. " Неговото име" е реклама , ама на какво? Exclamation Question

Към мен ли е въпроса,колега Иван-Асен?

Не, Колега! Към него е ! Просто навсякъде така тръби! Само , че тежко му на този които притежава негов уред и се наложи да го отремонтира!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyПон Май 06, 2013 10:51 pm

Smile беше му най-върлия привърженик и защитник иванасене..ккакво стана!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyПон Май 06, 2013 11:08 pm

[/quote]

Към мен ли е въпроса,колега Иван-Асен?[/quote]

Не, Колега! Към него е ! Просто навсякъде така тръби! Само , че тежко му на този които притежава негов уред и се наложи да го отремонтира! [/quote]

Никога не съм имал "поофесионални контакти" с него .Но това,което ти казваш не го чувам за първи път.
...Според една от основните страни на въпроса-фактическата-щом си е извоювал трайно място на пазара и пласира продукция с определено качество,не може да бъде пренебрегван.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyПон Май 06, 2013 11:28 pm

Трибал-М написа:

Към мен ли е въпроса,колега Иван-Асен?[/quote]

Не, Колега! Към него е ! Просто навсякъде така тръби! Само , че тежко му на този които притежава негов уред и се наложи да го отремонтира! [/quote]

Никога не съм имал "поофесионални контакти" с него .Но това,което ти казваш не го чувам за първи път.
...Според една от основните страни на въпроса-фактическата-щом си е извоювал трайно място на пазара и пласира продукция с определено качество,не може да бъде пренебрегван.[/quote]


100% си прав , но я си поръчай МД да видим колко време ще чакаш.
Един от основните му дистрибутори на МД в нашата област си плати за антена "само" -160лв. Уреда му струваше 300лв./преди 6 години/ . Та това е смешно и обидно към човека и оттогава не ми вдига телефона -сърди ми се. Като , че ли аз му съдрах кожата.

Хагемончооооооо !!! Бях му привърженик , но по начина по -който действа вече не съм му.


Да му изпратиш уреда за 3 костаци изгорени , които не ги хваща за донастройка и 2 месеца МД да е при него/ при условие , че му плащаш , въпреки , че МД се води в гаранция и накрая да се нервираш и да биеш път 700км. в двете посоки и работата върху уреда ти да е около 8-10минути/. Това е най-голямата простотия която съм срещал.

Хагемончо твоят кантар, колко месеца е при него или колко беше при него??????????????????
Еб....м ти тези български производители! Предпочитам западните.



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyПон Май 06, 2013 11:43 pm

Колеги искам да подчертая , че не защитавам БГ производителите на МД , а защитавам нас търсачите , които с последните си левчета скътани си купуваме от тях МД с надеждата , че те са подобри от предишните модели и че с тях ще намерим голямото "съкровище". А в същност се оказват същите боклуци / моите чест и почитания на тези БГ производители на МД , които ти пращат МД за 2-5 дни и след това , ако трябва да ги донастройват се връща уреда и се оправя за 1-2 дни/ , а не за 3 месеца това ми е рекорда при този майстор. Има доста продължение на темата , но това ще бъде поместено в друга тема. Wink


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 1:40 am

ivanasen написа:
Колеги искам да подчертая , че не защитавам БГ производителите на МД , а защитавам нас търсачите , които с последните си левчета скътани си купуваме от тях МД с надеждата , че те са подобри от предишните модели и че с тях ще намерим голямото "съкровище". А в същност се оказват същите боклуци / моите чест и почитания на тези БГ производители на МД , които ти пращат МД за 2-5 дни и след това , ако трябва да ги донастройват се връща уреда и се оправя за 1-2 дни/ , а не за 3 месеца това ми е рекорда при този майстор. Има доста продължение на темата , но това ще бъде поместено в друга тема. Wink

Айде бе, до оня ден му лижеше г**а, а сега по-черен от него няма ?! Не си с негова машина от година, явно сте имали разговор на ,,високо равнище" по телефона Laughing Не ти ли каза някоя нова клюка за мен ?
Скоро на бай Миладин ще му спре кранчето и за Турция, оня ден идваха неговите дистрибутори да ме уговарят да им правя машини че твоя приятел им прави 20 бр. за три месеца Laughing Laughing Laughing ...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 1:19 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
Колеги искам да подчертая , че не защитавам БГ производителите на МД , а защитавам нас търсачите , които с последните си левчета скътани си купуваме от тях МД с надеждата , че те са подобри от предишните модели и че с тях ще намерим голямото "съкровище". А в същност се оказват същите боклуци / моите чест и почитания на тези БГ производители на МД , които ти пращат МД за 2-5 дни и след това , ако трябва да ги донастройват се връща уреда и се оправя за 1-2 дни/ , а не за 3 месеца това ми е рекорда при този майстор. Има доста продължение на темата , но това ще бъде поместено в друга тема. Wink

Айде бе, до оня ден му лижеше г**а, а сега по-черен от него няма ?! Не си с негова машина от година, явно сте имали разговор на ,,високо равнище" по телефона Laughing Не ти ли каза някоя нова клюка за мен ?
Скоро на бай Миладин ще му спре кранчето и за Турция, оня ден идваха неговите дистрибутори да ме уговарят да им правя машини че твоя приятел им прави 20 бр. за три месеца Laughing Laughing Laughing ...

Слушай , Владо ,Вие си лижехте г******е! И се надлъгвахте кой е по-големият гъзар/говоря в буквалният смисъл/ !
Понеже " АЗ ВИ СКАРАХ"! Виж хванете да се сдобрите , че много му липсваш на човека! Пък що се отнася до думата " Приятел", която употребяваш . Приятел ми е още и Краси от Монтана/Енигмата/, приятел си ми и Ти! Понеже и трите уреда съм имал.
Пък що се отнася до бизнеса му , пък и твоя, въобще не ме интересува!
Интересува ме да не лъжете хората с голи обещания и с фалшиви клипове! Ясен ли съм!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
vesco
Новобранец
Новобранец




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: е   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 7:54 pm

ivanasen написа:
Трибал-М написа:

Към мен ли е въпроса,колега Иван-Асен?

Не, Колега! Към него е ! Просто навсякъде така тръби! Само , че тежко му на този които притежава негов уред и се наложи да го отремонтира! [/quote]

Никога не съм имал "поофесионални контакти" с него .Но това,което ти казваш не го чувам за първи път.
...Според една от основните страни на въпроса-фактическата-щом си е извоювал трайно място на пазара и пласира продукция с определено качество,не може да бъде пренебрегван.[/quote]


100% си прав , но я си поръчай МД да видим колко време ще чакаш.
Един от основните му дистрибутори на МД в нашата област си плати за антена "само" -160лв. Уреда му струваше 300лв./преди 6 години/ . Та това е смешно и обидно към човека и оттогава не ми вдига телефона -сърди ми се. Като , че ли аз му съдрах кожата.

Хагемончооооооо !!! Бях му привърженик , но по начина по -който действа вече не съм му.


Да му изпратиш уреда за 3 костаци изгорени , които не ги хваща за донастройка и 2 месеца МД да е при него/ при условие , че му плащаш , въпреки , че МД се води в гаранция и накрая да се нервираш и да биеш път 700км. в двете посоки и работата върху уреда ти да е около 8-10минути/. Това е най-голямата простотия която съм срещал.

Хагемончо твоят кантар, колко месеца е при него или колко беше при него??????????????????
Еб....м ти тези български производители! Предпочитам западните.
[/quote]прав си колега всичко кое си написал е така
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 8:11 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от Avrelian на Вто Май 07, 2013 8:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 8:36 pm

Avrelian написа:
Е ти му спъна бизнеса като му резна крилцата със черупките за сонди, и сега работи с тези на микрона, а познайте те колко време ще изкарат. Very Happy

Цитат :
Скоро на бай Миладин ще му спре кранчето и за Турция, оня ден идваха неговите дистрибутори да ме уговарят да им правя машини че твоя приятел им прави 20 бр. за три месеца ...

Ти пък го написа като твои думи - нищо пак става...
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 8:41 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
Колеги искам да подчертая , че не защитавам БГ производителите на МД , а защитавам нас търсачите , които с последните си левчета скътани си купуваме от тях МД с надеждата , че те са подобри от предишните модели и че с тях ще намерим голямото "съкровище". А в същност се оказват същите боклуци / моите чест и почитания на тези БГ производители на МД , които ти пращат МД за 2-5 дни и след това , ако трябва да ги донастройват се връща уреда и се оправя за 1-2 дни/ , а не за 3 месеца това ми е рекорда при този майстор. Има доста продължение на темата , но това ще бъде поместено в друга тема. Wink

Айде бе, до оня ден му лижеше г**а, а сега по-черен от него няма ?! Не си с негова машина от година, явно сте имали разговор на ,,високо равнище" по телефона Laughing Не ти ли каза някоя нова клюка за мен ?
Скоро на бай Миладин ще му спре кранчето и за Турция, оня ден идваха неговите дистрибутори да ме уговарят да им правя машини че твоя приятел им прави 20 бр. за три месеца Laughing Laughing Laughing ...
... Е ти му спъна бизнеса като му резна крилцата със черупките за сонди, и сега работи с тези на микрона, а познайте те колко време ще изкарат.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 8:51 pm

Avrelian написа:
Е ти му спъна бизнеса като му резна крилцата със черупките за сонди, и сега работи с тези на микрона, а познайте те колко време ще изкарат.
Въпрос с повишена трудност: От черупките ли зависи колко време ще изкарат? Laughing
Или може би от това как са направени сондите?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 8:53 pm

Ancient Hunter написа:
Avrelian написа:
Е ти му спъна бизнеса като му резна крилцата със черупките за сонди, и сега работи с тези на микрона, а познайте те колко време ще изкарат.
Въпрос с повишена трудност: От черупките ли зависи колко време ще изкарат? Laughing
Или може би от това как са направени сондите?
И двата отговора са верни. Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyВто Май 07, 2013 9:41 pm

Според мен , Колеги , ако си се заел сериозно с този бизнес , нали разбирате да вземаш материали , които използваш за направата на МД е смешно да ги взимаш от конкуренцията , Ти!!! Ха-ха-ха. При една неправилна дума , движение , та дори и неправилно дишане , ти се врътва кранчето и си вън от играта.

p.s. Тази глупост може да я направиш , ако си млад майстор/нямаш достатъчно контакти/ или само временно до няколко месеца, докато си намериш независим източник или сам да си ги произвеждаш. . Но за майстор с такъв опит просто е смешно да разчита на доставка на материали от конкуренцията си. Що не врътне някой на Владо , Стефчо и др. кранчето. scratch

"Аз съм бил виновен! Дръжки" ! Това рано или късно щеше да стане .

Като , че ли и аз не съм гризвал дървото от такива глупости в моя бизнес! Човек се учи, докато е жив. Дано до го разбере и да разчита на себе си и да работи много по-бързо и експедитивно и най вече да уважава клиентите си.

КЛИЕНТА ВИНАГИ ИМА ПРАВО Г-ДА ПРОИЗВОДИТЕЛИ! ЗАПОМНЕТЕ ГО!

Тези думи ми ги каза един много възрастен германски бизнесмен, когато прохождах в моя бизнес.



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyСря Май 08, 2013 8:54 pm

ivanasen написа:

КЛИЕНТА ВИНАГИ ИМА ПРАВО Г-ДА ПРОИЗВОДИТЕЛИ! ЗАПОМНЕТЕ ГО!

Това е първото правило и най-важно правило при предлагането на даден продукт/услуга.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyСря Май 08, 2013 9:42 pm

Ancient Hunter написа:
Avrelian написа:
Е ти му спъна бизнеса като му резна крилцата със черупките за сонди, и сега работи с тези на микрона, а познайте те колко време ще изкарат.
Въпрос с повишена трудност: От черупките ли зависи колко време ще изкарат? Laughing
Или може би от това как са направени сондите?

Ако използва http://mikronbg.com/images/New_LandCraft.jpg със сигурност на всеки мах ще има сигнал Laughing
Сега трбява да сменя цялата носеща конструкция а тъкмо си беше направил матрица за накрайник който пасва на GM сонди ..!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyСря Май 08, 2013 10:43 pm

Golden Mask написа:
Ancient Hunter написа:
Avrelian написа:
Е ти му спъна бизнеса като му резна крилцата със черупките за сонди, и сега работи с тези на микрона, а познайте те колко време ще изкарат.
Въпрос с повишена трудност: От черупките ли зависи колко време ще изкарат? Laughing
Или може би от това как са направени сондите?

Ако използва http://mikronbg.com/images/New_LandCraft.jpg със сигурност на всеки мах ще има сигнал Laughing
Сега трбява да сменя цялата носеща конструкция а тъкмо си беше направил матрица за накрайник който пасва на GM сонди ..!

Владо , виж оправете се с този човек, а! Утре , ще ме изкара, че заради мен му е спрян износа за Турция!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyСря Май 08, 2013 11:03 pm

ivanasen написа:
Golden Mask написа:
Ancient Hunter написа:
Avrelian написа:
Е ти му спъна бизнеса като му резна крилцата със черупките за сонди, и сега работи с тези на микрона, а познайте те колко време ще изкарат.
Въпрос с повишена трудност: От черупките ли зависи колко време ще изкарат? Laughing
Или може би от това как са направени сондите?

Ако използва http://mikronbg.com/images/New_LandCraft.jpg със сигурност на всеки мах ще има сигнал Laughing
Сега трбява да сменя цялата носеща конструкция а тъкмо си беше направил матрица за накрайник който пасва на GM сонди ..!

Владо , виж оправете се с този човек, а! Утре , ще ме изкара, че заради мен му е спрян износа за Турция!

Сам да се оправя, като му знае много устата Exclamation
От няколко години раправя на кой ли не пълни глупости за мен, чувал съм какви ли не небивалици от различни хора, как съм му бил чирак, бил съм му откраднал схемите, слухти за личния ми живот и разправя какво е сънувал- пълни лъжи
Да се оправя както може, нали е големия майстор Laughing .
Прави машини от 82-ра година, до сега да си е оплел кошницата !
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyСря Май 08, 2013 11:15 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
Golden Mask написа:
Ancient Hunter написа:
Avrelian написа:
Е ти му спъна бизнеса като му резна крилцата със черупките за сонди, и сега работи с тези на микрона, а познайте те колко време ще изкарат.
Въпрос с повишена трудност: От черупките ли зависи колко време ще изкарат? Laughing
Или може би от това как са направени сондите?

Ако използва http://mikronbg.com/images/New_LandCraft.jpg със сигурност на всеки мах ще има сигнал Laughing
Сега трбява да сменя цялата носеща конструкция а тъкмо си беше направил матрица за накрайник който пасва на GM сонди ..!

Владо , виж оправете се с този човек, а! Утре , ще ме изкара, че заради мен му е спрян износа за Турция!

Сам да се оправя, като му знае много устата Exclamation
От няколко години раправя на кой ли не пълни глупости за мен, чувал съм какви ли не небивалици от различни хора, как съм му бил чирак, бил съм му откраднал схемите, слухти за личния ми живот и разправя какво е сънувал- пълни лъжи
Да се оправя както може, нали е големия майстор Laughing .
Прави машини от 82-ра година, до сега да си е оплел кошницата !

Прави машини от 82-ра година, до сега да си е оплел кошницата !
Е тук си много прав Владо
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: NEW SELENT 2013 на Миладин   NEW SELENT 2013 на Миладин - Page 3 EmptyСря Май 08, 2013 11:24 pm


Прави машини от 82-ра година, до сега да си е оплел кошницата ![/quote]

Това и аз го казах това в по-горен пост , но явно човека си е мислел , че вечно ще му е широко около врата и ще си лала каквото му дойде на устата без да мисли. Какво искате правете ! Големи сте оправяйте се! "Аз нали Ви скарах" - това са негови думи, но не и моите. Wink


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
 
NEW SELENT 2013 на Миладин
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
»  Миладин
» апарат на миладин
» Новият металдетектор на Миладин!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: