Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден miladinka нишани Fisher kupuvam Майнлаб prodavam Simplex маск lorenz Spectrum 5000 TEKNETICS пират GOLD Minelab врътка VANQUISH nexus nokta Coil wave грунда tesoro mask deus
 

 КУПУВАМ МИКРОН 150

Go down 
+26
laki
Одергас
sovaxa
Трибал-М
mario321
akulata88
joro_76
Golden Mask
kronos555
Rinobs
BEKS
borislav123
бобо
B.K.
Ancient Hunter
FELIX
pechkata
ivanasen
Petronii
кирката
Ne6o
sdsds
Симпличио
vanko853
гущера
traper2504
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
кирката
Консул
Консул
кирката



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyЧет Апр 03, 2014 7:31 pm

[quote="traper2504"]Да нещо такова , като на 110 се получава дори и малко повече смесва сигналите , когато ръждивата малка тел е в земята , а при въздушен тест , като този е по добре. Ти добре си го замислил може би , като настройка , но явно тука и силната оруденост оказва своето влияние. Днес още повече се убедих , че ще трябва настройка от вътре понеже хванах гората и там нацелих доста орудено место и понеже ми омръзна да ми пищи на вятъра / да харчи тока на батерията/ Very Happy  реших да го ръгна на ауто грунд след , което ми направи впечатление , че по често приписква освен жуженето прихълцванията. Абе ще трябва малко барване , но дано идваш към нашия край.
Да с предния край на сондата по се издава , че свири черно.
За настройките ще трябва ли осцилоскоп или от определен тример ще стане?Поздрави!

Абе пак пробвам не мога и не мога да кача снимки по никакъв начин от компютъра , в другите форуми нямам такива проблеми. стена[/quote]  Very Happy Very Happy я, кажи сега  Arrow метал детектор ли си купил или квачкка Razz Razz според мен xp deus щеше да ти върши по добра работа стена стена 
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyЧет Апр 03, 2014 9:13 pm

Ха, ако знаеш някъде да се предлага ХР Деус за 300лв. кажи че и аз да си купя. Май колегата търсеше апарат до 300лв.?
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyЧет Апр 03, 2014 9:51 pm

Ne6o написа:
Ха, ако  знаеш някъде да се предлага ХР Деус за 300лв. кажи че и аз да си купя. Май колегата търсеше апарат до 300лв.?

Колега ти не работеше ли с minelab или те бъркам с друг ?
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyЧет Апр 03, 2014 9:53 pm

Няма смисъл колеги ........да цената ми бе 300лв. и жеста на Стефан си е жест не си кривете душата.Що някой друг Б-г производител не не го направи???? От близо 600 нов да предложи на 300. И спрете заяжданията и елате с вашите бангии тук да ви видя ......хем сте стари кучета , а ази съм новобранец. Laughing  
Днес изрових в гората две парчета желязна руда на около 10см. от , което стигнах до мисълта , че тия залежи е въпрос на време да бъдат надушени от големити рудни компании и тогава чао на дивия джендем на Странджа.
И нека някой пише , как да кача снимки тука директно от компа , а не линк към сайт. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyЧет Апр 03, 2014 10:01 pm

На добрата и търсена стока цената не пада под никакъв предтекст , като промоции ,жестове и ала бала зарибявки . За 300 лв се продават много по добри машинки на старо са но поне вършат някаква работа , но не е луд тоя дето яде баницата ...... Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 1:07 am

B.K. написа:
Това ако не се лъжа е Вакуерото на Японеца което е с ръчен грунд .
И да се сравнява АКА с Tesoro е меко казано смешно че и нагло бих казал .
Тия изгорели руснаци само алкохолици става от тях .   Very Happy 

Е то има ли толкова слаб апарат, който да сe сравнява с Тесорото, може би Zlat или някой на принципа BFO.

 bounce 
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 2:32 am

B.K. написа:
На добрата и търсена стока цената не пада под никакъв предтекст , като промоции ,жестове и ала бала зарибявки . За 300 лв се продават много по добри машинки на старо са но поне вършат някаква работа , но не е луд тоя дето яде баницата ...... Very Happy 
Не всичко е пари Smile Те изобщо не ми липсват и можех дори изцяло да го подаря апарата на колегата.
Раздал съм не един и два апарата на приятели и колеги и без стотинка да са ми дали за тях, и как да ги напъвам да ги плащат, като виждам как някои от тях едва връзват двата края...
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 8:45 pm

Petronii написа:
B.K. написа:
Това ако не се лъжа е Вакуерото на Японеца което е с ръчен грунд .
И да се сравнява АКА с Tesoro е меко казано смешно че и нагло бих казал .
Тия изгорели руснаци само алкохолици става от тях .   Very Happy 

Е то има ли толкова слаб апарат, който да сe сравнява с Тесорото, може би Zlat или някой на принципа BFO.

 bounce 

Това е нелепо .
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 10:36 pm

traper2504 написа:
. Днес още повече се убедих , че ще трябва настройка от вътре понеже хванах гората и там нацелих доста орудено место и понеже ми омръзна да ми пищи на вятъра / да харчи тока на батерията/ Very Happy  реших да го ръгна на ауто грунд след , което ми направи впечатление , че по често приписква освен жуженето прихълцванията. Абе ще трябва малко барване , но дано идваш към нашия край.
Да с предния край на сондата по се издава , че свири черно.
За настройките ще трябва ли осцилоскоп или от определен тример ще стане?Поздрави!

:
Не е от апарата ,от почвата е! Very Happy При първа възможност ще се свържа с теб,да видиш,че и прехвалените западняци и правеняци просто увяхват тук! Razz но...,все пак има и подробности..... Cool 
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 10:41 pm

Ancient Hunter написа:
B.K. написа:
На добрата и търсена стока цената не пада под никакъв предтекст , като промоции ,жестове и ала бала зарибявки . За 300 лв се продават много по добри машинки на старо са но поне вършат някаква работа , но не е луд тоя дето яде баницата ...... Very Happy 
Не всичко е пари SmileТе изобщо не ми липсват и можех дори изцяло да го подаря апарата на колегата.
Раздал съм не един и два апарата на приятели и колеги и без стотинка да са ми дали за тях, и как да ги напъвам да ги плащат, като виждам как някои от тях едва връзват двата края...
Ами има хора които не разбират човещината и я отхвърлят! super21 
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 10:50 pm

traper2504 написа:
Ето и от днес малко впечатления от старите лозя. Обецата все още е неоткрита , уреда ми прави впечатление , че винаги , когато има ръждива желязна тел или пирон заедно с ниския тон ми дава и високия , който е за цвят. Дали не е от силната оруденост на района , а не толкова от замърсеността на района с парчета тели разни железарии. По едно време ми писна и хванах пътя с Витарата до една бивша /ТКЗС/нива , която отдавна не се оре и обработва.Там бе добре от към замърсеност на железа , орудеността си я имаше , грунда до 4 не можеше да стигне , а в повечето време бе близо до 3. Въпреки всичко това там постигнах 3 цветни резултата от 10тина разкопавания общо , еее не е  онова жълтото , но все пак хващам чалъма. Една медна голяма и стара халка в единия край отворена с диаметър около 50мм. и сечение на медта около5мм , една месингова гайка за пръскачка от едно времешните . По едно време ми писна пак на цвят , подкарах копането и на около 30см. вижте може би виновника за всички писъци.  Кажете каква руда е това , малко снимката е без фокус , щото исках да е в по близък план , но от тела толкова. Иначе много тежи , но не е олово , захапах я със единия зъб и мисля , ако бе олово щеше да е мека , а се оказа твърдо нещо.
Та ако може някой собственник на Микрон150 да ми отговори. Когато засече ръждиво желязно пиронче само нисък тон ли му дава или съпроводен тук там и висок т.е. цвят?  
Утре следва продължение , но не в гадния , мръсен , лозарски район!
Поздрави!
Какво е според вас това тежкото , отсвири ми го цвят?
Кво става ...не ми дава  да кача снимка от компа???? ,,Edit,, ,,Host an image,, ,,Избор на файл,,  зареждам файла от компа и нищо???
Колеги как качвате снимки от компа тук.....това е първия форум в , който ми се случва да не мога??? стена
Този път май ще успея да пусна снимки от компа.
Та какво е това колеги ,тежи , бяло е , свири го цвят???
Не е меко , мислех го за оловна руда и го захапах с удъртелия зъб , но се оказа твърдо.
Малко нямат фокус ама исках да е макс.в близък план , но явно съм прекалил с тела.
КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 2lu2znoКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 1zdrin4КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Op7osi
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 11:08 pm

Днес реших да направя един реален тест с Микрона как ще хване златото.Изкопах дупка в градината и на дъното и направих страничен отвор в пръстта.Апарата едвам съм го грундирал в нашата шибана почва.Свалих от ухото на жената една малка обеца пъхнах я в целофан от кутия цигари да не ми иьбяга в лепкавата кал. Извинявам се за лошото качство , но камерата ми не записва аудио , единия ми телефон есента го одавих с лодката в морето и на него му отказа микрофона , накрая набарах един забравен стар тел. и ето. Но не очаквах че толкова грозна картинка ще се получи. Едва когато вкарах клипа в компа след , като го разпънах и ооо ужас , но това е за сега. стена  Дупката е дълбока 24см. После вкарах и 1 стотинка и нея я засича. Е какво не му харесвате на Микрон 150 , дълбочината малка ли е за чисто нов детектор за 300лв.? Smile  Ето View My Video

Един въпрос към компетентните. Като извадих златната обеца да я пробвам на въздушен тест ми я свири , като желязо/черно/  , зашо се получава?И да ви се похваля днес отново набарах цветно , около 20 стотинки на дребно около 7 монети сегашни под едно дебело дърво на една отдавна необработвана нива. cheers   Поздрави утре пак. голд
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 11:29 pm

бобо написа:



Не е от апарата ,от почвата е! Very Happy При първа възможност ще се свържа с теб,да видиш,че и прехвалените западняци и правеняци просто увяхват тук! Razz но...,все пак има и подробности..... Cool 
Споко .......взех да хващам чалъма , но много е орудена почвата , на повечето камъни ми пищи цвят , а на места грунда едвам се докарва и иска постоянно връткане и то мн. фино. Cool
Върнете се в началото Go down
sovaxa
Новобранец
Новобранец




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПет Апр 04, 2014 11:49 pm

Ancient Hunter написа:
B.K. написа:
На добрата и търсена стока цената не пада под никакъв предтекст , като промоции ,жестове и ала бала зарибявки . За 300 лв се продават много по добри машинки на старо са но поне вършат някаква работа , но не е луд тоя дето яде баницата ...... Very Happy 
Не всичко е пари SmileТе изобщо не ми липсват и можех дори изцяло да го подаря апарата на колегата.
Раздал съм не един и два апарата на приятели и колеги и без стотинка да са ми дали за тях, и как да ги напъвам да ги плащат, като виждам как някои от тях едва връзват двата края...

Smile))) жест 300 лв.??? пффффффф
човека е платил реалната му цена...даже и повече!!!
смехория....
а ние плашаме по 600 или по-малко, ако е на "промоция" ...
ще има още много тел и пирони да вадиш, независимо от почвата..не е тя виновника, ама нз...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyСъб Апр 05, 2014 8:23 am

traper2504 написа:
бобо написа:



Не е от апарата ,от почвата е! Very Happy При първа възможност ще се свържа с теб,да видиш,че и прехвалените западняци и правеняци просто увяхват тук! Razz но...,все пак има и подробности..... Cool 
Споко .......взех да хващам чалъма , но много е орудена почвата , на повечето камъни ми пищи цвят , а на места грунда едвам се докарва и иска постоянно връткане и то мн. фино. Cool
Първото ми излизане с последната ми бангия-Гарет АТ голд,беше на плажчето във Варвара.След като поджитках малко реших и аз като тебе да си правя някои тестчета,и понеже машината е за самородно злато-свалих обецата на жената-0.5гр-и я слагам на пясъка-минавам отгоре-никой Shocked -направо позеленях!!!Викам на колегата да дойде да види-е успокоих се,като видях,че и неговото SD мълчи като пукал LaughingА златото е много близко до желязото,и просто трябва да си намалиш дискриминацията,докато ти го даде цвят!Успех 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyСъб Апр 05, 2014 8:28 am

traper2504 написа:
бобо написа:



Не е от апарата ,от почвата е! Very Happy При първа възможност ще се свържа с теб,да видиш,че и прехвалените западняци и правеняци просто увяхват тук! Razz но...,все пак има и подробности..... Cool 
Споко .......взех да хващам чалъма , но много е орудена почвата , на повечето камъни ми пищи цвят , а на места грунда едвам се докарва и иска постоянно връткане и то мн. фино. Cool
Като ти писне някой камък-грундирай направо на него-би трябвало да се кротне и успокои.!
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyСъб Апр 05, 2014 9:53 am

бобо написа:
traper2504 написа:
бобо написа:



Не е от апарата ,от почвата е! Very Happy При първа възможност ще се свържа с теб,да видиш,че и прехвалените западняци и правеняци просто увяхват тук! Razz но...,все пак има и подробности..... Cool 
Споко .......взех да хващам чалъма , но много е орудена почвата , на повечето камъни ми пищи цвят , а на места грунда едвам се докарва и иска постоянно връткане и то мн. фино. Cool
Като ти писне някой камък-грундирай направо на него-би трябвало да се кротне и успокои.!
Да това го бях чел и го знаех , но нали съм новобранец и от мн. трепет и вълнение за това просто не се сетих. Very Happy
За златото на въздушен тест дето ми го дава черно и за него уж бях чел в упътването на Микрона , че тр. дискр. да е намалена ама айде де пуста тиква кво ли няма в нея , хард диск претъпкан и не поема явно. стена
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyСъб Апр 05, 2014 10:02 am

traper2504 написа:
... Като извадих златната обеца да я пробвам на въздушен тест ми я свири , като желязо/черно/  , зашо се получава?...
Защото DISC и Iron Disc са на максимум. Постави DISC между IRON и FOIL, а Iron Disc примерно на 3 часа или поне малко след средата, и ще си дойде цветна обицата.
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyСъб Апр 05, 2014 10:28 am

Нали ти писах, че ще му хванеш чалъма. Ходене и копане си иска. Smile
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyСъб Апр 05, 2014 10:56 am

Ne6o написа:
Нали ти писах, че ще му хванеш чалъма. Ходене и копане си иска. Smile
Да но като се вземе нова сопа си иска поне 2 дена си поиграеш с нея, да разбереш как работи най добре.
Вземаш обеци, монети и каквото се сетиш, заравяш ги на дълбочина, до която достига апарата и почваш го настройваш всякак си докато се разбере как работи най добре и после почва голямото търсене.
Аз лично мисля че така е най добре. Cool 
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyНед Апр 06, 2014 10:30 am

Ancient Hunter написа:
traper2504 написа:
... Като извадих златната обеца да я пробвам на въздушен тест ми я свири , като желязо/черно/  , зашо се получава?...
Защото DISC и Iron Disc са на максимум. Постави DISC между IRON и FOIL, а Iron Disc примерно на 3 часа или поне малко след средата, и ще си дойде цветна обицата.
Здравей Стефане.Това за обецата е така сега е ок , въпреки всичко дано идваш насам някой ден , а и не знам на място ще можеш ли да му промениш настройките. Въпреки всичко уреда е мн. неспокоен по тази земя. Мн. трудно дискраминира дребните ,ръждиви , малки железца в почвата. Освен това на по орудените места , като го включа на Авто грунд заедно с постоянното хълцане и пропукване си писka дори повече от режим на ръчен грунд. Абе трябва да се види на място и в тази почва , но , как и дали може това да стане това е друг въпрос. Може би ще трябва да се направи онази настройка за , която споменаваш в по горен пост.Иначе машинката си е супер. 
Правихме тестове с един авер с неговия , оня си дискраминира точно цвят или черно през другото време си мълчи и е спокоен. 
Днес е мокро и приръмява и не става за тестове , ще пищи повечко.
Колегата дето пише да го грундирам върху камъка на , който пищи , номера не става. Повечето камъни ги свири чист цвят , а други /по рядко/ чисто черно и грундирането не помага.
Поздрави и късмет! Smile


Последната промяна е направена от traper2504 на Пон Апр 07, 2014 4:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyНед Апр 06, 2014 11:49 pm

traper2504 написа:
Ancient Hunter написа:
traper2504 написа:
... Като извадих златната обеца да я пробвам на въздушен тест ми я свири , като желязо/черно/  , зашо се получава?...
Защото DISC и Iron Disc са на максимум. Постави DISC между IRON и FOIL, а Iron Disc примерно на 3 часа или поне малко след средата, и ще си дойде цветна обицата.
Здравей Стефане.Това за обецата е така сега е ок , въпреки всичко дано идваш насам някой ден , а и не знам на място ще можеш ли да му промениш настройките. Въпреки всичко уреда е мн. неспокоен по тази земя. Мн. трудно дискраминира дребните ,ръждиви , малки железца в почвата. Освен това на по орудените места , като го включа на Авто грунд заедно с постоянното хълцане и пропукване си писка цвят. Абе трябва да се види на място и в тази почва , но , как и дали може това да стане това е друг въпрос. Може би ще трябва да се направи онази настройка за , която споменаваш в по горен пост.Иначе машинката си е супер. 
Правихме тестове с един авер с неговия , оня си дискраминира точно цвят или черно през другото време си мълчи и е спокоен. 
Днес е мокро и приръмява и не става за тестове , ще пищи повечко.
Колегата дето пише да го грундирам върху камъка на , който пищи , номера не става. Повечето камъни ги свири чист цвят , а други /по рядко/ чисто черно и грундирането не помага.
Поздрави и късмет! Smile


С две думи - Поредния прее...
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПон Апр 07, 2014 10:15 am

B.K. написа:
traper2504 написа:
Ancient Hunter написа:
traper2504 написа:
... Като извадих златната обеца да я пробвам на въздушен тест ми я свири , като желязо/черно/  , зашо се получава?...
Защото DISC и Iron Disc са на максимум. Постави DISC между IRON и FOIL, а Iron Disc примерно на 3 часа или поне малко след средата, и ще си дойде цветна обицата.
Здравей Стефане.Това за обецата е така сега е ок , въпреки всичко дано идваш насам някой ден , а и не знам на място ще можеш ли да му промениш настройките. Въпреки всичко уреда е мн. неспокоен по тази земя. Мн. трудно дискраминира дребните ,ръждиви , малки железца в почвата. Освен това на по орудените места , като го включа на Авто грунд заедно с постоянното хълцане и пропукване си писка цвят. Абе трябва да се види на място и в тази почва , но , как и дали може това да стане това е друг въпрос. Може би ще трябва да се направи онази настройка за , която споменаваш в по горен пост.Иначе машинката си е супер. 
Правихме тестове с един авер с неговия , оня си дискраминира точно цвят или черно през другото време си мълчи и е спокоен. 
Днес е мокро и приръмява и не става за тестове , ще пищи повечко.
Колегата дето пише да го грундирам върху камъка на , който пищи , номера не става. Повечето камъни ги свири чист цвят , а други /по рядко/ чисто черно и грундирането не помага.
Поздрави и късмет! Smile


С две думи - Поредния прее...
Колега няма смисъл............ако идваш по южното черноморие обади се с твоите машинки струващи една мешка пари да ги видим и тях , а накрая ще се пуснем на ,,онова замърсено,, бившите стари лозя ама от твоите май ще правим цяла дискотека , че май по модерни и повече песни знаят да пеят. Very Happy Поздрави!
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПон Апр 07, 2014 12:52 pm

Преди месец бях там, водиха ме на много уродени места където с GP-та ходят и нямаше проблем , но трябва да знаеш какъв апарат да си вземеш не да се нашиваш с самоделки . Very Happy 
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 5 EmptyПон Апр 07, 2014 8:00 pm

B.K. написа:
Преди месец бях там, водиха ме на много уродени места където с GP-та ходят и нямаше проблем , но трябва да знаеш какъв апарат да си вземеш не да се нашиваш с самоделки . Very Happy 

B.K. написа:
нямаше проблем

    Така , като ме гледаш , че съм новобранец тук новобранец съм , но нали не мислиш , че навсякъде съм такъв и , че съм толкова бос за  да не знам , че на тези почви тук само пулсаци работят. Всичко друго що е инд. бал. умира. Та тия не на мене...........и не мога да те разбера аджеба защо трябва да повтаряш няколко пъти , че съм се набутал след , като съм дал 300 за Микрон , който е Инд. бал. , като повечето други Бг. марки с , които почти няма разлика.  А ти  една мешка пари , поне 7000 , 8000 за Пулс индукции , които първо нямат нищо общо , като принцип на действие спрямо Инд. бал. машинките , нито са от един клас , ,,Нерди Ямбол , нерди Стамбул,,.   Wink  
Остава обаче изводът и съмнението , че и ти си един от многото , поръчкови хора тука за антиреклама по Микрон.
Ако греша  взимай една Инд. бал. машинка и те чакам. тегло и мъка
Върнете се в началото Go down
 
КУПУВАМ МИКРОН 150
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» купувам миладинка или микрон
» за микрон
» Микрон 100

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: