Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират врътка грунда Spectrum tesoro Coil Minelab Fisher маск Simplex miladinka GOLD mask 5000 VANQUISH nokta Майнлаб lorenz prodavam kupuvam голден wave nexus нишани TEKNETICS deus
 

 КУПУВАМ МИКРОН 150

Go down 
+26
laki
Одергас
sovaxa
Трибал-М
mario321
akulata88
joro_76
Golden Mask
kronos555
Rinobs
BEKS
borislav123
бобо
B.K.
Ancient Hunter
FELIX
pechkata
ivanasen
Petronii
кирката
Ne6o
sdsds
Симпличио
vanko853
гущера
traper2504
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyНед Мар 30, 2014 11:10 pm

При мен сорекса работи безотказно и колкото по-тежка става почвата , толкова по - "тиха" става машината

PS Пиша за PRO версията , че гледам че тоя е друга
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyНед Мар 30, 2014 11:33 pm

Ancient Hunter написа:
Никъде не се виждат никакви настройки, а също и дали е грундиран апарата. Когато е усилен до последно и вместо да се грундира, фазата на земята се завърти максимално да я дава като цвят, така се получава дори и с не много минерализирана почва. Нормално е, трябва да се грундира.
С две думи, безсмислен клип.

С пускането дава ,,перегрузка", даже и при антена на 20 см от земята.
Каквото и да правиш постоянно свири и се претоварва, същия детектор работи без проблем в стая с бетонен под и арматура в него.

На събора в Ловеч ще има доволно количество от тази почва, надявам се да покажеш как става номера !
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 8:19 am

OК, ще покажа. Не е имало случай досега тия апарати да не могат да се настроят и на най-тежката почва. Имат множество филтри, включително за горещи камъни и почви. Със сигурност не сте включили никой от тях и апарат е усилен на МАХ.
Освен ако тая не е някаква оловна или друга руда, на която нищо не може да работи...
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 9:16 am

Този апарат не е за индианци  лулата на мира 
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 12:51 pm

лято е За пореден път доказа, че не му се отдава даже да борави с апарат с дисплей
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 3:06 pm

Ancient Hunter написа:
OК, ще покажа. Не е имало случай досега тия апарати да не могат да се настроят и на най-тежката почва. Имат множество филтри, включително за горещи камъни и почви. Със сигурност не сте включили никой от тях и апарат е усилен на МАХ.
Освен ако тая не е някаква оловна или друга руда, на която нищо не може да работи...

Може в почвата да има метеорити, даже цяла комета !
Тая ,,перегрузка" идва още на входа на детектора, филтри едва ли ще помогнат, по скоро ако машината има усилване по променлив ток ?! На събора карам едно ремерке от почвата, даже мисля износ за Русия да организирам.

Други детектори работят но зле, с 20 ст на 8-10 см всички се справиха горе-долу, на 15 см нещата станаха зле


Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 4:19 pm

Оле колко марки увиснаха като прани гащи на тел...
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 4:24 pm

Човек за 300 лева тояга ще се спускаш да копаеш ръждиви боклуци събери си поне още толкова и си вземи нещо свястно казвам го от личен опит. Поздрави.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 6:35 pm

Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 7:35 pm

И за "Сорекса",и за "Маската"възклицанието ми е едно:
-Еееееее,чак пък толкова ли....?
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 8:49 pm

Здравейте колеги!  Как мислите , няма ли да е по добре админа да премести темата в раздел ,,Микрон,, за да не пречи на колегите тук , които продават или купуват , понеже стана неочаквано актуална и с постонните ни постове повдигаме темата най отгоре. Мисля админа ще е съгласен с това  да бъдем  колегиални и се спазват поне малко правилата.



За Микрона два дни тестване , реглажи и изводи. Почти му хващам вече чалъма обаче понеже и през дват дена все не издържах и направо ходех на труден терен виждам голям зор и то с ръждивите телове ...... всичките цвят свирят , тук там пропуква и ниския тон. Карам на ръчен грунд и успявам да грундирам макар и накрая трябва мн. финно да се уцели положението на потенциометъра. Баланса ми идва /се движи / в границите между 3 и 4 вие преценете и кажете каква е почвата.
Тресшолда на 2 защото там преди 15тина години изгубихме една златна обеца и предполагам , че трябва да е на плитко.
Дискраминацията на ,,Койнс,, или на ,,Фойл,,.
Ирон диск на средата.
Два дена и още не съм я намерил ама там е било старо държавно лозе и си е е-ало мамата от заровени бетонни армирани с желязо колове и мн. телове ....ужас. голд  Забелязвам , че повечето го дава на цвят , е усетих разлика когато намерих няколко фолиота от цигари и алуминиеви капачки. При тях цветът си беше по отчетлив и определено бях сигурен , че отдолу ще намеря цветен метал. Ще продължавам да го уча , но днес трябваше да ходя до Бургас и не можах , обаче утре отново мятам. Кажете дали ще я открия тая пущина обеца , че и е доста малка /закопчалчица и една малка тънка , пластинчата висулка на нея/ или да се отказвам , че само писъци в тези стари лозя.
Айде много слука , а аз утре продължавам и пак ще докладвам! Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 9:18 pm

Е, ти си се хвърлил направо на висшия пилотаж ако си почнал го
учиш в стари лозя. Там е най трудно. Увеличи Ирон Диск към макс, но внимавай със земята да не почне да обръща и цветния сигнал на железен . Поиграй си с това копче и ще му хванеш чалъмаSmile
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 9:28 pm

Ne6o написа:
Е, ти си се хвърлил направо на висшия пилотаж ако си почнал го
учиш в стари лозя. Там е най трудно. Увеличи Ирон Диск към макс, но внимавай със земята да не почне да обръща и цветния сигнал на железен . Поиграй си с това копче и  ще му хванеш чалъмаSmile
Пробвах и ,,Ирон маск,, почти докрай , но почти не се усеща да има кой знае какво влияние , не знам защо , но това което ми пишеш ше го пробвам..Също ми прави впечатление , че тресшолда дори и да е намален докрай пак лови сигнали , твоя така ли е."? А грунда между 3 и 4 как мислиш много ли е орудена почвата , при теб на колко идва?
Цитат :
Увеличи Ирон Диск към макс, но внимавай със земята да не почне да обръща и цветния сигнал на железен . Поиграй си с това копче и  ще му хванеш чалъма:
Като увелича ,,Ирон маск,, почти на макс земния баланс максимално изчистен ли да е звука /на център между нисък и висок тон ли/ или леко да жужи ниския или високия тон за да не обърне цветния на железен сигнал , както пишеш ?
Най големия ми проблем е , че ме лъже , ръждивите телове и разни железни парченца ми ги дава висок тон и тук там нисък тон.Абе утре продължавам и пак ще пиша,,Луд умора няма,,. тегло и мъка
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 9:54 pm

При мен се грундира на земя към 6 а на 3 са шлаките. Значи хич не е лесна почвата при теб. Забравих да спомена, че над такива неопределени сигнали махай сондата бавно. Тогава ги свири ясно като железа. Ако минеш бързо, смесва сигналите. И на мен с това ми беше малко трудно в началото, но му свикнапох и сега по-рядко ме лъже.
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 10:21 pm

Бавно повдигане , като маховете продължават ли? Ще го пробвам , а твоя тресшолд , като е намален на нула продължава ли да лови сигнал , моя продължава?.
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 10:47 pm

Не, не да повдигаш сондата, а над такива сигнали я размахвай бавно. Тогава е по-точна дискриминацията. Трешолд като намаля на 0 дълбочината пада наполовина.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2014 10:59 pm

traper2504 написа:
Ne6o написа:
Е, ти си се хвърлил направо на висшия пилотаж ако си почнал го
учиш в стари лозя. Там е най трудно. Увеличи Ирон Диск към макс, но внимавай със земята да не почне да обръща и цветния сигнал на железен . Поиграй си с това копче и  ще му хванеш чалъмаSmile
Пробвах и ,,Ирон маск,, почти докрай , но почти не се усеща да има кой знае какво влияние , не знам защо , но това което ми пишеш ше го пробвам..Също ми прави впечатление , че тресшолда дори и да е намален докрай пак лови сигнали , твоя така ли е."? А грунда между 3 и 4 как мислиш много ли е орудена почвата , при теб на колко идва?
Цитат :
Увеличи Ирон Диск към макс, но внимавай със земята да не почне да обръща и цветния сигнал на железен . Поиграй си с това копче и  ще му хванеш чалъма:
Като увелича ,,Ирон маск,, почти на макс земния баланс максимално изчистен ли да е звука /на център между нисък и висок тон ли/ или леко да жужи ниския или високия тон за да не обърне цветния на железен сигнал , както пишеш ?
Най големия ми проблем е , че ме лъже , ръждивите телове и разни железни парченца ми ги дава висок тон и тук там нисък тон.Абе утре продължавам и пак ще пиша,,Луд умора няма,,. тегло и мъка
 Razz Razz Razz Що не земеш да ми звъннеш Very Happy Виж си "лични" Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyВто Апр 01, 2014 11:11 am

Golden Mask написа:
Ancient Hunter написа:
OК, ще покажа. Не е имало случай досега тия апарати да не могат да се настроят и на най-тежката почва. Имат множество филтри, включително за горещи камъни и почви. Със сигурност не сте включили никой от тях и апарат е усилен на МАХ.
Освен ако тая не е някаква оловна или друга руда, на която нищо не може да работи...

Може в почвата да има метеорити, даже цяла комета !
Тая ,,перегрузка" идва още на входа на детектора, филтри едва ли ще помогнат, по скоро ако машината има усилване по променлив ток ?! На събора карам едно ремерке от почвата, даже мисля износ за Русия да организирам.

Други детектори работят но зле, с 20 ст на 8-10 см всички се справиха горе-долу, на 15 см нещата станаха зле
Напълно е възможно е "Перегрузката" да е и от прекаленото входно усилване. Този Сорекс е от опростените и евтини модели и няма някой от функциите и настройките на "Про". В тоя случай трябва да се намали GAIN, и ще изчезне "перегрузката".
Сорекс Про и Сигнум нямат такива проблеми на тежки почви, а и освен това за такива места има 3kHz сонди, които се държат повече от добре на силно орудено. Ето как работи на 3kHz на силно оруден камък в сравнение с  Тесоро:
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyВто Апр 01, 2014 8:18 pm

Това ако не се лъжа е Вакуерото на Японеца което е с ръчен грунд .
И да се сравнява АКА с Tesoro е меко казано смешно че и нагло бих казал .
Тия изгорели руснаци само алкохолици става от тях .  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyВто Апр 01, 2014 9:16 pm

B.K. написа:
Това ако не се лъжа е Вакуерото на Японеца което е с ръчен грунд .
И да се сравнява АКА с Tesoro е меко казано смешно че и нагло бих казал .
Тия изгорели руснаци само алкохолици става от тях .   Very Happy 
Искаш да кажеш че това допотопно тесоро е технологично по напред от Сигнум? хахахахаха
Верно, може и да е стабилно, но обира само боклуците от горните 10-15см. за тези машини вече няма сигнали. Идея си нямаш на какво е способен уреда на алкохолиците, но трябва и малко креативно мислене при работа с тази машина, не е подходяща за закостенели мозъци свикнали с гъдулки и машини с две копчета.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyВто Апр 01, 2014 10:06 pm

И аз мисля че сигнума е по добър на дълбочина но ми се струва че е малко бавен но то едно то за сметка на другото.
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyВто Апр 01, 2014 10:10 pm

Ето и от днес малко впечатления от старите лозя. Обецата все още е неоткрита , уреда ми прави впечатление , че винаги , когато има ръждива желязна тел или пирон заедно с ниския тон ми дава и високия , който е за цвят. Дали не е от силната оруденост на района , а не толкова от замърсеността на района с парчета тели разни железарии. По едно време ми писна и хванах пътя с Витарата до една бивша /ТКЗС/нива , която отдавна не се оре и обработва.Там бе добре от към замърсеност на железа , орудеността си я имаше , грунда до 4 не можеше да стигне , а в повечето време бе близо до 3. Въпреки всичко това там постигнах 3 цветни резултата от 10тина разкопавания общо , еее не е  онова жълтото , но все пак хващам чалъма. Една медна голяма и стара халка в единия край отворена с диаметър около 50мм. и сечение на медта около5мм , една месингова гайка за пръскачка от едно времешните . По едно време ми писна пак на цвят , подкарах копането и на около 30см. вижте може би виновника за всички писъци.  Кажете каква руда е това , малко снимката е без фокус , щото исках да е в по близък план , но от тела толкова. Иначе много тежи , но не е олово , захапах я със единия зъб и мисля , ако бе олово щеше да е мека , а се оказа твърдо нещо.
Та ако може някой собственник на Микрон150 да ми отговори. Когато засече ръждиво желязно пиронче само нисък тон ли му дава или съпроводен тук там и висок т.е. цвят?  
Утре следва продължение , но не в гадния , мръсен , лозарски район!
Поздрави!
Какво е според вас това тежкото , отсвири ми го цвят?
Кво става ...не ми дава  да кача снимка от компа???? ,,Edit,, ,,Host an image,, ,,Избор на файл,,  зареждам файла от компа и нищо???
Колеги как качвате снимки от компа тук.....това е първия форум в , който ми се случва да не мога??? стена


Последната промяна е направена от traper2504 на Сря Апр 02, 2014 11:32 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyВто Апр 01, 2014 11:42 pm

Колега, към съветите на Нешо ще добавя, че за такива пирони и въобще смесени и съмнителни сигнали както и капачките от бутилките, за да не те объркват, освен да движиш по-бавно сондата над тях, е добре и да ги проверяваш с периферията на сондата. Когато такъв пирон или капачка е точно под средата на сондата се получава това обръщане на звуците. То е характерно за DD антените. Свързано е и със скоростта на възстановяване. Ако се забави малко (добавят се в програмата едни 20ms закъснение) апарата става съвсем тих и няма никакво прескачане, "хълцане" и смесване на сигналите. Но затова пък става по бавен и не е много продуктивен на замърсено.
Виж тоя апарат на железата няма такова смесване на сигнала, но е по-бавен.

И в режим Iron Mask  е абсолютно тих. Може и твоя да се коригира така. Ако в момента това те смущава или не можеш да свикнеш, ще му намалим малко скоростта и ще заспи.
В момента алгоритъма на работа на твоя е подобен на този на NRG110,  за да е по бърз. Предполагам, че имаш такива сигнали:

Обърни внимание, че има 2 монети, а се чуват 3 цветни сигнала. Последния е когато се нулира от желязото. Ако се забави малко скоростта, последния сигнал, ще изчезне, но по трудно ще засича монетите между железата в замърсени места.
Правил съм тестове и с много голяма скорост на възстановяване. Тогава при преминаване на сондата над една единствена монета, се получава двоен цветен сигнал. При един мах, апарата засича монетата, нулира се и още веднъж я засича, тъй като сондата все още е над монетата.
Минавай по-бавно, и с периферията на сондата над телчето и ще го чуваш точно като желязо.
А това което си засякъл, дали е руда или какво, не знам. Пробвай дали ще можеш да балансираш апарата към него. Покажи някаква снимка?
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyСря Апр 02, 2014 11:22 pm

Да нещо такова , като на 110 се получава дори и малко повече смесва сигналите , когато ръждивата малка тел е в земята , а при въздушен тест , като този е по добре. Ти добре си го замислил може би , като настройка , но явно тука и силната оруденост оказва своето влияние. Днес още повече се убедих , че ще трябва настройка от вътре понеже хванах гората и там нацелих доста орудено место и понеже ми омръзна да ми пищи на вятъра / да харчи тока на батерията/ Very Happy  реших да го ръгна на ауто грунд след , което ми направи впечатление , че по често приписква освен жуженето прихълцванията. Абе ще трябва малко барване , но дано идваш към нашия край.
Да с предния край на сондата по се издава , че свири черно.
За настройките ще трябва ли осцилоскоп или от определен тример ще стане?Поздрави!

Абе пак пробвам не мога и не мога да кача снимки по никакъв начин от компютъра , в другите форуми нямам такива проблеми. стена
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 4 EmptyЧет Апр 03, 2014 12:50 am

И какво излиза колега,ако правилно съм те разбрал, повечето места му уродени, дискриминацията подвежда...... А сега кажи кой на кого направи жест .  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
КУПУВАМ МИКРОН 150
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» купувам миладинка или микрон
» за микрон
» Микрон 100

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: