Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани грунда 5000 Fisher miladinka nokta deus VANQUISH TEKNETICS nexus mask голден tesoro врътка GOLD Simplex kupuvam Spectrum prodavam lorenz Майнлаб пират Minelab маск Coil wave
 

 КУПУВАМ МИКРОН 150

Go down 
+26
laki
Одергас
sovaxa
Трибал-М
mario321
akulata88
joro_76
Golden Mask
kronos555
Rinobs
BEKS
borislav123
бобо
B.K.
Ancient Hunter
FELIX
pechkata
ivanasen
Petronii
кирката
Ne6o
sdsds
Симпличио
vanko853
гущера
traper2504
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyСря Апр 09, 2014 11:20 pm

Ако не е тайна, какъв алгоритъм използваш за изчисляване на ъгъла на вектора?
Може и на л.с. да ми пишеш, че тук някои ги тресе яко параноята Laughing , пък и да не пълним темата с безинтересни коментари, предполагам за болшинството посетители тук.
Тоя синия дисплей ако е с бели символи го смени с друг, защото като го изкараш на слънце ще те разочарова как не се вижда.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyСря Апр 09, 2014 11:25 pm

Одергас написа:
Ancient Hunter написа:
Правил ли си и тествал ли си го че реши, че е много стабилен? Защо реши че единия е по-добър от другия?

С такова впечатление останах от прочетеното в темата, извинявам се, ако греша.

Иначе да, в момента разработвам софтуер за VDI, базирано на Ардуино-платформа, тоест ще използвам един такъв модул:

КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 ArduinoNanoFront_3_lg

За визуализация използвам ето такъв LCD-модул, специално за Ардуино-проекти:

КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 7244808q

Я го снимай на масата да видим как свети дисплея, че ми стана интересно  scratch , гледах го в и-бея, ама е скъпо и не си заслужава. На моята бангия баш сега ѝ слагам едно ВДИ от тези на геотех, ама пак излезе скъпо да го ева, дисплей + пик + елементи отиде на 50лв
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 10:01 am

Тук намирисва на не реализирали се инженери страдащи от дълбока параноя..... Laughing 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 11:48 am

emoxristov написа:
Тук намирисва на не реализирали се инженери страдащи от дълбока параноя..... Laughing 


Или на навлизане в ролята на инженер.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 1:06 pm

emoxristov написа:
Тук намирисва на не реализирали се инженери страдащи от дълбока параноя..... Laughing 

Прав си Емо, не всеки става инженер, но не е забранено човек да прави в свободното си време каквото пожелае и да се прави на какъвто му е кеф.
Аз си мисля, че е по-опасно пишман инженери като теб, които се опитват да продават продукти, далеч от стандартите за качество и да зажлуждава потребителите.
Вече за няколко години създаде продуктова листа като на Фишер, ама още нищо не е стигнало до пазара, освем някакви снимки и манипулирани тетсове на омега детектор.

Ето долу какво си направих тези дни за бангията, не съм инженер, а и няма да продавам, само за собстено удоволствие.

КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Cc9bS37
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 2:02 pm

Прав си Petronii аз не съм инженер но се занимавам доста години с електроника.Барнал си го апарата то се вижда.. Laughing  С детектори се занимавам от година и половина и ще продължавам да се занимавам.Преди се дразнех от такива като теб който се чудят кои да оплюят във форумите ,сега ми е интересно даже на моменти весело да гледам до къде ще стигнат някои хора.Предлагам доста неща на пазара ,явно не си разбрал.Никога не съм маниполирал клипове и няма да го направя. Доста колеги търкат с мен и виждат всяка една моя разработка как работи.

Ето две снимки да оплакнеш окото:
http://prikachi.com/images.php?images/879/7245879b.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/882/7245882u.jpg
Ако искаш и клипове ще ти покажа да видиш как работят машините ми. Поздрави
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 2:40 pm

Какво сте се хванали за това образование. Аз като знам какъв инженер съм, ме е страх да отида на доктор  study 
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 4:11 pm

Petronii би ли снимал платката на VDI-то да видя как си се справил защото ми прилича на едни готови китчета.Ако може и клип да направиш на апарата които си направил ще е чудесно.
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 8:59 pm

Айде стига се ръбайте ами , ако някой има силна рамка и се пуска към южното черноморие да свирка.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 10:23 pm

emoxristov написа:
Petronii би ли снимал платката на VDI-то да видя как си се справил защото ми прилича на едни готови китчета.Ако може и клип да направиш на апарата които си направил ще е чудесно.

Емо, да не намекваш че полвзвам всичко наготово ? Е някой може и да го правят, ама на мен ми е кеф сам са си сглобявам.
За теб специално си направих труда да разглобя уреда и да снимам, е качеството не е на висота, но ще приложа един твой
любим лаф " снимано в бързината "
Ама пък сега много ме кефи, бангия с дисплей, нещо като гоуф еденичка с лети джанти, якооо
 :yes: 

КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Q3IQmWM

Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 10:40 pm

Petronii .... super21 super21 super21 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyЧет Апр 10, 2014 10:44 pm

И от мен браво!  Cool 
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyПет Апр 11, 2014 7:57 am

Браво. Едно нещо не мяза ли на сайбията си -огън да го гори....Като гледам и антената си пипнал ,баланса ли избяга ? :yes:
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyПет Апр 18, 2014 10:42 am

Здравейте колеги! Айде по компетентните да кажат каква руда е това , намерих я с Микрона и ми я свиреше цвят.По горе бях питал , но там снимките не бяха толкова добри.И май е време тази тема някой модератор да я премести в раздела за Микрон , че тука според мен не и е мястото и ми става неудобно , че я повдигаме постоянно над обявите на колегите.Поздрави!
КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 DmfsirКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 8xsizrКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 30lf2mwКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 23jzp5КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 34qlq2oКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 24g39qe
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyПет Апр 18, 2014 12:05 pm

Колега да не е метеорит това
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyПет Апр 25, 2014 4:02 pm

Никой ли не може да каже какво е това?
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyПет Май 09, 2014 7:16 pm

traper2504 написа:
Здравейте колеги! Айде по компетентните да кажат каква руда е това , намерих я с Микрона и ми я свиреше цвят.По горе бях питал , но там снимките не бяха толкова добри.И май е време тази тема някой модератор да я премести в раздела за Микрон , че тука според мен не и е мястото и ми става неудобно , че я повдигаме постоянно над обявите на колегите.Поздрави!
КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 DmfsirКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 8xsizrКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 30lf2mwКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 23jzp5КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 34qlq2oКУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 24g39qe
Айде бре тука уж има мн. стари кучета , никой ли не знае какво е това?
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyПет Фев 06, 2015 10:26 am

Все още не е известно какво е това.
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyПет Фев 06, 2015 11:02 am

traper2504 написа:
Все още не е известно какво е това.
предполагам  е  някаква  руда ,ас  имам  нещо  подо бно   http://prikachi.com/images.php?images/688/7903688L.jpg
Върнете се в началото Go down
Germanicus
Новобранец
Новобранец




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 7 EmptyСъб Фев 07, 2015 2:46 am

mangan
Върнете се в началото Go down
 
КУПУВАМ МИКРОН 150
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» купувам миладинка или микрон
» за микрон
» Микрон 100

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: