Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam Minelab Coil miladinka wave TEKNETICS nexus mask tesoro Spectrum Fisher Майнлаб пират prodavam lorenz VANQUISH врътка Simplex нишани nokta 5000 голден маск GOLD deus грунда
 

 Сигнал от....гърне!

Go down 
+16
Джони
Aemilivs
petar_pz
sony147
stan960
stoian8411
zumbula007
castron
leo 1
pavlinbass
slavitoooo
Avrelian
bulgari
Virosss
PlovdivTrakiq
sitalk
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:34 am

О ти май си намери друг (ситалка) Sad
Гаса ви лампите пък вие си се забавлявайте... Само ще взема джиджи питу,че .... вие си се забавлявайте.Едвали ще ти липсва и ще мислиш за него Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:39 am

Aemilivs написа:
О ти май си намери друг (ситалка) Sad
Гаса ви лампите пък вие си се забавлявайте... Само ще взема джиджи питу,че .... вие си се забавлявайте.Едвали ще ти липсва и ще мислиш за него Very Happy

Абе пак ши си спим двоица с Джиджи питу .... Ма, срзн жн см бе! Ни ги смнм тлкз брз! ЕЕЕЕЕ, ко мъ напрай ти!
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:40 am

Бацке , разшифровай ми тоз новопазарски де Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:58 am

Ама ако ще ми мълчите и ще сте толкоз скучни я си лягам ... Sad
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:44 am

Aemilivs написа:
Бацке , разшифровай ми тоз новопазарски де Very Happy

еех, ех няма да го научиш ей Laughing

Джони написа:
Ма, срзн жн см бе! Ни ги смнм тлкз брз! ЕЕЕЕЕ, ко мъ напрай ти!

превод: Ма сериозна жена съм бе,! ни ги Меням толкоз бързо! ....


Laughing Ееех ех, добре че са отклонили магистралата през Нови пазар, не мислех че скоро ще имам път. ама докат се усетя и нахлух у града преди малко кат се прибирам от варна Laughing
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:25 pm

PHOENIX написа:
Aemilivs написа:
Бацке , разшифровай ми тоз новопазарски де Very Happy

еех, ех няма да го научиш ей Laughing

Джони написа:
Ма, срзн жн см бе! Ни ги смнм тлкз брз! ЕЕЕЕЕ, ко мъ напрай ти!

превод: Ма сериозна жена съм бе,! ни ги Меням толкоз бързо! ....


Laughing Ееех ех, добре че са отклонили магистралата през Нови пазар, не мислех че скоро ще имам път. ама докат се усетя и нахлух у града преди малко кат се прибирам от варна Laughing

Ей гу и тоя! Цяла нощ гу чакаф да ми съ придстави къф убавец е! Изпринадах съ. Ни доди. Сигур някуй другу Джипси закачи нейди пу нувупазарскити маали.... Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:28 pm

Оп добро утро sunny cheers
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:33 pm

Aemilivs написа:
Оп добро утро sunny cheers

No Ко муй дуброто? Пак сама си пих кафето. Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:36 pm

Неприятно Crying or Very sad ми славчу куде е Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:48 pm

Aemilivs написа:
Неприятно Crying or Very sad ми славчу куде е Very Happy

Апдикира! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Таман гу аресаах, викам си, ша му са дам, с Джипи, без Джипи, сякак... И ей на, фукна нейди пу баирите..., забрай мъ, изустави мъ, за срам мъ напрай тука, диванету му с диване. Embarassed Кой то такоз, зета ни зета булка и вечи зарязана. Сигур някуй засукана рускинка обикаля...Мискинки с мискинки, ни им стигат технити мъже и на нашти пусягат тука...АААААААААА
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:54 pm

Джони написа:
Aemilivs написа:
Неприятно Crying or Very sad ми славчу куде е Very Happy

Апдикира! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Таман гу аресаах, викам си, ша му са дам, с Джипи, без Джипи, сякак... И ей на, фукна нейди пу баирите..., забрай мъ, изустави мъ, за срам мъ напрай тука, диванету му с диване. Embarassed Кой то такоз, зета ни зета булка и вечи зарязана. Сигур някуй засукана рускинка обикаля...Мискинки с мискинки, ни им стигат технити мъже и на нашти пусягат тука...АААААААААА

Добре че Любо нечете форума. Сигнал от....гърне! - Page 5 Icon_biggrin Сигнал от....гърне! - Page 5 Icon_wink


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Online
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 12:58 pm

Kiril62 написа:
Джони написа:
Aemilivs написа:
Неприятно Crying or Very sad ми славчу куде е Very Happy

Апдикира! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Таман гу аресаах, викам си, ша му са дам, с Джипи, без Джипи, сякак... И ей на, фукна нейди пу баирите..., забрай мъ, изустави мъ, за срам мъ напрай тука, диванету му с диване. Embarassed Кой то такоз, зета ни зета булка и вечи зарязана. Сигур някуй засукана рускинка обикаля...Мискинки с мискинки, ни им стигат технити мъже и на нашти пусягат тука...АААААААААА

Добре че Любо нечете форума. Сигнал от....гърне! - Page 5 Icon_biggrin Сигнал от....гърне! - Page 5 Icon_wink

Не го мисили Любо, той други форуми чете Wink, дет има повече мацки имах предвид ! Пък и знам ли гу, ку му завалят едни гърнета... мож да ма прижали....


Последната промяна е направена от Джони на Пон Юли 19, 2010 1:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:02 pm

Бахти ... тъкмо станах одеве ,че снощи до късно блъскааме по клавиатурити с една колежка Wink
Викам ше по излеа малко у горити,че срамота ...цело лето мързелувам,ще прежала жегата викам...
Таман излизам от входа и такъв порой ме застигна Very Happy не е истина Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:10 pm

Aemilivs написа:
Бахти ... тъкмо станах одеве ,че снощи до късно блъскааме по клавиатурити с една колежка Wink
Викам ше по излеа малко у горити,че срамота ...цело лето мързелувам,ще прежала жегата викам...
Таман излизам от входа и такъв порой ме застигна Very Happy не е истина Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy , от гърнета ли?
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:20 pm

Джони написа:
Aemilivs написа:
Бахти ... тъкмо станах одеве ,че снощи до късно блъскааме по клавиатурити с една колежка Wink
Викам ше по излеа малко у горити,че срамота ...цело лето мързелувам,ще прежала жегата викам...
Таман излизам от входа и такъв порой ме застигна Very Happy не е истина Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy , от гърнета ли?

Дай едно назаем, нъл си приятел, май зестрата му са видя малка на тиу Слави, белким с едно гърне утгори мъ земи...пък ша са упраями после, как ша ти гу връщам ни знам... с мед ли, без мед ли, в натура ли, с даринии ли...сша разбирем там.

Виж ду де са дукарах...Ни зех гърнетат дет ми ги даваа ората, сига ....търси гърнита.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:30 pm

Епа я ти предлагах гърноци ти са лакомееш и нещеш...одиш при друг... а сиги от два стола седи на теракота Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:34 pm

Aemilivs написа:
Епа я ти предлагах гърноци ти са лакомееш и нещеш...одиш при друг... а сиги от два стола седи на теракота Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy , тъй стана тя, да знайш....ма шса пласирам някакси сигур...то тука и втората употреба върви... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .Е, ша ни падни цината малку и на мени и на Джипи ту, ма ний шса придставями кът пучти ниупутрибявани...пък то сии тъй Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:38 pm

Абе .... земи Джингибиту и идвай па ше измислим нещо ... че се направа на ненаранен Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:42 pm

Aemilivs написа:
Абе .... земи Джингибиту и идвай па ше измислим нещо ... че се направа на ненаранен Very Happy

А, ей то приказка вечи! Таман щях да ти рекна, чи в крайна сметка Титуса ша мъ земи, нъл ма пазари за пиар, и маса слага чиляка. Пък тя свубодна търсачиска и циганска душа кът мойта ко и трябва другу.

Мъ отърва ма ей, туй то, приятел в нужда съ пузнава! Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:45 pm

Ми къ мислиш ти ...
Ама побръзай че тава ми е 972ро мнение още 28 да чукна иледарка и са омитам от тия форуми.Че са пенсионирвам,ама да е юбилейно... Smile
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:47 pm

Aemilivs написа:
Ми къ мислиш ти ...
Ама побръзай че тава ми е 972ро мнение още 28 да чукна иледарка и са омитам от тия форуми.Че са пенсионирвам,ама да е юбилейно... Smile

Ма как тъ сша умиташ, ко прайм тука без теби...Сакън.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:50 pm

Бах ... 1000 писаници ( и още sigur толкоз изтрити) сметай за 2 години и половина колко бълбоч съм изписал Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:53 pm

Aemilivs написа:
Бах ... 1000 писаници ( и още sigur толкоз изтрити) сметай за 2 години и половина колко бълбоч съм изписал Very Happy

Ку ши са умиташ, казвай да гу прайм вкупом. И без другу и мен мъ пирът таквиз мераци.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:56 pm

Отиам да погаза малко у калта,че ми е скучно
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 5 EmptyПон Юли 19, 2010 1:57 pm

Aemilivs написа:
Отиам да погаза малко у калта,че ми е скучно

И аз.Ади ши са видим у калта.
Върнете се в началото Go down
 
Сигнал от....гърне!
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Дълбок сигнал!!!
» помните ли какъв беше парвия ви сигнал
» гърне с аце 150 с голямата 38см сонда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: