Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск wave TEKNETICS нишани врътка Coil kupuvam 5000 Minelab VANQUISH nexus Simplex Spectrum пират GOLD голден грунда deus lorenz prodavam Майнлаб miladinka tesoro nokta Fisher mask
 

 Сигнал от....гърне!

Go down 
+16
Джони
Aemilivs
petar_pz
sony147
stan960
stoian8411
zumbula007
castron
leo 1
pavlinbass
slavitoooo
Avrelian
bulgari
Virosss
PlovdivTrakiq
sitalk
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 2:01 pm

Наслука
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:14 pm

Уфффф
искам бира !
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:16 pm

Aemilivs написа:
Уфффф
искам бира !

То ракиено време дойде,ти бира...
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:19 pm

Жега,пот,задух комаре ....
искам бира Sad и таратор Sad
Направи ми таратор ..
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:22 pm

Aemilivs написа:
Жега,пот,задух комаре ....
искам бира Sad и таратор Sad
Направи ми таратор ..

Айдееееееее, почна се...

Не само мераци да ви обслужвам, ами сега и таратор.../ку знайш колку други хубави работи правя...манджи, няма ти доди на ум за таратора/ Зарежи тоз таратор и таз бира, бирата за разредител на ракията....то сай видяло, че друга файда няма...
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:24 pm

Какви други хубави работи ... манджи ? Аз съм чревоугодник Smile
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:26 pm

Aemilivs написа:
Какви други хубави работи ... манджи ? Аз съм чревоугодник Smile

Виж сиа, първо обърнахме темата на място за згляди, сега искаш у кулинарен форум да я завъртим....Ши ма изгонят накрая, я кажи кво стана с гърнетата неска... Very Happy
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:26 pm

Aemilivs написа:
Жега,пот,задух комаре ....
искам бира Sad и таратор Sad
Направи ми таратор ..

Бира с таратор не бях чувал.. Shocked
Страшна комбинация Laughing
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:32 pm

Джони написа:
Aemilivs написа:
Какви други хубави работи ... манджи ? Аз съм чревоугодник Smile

Виж сиа, първо обърнахме темата на място за згляди, сега искаш у кулинарен форум да я завъртим....Ши ма изгонят накрая, я кажи кво стана с гърнетата неска... Very Happy

Ами от гърне с пари обръщаме на гърне с боб !

sitalk написа:
Бира с таратор не бях чувал..
Страшна комбинация

Върви то върви.Ама Джонито неще да ме храни.Аз съм пребит неще и една ракия да сипи.
Сеа требе да хода да си готва.Да си опека паржолките и да си направя тараторец ...
И сам мога.Мен жена ми не трябва .... във всяко едно отношение Embarassed Laughing
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 6:32 pm

Та какви бяха сигналите от закопаните гърнета с денари и солиди?
търкане
голд
мечта
музика
бира
скара
девушка препиване сам нова кодина слънце

преяждане
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 7:36 pm

Aemilivs написа:

И сам мога.Мен жена ми не трябва .... във всяко едно отношение Embarassed Laughing


Как жена не ти трябва във всяко едно отношение БРЕ ! Ти да не би А.................. табелата ? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 7:52 pm

slavitoooo написа:
Aemilivs написа:

И сам мога.Мен жена ми не трябва .... във всяко едно отношение Embarassed Laughing


Как жена не ти трябва във всяко едно отношение БРЕ ! Ти да не би А.................. табелата ? Rolling Eyes

Що мъ заряза тъй бре, Слави? Усрахми урталъка тука със задявки...Накрая... годявка цък, изчезна, зъбрай ма. Пусти рускини, ей!
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 7:56 pm

Не съм те забравил !

Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 9:38 pm

И сеа ко ?! доде славето и айде...аз у барата Very Happy
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 9:47 pm

Aemilivs написа:
И сеа ко ?! доде славето и айде...аз у барата Very Happy
Опааа... Basketball rendeer
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 9:49 pm

Aemilivs написа:
И сеа ко ?! доде славето и айде...аз у барата Very Happy

Споку, ни виждаш ли, чи сички сми у барата...Ма утрепа рибата с тоз таратор. То пуне да беши казал на идно нощтно търкани да излезим с Джингибито ...пък то ...таратор. Аз съ мъча да избягам ут думашни зъдължения с туй оби, ти ...прей таратор.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:03 pm

pechkata написа:
Aemilivs написа:
И сеа ко ?! доде славето и айде...аз у барата Very Happy
Опааа... Basketball rendeer

Ааааааааааа, чакай сига, за да сложиш руга на някой първо някви други работи тряа да напрайш... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...ама плийз, не таратор... Very Happy
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:09 pm

http://www.picbg.net/img.php?file=25bb4efd4a5177c0.gif пожелавам на всички в темата да поработят със това чудо... находка
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:09 pm

Еееее стига с тоо таратор.Не яох таратор и без тава Smile

19
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:13 pm

Aemilivs написа:
Еееее стига с тоо таратор.Не яох таратор и без тава Smile

19
Ти ако продължаваш с тия цифри и намеренията си, спирам да учавствам, щото не ща да си ходиш, ако това не беше голямата шега на деня.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:15 pm

Нема са плуашиш...друг че си намериш по-добър.Не е в теб причината а в мен.Я съм виновен ...

17
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:16 pm

pechkata написа:
http://www.picbg.net/img.php?file=25bb4efd4a5177c0.gif пожелавам на всички в темата да поработят със това чудо... находка

Като Леохънтър ми звучи... Very Happy Very Happy Very Happy . А ти работил ли си да кажеш нещо повече, големи мераци имах за подобно нещо, пробвах едно и ми се видя мноого бошлав работа...но всички грешим
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:17 pm

Aemilivs написа:
Нема са плуашиш...друг че си намериш по-добър.Не е в теб причината а в мен.Я съм виновен ...

17
Ае, стига бе и тоя ша си ходи...Ам, ходете си дет искате... No
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:25 pm

Идвай с джиптопляктора па можи и да останем
ееееее веднага да ме гониш...сакън ! нема си одим,да та а яд! ко го гледаш тоо хънтър.. ела ти покажем георадар
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 6 EmptyПон Юли 19, 2010 10:37 pm

Aemilivs написа:
Идвай с джиптопляктора па можи и да останем
ееееее веднага да ме гониш...сакън ! нема си одим,да та а яд! ко го гледаш тоо хънтър.. ела ти покажем георадар

sunny Успокоих се! Толкоз имена ми измисли за хапаратурата....колекция ша си напрая... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Де го георадара?Туй дет ми гу даваха да работя с него...ша ти ходя с лаптопа по нивата, ша ти обработвам един-два квадрата на час. Тъпках два дена един полигон, то колкут пъти сменя ъгълъ на тигелите, толкоз пъти различна графика дава. А сигнала на два метра отдолу, вър копай секи път кат имаш съмнение.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Сигнал от....гърне!
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Дълбок сигнал!!!
» помните ли какъв беше парвия ви сигнал
» гърне с аце 150 с голямата 38см сонда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: