Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират TEKNETICS lorenz маск 5000 kupuvam mask Spectrum deus Simplex нишани врътка Minelab GOLD tesoro nexus Fisher Майнлаб грунда VANQUISH Coil nokta голден miladinka prodavam wave
 

 Сигнал от....гърне!

Go down 
+16
Джони
Aemilivs
petar_pz
sony147
stan960
stoian8411
zumbula007
castron
leo 1
pavlinbass
slavitoooo
Avrelian
bulgari
Virosss
PlovdivTrakiq
sitalk
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:01 am

абе то така , хубаво си говорите, па нийй, само поклащаме глава с разбиращ поглед..ама нещо ми се струва че не ни виждате как потвърждаваме сичко що пишете Laughing , Емо я скочи на колата, па да отидем до нови пазар Laughing (тайната мисъл е че ми свърши и мезето и бирата Sad ) да си издействаме по една мастика и едно тараторче :soif100: :soif100: :soif100: :soif100:
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:02 am

PHOENIX написа:
абе то така , хубаво си говорите, па нийй, само поклащаме глава с разбиращ поглед..ама нещо ми се струва че не ни виждате как потвърждаваме сичко що пишете Laughing , Емо я скочи на колата, па да отидем до нови пазар Laughing (тайната мисъл е че ми свърши и мезето и бирата Sad ) да си издействаме по една мастика и едно тараторче :soif100: :soif100: :soif100: :soif100:

Загуби са ти нейди! Пък идвайте, за приятели масата е винаги сложена! Very Happy Very Happy Very Happy Найш къх таратор кълцам...със сичките му такъми. Пък за мастиката уцели, ходят си!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:06 am

Джони написа:
PHOENIX написа:
абе то така , хубаво си говорите, па нийй, само поклащаме глава с разбиращ поглед..ама нещо ми се струва че не ни виждате как потвърждаваме сичко що пишете Laughing , Емо я скочи на колата, па да отидем до нови пазар Laughing (тайната мисъл е че ми свърши и мезето и бирата Sad ) да си издействаме по една мастика и едно тараторче :soif100: :soif100: :soif100: :soif100:

Загуби са ти нейди! Пък идвайте, за приятели масата е винаги сложена! Very Happy Very Happy Very Happy

е знам аз кога да дода Wink (сутрин лягам ввечер ставам Wink )

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:08 am

Джони написа:
... Пък за мастиката уцели, ходят си!

всички вариянти сме ги тествали .. оня ден пробвах бира с боза... не препоръчвам, напиваш се на първата бира и втората боза Shocked

а иначе истината е лук или люти чушки с ракия /по принцип не мога да ям лютиво но с ракия е супер /


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Юли 20, 2010 12:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:08 am

PHOENIX написа:
Джони написа:
PHOENIX написа:
абе то така , хубаво си говорите, па нийй, само поклащаме глава с разбиращ поглед..ама нещо ми се струва че не ни виждате как потвърждаваме сичко що пишете Laughing , Емо я скочи на колата, па да отидем до нови пазар Laughing (тайната мисъл е че ми свърши и мезето и бирата Sad ) да си издействаме по една мастика и едно тараторче :soif100: :soif100: :soif100: :soif100:

Загуби са ти нейди! Пък идвайте, за приятели масата е винаги сложена! Very Happy Very Happy Very Happy

е знам аз кога да дода Wink (сутрин лягам ввечер ставам Wink )


Емо и с преводач се уреди! Абе ша прайм ний тука дружинката нощтно дирене на грънци...някой ден, грънци ни знам има ли,ма огън, джиз бъз....и т.н.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:10 am

Aemilivs написа:
Седа седа ...
отиам са подмия и после ше дода да вида ко си съчинила Very Happy

Ти са изкъпа бе човек, ко беши туй пудмивани? Ей, ша заспи тоз човек без да си кажи хилядната дума.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:12 am

за огън джъз бъз , сериозно бях се натоварил да организирам едно съборче, казах на доста души даже ама..АМА.. ако тоя новия закон ще се гласува малко съм презапасен Sad не искам да ме включват в "контингента" .. ще видим ко ша стане .. иначе едно събиране у фисека , щеше да е супер ама .. ще видим има време до зимата Smile
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:12 am

Па те тука сам Smile
2
ще кажа още едно пък утре последното ... да ва а яд...че ми липсвате Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:13 am

Джони написа:
Aemilivs написа:
Седа седа ...
отиам са подмия и после ше дода да вида ко си съчинила Very Happy

Ти са изкъпа бе човек, ко беши туй пудмивани? Ей, ша заспи тоз човек без да си кажи хилядната дума.

ОО ще си каже ще си каже, и хйилядната и двехилядната дума ще си каже... само да вържем веригите и да пуснем ютиите ... да видиш как ще си признае всичко Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:16 am

Хубаво, ето ти един поздрав по случая: Пжлвм ти пвче пртли във фрма, и пвче прчн да отствш от нго!

И още:една моя публикация от друг форум:

автор: des

Аз зная как се пие мълчаливо вино
с приятел в пуста зимна нощ.
Но как се лее вино върху гроб не зная.
Не зная как се пеят песни върху гроб.

Приятелите ми останаха до мене -
кой мъртъв, жив или пък разпилян
по пътища, държави и съмнения.
Изпивам виното си с тях, и сам.

Но даже и когато са далече,
на масата остават пълни чаши -
за жадните приятели, за мен,
завърщането им докато чакам.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:17 am

я ? Arrow КВО Е ТУЙ БРЕ :? http://www.arcadiadreams.com/images/ad_motoDUCATI/DUCATI_monsterT.jpg
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:19 am

Ееее деситуууу разтопи ме с тоз стих .... не е за меня ама ми аресва ... Smile
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:21 am

Aemilivs написа:
Ееее деситуууу разтопи ме с тоз стих .... не е за меня ама ми аресва ... Smile

И за тебе е! И за всички приятели , с които се сдобих тук!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:23 am

Наздраве колеги и колежки Cool


за хилядния пост
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:24 am

PHOENIX написа:
Наздраве колеги и колежки Cool


за хилядния пост

Наздраве! Cool
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:27 am

Джони написа:
Aemilivs написа:
Ееее деситуууу разтопи ме с тоз стих .... не е за меня ама ми аресва ... Smile

И за тебе е! И за всички приятели , с които се сдобих тук!

И да знаеш, че ако ти нямаше повод за наздравица с приятели, нямаше да пълня тема за гърнета...със стихове!
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:29 am

PHOENIX написа:
Наздраве колеги и колежки Cool


за хилядния пост

То са видя, чи тий диване си устай хилядарката за пред повичи публика и за по-нурмална тема, щот туй нащуй уливка! Ам, пали кулата, и идвай да пийм за негуву здрави! И глей тоз път дан съ запилейш нейди пу пътя!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:34 am

Джони написа:
PHOENIX написа:
Наздраве колеги и колежки Cool


за хилядния пост

То са видя, чи тий диване си устай хилядарката за пред повичи публика и за по-нурмална тема, щот туй нащуй уливка! Ам, пали кулата, и идвай да пийм за негуву здрави! И глей тоз път дан съ запилейш нейди пу пътя!

остави се , едно наздраве не каза ;( . ама ако си мисли че ще остави хилядния пост за утре..жестоко се лъще.. е чи то утре е сегА :? Very Happy

ем как да дода, шофйора го нема.. хем аз си подготвих тук прожекторчета тва онова .. всичко само за вас ама ..ей го на покри се ;( Sad
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:42 am

PHOENIX написа:
Джони написа:
PHOENIX написа:
Наздраве колеги и колежки Cool


за хилядния пост

То са видя, чи тий диване си устай хилядарката за пред повичи публика и за по-нурмална тема, щот туй нащуй уливка! Ам, пали кулата, и идвай да пийм за негуву здрави! И глей тоз път дан съ запилейш нейди пу пътя!

остави се , едно наздраве не каза ;( . ама ако си мисли че ще остави хилядния пост за утре..жестоко се лъще.. е чи то утре е сегА :? Very Happy

ем как да дода, шофйора го нема.. хем аз си подготвих тук прожекторчета тва онова .. всичко само за вас ама ..ей го на покри се ;( Sad

Вида се то, че купона остава за друг път! Sad
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:44 am

аха, кат го гледам се е заплел у чата уттатък .. ма то там кактоп е оплетено скоро няма да излезе май Laughing

ади да си лягаме пък кото сяба покаже веч утре :legio:
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:46 am

Айдеееее
Еееее...чеееестит юбилеееееей Smile
Cool :yes: сам рожден ден празник нова кодина

Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:46 am

PHOENIX написа:
аха, кат го гледам се е заплел у чата уттатък .. ма то там кактоп е оплетено скоро няма да излезе май Laughing

ади да си лягаме пък кото сяба покаже веч утре :legio:

Къф чат уттатък, то и тука чат стана почти, и другаде ли го има? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 12:49 am

Aemilivs написа:
Айдеееее
Еееее...чеееестит юбилеееееей Smile
Cool :yes: сам рожден ден празник нова кодина

Very Happy
ЕЕЕЕЕЕееееееееееее, ай, целувки, прегръдки и сичко кот си трябва! Ни издрая ей! Ма слово чакахме тука! Very Happy cheers sunny

Е вече мога да си лягам спокойна, че не пропуснах шоуто! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 10:05 am

Джони написа:
Aemilivs написа:
Айдеееее
Еееее...чеееестит юбилеееееей Smile
Cool :yes: сам рожден ден празник нова кодина

Very Happy
ЕЕЕЕЕЕееееееееееее, ай, целувки, прегръдки и сичко кот си трябва! Ни издрая ей! Ма слово чакахме тука! Very Happy cheers sunny

Е вече мога да си лягам спокойна, че не пропуснах шоуто! Very Happy

Хубавият повод за наздравица май е добър начин за финала на спаменето в тази тема. Колеги съжалявам, ако сме досадили на някого, но човек трябва и да разпуска от време на време и да не се вживява прекалено много в желанието си да упражнява красноречие в сериозните теми, а явно това е някакъв вид спорт тук.

Благодаря на всички за свежия хумор, за мен беше истинско удоволствие! Ако съм прекалила някъде, извинявайте. Влезе малко чист въздух във форума, поне за някои.

Пожелавам ви повече сигнали....от гърнета! А виртуалната задявка с колежки едва ли ще приключи тук. Дано се навъдят повече, че...явно не мога и не искам да огрея навсякъде... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 8 EmptyВто Юли 20, 2010 10:14 pm

Джони написа:
Джони написа:
Aemilivs написа:
Айдеееее
Еееее...чеееестит юбилеееееей Smile
Cool :yes: сам рожден ден празник нова кодина

Very Happy
ЕЕЕЕЕЕееееееееееее, ай, целувки, прегръдки и сичко кот си трябва! Ни издрая ей! Ма слово чакахме тука! Very Happy cheers sunny

Е вече мога да си лягам спокойна, че не пропуснах шоуто! Very Happy

Хубавият повод за наздравица май е добър начин за финала на спаменето в тази тема. Колеги съжалявам, ако сме досадили на някого, но човек трябва и да разпуска от време на време и да не се вживява прекалено много в желанието си да упражнява красноречие в сериозните теми, а явно това е някакъв вид спорт тук.

Благодаря на всички за свежия хумор, за мен беше истинско удоволствие! Ако съм прекалила някъде, извинявайте. Влезе малко чист въздух във форума, поне за някои.

Пожелавам ви повече сигнали....от гърнета! А виртуалната задявка с колежки едва ли ще приключи тук. Дано се навъдят повече, че...явно не мога и не искам да огрея навсякъде... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
То слънцето грее на всякъде...Защо си мислиш че не можеш да огрееш...?
Върнете се в началото Go down
 
Сигнал от....гърне!
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Дълбок сигнал!!!
» помните ли какъв беше парвия ви сигнал
» гърне с аце 150 с голямата 38см сонда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: