Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск mask Minelab deus Fisher miladinka 5000 нишани пират prodavam Coil nokta врътка Spectrum Майнлаб голден tesoro VANQUISH TEKNETICS lorenz nexus wave грунда kupuvam GOLD Simplex
 

 Сигнал от....гърне!

Go down 
+16
Джони
Aemilivs
petar_pz
sony147
stan960
stoian8411
zumbula007
castron
leo 1
pavlinbass
slavitoooo
Avrelian
bulgari
Virosss
PlovdivTrakiq
sitalk
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
leo 1
Преторий
Преторий




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: сигнал от .....гърне    Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 01, 2010 10:16 pm

колеги какво очаквате че едно гърне което е бронз или мед може да струва хиляди или мил. грешите единствено остава удоволствието . За сребро или злато можем само да си мечтаем и да сме вечеряли с господ за да ни се усмихне щастието.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 01, 2010 11:06 pm

a сестерции
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: сигнал от .....гърне    Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 01, 2010 11:15 pm

такова още не съм вадил и не съм чул да е излезнало но ако ми падне няма да го откажа , оставя да продължи да си лежи там , трябва обръщение , мечтите са безплатни Basketball
Върнете се в началото Go down
Virosss
Легионер
Легионер
Virosss



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyПет Юли 02, 2010 5:01 am

А бе мечтите са безплатни, ама средствата не са Wink
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyСря Юли 14, 2010 6:44 pm

Те ви сигнал като за гърне,ама... малшанс Very Happy

https://2img.net/r/ihimizer/f/dsc00767k.jpg/


Последната промяна е направена от Aemilivs на Сря Юли 14, 2010 8:57 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyСря Юли 14, 2010 8:36 pm

castron написа:
Много пъти съм се питал ако находката е в тенекия от сирене,тогава какъв ще е сигнала? Laughing


Зеленясала консервна кутия виждал ли си? Very Happy Щото аз съм виждала. Бяха две, на около шейсет см в земята, на поляна. Като видях част от първата в пръста как ми зеленее, щото беше обърната не с капака, ами с кръглото нагоре, се чудех накъде да пратя двамата овчари дето вече половин час седяха там и ме гледат как копая кладенец, щото и разширявам, сакън да не повредя нещо. Микрона до последно ги чуваше като цвят, не знам дали ще го приемете като реклама или не. С Джи пито още не съм вадила консерви, сигурно щото работя отскоро с него.
Та те това е отговора на въпроса ти, само дето консервите не бяха пълни с ....
Посмейте се на мой гръб.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyСря Юли 14, 2010 8:41 pm

Я всички които са вадили гърньок, да вдигнат ръка. Very Happy
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyСря Юли 14, 2010 8:43 pm

Да Джони не е за смях работа и аз като млад търсач веднъж изкопах права лопата на 130см. и малко по късно една медна тава около 140см. така че не е много до смях...
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyСря Юли 14, 2010 9:03 pm

pechkata написа:
Да Джони не е за смях работа и аз като млад търсач веднъж изкопах права лопата на 130см. и малко по късно една медна тава около 140см. така че не е много до смях...

Печка ти пък кога остаря ,това че ходиш с много жени не значи че си остарял ! Laughing
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyСря Юли 14, 2010 11:45 pm

Веднъж,на около 60 см. в земята,се показа ръбът на античен бронзов съд.Бях с гадже,седнахме и двамата на земята,да си успокоим малко нервите.След още 10 минути копане,заобикаляйки отдалече съда,да не го повредим,изкарахме парче с размер 15 на 20 см.,точно дъното на бронзов съд.Само където не счупих машинката в земятаSmile


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyСря Юли 14, 2010 11:52 pm

Изкара ли си го на гаджето Very Happy
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 7:42 am

НеееееееSmileКакво ми е виновна тяSmileДруг път,пак с нея,копахме сигнал в почва като камък,от сушата.По едно време се уморих и я накарах и тя малко да покопае.Изкарахме огромно много старо,може би антично,желязно парчеSmileИмало да мине.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 5:31 pm

Джони написа:
castron написа:
Много пъти съм се питал ако находката е в тенекия от сирене,тогава какъв ще е сигнала? Laughing


Зеленясала консервна кутия виждал ли си? Very Happy Щото аз съм виждала. Бяха две, на около шейсет см в земята, на поляна. Като видях част от първата в пръста как ми зеленее, щото беше обърната не с капака, ами с кръглото нагоре, се чудех накъде да пратя двамата овчари дето вече половин час седяха там и ме гледат как копая кладенец, щото и разширявам, сакън да не повредя нещо. Микрона до последно ги чуваше като цвят, не знам дали ще го приемете като реклама или не. С Джи пито още не съм вадила консерви, сигурно щото работя отскоро с него.
Та те това е отговора на въпроса ти, само дето консервите не бяха пълни с ....
Посмейте се на мой гръб.

Лъвице!
Като те знам каква си симпатяга(снимката от Форума БНФМ),...представям си какво са си мислили овчарите,докато те зяпат... Very Happy
Те винаги зяпат.А камо ли .....жена,в гората,с металдетектор!
колежка
Сама ли ходиш?
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 5:38 pm

[quote="sitalk"]
Джони написа:
castron написа:
Много пъти съм се питал ако находката е в тенекия от сирене,тогава какъв ще е сигнала? Laughing



Сама ли ходиш?

Не е сама ходи с двама да копаят дупките след GPXа и търси трети ! музика
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 5:41 pm

[quote="slavitoooo"]
sitalk написа:
Джони написа:
castron написа:
Много пъти съм се питал ако находката е в тенекия от сирене,тогава какъв ще е сигнала? Laughing



Сама ли ходиш?

Не е сама ходи с двама да копаят дупките след GPXа и търси трети ! музика

Ее,тогава не е опасно.... Very Happy
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 8:23 pm

Ситалк не припарвай до Джони че ще имаш вземане даване със Слави...
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:02 pm

Момчета, благодаря ви за топлото отношение, усещам, че ме приемте като част от това общество тук, което по пронцип е малко табу за женския пол! И ще се радвам ако поне малко съм успяла да разбия представите, че повечето жени са тъпи мадами с лъскав маникюр и лъснати токчета, които освен да плюят мъжете си и да говорят за маркови дрехи и манджи нямат мозък за друго, или пък са офис кучки, които парадират да са по-качествен материал от мъжете, или пък последната категория, които най не понасям - домашните лелки клюкарки, в каквито се превръщат голям процент от българските жени след като се омъжат и народят две - три деца.

Е, много се кефя, че съм тук и не се притеснявам да говоря като жена! В интерес на истината имах опасения, че ще се отнасяте много кофти и се радвам, че сбърках.

Готини сте, благодаря ви!

Иначе, не ме мислете, копачи - дал господ, зяпачи още повече, е .... малко одъртях вече, но.... за мохабет ставам Very Happy! Very Happy

Слави, ти ме нагласи с цял оркестър, бе брат! Само полицейска кола за ескорт ми липсва.... /Е, вярно е, че не си копая сигналите сама, беше то едно време, когато сигналите се копаеха с малка войнишка лопатка... на десеттина, петнайсе см/.
Пешка, не се заяждай със Слави, че ще ядеш попарата на Джонито... Very Happy Very Happy Very Happy
Ситалкче, благодаря за комплимента, и ти си сладур, ама да знаеш, вече не съм гадже на двайсет години, охилено под козирката.... Претендирам обаче за лъвски дух! нали се сещаш....то в един момент само духа ни остава!

Very Happy Very Happy
Ай, кат се присетя ще ви кажа още някой майтап около "женкия металдетектинг"!


Последната промяна е направена от Джони на Пет Юли 16, 2010 2:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:14 pm

Те пък 20 годишните гаджета са голяма хубост ... чак ми се повдига от тях.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:23 pm

Че защо си се притеснявала,как ще те приемем?
Има и други жени колежки,само че ги няма тук.
Познавам жена-колежка от моя край,която е точно като тебе по душа и дух.Добра търсачка и познавачка на монети. Смела е и обикаля из пущинака без проблем с детектора.Усещам,че и ти си такава...Успех!
колежка находка
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:29 pm

sitalk написа:
Че защо си се притеснявала,как ще те приемем?
Има и други жени колежки,само че ги няма тук.
Познавам жена-колежка от моя край,която е точно като тебе по душа и дух.Добра търсачка и познавачка на монети. Смела е и обикаля из пущинака без проблем с детектора.Усещам,че и ти си такава...Успех!
колежка находка

Щото...сега ще ти кажа защо. Щото като се видя с колеги, било по баирите, било на маса....първо ме оглеждат като сексуален обект/лошо няма/, второ почват да ме мерят ....тая аджеба наистина ли е търсач или се прай тука на няква мъжкарана с мъжете, и като изпием по две ракии....та чак на третата, почват да си говорят с мене като с колега.

Завъртяхме темата на колегата...
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:30 pm

Тоше, Джони я познавам от доста отдавна и смея да кажа че наистина е такава, и доста е във час със много неща.Както със нумизматиката,археологията,историята така и със металотърсачите.Колкото до другата твоя позната, е братче тя няма време да пише във форума.Немага да я накарам да си направи регистрация,колкото и да се опитвам.А и тя може да бъде доста полезна на по младите колеги във форума със много неща относно хобито. Cool


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:35 pm

Kiril62 написа:
Тоше, Джони я познавам от доста отдавна и смея да кажа че наистина е такава, и доста е във час със много неща.Както със нумизматиката,археологията,историята така и със металотърсачите.Колкото до другата твоя позната, е братче тя няма време да пише във форума.Немага да я накарам да си направи регистрация,колкото и да се опитвам.А и тя може да бъде доста полезна на по младите колеги във форума със много неща относно хобито. Cool

Кире това е реклама...нали знаеш, че е забранена във форума...
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:43 pm

Kiril62 написа:
Тоше, Джони я познавам от доста отдавна и смея да кажа че наистина е такава, и доста е във час със много неща.Както със нумизматиката,археологията,историята така и със металотърсачите.Колкото до другата твоя позната, е братче тя няма време да пише във форума.Немага да я накарам да си направи регистрация,колкото и да се опитвам.А и тя може да бъде доста полезна на по младите колеги във форума със много неща относно хобито. Cool

Ами не иска да се регистрира,кво да направя.
Всъщност преди време тя ми каза за Форума на Империо,тя ми обясни как да се регистрирам и тн.И се допитвам понякога до нея за някои неща.
Мъжът и е един от най-добрите търсачи в окръга.Притежава интелект,с който би могъл да помогне за доброто на БНФМ,за разлика от някои там в Управата...
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:47 pm

sitalk написа:
Very Happy Very Happy
Мечтата на всички!
Да попишем малко какъв е сигнала с монетар ИБ.
И на каква дълбочина се "хваща".
Има случеи за черен сигнал,за излкючена дискрим.,дълъг и т.н.

търкане мечта

Още за едно"гърне" ще ви разкажа да се върнем в темата. С един "особено" дълбок апарат сме...предиии.. незнам...8 - 9 години, аз и още двама, от които единия пич - топ търсач, а другия - шофьор и копач.
Копаем дълбок сигнал... пак поляна.../те копаят де, аз обикалям отстрани и давам кураж, малко като мажоретка Very Happy / След петдесетия см шефа казва: Това няма да е боклук, пара не е ...гърне е. Копането продължава в тишина. След още толкова копане, шефа пак се обажда, ТЦ, и гърне не е...това е по-голямо. Слънцето залязва, трябва да си ходим, щот сме на около двеста км от дома. Копаят, пот се лее. Чакаме сандък. нося вода, насърчавам ги. Като слязоха под метър и петдесе и се окопаха до гърди, разширяваха и кво не беше там... сигурно се сещате за кво си мислеха....За "каляската на царя".
На около метър и осемдесе сигнала се чуваше навсякъде.... ........................Знаете ли какво излезе? Горната част на печка, готварска от време оно... Двеста км мълчахме.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Сигнал от....гърне! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сигнал от....гърне!   Сигнал от....гърне! - Page 2 EmptyЧет Юли 15, 2010 10:53 pm

scratch

Кога извадите 100 кила снаряд невзривен като на снимката де съм сложил на предната страница тогава се хвалете Very Happy
Активия не ви трябва.Всичко си потича от самосебе си и се прочистваш Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Сигнал от....гърне!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Дълбок сигнал!!!
» помните ли какъв беше парвия ви сигнал
» гърне с аце 150 с голямата 38см сонда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: