Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    Coil kupuvam голден Fisher mask VANQUISH пират lorenz TEKNETICS грунда Spectrum маск wave 5000 deus miladinka Simplex GOLD нишани nexus Майнлаб tesoro prodavam Minelab врътка nokta
     

     Най-маниашките БГ-бангии!!!

    Go down 
    +24
    quell
    FELIX
    B.K.
    ivanasen
    Petronii
    Ceco_
    pechkata
    tepes
    solid
    Mladencho
    гущера
    charon
    sdsds
    RelicHuntingVT
    pet1r90
    kronos555
    qnus123
    BEKS
    maas7eer
    Hadjiev
    Rinobs
    igi80
    Трибал-М
    Симпличио
    28 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
    АвторСъобщение
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyСъб Мар 08, 2014 2:19 pm

    Трибал-М написа:
    igi80 написа:
    Трибал-М написа:
    tepes написа:
    Не мога да му схвана точно целта, но определено му харесва да се гаври Smile


    Колега,склонен съм да предполагам понякога,че и той не я схваща,но е възможно всичко това и да е изпипан сценарии с един удачен актьор-с това може да се справи....Аз спирам по този въпрос,повече внимание едва ли ще е оправдано...
     
    Аз мисля, че е чичо Божидар от НИМ... Laughing 


    Жалко,ако си прав!Този човек на мен ми е много симпатичен,не се шегувам.Не допускам точно той
    да ползва такъв...особен метод-изглежда си съвсем мъжкар и бохем.

    В реалноста, може би да и аз му симпатизирам много, но човек като сложи "маска", си показва другото "АЗ", което според мен е по реалното, и което ти помага със стреса и психическите натоварвания в ежедневието. стена


    "След буря, винаги изгрява слънце"


    Последната промяна е направена от igi80 на Съб Мар 08, 2014 2:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    pet1r90
    Цезар
    Цезар
    pet1r90



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyСъб Мар 08, 2014 2:20 pm

    Симпличио написа:
    pet1r90 написа:

    мен ме  хванаха  без перончета  капачли или каквото и да било друго     и сега   дела .
    така че  вземи малко  си  обмисляй писаното  и  тогава натискай ''публикувай "

    Колега, много добре съм запознат със законовия аспект на металдетектинга - значи полицията нищо не може да ти направи, ако те хване на терен, който не е регистриран като археологически обект в районния археологически музей и ако нямаш никакви предмети в теб, представляващи археологическа ценност. Евентуално може да ти поиска документи за детектора, но дори да ти е без документи, не може току-така да ти го конфискува, защото по тая логика може да ти конфискува и джиесема, дрехите, часовника и прочее твои предмети.

    Евентуално от полицията могат да се заядат с теб и да проведат разследване, като доведат археолози, които да проучат обекта и чак ако  се окаже, че този обект е археологически, тогава попадаш под ударите на закона.

    Затова е много важно всеки да е наясно на какъв терен се намира и най-добре е да се бяга далеч от него, ако се окаже богат на археологически артефакти, защото най-вероятно това е някакъв неизвестен археологически обект.

    Верно ли ве , това което си го написал е много точно , но аз съм си от всяка гледна точка в правата си и пак не ми се признава съда ! само отлагане на дела . сега прекратяване и местене в друг съд в друг град . и в кайна сметка те ще са прави .
    правиш се на улигофрен тук, но си знаеш правата .
    колкото до другия пендел , който си мисли че има апарат заблуждава се


    ______________________________________________________________________________________

    http://roman-coins.com.ua/index.html
    ______________________________________________________________________________________
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyСъб Мар 08, 2014 2:33 pm

    igi80 написа:


    В реалноста, може би да и аз му симпатизирам много, но чове като сложи "маска", си показва другото "АЗ", което според мен е по реалното, и което ти помага със стреса и психическите натоварвания в ежедневието. стена 


    Този човек знае много и за кантарите,почти колкото броещите се на пръсти колеги в този форум....В негова статия,или интервю се беше изказал много ласкаво и точно за тези машини-не ми се рови сега из нета-наричаше ги мачки,както в Севернозападнала България.


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyСъб Мар 08, 2014 2:45 pm

    pet1r90 написа:
    Симпличио написа:
    pet1r90 написа:

    мен ме  хванаха  без перончета  капачли или каквото и да било друго     и сега   дела .
    така че  вземи малко  си  обмисляй писаното  и  тогава натискай ''публикувай "

    Колега, много добре съм запознат със законовия аспект на металдетектинга - значи полицията нищо не може да ти направи, ако те хване на терен, който не е регистриран като археологически обект в районния археологически музей и ако нямаш никакви предмети в теб, представляващи археологическа ценност. Евентуално може да ти поиска документи за детектора, но дори да ти е без документи, не може току-така да ти го конфискува, защото по тая логика може да ти конфискува и джиесема, дрехите, часовника и прочее твои предмети.

    Евентуално от полицията могат да се заядат с теб и да проведат разследване, като доведат археолози, които да проучат обекта и чак ако  се окаже, че този обект е археологически, тогава попадаш под ударите на закона.

    Затова е много важно всеки да е наясно на какъв терен се намира и най-добре е да се бяга далеч от него, ако се окаже богат на археологически артефакти, защото най-вероятно това е някакъв неизвестен археологически обект.

    Верно ли  ве ,   това което си  го написал  е много  точно , но  аз съм си  от всяка гледна точка в правата си и  пак не  ми се  признава   съда   !  само отлагане на дела . сега прекратяване  и местене  в   друг съд в друг град .  и в кайна сметка  те ще са прави .
    правиш се на  улигофрен тук,  но   си знаеш правата .
    колкото  до другия   пендел  , който си мисли че има  апарат заблуждава се
     Що, не доидеш да ме пробваш като си толкова сигорен и претедираш, че по апаратите познаваш кой е пендел и кой не е...! Мухльо, всичките дето сме с фишери, ли рязвяваме многоцветния флаг - улигофрен!
    Аз съм, от гара Левски, питай за "Фишера", да те опътят и заповядай! :fessee:


    "След буря, винаги изгрява слънце"
    Върнете се в началото Go down
    pet1r90
    Цезар
    Цезар
    pet1r90



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyСъб Мар 08, 2014 4:52 pm

    igi80 написа:
    pet1r90 написа:
    Симпличио написа:
    pet1r90 написа:

    мен ме  хванаха  без перончета  капачли или каквото и да било друго     и сега   дела .
    така че  вземи малко  си  обмисляй писаното  и  тогава натискай ''публикувай "

    Колега, много добре съм запознат със законовия аспект на металдетектинга - значи полицията нищо не може да ти направи, ако те хване на терен, който не е регистриран като археологически обект в районния археологически музей и ако нямаш никакви предмети в теб, представляващи археологическа ценност. Евентуално може да ти поиска документи за детектора, но дори да ти е без документи, не може току-така да ти го конфискува, защото по тая логика може да ти конфискува и джиесема, дрехите, часовника и прочее твои предмети.

    Евентуално от полицията могат да се заядат с теб и да проведат разследване, като доведат археолози, които да проучат обекта и чак ако  се окаже, че този обект е археологически, тогава попадаш под ударите на закона.

    Затова е много важно всеки да е наясно на какъв терен се намира и най-добре е да се бяга далеч от него, ако се окаже богат на археологически артефакти, защото най-вероятно това е някакъв неизвестен археологически обект.

    Верно ли  ве ,   това което си  го написал  е много  точно , но  аз съм си  от всяка гледна точка в правата си и  пак не  ми се  признава   съда   !  само отлагане на дела . сега прекратяване  и местене  в   друг съд в друг град .  и в кайна сметка  те ще са прави .
    правиш се на  улигофрен тук,  но   си знаеш правата .
    колкото  до другия   пендел  , който си мисли че има  апарат заблуждава се
     Що, не доидеш да ме пробваш като си толкова сигорен и претедираш, че по апаратите познаваш кой е пендел и кой не е...! Мухльо, всичките дето сме с фишери, ли рязвяваме многоцветния флаг - улигофрен!
    Аз съм, от гара Левски, питай за "Фишера", да те опътят и заповядай! :fessee:

    изобщо не ме интересува от къде си , но след като каза как да те намерят , може някой колега с различни интереси да те посети че да ти оправи на фишера халката .
    не познавам по апаратите а по изхвърлянето ти изказване 8/1 смотан . ти голяма работа си направил бре , Орден Стара Планина .
    ако беше прочел постовете , щеше да видиш че споменавам за фишера една истина и нямаше да ми хленчеш като вдовица за ....... но явно си толкова тъп и играничен че не знаеш една тема от къде почва да се чете .
    айде качвай се извънземния фишер и пътувай някъде в космоса .


    ______________________________________________________________________________________

    http://roman-coins.com.ua/index.html
    ______________________________________________________________________________________
    Върнете се в началото Go down
    solid
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyСъб Мар 08, 2014 7:50 pm

    симпличио,пак със твойте пари,аз съм сигурен,че и снимка няма да ти позволят за 99-лв. говоря за тракиеца,няма повече да коментирам ,защото,да оплюваш,хора който от нищо направиха нещо в наша полза/търсачите/,когато нямаше достъп до западни детектори е подло. аз съм имал български апарат и на времето апарати като фишер 1266 ги поставях на място,бяха по бързи от мен,но за тях филма свършваше,когато сигналите оставаха над 20-см. мога смело да твърдя,че и на тежките почви бях по-добър,защото,те за да хванат цветен сигнал,трябваше да вадят и пироните,покажете,малко уважение,стига глупости.
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyНед Мар 09, 2014 9:06 am

    Колеги, представям Ви поредния правеняк, впечатляващ със своята гъвкавост, ергономичност и елегантна визия. Smile

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140734W

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140733k

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140731T
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyНед Мар 09, 2014 9:56 pm

    Симпличио написа:
    Колеги, стига с тая параноя, никой агент на ДАНС няма да си губи времето със събирачи на капачки и ръждиви пирончета, най-малкото ние вършим безплатна екологична дейност, а много от нас даже са платили доста големи суми, за да участват в тези мероприятия, купувайки си скъпарски инструменти, струващи по 2 и повече бона.

    То реално погледнато и аз ще набутам толкова, но за няколко машини общо и май се очертава да имам и едно ФАУ-1 в арсенала си, ако всичко на клипа се окаже истина.

    Акъл да не те лъже, за ФАУ-1 само може да си мечтаеш, това е секретна разработка  Rolling Eyes , не се продава и няма цена .
    Обаче мога да ти пепоръчам друга подобна "феноменална" апаратура, попада точно в твоите представи за апарат, евтин и с причудлив дизайн, колко лови ще разбереш от клиповете  Laughing Казва се Омега детектор
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyНед Мар 09, 2014 11:41 pm

    Petronii написа:
    Симпличио написа:
    Колеги, стига с тая параноя, никой агент на ДАНС няма да си губи времето със събирачи на капачки и ръждиви пирончета, най-малкото ние вършим безплатна екологична дейност, а много от нас даже са платили доста големи суми, за да участват в тези мероприятия, купувайки си скъпарски инструменти, струващи по 2 и повече бона.

    То реално погледнато и аз ще набутам толкова, но за няколко машини общо и май се очертава да имам и едно ФАУ-1 в арсенала си, ако всичко на клипа се окаже истина.

    Акъл да не те лъже, за ФАУ-1 само може да си мечтаеш, това е секретна разработка  Rolling Eyes , не се продава и няма цена .
    Обаче мога да ти пепоръчам друга подобна "феноменална" апаратура, попада точно в твоите представи за апарат, евтин и с причудлив дизайн, колко лови ще разбереш от клиповете  Laughing Казва се Омега детектор

    Петронии освен ако ти не си майстора на ФАУ но мисля че доста хора от района могат да си го поръчат а и човека е направил сайт което значи че е достъпен за продажба говоря на изуст но реша ли мога да си го закупя въпреки че засега нямам желание
    Върнете се в началото Go down
    ivanasen
    Джадай
    Джадай
    ivanasen



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 12:27 am

    Симпличио написа:
    Колеги, представям Ви поредния правеняк, впечатляващ със своята гъвкавост, ергономичност и елегантна визия. Smile

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140734W

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140733k

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140731T

    Браво пич! Аз съм може би единственият който те подкрепя! Накара язовците с техните първеняци да излязат на открито. Един от 1г. и 2 дни не е е писа коментари! Сега за пръв път се появи! Сигурно си го засегнал!


    Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

    Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 1:04 am

    ivanasen написа:

    Браво пич!  Аз съм може би   единственият който те подкрепя! Накара язовците  с техните  първеняци да излязат на открито.  Един от 1г. и 2 дни не е е писа коментари!   Сега за пръв път се появи! Сигурно   си  го засегнал!

    Ако визираш мен, а то сигурно е така, си в дълбока грешка. Няма с какво да ме засяга, освен с това, че не е закърмен с идеите на търсачите и явно се изявява с единствената цел да дразни и наставлява. Много съм очуден, че си броил колко време на съм влизал в този форум, като гледам нищо не се е променило и все едни и същи работи, даже е по-зле. Но да те успокоя, всичките форуми у нас на тази тема са горе-долу един дол дренки, така че не остава нищо друго освен да се забавляваме с простотии. А всъщност, имаш ли нещо напротив и нещо да не ти преча, притеснявам ли те ?

     scratch 
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 5:57 am

    Petronii написа:

    Акъл да не те лъже, за ФАУ-1 само може да си мечтаеш, това е секретна разработка  Rolling Eyes , не се продава и няма цена .
    Обаче мога да ти пепоръчам друга подобна "феноменална" апаратура, попада точно в твоите представи за апарат, евтин и с причудлив дизайн, колко лови ще разбереш от клиповете  Laughing Казва се Омега детектор

    Петроний, съмнявам се майсторът на ФАУ-1 да е такъв технически гений, че даже и с висше инженерно образование, че да има потенциал да разработва оригинални и уникални електронни схеми, най-верятно е изкопирал някоя схема и специално за клипчето я е пуснал на максимално напомпан режим на работа, тоест аз вярвам на тестовите резултати от клипа, но в реални полеви условия машината едва ли и половината от тази дълбочина ще може да държи.

    Колкото до Емо Христов ( детектори "Омега"), прави ми впечатление на амбициозно момче, което се развива и поне на визия детекторите му изглеждат доста прилично, така че е много възможно да си поръчам при него някаква по-специализирана машина.
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 3:02 pm

    Появата на Петроний е чест за всеки форум.


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 3:15 pm

    Симпличио написа:
    Колеги, представям Ви поредния правеняк, впечатляващ със своята гъвкавост, ергономичност и елегантна визия. Smile

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140734W

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140733k

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7140731T


    Етиката изисква водещият"рубриката"да се снима и публикува собствената си снимка.Да се види той какъв правеняк е!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    ivanasen
    Джадай
    Джадай
    ivanasen



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 4:08 pm

    Petronii написа:
    ivanasen написа:

    Браво пич!  Аз съм може би   единственият който те подкрепя! Накара язовците  с техните  първеняци да излязат на открито.  Един от 1г. и 2 дни не е е писа коментари!   Сега за пръв път се появи! Сигурно   си  го засегнал!

    Ако визираш мен, а то сигурно е така, си в дълбока грешка. Няма с какво да ме засяга, освен с това, че не е закърмен с идеите на търсачите и явно се изявява с единствената цел да дразни и наставлява. Много съм очуден, че си броил колко време на съм влизал в този форум, като гледам нищо не се е променило и все едни и същи работи, даже е по-зле. Но да те успокоя, всичките форуми у нас на тази тема са горе-долу един дол дренки, така че не остава нищо друго освен да се забавляваме с простотии. А всъщност, имаш ли нещо напротив и нещо да не ти преча, притеснявам ли те  ?

     scratch 

    А Ти какво мислиш , че права във форума освен да се забавлявам!

    Между другото въобще не ми пречиш! Просто ме е яд , че има доста потенциал в теб , но поведението Ти е надменно!

    И както сам казваш , че всички форуми са еднакви- нищо не ти пречи да драснеш някой пост от време на време. Стига да не ти е забранено от "НЯКОЙ".  Cool 


    Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

    Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 9:49 pm

    Трибал-М написа:
    Появата на Петроний е чест за всеки форум.

     Cool Благодаря ти приятелю, радвам се да те видя пак, и че все още има позитивни и добронамерени хора, като теб.
    Малко ми става неудобно от такива хвалби, ама няма да ти противореча  Very Happy 

    ivanasen написа:

    А Ти какво мислиш , че права във форума освен да се забавлявам!

    Между другото въобще не ми пречиш! Просто ме е яд , че има доста потенциал в теб , но поведението Ти е надменно!

    И както сам казваш , че всички форуми са еднакви- нищо не ти пречи да драснеш някой пост от време на време. Стига да не ти е забранено от "НЯКОЙ".  Cool

    Ако някой, който ме познава каже, че съм надменен да се замисля, но нито ме знаеш, ното познаваш, та не знам защо си се вторачил толкова в мен . Никой не може да ме накара да говоря или пиша нещо, с което не съм съгласен, освен ако не ми насочи пистолет  :Tir: , много съм инат, запъвам се, като магаре. Но преди да се заяждаш, да беше попитал, защо не съм писал и влизал толкова време, ти много добре знаеш, ама явно се притесняваш какво ще ти отговоря, няма да се хареса на началниците ти . Мога да ти кажа обаче, че вече не се впечатлявам толкова, убедих се, че в България, не само за касаещото се до нас с форуми и металдетектинга, а изобщо като действителност и потенциал нищо не може да се направи вече, така че да си върви циганията и това е, не ме интересува.
    Върнете се в началото Go down
    B.K.
    Преторий
    Преторий
    B.K.



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 10:02 pm

    Petronii написа:
    Трибал-М написа:
    Появата на Петроний е чест за всеки форум.

     Cool Благодаря ти приятелю, радвам се да те видя пак, и че все още има позитивни и добронамерени хора, като теб.
    Малко ми става неудобно от такива хвалби, ама няма да ти противореча  Very Happy 

    ivanasen написа:

    А Ти какво мислиш , че права във форума освен да се забавлявам!

    Между другото въобще не ми пречиш! Просто ме е яд , че има доста потенциал в теб , но поведението Ти е надменно!

    И както сам казваш , че всички форуми са еднакви- нищо не ти пречи да драснеш някой пост от време на време. Стига да не ти е забранено от "НЯКОЙ".  Cool

    Ако някой, който ме познава каже, че съм надменен да се замисля, но нито ме знаеш, ното познаваш, та не знам защо си се вторачил толкова в мен . Никой не може да ме накара да говоря или пиша нещо, с което не съм съгласен, освен ако не ми насочи пистолет  :Tir: , много съм инат, запъвам се, като магаре. Но преди да се заяждаш, да беше попитал, защо не съм писал и влизал толкова време, ти много добре знаеш, ама явно се притесняваш какво ще ти отговоря, няма да се хареса на началниците ти . Мога да ти кажа обаче, че вече не се впечатлявам толкова, убедих се, че в България, не само за касаещото се до нас с форуми и металдетектинга, а изобщо като действителност и потенциал нищо не може да се направи вече, така че да си върви циганията и това е, не ме интересува.



    В България всичко може да се направи , само желание трябва .
    До колкото си спомням имаш няколко регистрации тук във форума освен petronii . девушка 
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 10:19 pm

    Не става само с желание трябва и чадър  Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 10:27 pm

    B.K. написа:

    В България всичко може да се направи , само желание трябва .
    До колкото си спомням имаш няколко регистрации тук във форума освен petronii  . девушка 

    Ако може да го докажеш, по какъвто и да е начин, ти давам каквото си пожелаеш, което да ми е във възможностите.
    Аз не съм някой ученик или, както някой курвета, които имат по двайсет ника и се превъплащават постоянно, не ми е в разбиранията това деяние.

     lol! 
    Върнете се в началото Go down
    Mladencho
    Цезар
    Цезар
    Mladencho



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 10:47 pm

    Колегата Petronii е много точен и поне на мен винаги ми е помагал. Явно бъркате човека с някой друг.
    Върнете се в началото Go down
    B.K.
    Преторий
    Преторий
    B.K.



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyПон Мар 10, 2014 11:25 pm

    Mladencho написа:
    Колегата Petronii е много точен и поне на мен винаги ми е помагал. Явно бъркате човека с някой друг.


    Възможно е и да си прав . Wink 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyВто Мар 11, 2014 12:54 am

    Petronii написа:
    Трибал-М написа:
    Появата на Петроний е чест за всеки форум.

     Cool Благодаря ти приятелю, радвам се да те видя пак, и че все още има позитивни и добронамерени хора, като теб.
    Малко ми става неудобно от такива хвалби, ама няма да ти противореча  Very Happy 


    Здравей! Добронамерените и компетентни хора,какъвто си ти,с точна и твърдо отстоявана позиция не се срещат често напоследък.Това е една от причините за издребняването и заяжданията по форумите!

     Cool Cool 


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    ivanasen
    Джадай
    Джадай
    ivanasen



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyВто Мар 11, 2014 8:26 am

    Petronii написа:

    Ако някой, който ме познава каже, че съм надменен да се замисля, но нито ме знаеш, ното познаваш, та не знам защо си се вторачил толкова в мен . Никой не може да ме накара да говоря или пиша нещо, с което не съм съгласен, освен ако не ми насочи пистолет  :Tir: , много съм инат, запъвам се, като магаре. Но преди да се заяждаш, да беше попитал, защо не съм писал и влизал толкова време, ти много добре знаеш, ама явно се притесняваш какво ще ти отговоря, няма да се хареса на началниците ти . Мога да ти кажа обаче, че вече не се впечатлявам толкова, убедих се, че в България, не само за касаещото се до нас с форуми и металдетектинга, а изобщо като действителност и потенциал нищо не може да се направи вече, така че да си върви циганията и това е, не ме интересува.

    Петре , България е малка страна и не бъди сигурен , че не те познавам! Що се отнася до "Началниците ни" , щото те са толкова мои , колкото и твои не ми дреме! Освен да ме баннат друго нищо! А това с банването вече го отнесох , така, че свикнал съм на всякакви простотии.  Cool  и честито Ти Възкръсване!


    Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

    Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyВто Мар 11, 2014 7:38 pm

    Колеги, представям на вниманието Ви следващата маниашка бангия, която изглежда е някакъв поръчков модел на "Bandito" . Smile

    Някой дали има представа каква е функцията на ключето "да/не" ?

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7149837i

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7149838t

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7149840i
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 EmptyВто Мар 11, 2014 8:10 pm

    Симпличио написа:
    Колеги, представям на вниманието Ви следващата маниашка бангия, която изглежда е някакъв поръчков модел на "Bandito" . Smile

    Някой дали има представа каква е функцията на ключето "да/не" ?

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7149837i

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7149838t

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 5 7149840i



    Да -не означава дискриминация-стрелка или всички метали
    Върнете се в началото Go down
     
    Най-маниашките БГ-бангии!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
     Similar topics
    -
    » Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: