Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    Minelab Fisher kupuvam tesoro Coil prodavam Майнлаб VANQUISH Simplex nexus голден wave пират TEKNETICS nokta маск нишани 5000 lorenz Spectrum врътка mask GOLD грунда deus miladinka
     

     Най-маниашките БГ-бангии!!!

    Go down 
    +24
    quell
    FELIX
    B.K.
    ivanasen
    Petronii
    Ceco_
    pechkata
    tepes
    solid
    Mladencho
    гущера
    charon
    sdsds
    RelicHuntingVT
    pet1r90
    kronos555
    qnus123
    BEKS
    maas7eer
    Hadjiev
    Rinobs
    igi80
    Трибал-М
    Симпличио
    28 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
    АвторСъобщение
    quell
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyСря Мар 19, 2014 11:13 pm

    Симпличио написа:
    Да, тук е темата, в която колегата Емо Христов да представи някои актуални свои продукти, а също срокове за поръчка и цени.

    ПП.Темата не я отворих, за да си правим злонамерени подигравки, а най-вече със забавно-информативна  цел.

    Съжалявам ако съм ти оспамил темата.. Имам проблем с личните та затова така...
    А темата ти си е забавна... Спомних си с умиление за няколко мои стари апарата... Баси защо не съм снимал...
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyЧет Мар 20, 2014 1:03 am

    quell написа:

    Съжалявам ако съм ти оспамил темата.. Имам проблем с личните та затова така...
    А темата ти си е забавна... Спомних си с умиление за няколко мои стари апарата... Баси защо не съм снимал...

    Споко, колега, точно пък за такива неща никога не бих предявил претенции към никого, понеже и аз съм оспамил доста теми, да не кажа всички. Smile

    Важното е да не се стига до някакви крайни вулгарности и простотии, все пак сме една голяма общност и можем да оцелеем и да се борим със системата, само ако сме задружни и се подкрепяме, когато е необходимо.

    Cool
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 21, 2014 3:29 pm

    quell написа:
    Симпличио написа:
    Да, тук е темата, в която колегата Емо Христов да представи някои актуални свои продукти, а също срокове за поръчка и цени.

    ПП.Темата не я отворих, за да си правим злонамерени подигравки, а най-вече със забавно-информативна  цел.

    Съжалявам ако съм ти оспамил темата.. Имам проблем с личните та затова така...
    А темата ти си е забавна... Спомних си с умиление за няколко мои стари апарата... Баси защо не съм снимал...


    Колега,не можем да върнем миналото и да поправим пропуските си!
    Сега трябва грижливо да бъдат записани и съхранени форумните изяви на една "ярка звезда"...След време не се знае каква ценност ще представляват и на коя наука ще се окажат в полза!...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    quell
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 21, 2014 10:49 pm

    Симпличио написа:


    Споко, колега, точно пък за такива неща никога не бих предявил претенции към никого, понеже и аз съм оспамил доста теми, да не кажа всички. Smile

    Важното е да не се стига до някакви крайни вулгарности и простотии, все пак сме една голяма общност и можем да оцелеем и да се борим със системата, само ако сме задружни и се подкрепяме, когато е необходимо.

    Cool

    Че то какво има да делим и да се дърляме по форума.... В крайна сметка дошли сме да научим нещо ново... да си побъбрим с хора споделящи хобито и да се позабавляваме... и като се видим да пием по питие ...  Very Happy Cool 
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyСъб Мар 22, 2014 10:32 am

    За апаратите които правя черпя мненията на огромен брой приятели търсачи.За мен е важно и водещо тяхното мнение. А вие помислете сами хората плюещи ме на каква кауза са отдадени при положение че плюят машини с които никога не са работили а най малкото са виждали на живо.. Very Happy Завистта понякога до толкова принизява хората че те се чувстват щастливи от това че пълзят. За мен е важно да вървя на пред и когато се обърна да вида собствените си следи а не пътека. За това се радвам на големият брои мои приятели търсачи с които си помагаме.
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyСъб Мар 22, 2014 3:20 pm

    emoxristov написа:
    За апаратите които правя черпя мненията на огромен брой приятели търсачи.За мен е важно и водещо тяхното мнение. А вие помислете сами хората плюещи ме на каква кауза са отдадени при положение че плюят машини с които никога не са работили а най малкото са виждали на живо.. Very Happy Завистта понякога до толкова принизява хората че те се чувстват щастливи от това че пълзят. За мен е важно да вървя на пред и когато се обърна да вида собствените си следи а не пътека. За това се радвам на големият брои мои приятели търсачи с които си помагаме.


     super21  музика девушка девушка девушка 


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    gozilla
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyСъб Мар 22, 2014 5:07 pm

    на мене винаги ми е било чудно как едно дърво ..даже и купешко да е с една шепа частички вътре може да струва майка си и баща си??да не говорим за българските бангии с части за 20 лв и продавани на цени 1000% над себестойността им! Laughing 
    с какво е по-сложно и от най-евтиния плеър за 30-40 лв да кажем!? Laughing да не говорим за никаквата му сложност спрямо друга електроника съизмерима по цена с бангиите-компютър..LED..LCD..даже и обикновен чернобял телевизор..монитор!?хаххаLaughing 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyСъб Мар 22, 2014 7:46 pm

    gozilla написа:
    на мене винаги ми е било чудно как едно дърво ..даже и купешко да е с една шепа частички вътре може да струва майка си и баща си??да не говорим за българските бангии с части за 20 лв и продавани на цени 1000% над себестойността им! Laughing 
    с какво е по-сложно и от най-евтиния плеър за 30-40 лв да кажем!? Laughing да не говорим за никаквата му сложност спрямо друга електроника съизмерима по цена с бангиите-компютър..LED..LCD..даже и обикновен чернобял телевизор..монитор!?хаххаLaughing 


    Колега,най-малко са кучетата,дето надушват трюфели...Според работата-и цената!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyСря Мар 26, 2014 2:39 pm

    gozilla написа:
    на мене винаги ми е било чудно как едно дърво ..даже и купешко да е с една шепа частички вътре може да струва майка си и баща си??да не говорим за българските бангии с части за 20 лв и продавани на цени 1000% над себестойността им! Laughing 
    с какво е по-сложно и от най-евтиния плеър за 30-40 лв да кажем!? Laughing да не говорим за никаквата му сложност спрямо друга електроника съизмерима по цена с бангиите-компютър..LED..LCD..даже и обикновен чернобял телевизор..монитор!?хаххаLaughing 


    Колега,що не си ги направиш сам тези неща?...Хем ще ти се върже много евтино,хем ще ти вършат работа и ще се кефиш,че сам си постигнал всичко това!...Ха-ха-ха....


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyСря Мар 26, 2014 9:26 pm

    Трибал-М написа:
    gozilla написа:
    на мене винаги ми е било чудно как едно дърво ..даже и купешко да е с една шепа частички вътре може да струва майка си и баща си??да не говорим за българските бангии с части за 20 лв и продавани на цени 1000% над себестойността им! Laughing 
    с какво е по-сложно и от най-евтиния плеър за 30-40 лв да кажем!? Laughing да не говорим за никаквата му сложност спрямо друга електроника съизмерима по цена с бангиите-компютър..LED..LCD..даже и обикновен чернобял телевизор..монитор!?хаххаLaughing 


    Колега,най-малко са кучетата,дето надушват трюфели...Според работата-и цената!





    Трибале освен кучета с друго не става ,може и с прасе но каквото си намeри си го изяда.А бангии бол колкото искаш  Very Happy 

     Cool 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyСря Мар 26, 2014 9:39 pm

    maas7eer написа:






    Трибале освен кучета с друго не става ,може и с прасе но каквото си намeри си го изяда.А бангии  бол колкото искаш  Very Happy 

                                       Cool 

    Ставаше въпрос за малкото,евтини части и създаването на апарати за търсене на метал...
    От тях(електронните елементи за 20 лева) могат да бъдат направени няколко герданчета,няколко човечета,сито за пресяване на зърно и какво ли още не!...
    За сложните продукти си сака повечко акъл и моженье!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyЧет Мар 27, 2014 10:21 pm

    Трибал-М написа:
    maas7eer написа:






    Трибале освен кучета с друго не става ,може и с прасе но каквото си намeри си го изяда.А бангии  бол колкото искаш  Very Happy 

                                       Cool 

    Ставаше въпрос за малкото,евтини части и създаването на апарати за търсене на метал...
    От тях(електронните елементи за 20 лева) могат да бъдат направени няколко герданчета,няколко човечета,сито за пресяване на зърно и какво ли още не!...
    За сложните продукти си сака повечко акъл и моженье!





    Е за сложните спор няма ,а и за качествени части там пък не е за приказване.Говорим за маняшки бангии дето Симплича си прави с тях  т---к .И те са супер лукс в сравнение с тези на братчедите дето ходят за желязо .Майтап майтап ама тези братчеди колко работи имат извадени ,подчертавам ,че изобщо не трябва да се пренебрегва късмета.И колко ми струва скъпата
    сопа 




    Very Happy Very Happy Very Happy           Cool
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 12:18 pm

    От където и да го гледаш,късметът все е около половината на необходимото:
    Ако си със слаба бангия и минеш над него-язък;
    Ако не минеш отгоре му,или достатъчно близо,с извън земна машина да си-пак същото.
    ...Единствено повечето движение оптимизира "процеса".


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 7:27 pm

    Трибал-М написа:
    От където и да го гледаш,късметът все е около половината на необходимото:
    Ако си със слаба бангия и минеш над него-язък;
    Ако не минеш отгоре му,или достатъчно близо,с извън земна машина да си-пак същото.
    ...Единствено повечето движение оптимизира "процеса".





    Прав си, то хем така хем иначе ,за повечето движение, и там си много прав ,но от лични впечатления съм се убедил за мен специално първо късмета след това сопата  Very Happy Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 7:45 pm

    Една маниашка антена. Very Happy 
    http://prikachi.com/images.php?images/585/7203585t.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/587/7203587V.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/588/7203588C.jpg

    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 7:53 pm

    emoxristov написа:
    Една маниашка антена. Very Happy 
    http://prikachi.com/images.php?images/585/7203585t.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/587/7203587V.jpg
    http://prikachi.com/images.php?images/588/7203588C.jpg




    Маняшката антена твое производство ли е  Question   Very Happy Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 8:11 pm

    maas7eer написа:
    Трибал-М написа:
    От където и да го гледаш,късметът все е около половината на необходимото:
    Ако си със слаба бангия и минеш над него-язък;
    Ако не минеш отгоре му,или достатъчно близо,с извън земна машина да си-пак същото.
    ...Единствено повечето движение оптимизира "процеса".





    Прав си, то хем така хем иначе ,за повечето движение, и там си много прав ,но от лични впечатления съм се убедил за мен специално първо късмета след това сопата  Very Happy Very Happy 


    ...Когато бангиите започнат да подушват заровения метал отдалече и ни насочват точно къде да минем,,тогава късмета ще загуби част от значението си.За сега е така.
     Cool 


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 8:11 pm

    Да това е хибридна антена перфектна за работа на замърсени терени и по тежки почви. Скоро ще кача клипове как работи антената. Антената е ОО 2х17 см. Смолата е с почти нулево линейно разширение а кабела е на Omron. Дори и малките неща са от значение. Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    gozilla
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 8:16 pm

    [

    Колега,що не си ги направиш сам тези неща?...Хем ще ти се върже много евтино,хем ще ти вършат  работа и ще се кефиш,че сам си постигнал всичко това!...Ха-ха-ха....[/quote]
    БЕЗ ДА ВЛИЗАМ В МНОГО ТЕОРИИ С ЕДНА ДУМА-ПРАВИЛ СЪМ..ПРАВЯ И ЩЕ ПРАВЯ!!!!!!!И НА ТАКИВА ПАНЕЛНИ ТЪРСАЧИ ТЕОРЕТИЦИ НА КОИТО ГЪЗА ИМ НЕ СТАВА ОТ КОМПА ДЕНОНОЩНО И СЛЪНЦЕ НЕ СА ВИДЕЛИ ОБЯСНЕНИЯ НЕ ДАВАМ!РАЗБРА ЛИ МОЙ ЧОВЕК! Laughing Laughing Laughing Laughing 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 8:27 pm

    gozilla написа:
    [

    Колега,що не си ги направиш сам тези неща?...Хем ще ти се върже много евтино,хем ще ти вършат  работа и ще се кефиш,че сам си постигнал всичко това!...Ха-ха-ха....
    БЕЗ ДА ВЛИЗАМ В МНОГО ТЕОРИИ С ЕДНА ДУМА-ПРАВИЛ СЪМ..ПРАВЯ И ЩЕ ПРАВЯ!!!!!!!И НА ТАКИВА ПАНЕЛНИ ТЪРСАЧИ ТЕОРЕТИЦИ НА КОИТО ГЪЗА ИМ НЕ СТАВА ОТ КОМПА ДЕНОНОЩНО И СЛЪНЦЕ НЕ СА ВИДЕЛИ ОБЯСНЕНИЯ НЕ ДАВАМ!РАЗБРА ЛИ МОЙ ЧОВЕК! Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote]

    Аз не си спомням някой да ти е искал някакво обяснение...
    Ти сам влезе в обяснителен режим,може би ти е потребно да го направиш?


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 9:03 pm

    emoxristov написа:
    Да това е хибридна антена перфектна за работа на замърсени терени и по тежки почви. Скоро ще кача клипове как работи антената. Антената е ОО 2х17 см. Смолата е с почти нулево линейно разширение а кабела е на Omron. Дори и малките неща са от значение. Very Happy 



    Емо не съм спец по антените ,би ли ми обеснил за какви апарати става тази антена  Cool 
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 9:18 pm

    maas7eer написа:
    emoxristov написа:
    Да това е хибридна антена перфектна за работа на замърсени терени и по тежки почви. Скоро ще кача клипове как работи антената. Антената е ОО 2х17 см. Смолата е с почти нулево линейно разширение а кабела е на Omron. Дори и малките неща са от значение. Very Happy 



    Емо не съм спец по антените ,би ли ми обеснил за какви апарати става тази антена   Cool 

    Такава антена може да се направи за почти всеки апарат. От тестовете направени с нея се убедих че има дълбочината на ОО антената и стабилността на стандартна ДД антена като при тази разработка е увеличена " търсещата метла " която е малка при стандартната ОО антена и по тази причина не е удобна заради това че се налага да се правят повече махове .
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 9:39 pm

    emoxristov написа:
    maas7eer написа:
    emoxristov написа:
    Да това е хибридна антена перфектна за работа на замърсени терени и по тежки почви. Скоро ще кача клипове как работи антената. Антената е ОО 2х17 см. Смолата е с почти нулево линейно разширение а кабела е на Omron. Дори и малките неща са от значение. Very Happy 



    Емо не съм спец по антените ,би ли ми обеснил за какви апарати става тази антена   Cool 

    Такава антена може да се направи за почти всеки апарат. От тестовете направени с нея се убедих че има дълбочината на ОО антената и стабилността на стандартна ДД антена като при тази разработка е увеличена " търсещата метла " която е малка при стандартната ОО антена и по тази причина не е удобна заради това че се налага да се правят повече махове .





    Ясно .Благодаря за инфото  Cool 
    Върнете се в началото Go down
    кирката
    Консул
    Консул
    кирката



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 9:46 pm

    колко кинта е Question Question 


    Око да види,ръка да пипне. scratch
    Върнете се в началото Go down
    sdsds
    Про-Консул
    Про-Консул
    sdsds



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 7 EmptyПет Мар 28, 2014 10:07 pm

    кирката написа:
    колко кинта е Question Question 

    Писането не е като правенето  Smile  г-н emoxristov прави антена ОО на един колега от декември месец  Very Happy виртуално обаче .Да не говорим ,че ми предложи да ми направи протектор(в съответната тема ,пусната от него)....и така два месеца докато не ми стана смешно....и общо взето така две години го водят "производител" по форумите  Shocked 


    https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
    Върнете се в началото Go down
     
    Най-маниашките БГ-бангии!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
     Similar topics
    -
    » Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: