Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    kupuvam prodavam wave lorenz GOLD Coil Simplex Fisher nokta пират 5000 Minelab врътка tesoro грунда Spectrum mask нишани Майнлаб VANQUISH TEKNETICS deus маск miladinka nexus голден
     

     Най-маниашките БГ-бангии!!!

    Go down 
    +24
    quell
    FELIX
    B.K.
    ivanasen
    Petronii
    Ceco_
    pechkata
    tepes
    solid
    Mladencho
    гущера
    charon
    sdsds
    RelicHuntingVT
    pet1r90
    kronos555
    qnus123
    BEKS
    maas7eer
    Hadjiev
    Rinobs
    igi80
    Трибал-М
    Симпличио
    28 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
    АвторСъобщение
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyСъб Мар 29, 2014 9:13 am

    Смешен е и факта че някои хора си мислят че ако сложат ОО антена на ACE 150 ще му дигнат дълбочината.Колега доста неща съм направил и не малко хора работят с тях но ти явно не си разбрал. Very Happy Виждам че до някъде спамя темата затова ще спра да пиша.
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyВто Апр 01, 2014 8:54 am

    gozilla написа:
    [

    Колега,що не си ги направиш сам тези неща?...Хем ще ти се върже много евтино,хем ще ти вършат  работа и ще се кефиш,че сам си постигнал всичко това!...Ха-ха-ха....
    БЕЗ ДА ВЛИЗАМ В МНОГО ТЕОРИИ С ЕДНА ДУМА-ПРАВИЛ СЪМ..ПРАВЯ И ЩЕ ПРАВЯ!!!!!!!И НА ТАКИВА ПАНЕЛНИ ТЪРСАЧИ ТЕОРЕТИЦИ НА КОИТО ГЪЗА ИМ НЕ СТАВА ОТ КОМПА ДЕНОНОЩНО И СЛЪНЦЕ НЕ СА ВИДЕЛИ ОБЯСНЕНИЯ НЕ ДАВАМ!РАЗБРА ЛИ МОЙ ЧОВЕК! Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote]


    Любопитен съм да видя нещо направено от теб,обветрени търсачо,с потъмнял от слънцето гъз.
    Имам предвид собствен метал детектор,а не върбова свирка,или метла от клонки....


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyЧет Апр 03, 2014 8:23 pm

    Трибал-М написа:
    gozilla написа:
    [

    Колега,що не си ги направиш сам тези неща?...Хем ще ти се върже много евтино,хем ще ти вършат  работа и ще се кефиш,че сам си постигнал всичко това!...Ха-ха-ха....
    БЕЗ ДА ВЛИЗАМ В МНОГО ТЕОРИИ С ЕДНА ДУМА-ПРАВИЛ СЪМ..ПРАВЯ И ЩЕ ПРАВЯ!!!!!!!И НА ТАКИВА ПАНЕЛНИ ТЪРСАЧИ ТЕОРЕТИЦИ НА КОИТО ГЪЗА ИМ НЕ СТАВА ОТ КОМПА ДЕНОНОЩНО И СЛЪНЦЕ НЕ СА ВИДЕЛИ ОБЯСНЕНИЯ НЕ ДАВАМ!РАЗБРА ЛИ МОЙ ЧОВЕК! Laughing Laughing Laughing Laughing 


    Любопитен съм да видя нещо направено от теб,обветрени търсачо,с потъмнял от слънцето гъз.
    Имам предвид собствен метал детектор,а не върбова свирка,или метла от клонки....[/quote]


    Къде се потули това майсторче,можеше и опит да обменим?


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    nas2
    Новобранец
    Новобранец




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: НЕ МИ СЕ МИСЛИ АКО ГО ДОБАРАТ ДАРВОЯДИ!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyНед Юни 01, 2014 11:05 pm

    ivanasen написа:
    Симпличио написа:
    Колеги, представям Ви поредния правеняк, впечатляващ със своята гъвкавост, ергономичност и елегантна визия. Smile

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 7140734W

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 7140733k

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 7140731T

    Браво пич!  Аз съм може би   единственият който те подкрепя! Накара язовците  с техните  първеняци да излязат на открито.  Един от 1г. и 2 дни не е е писа коментари!   Сега за пръв път се появи! Сигурно   си  го засегнал!
    Върнете се в началото Go down
    nas2
    Новобранец
    Новобранец




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: ОТ ТАМ СЕ ПУСКА ТОПЛАТА ВОДА!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyНед Юни 01, 2014 11:12 pm

    Симпличио написа:
    Колеги, представям на вниманието Ви следващата маниашка бангия, която изглежда е някакъв поръчков модел на "Bandito" . Smile

    Някой дали има представа каква е функцията на ключето "да/не" ?

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 7149837i

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 7149838t

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 7149840i
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyЧет Юни 05, 2014 8:30 am

    Насе-2,вече сме ги виждали тези постове...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    nas2
    Новобранец
    Новобранец




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Извинявам се не исках да ги постна а да ги коментирам нов сам в форума.   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyЧет Юни 05, 2014 2:22 pm

    Трибал-М написа:
    Насе-2,вече сме ги виждали тези постове...
    Върнете се в началото Go down
    nas2
    Новобранец
    Новобранец




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Яд ме е като видя подобни испалнения.С подобни бастуни набутаха доста хора едва сабрали по 200 300 лева и без вазмойност за сравнение   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyЧет Юни 05, 2014 2:32 pm

    nas2 написа:
    Трибал-М написа:
    Насе-2,вече сме ги виждали тези постове...
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 8 EmptyПет Юни 06, 2014 5:07 pm

    nas2 написа:
    nas2 написа:
    Трибал-М написа:
    Насе-2,вече сме ги виждали тези постове...

    Ти лично набутвал ли си се?...
    За всеки пътник си има влакове.Може и обратно.

    Пиши в правилното поле.


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
     
    Най-маниашките БГ-бангии!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
     Similar topics
    -
    » Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: