Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    tesoro Spectrum nokta пират Майнлаб nexus голден TEKNETICS нишани miladinka prodavam маск deus грунда Fisher lorenz врътка 5000 wave Simplex GOLD Minelab Coil mask kupuvam VANQUISH
     

     Най-маниашките БГ-бангии!!!

    Go down 
    +24
    quell
    FELIX
    B.K.
    ivanasen
    Petronii
    Ceco_
    pechkata
    tepes
    solid
    Mladencho
    гущера
    charon
    sdsds
    RelicHuntingVT
    pet1r90
    kronos555
    qnus123
    BEKS
    maas7eer
    Hadjiev
    Rinobs
    igi80
    Трибал-М
    Симпличио
    28 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
    АвторСъобщение
    charon
    Цезар
    Цезар
    charon



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 8:41 pm

    kronos555 написа:
    грозна, неугледна, а на края на излета колегите със разни адвентисчета и подобни подпиралки си бъркат в носленцата и гледат колегите с правеняците как броят сигналите. Смешни ставате вече, никакви търсачи не сте и идея си нямате от това което се опитвате да правите. Дизайна не е определящ за продуктивноста на една машина, има много фактори, но вие няма от къде да ги знаете....
    Колгега, и да им обесняваш няма, да те разберат-безнадеждно е.


    Viver est militare!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 8:45 pm

    sdsds написа:
    kronos555 написа:
    грозна, неугледна, а на края на излета колегите със разни адвентисчета и подобни подпиралки си бъркат в носленцата и гледат колегите с правеняците как броят сигналите. Смешни ставате вече, никакви търсачи не сте и идея си нямате от това което се опитвате да правите. Дизайна не е определящ за продуктивноста на една машина, има много фактори, но вие няма от къде да ги знаете....

    Колега не подронваи дългоседмичния авторитет на симплича   Shocked   все пак води седмичната класацията за мнения  lol! 


    Количествените натрупвания водят до качествени изменения.За сега това се забелязва само при форума...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 10:06 pm

    Подкрепям, Симплича. Незнам за тия "тесли", как може да искат по-една шапка пари, па независимо колко били "добри" и дрън-дрън... Razz 
    Има и други БГ апарати, като: Маската, Пирата, Блистола който е едно към едно с "Withe's"...имат "евровизия" И може да се търси по-добра сума, а не за някакъв збирнашки скраб, да си дадеш прасето за коледа... Laughing Laughing Laughing


    "След буря, винаги изгрява слънце"
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 10:41 pm

    kronos555 написа:
    грозна, неугледна, а на края на излета колегите със разни адвентисчета и подобни подпиралки си бъркат в носленцата и гледат колегите с правеняците как броят сигналите. Смешни ставате вече, никакви търсачи не сте и идея си нямате от това което се опитвате да правите. Дизайна не е определящ за продуктивноста на една машина, има много фактори, но вие няма от къде да ги знаете....

    Кронос аз не ги насирам машините но ти ми говориш за някакъв "МИТ" моята машина не е кой знае какво но за мен е много нещо, но поне съмсинаписал скаква машинасъм и него крия за разлика от теб да не си с нещо подобно на тези дървета а

    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 10:43 pm

    Симпличио написа:
    Готово, Ринобс, тази наистина е интересна, изглежда майсторът й е черпил вдъхновение от Нексус. Smile


    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7128544y

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7128568D

    Отлична работа Симпличио обясни на колегата Кронос че не се подиграваме с тези машини просто правим каталог на впечатляващи БГ самоделки
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 10:51 pm

    имал съм Пират и мога да кажа че е много по добър от доста БГ машини но приключвам с тази тема не искам да обидя никой колега а и това си е мое мнение
    Върнете се в началото Go down
    гущера
    Про-Консул
    Про-Консул
    гущера



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 11:03 pm

    Симпличио написа:
    Готово, Ринобс, тази наистина е интересна, изглежда майсторът й е черпил вдъхновение от Нексус. Smile


    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7128544y

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7128568D
    Хо хо имам такава машина само че с кръгла антена,цепи и мрака даже! скоро пак ще я презаредя за действие!
    Върнете се в началото Go down
    kronos555
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 11:22 pm

    Rinobs написа:
    kronos555 написа:
    грозна, неугледна, а на края на излета колегите със разни адвентисчета и подобни подпиралки си бъркат в носленцата и гледат колегите с правеняците как броят сигналите. Смешни ставате вече, никакви търсачи не сте и идея си нямате от това което се опитвате да правите. Дизайна не е определящ за продуктивноста на една машина, има много фактори, но вие няма от къде да ги знаете....

    Кронос аз не ги насирам машините но ти ми говориш за някакъв "МИТ" моята машина не е кой знае какво но за мен е много нещо, но поне съмсинаписал скаква машинасъм и него крия за разлика от теб да не си с нещо подобно на тези дървета а

    Защо да крия с каква машина съм, работил съм доста време със станимирка(подобна на тази по горе) сега съм с Ака Сигнум мфт със пълния набор сонди, а скоро мисля да се обзаведа и със един nexus credo ddm. Но истината е че тези грозни машини извадиха каквото имаше за вадене, за това сега ходим само поразходки.
    Върнете се в началото Go down
    pet1r90
    Цезар
    Цезар
    pet1r90



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 11:35 pm

    Симпличио написа:
    Кронос, ако нашенските правеняци изобщо ставаха за нещо, отдавна да са пробили и на международния пазар, но я ми кажи, ти случайно виждал ли си някой американски търсач да работи с Миладинка, Станимирка или прочее "мирки"?


    ей смешник , до вчера питаше каква машина да си вземеш днес голям разбирач ,
    ти с какви маши мислиш че всяко едно петно е обрано ?
    точно с такива " мирки " като не си на ясно със способностите на дадена машина по-добре си трай , за да не ставаш смешен и умразен .
    купи си deus , minelab , fisher ........... като искаш да си американец . Но не говори глупости , ,че не се траеш .


    ______________________________________________________________________________________

    http://roman-coins.com.ua/index.html
    ______________________________________________________________________________________
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 11:50 pm

    pet1r90 написа:
    Симпличио написа:
    Кронос, ако нашенските правеняци изобщо ставаха за нещо, отдавна да са пробили и на международния пазар, но я ми кажи, ти случайно виждал ли си някой американски търсач да работи с Миладинка, Станимирка или прочее "мирки"?


    ей  смешник , до вчера питаше каква машина да си вземеш днес голям разбирач ,
    ти с какви  маши мислиш че всяко едно петно е обрано ?
    точно с такива " мирки " като не си на ясно със способностите на  дадена машина по-добре си трай , за да не ставаш смешен и  умразен .
    купи си  deus , minelab ,  fisher  ...........  като искаш  да си  американец . Но не  говори глупости , ,че не се траеш .
    Deus мисля че знаеш е Френска машина всеки работи с каквото си прецени според възможностите и решенията а представи си ако се продаваха едно време чужди детектори какво щеше да е а не от отвън които може да си достави или правен детектор
    Върнете се в началото Go down
    kronos555
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 12:25 am

    Не говорим за едно време, и сега всеки втори срешнат колега по горите по нашия край е с такава машина, така ли пък никой няма пари за една американска фешън подпирачка
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:07 am

    Колеги, сега Ви представям една по-модерна бангия, от по-ново поколение, която, както ще видите, има всичко, което един търсач може да пожелае. Моделът се нарича "Дискриминейтър", за съжаление не е написано кой е майсторът й. Да започнем с лицевия панел:

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7129874V

    Както виждате, проектантът се е постарал всичко да е прегледно, подредено, информативно и комуникативно, изобщо изцяло "user friendly" машина, на която дори с ръчички ти е посочено къде са копчетата. Някои термини са преведени и на български, което ме навежда на мисълта, че този проект е бил предназначен за чужбина, но някоя и друга бройка е пусната на нашия пазар, сигурно на пръсти се броят щастливците, имали шанса да се сдобият с такава и сигурно са роднини на майстора - какво да се прави, шуробаджанащината не е само в държавните институции... Smile

    Но да продължим с представянето на апарата - отдолу забелязваме един почти избледнял надпис "PROFESSIONAL MANUAL CONTROL" (професионален ръчен контрол), което говори, че е правена от наистина амбициозен майстор, който блести и с други технически решения, ето например къде е жакът за слушалките:

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7129883Y

    Жакът, където се включва акумулаторният блок, е изведен отстрани:

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7129884q

    Ето го и акумулаторът, има си и зарядно:

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7129885U

    Сондата изглежда фабрична, може да е правена по поръчка:

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7129886q

    Стикът също изглежда поръчков:

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 7129891K

    В заключение можем да кажем, че това е една наистина солидна машина, достоен наследник на класическите нашенски бангии с дървени стикове и стрелкова индикация, но в същото време направена съобразно съвременните стандарти, тоест убеждаваме се, че и нашенските майстори се развиват и се стараят да задоволят изискванията дори на най-капризните търсачи.

    Ако някой вече е достатъчно впечатлен от тази забележителна машина, може да си я купи в Продавалник само за 350 лв. с ДДС.

    http://prodavalnik.com/metalo-trsach---metal-detektor-i36875863



    Последната промяна е направена от Симпличио на Чет Мар 06, 2014 4:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:13 am

    гущера написа:

    Хо хо имам такава машина само че с кръгла антена,цепи и мрака даже! скоро пак ще я презаредя за действие!

    Колега, ами чудесно, задължително трябва да я представиш в темата със снимков материал и технически данни, а също и тестови такива! Cool
    Върнете се в началото Go down
    RelicHuntingVT
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 7:51 am

    kronos555 написа:
    грозна, неугледна, а на края на излета колегите със разни адвентисчета и подобни подпиралки си бъркат в носленцата и гледат колегите с правеняците как броят сигналите. Смешни ставате вече, никакви търсачи не сте и идея си нямате от това което се опитвате да правите. Дизайна не е определящ за продуктивноста на една машина, има много фактори, но вие няма от къде да ги знаете....

    Аз съм търсил с БГ машина, за голям обект забравях за дискриминация да ми каже цвят ли е или не.Тъп дизайн.Невъзможен земен баланс все мърмори докато търсиш.
    Колкото това за сигналите и кой колко е извадил, това се получава така, защото тези с гаражните машини са обикновенно селски момчета обикаляли из тръните и баирите и знаят всяка подробност на терена.Докато едно градско момче няма да знае къде точно да търка...Сега как да кажа на черното бяло...Да не говорим, че съм копал сигнали, които ги няма в земята после.Просто минерализация, но къде ти скала да ми покаже че е такова  Very Happy Общо взето кекава работа.Но разбира се ако има сериозни количетва метал и бг машинката ще се обади.
    Така, че късмета е number-one priority!
    Върнете се в началото Go down
    pet1r90
    Цезар
    Цезар
    pet1r90



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 10:05 am

    Rinobs написа:
    pet1r90 написа:
    Симпличио написа:
    Кронос, ако нашенските правеняци изобщо ставаха за нещо, отдавна да са пробили и на международния пазар, но я ми кажи, ти случайно виждал ли си някой американски търсач да работи с Миладинка, Станимирка или прочее "мирки"?


    ей  смешник , до вчера питаше каква машина да си вземеш днес голям разбирач ,
    ти с какви  маши мислиш че всяко едно петно е обрано ?
    точно с такива " мирки " като не си на ясно със способностите на  дадена машина по-добре си трай , за да не ставаш смешен и  умразен .
    купи си  deus , minelab ,  fisher  ...........  като искаш  да си  американец . Но не  говори глупости , ,че не се траеш .
    Deus мисля че знаеш е Френска машина всеки работи с каквото си прецени според възможностите и решенията а представи си ако се продаваха едно време чужди детектори какво щеше да е а не от отвън които може да си достави или правен детектор


    много добре знам , какво пройзводство е deus-a .
    но на ли иска да е американец , медерен човек .
    вярно има машини (гаражни ) който за нищо не стават но има и гаражни който
    по дълбочина сенс отделяне на металите бие тоП модели на някой марки .
    примерно с Ф75 не може да се мери със станчо,
    фишера има само една визия нищо повече от станчо .



    ______________________________________________________________________________________

    http://roman-coins.com.ua/index.html
    ______________________________________________________________________________________
    Върнете се в началото Go down
    Mladencho
    Цезар
    Цезар
    Mladencho



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 10:34 am

    Оставете го симличио да ходи да си търка с някоя близалка като технетикс евротек и да си мисли,че търси нещо  Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 3:26 pm

    pet1r90 написа:
    Rinobs написа:
    pet1r90 написа:
    Симпличио написа:
    Кронос, ако нашенските правеняци изобщо ставаха за нещо, отдавна да са пробили и на международния пазар, но я ми кажи, ти случайно виждал ли си някой американски търсач да работи с Миладинка, Станимирка или прочее "мирки"?


    ей  смешник , до вчера питаше каква машина да си вземеш днес голям разбирач ,
    ти с какви  маши мислиш че всяко едно петно е обрано ?
    точно с такива " мирки " като не си на ясно със способностите на  дадена машина по-добре си трай , за да не ставаш смешен и  умразен .
    купи си  deus , minelab ,  fisher  ...........  като искаш  да си  американец . Но не  говори глупости , ,че не се траеш .
    Deus мисля че знаеш е Френска машина всеки работи с каквото си прецени според възможностите и решенията а представи си ако се продаваха едно време чужди детектори какво щеше да е а не от отвън които може да си достави или правен детектор


    много добре знам , какво пройзводство е deus-a .
    но на ли  иска да е американец , медерен  човек .
    вярно има  машини (гаражни ) който за нищо не стават но има  и  гаражни който  
    по  дълбочина  сенс отделяне на металите  бие тоП модели на някой марки .
    примерно с Ф75 не може да се мери със станчо,
    фишера има само една визия  нищо повече от станчо .


    Айде, бе... стена 
    Аз пък с моя такъв същия Фишер дето го викаш, преборих не един, а двама Станчовци, на едно отдавна оглозгано селище, още като си го кипих...!
    Резолтата за три часа, сам срещу двама беше - 8:0 костака и 1:0 колониа в полза на Фишерака affraid 
    Стига, само си чесхте езиците - то не бе Станчовци, Мохареми, Ерхани - Търкани и Кондьовци сигорно има, със завидни за Деуса качества даже... Razz стена девушка


    "След буря, винаги изгрява слънце"
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:08 pm

    igi80 написа:

    Резолтата за три часа, сам срещу двама беше - 8:0 костака и 1:0 колониа в полза на Фишерака affraid 

    Колега, тия двамата, дето са били с теб, са еколози - така се казва на търсачи, които обират сичкото железо, телове, скрап, капачки и прочее боклучетини по нивите - тяхната работа е благородна и полезна за обществото, затова не бива да им се присмиваме. Smile
    Върнете се в началото Go down
    solid
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:23 pm

    колега igi 80,твоята машина е по добра на замърсено,но на чисто място нямаш шанс,говорим за дълбочина.
    Върнете се в началото Go down
    solid
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:29 pm

    симпличко,ела във бургас със колегата igi80 за да разберете истината за фишера , не се справя със нашата почва,а някой български апарати да не казвам повечето го бият.
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:33 pm

    Симпличио написа:
    igi80 написа:

    Резолтата за три часа, сам срещу двама беше - 8:0 костака и 1:0 колониа в полза на Фишерака affraid 

    Колега, тия двамата, дето са били с теб, са еколози - така се казва на търсачи, които обират сичкото железо, телове, скрап, капачки и прочее боклучетини по нивите - тяхната работа е благородна и полезна за обществото, затова не бива да им се присмиваме. Smile

    Не се присмивам на никого, просто някои много му се иска да е така, аз просто споделям факти. И аз дето се съмнявам, копам. То си е много замърсено, но ако копаш всичко, на такъв обект, ще трябва да ти плащат арендаторите за дето си им изорал нивката. Те, за това и тия колеги със Станчовците не копаха тогава и бягат един от друг, а на мен по-вечето цветни ми бяха, до стари раждиви клинчета ли е, пирони ли му викат - незнам. Smile 


    "След буря, винаги изгрява слънце"
    Върнете се в началото Go down
    solid
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:41 pm

    и между другото има една бангия, викат и тракиеца,поинтересувай се за нея и тогава говори,било то за малки предмати,големи и т.н. за дълбочина няма да споменавам,защото ще те отчаям тотално.
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 4:52 pm

    solid написа:
    колега igi 80,твоята  машина  е  по  добра  на  замърсено,но  на чисто  място нямаш  шанс,говорим  за дълбочина.

    За това, възнамерявам да си взема SEF 38х30. Така, ми препоръчват и вехти колеги от форума, даже и за вашият терен била добре...!
    Относно поканата, Благодаря!Cool 
    Доста ми е далечко, близо 400км Плевен-Бургас. Имам приател в Приморско, който ме кани началото на юни преди да е започнал разгара на сезона на гости, но може да оставя жената и децата в хотела и да забегна за 2-3 часа за да ме разведеш, ако си наблизо, па и аз да я видя тая вашта почва най-накрая... Very Happy


    "След буря, винаги изгрява слънце"


    Последната промяна е направена от igi80 на Чет Мар 06, 2014 5:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    solid
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 5:02 pm

    няма проблеми,но лятото съм свободен само във неделя,ако те устройва,заповядай
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 2 EmptyЧет Мар 06, 2014 5:03 pm

    solid написа:
    и  между  другото  има  една  бангия, викат  и  тракиеца,поинтересувай  се  за  нея  и   тогава  говори,било  то  за  малки  предмати,големи и  т.н.  за  дълбочина  няма  да  споменавам,защото ще  те  отчаям  тотално.

    Мисля, че като гледах видео от сабора в Ловеч-Сливек, имаше колега с един такъв, зелен...но той не е ли пулс-индикшан...? Защо трябва да ги сравнявам, чувал съм че при вас едвали не, само с такова може да се бръмчи, но как е с дикриминацията, този Тракиец - ама честно?


    "След буря, винаги изгрява слънце"
    Върнете се в началото Go down
     
    Най-маниашките БГ-бангии!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
     Similar topics
    -
    » Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: