Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    врътка VANQUISH prodavam tesoro маск mask Minelab Fisher пират kupuvam TEKNETICS грунда Spectrum Майнлаб nexus 5000 Coil lorenz wave miladinka GOLD голден Simplex deus нишани nokta
     

     Най-маниашките БГ-бангии!!!

    Go down 
    +24
    quell
    FELIX
    B.K.
    ivanasen
    Petronii
    Ceco_
    pechkata
    tepes
    solid
    Mladencho
    гущера
    charon
    sdsds
    RelicHuntingVT
    pet1r90
    kronos555
    qnus123
    BEKS
    maas7eer
    Hadjiev
    Rinobs
    igi80
    Трибал-М
    Симпличио
    28 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
    АвторСъобщение
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyВто Мар 11, 2014 8:18 pm

    А дупката над ключето да - не е за слушалки.Струва ми се че е търновска машинката .Някаква история има ли към апарата.
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyВто Мар 11, 2014 8:26 pm

    maas7eer написа:
    Струва ми се че е търновска машинката .Някаква история има ли към апарата.

    Не, продавачът само е написал, че нещо не й разбира, демек твърде сложна е за него и затова я продава - може да я е получил от бартер, примерно дал си е старото Балканче за стара бангия.

    Но на тая бангия й давам максимум 20 години, докато балканчета има доста по-стари.
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyВто Мар 11, 2014 9:18 pm

    Симпличио написа:
    maas7eer написа:
    Струва ми се че е търновска машинката .Някаква история има ли към апарата.

    Не, продавачът само е написал, че нещо не й разбира, демек твърде сложна е за него и затова я продава - може да я е получил от бартер, примерно дал си е старото Балканче за стара бангия.

    Но на тая бангия й давам максимум 20 години, докато балканчета има доста по-стари.


    Не е сложна ,а няма кой да ти обясни,не ги продават с инструкции  Very Happy Very Happy Very Happy И не е лоша машината
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyВто Мар 11, 2014 9:24 pm

    А за това ФАУ-1 гледам в другия форум колегите са го разконспирирали - правено е по схемата на руския АНКЕР, за който било характерно, че във въздух засичал доста отдалеч, но в земята драстично му падала дълбочината. Така че горе-долу правилно се досетих, че става въпрос за самоук майстор с основно образование, който цял живот прави реплики на готови схеми, но няма научен потенциал да разбароти оригинална схема.
    Върнете се в началото Go down
    Ceco_
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyВто Мар 11, 2014 10:48 pm

    След индуктивен баланс , пулс индукция и вихрови токове не знам да има нещо ново в световен мащаб . Така ,че всичко е подобрена реплика на нещо друго . Ако някой може да разработи нова и оригинална схема той вече е милионер. Може и да греша но за мен това е истината .
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 12, 2014 7:58 pm

    Фау-1 ми звучи като нацистка ракета  Shocked Shocked Shocked Shocked 
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 12, 2014 8:00 pm

    Симпличио написа:
    А за това ФАУ-1 гледам в другия форум колегите са го разконспирирали - правено е по схемата на руския АНКЕР, за който било характерно, че във въздух засичал доста отдалеч, но в земята драстично му падала дълбочината. Така че горе-долу правилно се досетих, че става въпрос за самоук майстор с основно образование, който цял живот прави реплики на готови схеми, но няма научен потенциал да разбароти оригинална схема.



    https://www.youtube.com/watch?v=mp7RMzcnwk4&feature=youtu.be
    Върнете се в началото Go down
    FELIX
    Цезар
    Цезар
    FELIX



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 12, 2014 8:19 pm

    Тоя същия ''моделист конструктор'' в един друг форум продава някакъв пулсак с неземни ка4ества за скромната сума от 2000 евра.На събора в Сливек предизвика известен интерес,и като разбра 4е ще трябва да се правят малко по истински тестове ''изведнъж'' по4на да му звъни телефона,и се налагаше спешно да се прибере.Кво да ви кажа абсолютен нещастник,дано да няма много ''изгорели'' покрай секретната технология с която се мъ4и да ''плакне'' хората.Но както се казва за всеки влак си има пътници,и всеки сам си решава как да си хар4и парите...
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 12, 2014 8:39 pm

    FELIX написа:
    Тоя същия ''моделист конструктор'' в един друг форум продава някакъв пулсак с неземни ка4ества за скромната сума от 2000 евра.На събора в Сливек предизвика известен интерес,и като разбра 4е ще трябва да се правят малко по истински тестове ''изведнъж'' по4на да му звъни телефона,и се налагаше спешно да се прибере.Кво да ви кажа абсолютен нещастник,дано да няма много ''изгорели'' покрай секретната технология с която се мъ4и да ''плакне'' хората.Но както се казва за всеки влак си има пътници,и всеки сам си решава как да си хар4и парите...



    Вярно е много си прав.Гадно е да се набуташ не заради парите толкова ,колкото за изгубеното време в заблуда.Нали уж за това са тия форуми .Да не се хвърляме на нещо ,което не е за нас.
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyПет Мар 14, 2014 3:20 pm

    maas7eer написа:
    FELIX написа:
    Тоя същия ''моделист конструктор'' в един друг форум продава някакъв пулсак с неземни ка4ества за скромната сума от 2000 евра.На събора в Сливек предизвика известен интерес,и като разбра 4е ще трябва да се правят малко по истински тестове ''изведнъж'' по4на да му звъни телефона,и се налагаше спешно да се прибере.Кво да ви кажа абсолютен нещастник,дано да няма много ''изгорели'' покрай секретната технология с която се мъ4и да ''плакне'' хората.Но както се казва за всеки влак си има пътници,и всеки сам си решава как да си хар4и парите...



    Вярно е много си прав.Гадно е да се набуташ не заради парите толкова ,колкото за изгубеното време в заблуда.Нали уж за това са тия форуми .Да не се хвърляме на нещо ,което не е за нас.

    За да закупиш каквато и машина да е все пак трябва да имаш информация за нея колкото и секретна да е и не знам си какво ако няма достатъчно информация за нея всичко си отива на риск и измама ....... девушка 
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyПет Мар 14, 2014 4:08 pm

    Колеги, радвам се, че темата става все по-полезна и градивна, за да може всеки да се информира за нашенските правеняци, за които иначе няма откъде да научи. В тази тема донякъде може да изясним кои бангии имат добри качества и кои са пълни боклуци, за да предпазим много колеги от неудачни покупки, защото основната маса от търсачи все още предпочитат да купуват всякакви гаражни самоделки, които често струват повече дори от реномирани марки. Но за детектор на реномирана марка може да прочетеш достатъчно мнения по форумите и горе-долу да се ориентираш за възможностите му, докато за правеняците няма достатъчно независими мнения и съответно рискът при попупка на такъв апарат е много голям.
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyПет Мар 14, 2014 6:03 pm

    Ето една "Станимирка", не знам коя точно коя година и с коя версия на софтуера е, даже не мога да определя дървото, но вероятно е чамова. Smile

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 7158808G

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 7158815M
    Върнете се в началото Go down
    maas7eer
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyПет Мар 14, 2014 9:24 pm

    Rinobs написа:
    maas7eer написа:
    FELIX написа:
    Тоя същия ''моделист конструктор'' в един друг форум продава някакъв пулсак с неземни ка4ества за скромната сума от 2000 евра.На събора в Сливек предизвика известен интерес,и като разбра 4е ще трябва да се правят малко по истински тестове ''изведнъж'' по4на да му звъни телефона,и се налагаше спешно да се прибере.Кво да ви кажа абсолютен нещастник,дано да няма много ''изгорели'' покрай секретната технология с която се мъ4и да ''плакне'' хората.Но както се казва за всеки влак си има пътници,и всеки сам си решава как да си хар4и парите...



    Вярно е много си прав.Гадно е да се набуташ не заради парите толкова ,колкото за изгубеното време в заблуда.Нали уж за това са тия форуми .Да не се хвърляме на нещо ,което не е за нас.

    За да закупиш каквато и машина да е все пак трябва да имаш информация за нея колкото и секретна да е и не знам си какво ако няма достатъчно информация за нея всичко си отива на риск и измама ....... девушка 






    Много си прав . Само ,че това инфо не виждам къде освен от форумите.
    Върнете се в началото Go down
    quell
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyНед Мар 16, 2014 8:37 pm

    ...въпросната машина не съм виждал чие производство е, но виж колко подробно описание е направил продавача в "Продавалник" .... Особено раздела за дълбочината на монетите и съндъка естествено  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    quell
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyНед Мар 16, 2014 9:21 pm

    доста се посмях в темата.... За съжаление нямам снимки на някоя от първите ми машини (Врачанка) ... Бяха страшно неугледни, но колкото и да не му се вярва на някой си бяха ОК от всякъде...Супер дуракоустойчива (то не сме се търкаляли по сипеи... не сме я събирали на трески....) Имаха си скорост, дълбочина и добра дискриминация (когато свикнеш с машината де... в началото няма на пръв поглед  Very Happy ) ... Единствено на орудено и до ток не ставаше.... Да ви кажа беше си добра машинка... любов от пръв поглед.... Сега съм се разглезил...
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyВто Мар 18, 2014 8:09 am

    [quote="Rinobs"]
    Petronii написа:
    Симпличио написа:
    Колеги, стига с тая параноя, никой агент на ДАНС няма да си губи времето със събирачи на капачки и ръждиви пирончета, най-малкото ние вършим безплатна екологична дейност, а много от нас даже са платили доста големи суми, за да участват в тези мероприятия, купувайки си скъпарски инструменти, струващи по 2 и повече бона.

    То реално погледнато и аз ще набутам толкова, но за няколко машини общо и май се очертава да имам и едно ФАУ-1 в арсенала си, ако всичко на клипа се окаже истина.

    Акъл да не те лъже, за ФАУ-1 само може да си мечтаеш, това е секретна разработка  Rolling Eyes , не се продава и няма цена .
    Обаче мога да ти пепоръчам друга подобна "феноменална" апаратура, попада точно в твоите представи за апарат, евтин и с причудлив дизайн, колко лови ще разбереш от клиповете  Laughing Казва се Омега детектор

    Петронии сега прочетох поста ти изпълнен както винаги със дълбок смисъл. Не е лошо да прочетеш тук там за да видиш как работят апаратите ми.Аз пращам всеки нов апарат на колеги да го тестват и да пишат как работи. Аз знам на къде съм тръгнал и ще стигна там , но за съжаление ти винаги ще си останеш просто един писател във форумите. Laughing 
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyВто Мар 18, 2014 10:21 pm

    emoxristov написа:
    Rinobs написа:
    Petronii написа:
    Симпличио написа:
    Колеги, стига с тая параноя, никой агент на ДАНС няма да си губи времето със събирачи на капачки и ръждиви пирончета, най-малкото ние вършим безплатна екологична дейност, а много от нас даже са платили доста големи суми, за да участват в тези мероприятия, купувайки си скъпарски инструменти, струващи по 2 и повече бона.

    То реално погледнато и аз ще набутам толкова, но за няколко машини общо и май се очертава да имам и едно ФАУ-1 в арсенала си, ако всичко на клипа се окаже истина.

    Акъл да не те лъже, за ФАУ-1 само може да си мечтаеш, това е секретна разработка  Rolling Eyes , не се продава и няма цена .
    Обаче мога да ти пепоръчам друга подобна "феноменална" апаратура, попада точно в твоите представи за апарат, евтин и с причудлив дизайн, колко лови ще разбереш от клиповете  Laughing Казва се Омега детектор

    Петронии сега прочетох поста ти изпълнен както винаги със дълбок смисъл. Не е лошо да прочетеш тук там за да видиш как работят апаратите ми.Аз пращам всеки нов апарат на колеги да го тестват и да пишат как работи. Аз знам на къде съм тръгнал и ще стигна там , но за съжаление ти винаги ще си останеш просто един писател във форумите. Laughing 

    Какво лошо съм казал, напротив, трябва да са радваш, че ти правя реклама . Колегата търси максимално евтин апарат, а доколкото си спомням обещаваше, че ще направиш именно такъв, добър и бюджетен. За съжаление не ти следя развитието, а и не ме интересува, но ако успееш със сигурност ще се чуе. Обаче все още не съм видял масово и на живо някъде от твоите апарати, а и все още не съм прочел за отзиви на колегите, за които казваш.

     scratch 
    Върнете се в началото Go down
    Hadjiev
    Легионер
    Легионер
    Hadjiev



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 19, 2014 12:06 am

    super21 super21 
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 19, 2014 7:40 am

    Very Happy Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 19, 2014 7:43 am

    Petronii написа:
    emoxristov написа:
    Rinobs написа:
    Petronii написа:
    Симпличио написа:
    Колеги, стига с тая параноя, никой агент на ДАНС няма да си губи времето със събирачи на капачки и ръждиви пирончета, най-малкото ние вършим безплатна екологична дейност, а много от нас даже са платили доста големи суми, за да участват в тези мероприятия, купувайки си скъпарски инструменти, струващи по 2 и повече бона.

    То реално погледнато и аз ще набутам толкова, но за няколко машини общо и май се очертава да имам и едно ФАУ-1 в арсенала си, ако всичко на клипа се окаже истина.

    Акъл да не те лъже, за ФАУ-1 само може да си мечтаеш, това е секретна разработка  Rolling Eyes , не се продава и няма цена .
    Обаче мога да ти пепоръчам друга подобна "феноменална" апаратура, попада точно в твоите представи за апарат, евтин и с причудлив дизайн, колко лови ще разбереш от клиповете  Laughing Казва се Омега детектор

    Петронии сега прочетох поста ти изпълнен както винаги със дълбок смисъл. Не е лошо да прочетеш тук там за да видиш как работят апаратите ми.Аз пращам всеки нов апарат на колеги да го тестват и да пишат как работи. Аз знам на къде съм тръгнал и ще стигна там , но за съжаление ти винаги ще си останеш просто един писател във форумите. Laughing 

    Какво лошо съм казал, напротив, трябва да са радваш, че ти правя реклама . Колегата търси максимално евтин апарат, а доколкото си спомням обещаваше, че ще направиш именно такъв, добър и бюджетен. За съжаление не ти следя развитието, а и не ме интересува, но ако успееш със сигурност ще се чуе. Обаче все още не съм видял масово и на живо някъде от твоите апарати, а и все още не съм прочел за отзиви на колегите, за които казваш.

     scratch 


    Нямам нужда от реклама особено от хора като теб. Скоро ще видиш мои апарати . Относно това как работят :
    http://metaldetecting.bg/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=130&id=11099&Itemid=126&lang=bg&limitstart=30

    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 19, 2014 4:53 pm

    Упоритостта рядко остава без признание.Пожелавам ти скро да започнеш да конкурираш и "Маските"-най-известния нашенски продукт!


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    quell
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 19, 2014 9:33 pm

    emoxristov написа:

    Нямам нужда от реклама особено от хора като теб. Скоро ще видиш мои апарати . Относно това как работят :
    http://metaldetecting.bg/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=130&id=11099&Itemid=126&lang=bg&limitstart=30



    Колега едно приятелче има интерес от подобен апарат, че живее сред много гадна за бачкане почва... та ако има възможност да дадеш крайна цена и някакъв срок за работа да му кажа.... И има ли начин на някой от съборите или някъде да дойде да го хване в ръка и да се влюби ако е дал господ ?
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 19, 2014 10:02 pm

    Да, тук е темата, в която колегата Емо Христов да представи някои актуални свои продукти, а също срокове за поръчка и цени.

    ПП.Темата не я отворих, за да си правим злонамерени подигравки, а най-вече със забавно-информативна цел.
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 19, 2014 10:39 pm

    Апарата в момента се тества от колеги във Бургас. Когато е готов за продажба ще напиша във темата си както ще има и клипове как работи на терен. За съжаление тук всички мои теми бяха изтрити така че не мисля да отварям нови.
    Върнете се в началото Go down
    quell
    Легионер
    Легионер




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 6 EmptyСря Мар 19, 2014 11:10 pm

    emoxristov написа:
    Апарата в момента се тества от колеги във Бургас. Когато е готов за продажба ще напиша във темата си както ще има и клипове как работи на терен. За съжаление тук всички мои теми бяха изтрити така че не мисля да отварям нови.

    ...Ok. Ще следя темата в другия форум. Цената, която си писал там е повече от прекрасна и напълно поносима за човек, който наистина иска да има такова хоби за няколко часа през уикенда.... Та приятелчето може да се окаже късметлия Smile...
    Успех колега и дано тестовете в Бургас са добри.. ...
    Върнете се в началото Go down
     
    Най-маниашките БГ-бангии!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
     Similar topics
    -
    » Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: