Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия

Go down 
+32
Селския
ivangrozni
tapata
branib
emilio
AdEoY
mario1
sollo
sitalk
recordman
Podlecii.avg
Petronii
gullam
QNUS
bobo
Чумата
Иманяр и половина
I'll be back
ivo34
ziggler
muhata
кирката
stan960
Джони
sir S
stil
gorski
imperatora_85
Faun
borisov
mdetectors.bg
adminn
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 12:29 am

tepes написа:
QNUS написа:
..ба си и ******ите ..
Иска ти се, ама нема, требе да търсиш у дгуг форум, там си задоволявай мераците! Това е ФОРУМ ЗА МЕТАЛДЕТЕКТИНГ!! Погледни на горе, пише го!
А ВИЕ НА КАКВО ГО НАПРАВИХТЕ????????алоооо!!!!Какините???
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 12:42 am

branib написа:
Тя цялата ни история е такава Станчо винаги избираме възможно най неподходящите.Питай ги тези велики федерати от кого тръгна идеята за федерацията надали ще има и един да знае.
-Има един двама в УС -вероятно такава им е била задачата -Другите се дръпнаха отдавна,не знам дали влизат тук дори като четящи.
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 1:12 am

stan960 написа:
Идеята беше критиката да се приеме градивно-Не знам по каква презумпция тя се прие негативно като се даде глас на хора не в час и с идеята и с началото.(А може би допуснахме хора на места на който не трябва да са-сега вече е късно)-Съжалявам,не съм философ и не съм достатъчно извисен за да подминавам глупоста с мълчание -Отговарям и подобавъщо.
Стане, вярвам, че доста хора поддържат идеята ти. Напоследък я представяш по доста неподходящ начин! Интелигентен си, а падаш до ниво, което не ти отива! Зарежи ги тия сересета, агенти, шпиони, заплахи и не се води по ъкъла на тия дето го нямат! Големи хора сме, не сме в детската градина, да се плашиме с торбалан, а тия дето се плашат, тях не ги брой, те да се държат за полата на майка си!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 1:20 am

- Laughing -Не съ коси -не си ги слагам чак толкоз на сърце нещата.Както написах даде се глас на простащината: -Философът е казал да отминем с мълчание глупоста на глупака -Моето мнение е че трябва да му набием канчето на глупака щото глупоста за съжаление се оказа заразна.Колкото до плашенето минало ми е времето за туй -склащам чат пат некой самозабравил са щото бумерангът е голема работа.......................... Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 1:24 am

stan960 написа:
branib написа:
Тя цялата ни история е такава Станчо винаги избираме възможно най неподходящите.Питай ги тези велики федерати от кого тръгна идеята за федерацията надали ще има и един да знае.
-Има един двама в УС -вероятно такава им е била задачата -Другите се дръпнаха отдавна,не знам дали влизат тук дори като четящи.
Я да чуем от кой тръгна идеята за федерацията ?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 1:26 am

gullam написа:
stan960 написа:
branib написа:
Тя цялата ни история е такава Станчо винаги избираме възможно най неподходящите.Питай ги тези велики федерати от кого тръгна идеята за федерацията надали ще има и един да знае.
-Има един двама в УС -вероятно такава им е била задачата -Другите се дръпнаха отдавна,не знам дали влизат тук дори като четящи.
Я да чуем от кой тръгна идеята за федерацията ?
-Естествено,не от вчерашковци като тебе. Cool
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 1:34 am

[quote="stan960"]- Laughing -Не съ коси -не си ги слагам чак толкоз на сърце нещата.Както написах даде се глас на простащината: -Философът е казал да отминем с мълчание глупоста на глупака -Моето мнение е че трябва да му набием канчето на глупака щото глупоста за съжаление се оказа заразна.Колкото до плашенето минало ми е времето за туй -склащам чат пат некой самозабравил са щото бумерангът е голема работа.......................... Laughing Laughing [/quot
всъсщност много хора се дръпнаха -вкллючително и членове нач федерацията което е показателно...аз не знам Админите на този спокоен форум допреди дни позволиха да се разиграват коне и в крайна сметка да изгори някой.И едно друго въпросче-защо всички избягаха от федерацията с изкл.на каката и на славито де,това от тука контингехт ли набират -не знам но ми е смешно...всеекидневно се отказват хора от федерацията и това е факт!!КОЙ КОГО ЛЪЖЕ??май няма баламурници да и плащат аудиенсиите зад граница....Като си помисля че бях ревностен кандидат........ може-ама ако се смени всичко из основи....
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 1:50 am

branib написа:
Тя цялата ни история е такава Станчо винаги избираме възможно най неподходящите.Питай ги тези велики федерати от кого тръгна идеята за федерацията надали ще има и един да знае.
Ако идеята ти, за Федерацията е била да се крадат пари, специално на следващото събрание, ще дойда да гласувам с два ритника за тебе!
Понеже, вместо да се скриеш в миша дупка, се правиш на бабаит и щото ще ходя на Феста, ела и ти. Води си и хора да има кой да те носи после!
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:06 am

QNUS написа:
...
Тебе никой не те пита! Айде бегай у специялния форум, писна ми да хлъцаш тука!
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:11 am

tepes написа:
QNUS написа:
...
Тебе никой не те пита! Айде бегай у специялния форум!

аве шматка...ти си само един минус.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:18 am

Smile
Моя МИНУС ше ти е голем бе.. Па и къде си тръгнал като немаш плюс?
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:28 am

tepes написа:
Smile
Моя МИНУС ше ти е голем бе.. Па и къде си тръгнал като немаш плюс?
уплаши ме големя мъж.. Very Happy тепес братко ,може един ден да се срешна с тебе---досега съм се виждал с доста от пишештите във форума -така че леко баце...ако имаш амбиции че ви засегнах федерацията -моля отправяй заплахите на лични-ще те гледам колко си велик..става ли?
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:35 am

tepes написа:
Smile
Моя МИНУС ше ти е голем бе.. Па и къде си тръгнал като немаш плюс?

ми то това ли вие политиката бре ппп'''етко квото ти каже как ти ...ясно...това минуси и плюсове са вашата сбъркана система-аре моля те-неприятен си ми -не ми пиши..благодаря
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:49 am

Ще се радвам да се видим Smile
За заплахите бъркаш, не съм те заплашвал, подигравах ти се Smile
Усещам обаче, че ти заплашваш, но на теб ти е простено, абсолютно безопасен си Smile
На лични не бих ти писал! Ти защо усра форума, а не писа на лични?
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:52 am

tepes написа:
Ще се радвам да се видим Smile
За заплахите бъркаш, не съм те заплашвал, подигравах ти се Smile
Усещам обаче, че ти заплашваш, но на теб ти е простено, абсолютно безопасен си Smile
На лични не бих ти писал! Ти защо усра форума, а не писа на лични?
шматко..шматко ако те пербарам между шамарите... Very Happy Very Happy не ми се прави на отворко..че може и да те достигна............................определено не би искал да си имаш заКАЧКС МЕН -ДАВАЙ НА ЛИЧНИ ....АРЕ ОТВОРКО


Последната промяна е направена от QNUS на Пет Мар 16, 2012 2:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:56 am

Smile
И не дей се плаши толко лесно Wink
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 2:58 am

QNUS написа:
tepes написа:
Ще се радвам да се видим Smile
За заплахите бъркаш, не съм те заплашвал, подигравах ти се Smile
Усещам обаче, че ти заплашваш, но на теб ти е простено, абсолютно безопасен си Smile
На лични не бих ти писал! Ти защо усра форума, а не писа на лични?
шматко..шматко ако те пербарам между шамарите... Very Happy Very Happy не ми се прави на отворко..че може и да те достигна............................определено не би искал да си имаш заКАЧКС МЕН -ДАВАЙ НА ЛИЧНИ ....АРЕ ОТВОРКО
ОХОХО
Smile Smile Smile Smile Smile
Викаш на лични да си раздаваме шамари Smile
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 3:03 am

Ей, оправи ми настроението, чесно Smile
Лека нощ, ще заспинкам с усмивка и сигурно ще те сънувам!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyПет Мар 16, 2012 11:53 pm

не мрънкайте и не се чофкайте, от това всички губиме!!!! днес се видях с един авер от доброто старо време и от лаф на лаф се стигна до там че оня ден в сряда са арестувани 3-ма или 4-ма членове на федерацията от Ч. Бряг и при ареста колегите са показали членските си карти, а кукериците са им казали да си ги заврът отзад тези тевтерчета! и че там където отиват, няма да им вършат работа!!!! като и да е! в крайна сметка 2 металотърсача са конфискувани + следствие!!!!!!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyСъб Мар 17, 2012 9:00 am

Podlecii.avg написа:
не мрънкайте и не се чофкайте, от това всички губиме!!!! днес се видях с един авер от доброто старо време и от лаф на лаф се стигна до там че оня ден в сряда са арестувани 3-ма или 4-ма членове на федерацията от Ч. Бряг и при ареста колегите са показали членските си карти, а кукериците са им казали да си ги заврът отзад тези тевтерчета! и че там където отиват, няма да им вършат работа!!!! като и да е! в крайна сметка 2 металотърсача са конфискувани + следствие!!!!!!

Я първо уточни защо са арестувани.
Нямат право органите на реда да говорят така,дори и да арестуват най-големия престъпник на света..
Там,където отивали,нямало да им вършат работа.А къде ще им вършат работа?
И кой го определя това? Тия,които в момента извършват ареста ли?
На какво основание са конфискувани уредите?
Просто ей така ли?
За да е станали всичко това,чак и следсвие,има нещо друго.
Аз съм имал няколко срещи с органите на реда,и преди години без чл.карта,както и наскоро с чл.карта и съвсем друго се процедираше от това,което разказваш.Разбира се не съм бил на арх.обект.
Айде доуточни ситуацията.

Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyСъб Мар 17, 2012 9:50 pm

sitalk написа:
Я първо уточни защо са арестувани.
Нямат право органите на реда да говорят така,дори и да арестуват най-големия престъпник на света..
Там,където отивали,нямало да им вършат работа.А къде ще им вършат работа?
И кой го определя това? Тия,които в момента извършват ареста ли?
На какво основание са конфискувани уредите?
Просто ей така ли?
За да е станали всичко това,чак и следсвие,има нещо друго.
Аз съм имал няколко срещи с органите на реда,и преди години без чл.карта,както и наскоро с чл.карта и съвсем друго се процедираше от това,което разказваш.Разбира се не съм бил на арх.обект.
Айде доуточни ситуацията.
за никой нее тайна че кукериците неса много толерантни към престъпниците!!! аз несе определям като такъв, но според тъпите закони съм точно такъв!! както и ти! и всички останали колеги!!!
до колкото разбрах, не са заловени на археологически обект, а на неква нива!! в последвалото обискиране, в един от адресите са намерени 26 коцета!!!!! но уви!!! полицейщина баце!!!
повече подробности не мога да давам! но при интерес, мога да ви свържа с човека който знае повечко по този случай!!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyСъб Мар 17, 2012 10:09 pm

Podlecii.avg написа:
sitalk написа:
Я първо уточни защо са арестувани.
Нямат право органите на реда да говорят така,дори и да арестуват най-големия престъпник на света..
Там,където отивали,нямало да им вършат работа.А къде ще им вършат работа?
И кой го определя това? Тия,които в момента извършват ареста ли?
На какво основание са конфискувани уредите?
Просто ей така ли?
За да е станали всичко това,чак и следсвие,има нещо друго.
Аз съм имал няколко срещи с органите на реда,и преди години без чл.карта,както и наскоро с чл.карта и съвсем друго се процедираше от това,което разказваш.Разбира се не съм бил на арх.обект.
Айде доуточни ситуалдетектингаацията.
за никой нее тайна че кукериците неса много толерантни към престъпниците!!! аз несе определям като такъв, но според тъпите закони съм точно такъв!! както и ти! и всички останали колеги!!!
до колкото разбрах, не са заловени на археологически обект, а на неква нива!! в последвалото обискиране, в един от адресите са намерени 26 коцета!!!!! но уви!!! полицейщина баце!!!
повече подробности не мога да давам! но при интерес, мога да ви свържа с човека който знае повечко по този случай!!
Та да си дойдем на думата-ние,федерацията и металдетектинга!... А,да,и закона!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyНед Мар 18, 2012 6:37 pm

bobo написа:
Та да си дойдем на думата-ние,федерацията и металдетектинга!... А,да,и закона!
колега scratch сякаш искаш да кажеш нещо !!!!! кажи си го, не се стряскай от закона, той нее за федерацията!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyНед Мар 18, 2012 8:34 pm

Колеги , погледнете гилдията на милиционерите-полицаи, на лекарите-касапи,на съдиите-подлеци къде те се псуват и заканват като хамали ако ние не се защитаваме един друг като колеги няма кой друг, а когато има за казване нещо ползвайте лични.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 7 EmptyНед Мар 18, 2012 8:53 pm

Нещата, които прави Федерацията са факт и са реални и са уникални за историята на България.
Неуспорими факти!
Нарочно не свалям темата за да са още по-ясни нещата.
Тия, които критикуват нищо не предлагат и затова хората показват отношението си.
Критикарите според мен се излагат и нека сами да преценят кое как е.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия
Върнете се в началото 
Страница 7 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011
» Задържани членове на федерацията.
» Задържани членове на федерацията.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: МЕТАЛДЕТЕКТИГЪТ ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ - ЗАКОНИ И ПРАКТИКА-
Идете на: