Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия

Go down 
+32
Селския
ivangrozni
tapata
branib
emilio
AdEoY
mario1
sollo
sitalk
recordman
Podlecii.avg
Petronii
gullam
QNUS
bobo
Чумата
Иманяр и половина
I'll be back
ivo34
ziggler
muhata
кирката
stan960
Джони
sir S
stil
gorski
imperatora_85
Faun
borisov
mdetectors.bg
adminn
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyПон Фев 27, 2012 11:27 pm

stan960 написа:
-Много мислиш баце, ма неправилно- То ако да бех топ ченге до сега щех да наглася нещата така че и ти да си в кауша. Laughing
Мале, Станчо, добре, че няма кой да ти даде власт. Ша ни натръшкаш всички. Very Happy Бате ти Волен, и бат ти Бойко ряпа да си настържат... Very Happy Ша ометеш от форума хлапетата...ако те четат.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
ziggler
Новобранец
Новобранец
ziggler



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyПон Фев 27, 2012 11:44 pm

stan960 написа:
Cool -Говориш общи алабализми не водещи до никъде -Нима си вярваш че в МК и тия измислили тоя Закон ша вземат да променят нещо от някакви си препоръки.
А ти нима си вярваш че с "лаене по форумите" ще се промени нещо?
Защо ти трябва да осираш всяка една тема в която някой предлага конкретна идея.Иска ти се никой нищо да не парави и да се запази сегашното дередже.Явно имаш изгода от тая работа.
Върнете се в началото Go down
ivo34
Новобранец
Новобранец




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 12:31 am

бре-бре мухата се кръстосала сис зигер и се получил МУХОЗИГЕР Wink
Joined date: 06.02.2012 МУХАТА Joined date: 06.02.2012 ЗИГГЕР
па ти стан май си направил 4 лета тука ха дано още 40 Very Happy Joined date: 27.02.2009 как върви времето баце . Very Happy




Последната промяна е направена от ivo34 на Чет Мар 01, 2012 2:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
imperatora_85
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 7:02 am

Хора ас лично се надявам искренно да се оправят нещата тук в БГ. Защото положението е трагично и ако несе оправят нещата историята ще ни остане само на теория, два дни подрет бях във балкана над РУЕН ДАСКОТНА и знаетели хората там нямат работа месното население е очаяно и си нямате представа как копаят здраво и тва е денем и нощем момчето което ни беше водача каза няма брат няма влязохме с километри минахме калета и места които са били богати на живот и нито един сигнал а какво значи то ва всичко е отармачено има история на приказки а нищо насреща всичко е ископано и извлечено наван . ас искам дететоми като отиде в музея да види тази монета е от едиси каде тук е било едиси какво тва е извадено от едисикаде искам да се радват хората невсеки е мародер и мисли за парите само някои се васхищаваме на нещата които са извадени не само материялно но имат и морална стоиност а за жалост няма почти никои вкащи и още максимум година две и копраим само камани и транки ще има и твае мен лично ме боли поради факта че сме силни по думи а няма сас какво да докажем какво да изложим в мозеите и ценителите да видят и да останат бездах от нещата които са били по нашите земи те говорят за обечаите навиците начина на живот на хората но за жалост сме отармачени почти до шушка
Върнете се в началото Go down
I'll be back
Легионер
Легионер
I'll be back



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 7:55 am

imperatora_85 написа:
Хора ас лично се надявам искренно да се оправят нещата тук в БГ. Защото положението е трагично и ако несе оправят нещата историята ще ни остане само на теория, два дни подрет бях във балкана над РУЕН ДАСКОТНА и знаетели хората там нямат работа месното население е очаяно и си нямате представа как копаят здраво и тва е денем и нощем момчето което ни беше водача каза няма брат няма влязохме с километри минахме калета и места които са били богати на живот и нито един сигнал а какво значи то ва всичко е отармачено има история на приказки а нищо насреща всичко е ископано и извлечено наван . ас искам дететоми като отиде в музея да види тази монета е от едиси каде тук е било едиси какво тва е извадено от едисикаде искам да се радват хората невсеки е мародер и мисли за парите само някои се васхищаваме на нещата които са извадени не само материялно но имат и морална стоиност а за жалост няма почти никои вкащи и още максимум година две и копраим само камани и транки ще има и твае мен лично ме боли поради факта че сме силни по думи а няма сас какво да докажем какво да изложим в мозеите и ценителите да видят и да останат бездах от нещата които са били по нашите земи те говорят за обечаите навиците начина на живот на хората но за жалост сме отармачени почти до шушка
За опосканите музей нищо не каза ?
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 8:19 am

I'll be back написа:
imperatora_85 написа:
Хора ас лично се надявам искренно да се оправят нещата тук в БГ. Защото положението е трагично и ако несе оправят нещата историята ще ни остане само на теория, два дни подрет бях във балкана над РУЕН ДАСКОТНА и знаетели хората там нямат работа месното население е очаяно и си нямате представа как копаят здраво и тва е денем и нощем момчето което ни беше водача каза няма брат няма влязохме с километри минахме калета и места които са били богати на живот и нито един сигнал а какво значи то ва всичко е отармачено има история на приказки а нищо насреща всичко е ископано и извлечено наван . ас искам дететоми като отиде в музея да види тази монета е от едиси каде тук е било едиси какво тва е извадено от едисикаде искам да се радват хората невсеки е мародер и мисли за парите само някои се васхищаваме на нещата които са извадени не само материялно но имат и морална стоиност а за жалост няма почти никои вкащи и още максимум година две и копраим само камани и транки ще има и твае мен лично ме боли поради факта че сме силни по думи а няма сас какво да докажем какво да изложим в мозеите и ценителите да видят и да останат бездах от нещата които са били по нашите земи те говорят за обечаите навиците начина на живот на хората но за жалост сме отармачени почти до шушка
За опосканите музей нищо не каза ?
Не знам какво очакваш да чуеш за музеите, но 13 реда без препинателни знаци се възприемат много трудно...аз се спънах сто пъти...


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 1:20 pm

ivo34 написа:
бре-бре мухата се кръстосала сис зигер и се получил МУХОЗИГЕР Wink
Joined date: 06.02.2012 МУХАТА Joined date: 06.02.2012 ЗИГГЕР
па ти стан май си направил 4 лета тука ха дано още 40 Very Happy Joined date: 27.02.2009 как върви времето баце Very Happy


-Благодарско баце,сега върви бавно ма навън е към оправяне,дано калищака засъхне по бърже. Wink
Върнете се в началото Go down
imperatora_85
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 5:51 pm

четеринаисе реда са хахах , извинявам се но лаптопа сам си го закупил от испания и едва оспявам да пиша на български а за знаците нямам думи
Върнете се в началото Go down
muhata
Новобранец
Новобранец
muhata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 5:54 pm

stan960 написа:
ivo34 написа:
бре-бре мухата се кръстосала сис зигер и се получил МУХОЗИГЕР Wink
Joined date: 06.02.2012 МУХАТА Joined date: 06.02.2012 ЗИГГЕР
па ти стан май си направил 4 лета тука ха дано още 40 Very Happy Joined date: 27.02.2009 как върви времето баце Very Happy


-Благодарско баце,сега върви бавно ма навън е към оправяне,дано калищака засъхне по бърже. Wink
Бат Стан960 стига си се лигавил със собствените си фалшиви никове развали тотално масовката и по- малко говори за металдетектори хората се усетиха вече .
Върнете се в началото Go down
Иманяр и половина
Новобранец
Новобранец
Иманяр и половина



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 6:27 pm

Джони написа:
I'll be back написа:
imperatora_85 написа:
Хора ас лично се надявам искренно да се оправят нещата тук в БГ. Защото положението е трагично и ако несе оправят нещата историята ще ни остане само на теория, два дни подрет бях във балкана над РУЕН ДАСКОТНА и знаетели хората там нямат работа месното население е очаяно и си нямате представа как копаят здраво и тва е денем и нощем момчето което ни беше водача каза няма брат няма влязохме с километри минахме калета и места които са били богати на живот и нито един сигнал а какво значи то ва всичко е отармачено има история на приказки а нищо насреща всичко е ископано и извлечено наван . ас искам дететоми като отиде в музея да види тази монета е от едиси каде тук е било едиси какво тва е извадено от едисикаде искам да се радват хората невсеки е мародер и мисли за парите само някои се васхищаваме на нещата които са извадени не само материялно но имат и морална стоиност а за жалост няма почти никои вкащи и още максимум година две и копраим само камани и транки ще има и твае мен лично ме боли поради факта че сме силни по думи а няма сас какво да докажем какво да изложим в мозеите и ценителите да видят и да останат бездах от нещата които са били по нашите земи те говорят за обечаите навиците начина на живот на хората но за жалост сме отармачени почти до шушка
За опосканите музей нищо не каза ?
Не знам какво очакваш да чуеш за музеите, но 13 реда без препинателни знаци се възприемат много трудно...аз се спънах сто пъти...
е koi ti e vinoven kato si spanata! ne vsi4ki sa intelektualci kato teb

пиши на кирилица пиши на кирилица :mdr6: :fessee:
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 6:59 pm

imperatora_85 написа:
четеринаисе реда са хахах , извинявам се но лаптопа сам си го закупил от испания и едва оспявам да пиша на български а за знаците нямам думи
Извинявай, колега. Ти си знаеш. Но наистина се чете трудно. Открий де е тая точка, да не се зорим толкоз. Не исках да те обиждам.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 8:09 pm

imperatora_85 написа:
четеринаисе реда са хахах , извинявам се но лаптопа сам си го закупил от испания и едва оспявам да пиша на български а за знаците нямам думи

Знаците са на едно и също място, без значение от къде е Laughing Laughing .Ама при тебе не е от лаптопа. стена


За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
Върнете се в началото Go down
imperatora_85
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 10:13 pm

a e intelekti nqma da pi6a pi4e v ebaniq forom bahti i na4etenite tipovi izvenihse istinata nebila ot laptopa neznam si ko neznam si 6to 6te pi6a kakto si moga ko ma tvarite samo e patuvaite koiskate mi triite registraciqta smqtai kvi kretici ai mar6 nema zanimavaite misleh 4e tuk sa intelegentni hora a to mai samo nqkvi kretici pove4eto i osven da narejdat i nagrobqvat nepravqt drugo samo debnat da kaji nqkoi ne6to i go mqtat
Върнете се в началото Go down
imperatora_85
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 10:14 pm

ako iskate i mi triite registraciqta nema zanimavaite as sam o6te sq si q triq zatva e na tva derije vsi4ko 4ao i tva e poslednoto mi pisane tuka PALQCI
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 10:47 pm

Ех,земляк,никой не ти е виновен.Писаниците ти са ужано трудни за четене.Тука трябва да осъзнаеш колко е важно основното образование!
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 10:48 pm

imperatora_85 написа:
ako iskate i mi triite registraciqta nema zanimavaite as sam o6te sq si q triq zatva e na tva derije vsi4ko 4ao i tva e poslednoto mi pisane tuka PALQCI
не се нерви бре колега -ще свикнеш!Тая жена щом е тука ,чакай само проблеми и скандали ,по-старите от нас са наясно-питай ги на лични
.не случайно е тука ...що скандали и обиди ще четеш,това е заложено в плана...Както казва един мой приятел който чете тука зад рамото ми -шоуто ще трябва да продължи... Very Happy Кой я навря тука -не знам но това определено няма да доведе до нищо хубаво..само обиди дебнене и провокации ще има вече.Аре чукайте минуси Very Happy Виж та оправи кирилицата колега че вади очите. Wink
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyСря Фев 29, 2012 5:06 pm

Споко баце,всичко е театър -Който е пуснал темата е махнал и намордника.Кака ти Джони не е лош човек,не знам по какви причини вживяваща се в рупор на УС на Федерацията.По причината че аз мисля че тези няма да я свършат никаква пък тя е заложила на тях често се дърляме и то не за първи път все по същият въпрос.Иначе самата Федерация като идея си е на мястото и трябва да я има.Разните му там мухобезглавци и тем подобни анонимковци ги турете на оная си работа тъй като тук наистина има хора регнали се или регнати по поръчка чиято цел е да ни разединяват.Колкото до това кой стои на правилната позиция както го казах вече,времето ще отсее.Хората идват и си отиват даже се сменяват -Организацийте пък независимо кво им е името могат да се множат. Cool
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyСря Фев 29, 2012 6:38 pm

stan960 написа:
Споко баце,всичко е театър -Който е пуснал темата е махнал и намордника.Кака ти Джони не е лош човек,не знам по какви причини вживяваща се в рупор на УС на Федерацията.По причината че аз мисля че тези няма да я свършат никаква пък тя е заложила на тях често се дърляме и то не за първи път все по същият въпрос.Иначе самата Федерация като идея си е на мястото и трябва да я има.Разните му там мухобезглавци и тем подобни анонимковци ги турете на оная си работа тъй като тук наистина има хора регнали се или регнати по поръчка чиято цел е да ни разединяват.Колкото до това кой стои на правилната позиция както го казах вече,времето ще отсее.Хората идват и си отиват даже се сменяват -Организацийте пък независимо кво им е името могат да се множат. Cool
Споко баце по-голямо театро от твоето не сме гледали ха ха ха
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyСря Фев 29, 2012 11:18 pm

stan960 написа:
Споко баце,всичко е театър -Който е пуснал темата е махнал и намордника.Кака ти Джони не е лош човек,не знам по какви причини вживяваща се в рупор на УС на Федерацията.По причината че аз мисля че тези няма да я свършат никаква пък тя е заложила на тях често се дърляме и то не за първи път все по същият въпрос.Иначе самата Федерация като идея си е на мястото и трябва да я има.Разните му там мухобезглавци и тем подобни анонимковци ги турете на оная си работа тъй като тук наистина има хора регнали се или регнати по поръчка чиято цел е да ни разединяват.Колкото до това кой стои на правилната позиция както го казах вече,времето ще отсее.Хората идват и си отиват даже се сменяват -Организацийте пък независимо кво им е името могат да се множат. Cool
"Кака ти Джони не е лош човек, но все пак се нуждае от наморник" Laughing Laughing Laughing
Благодаря все пак. По-добре да се нуждая от наморник, отколкото от спасителен пояс.
"Федерация като идея си е на мястото и трябва да я има." - Поздравления - открихме топлата вода!
Аз съм лоялна към тази кауза. Ти- очевидно не си.
И понеже редовно ревеш на тема ръководство, би ли споделил кое точно от досегашната работа на ръководството не одобряваш, като съответно споменеш какви реални и по-различни стъпки ти би предприел, за да сме с една крачка по-близо до по-добър закон?
Ако успееш да ми отговориш адекватно, точно и ясно, и съответно достойно, аз ще ти обясня какви са моите мотиви да подкрепям настоящото ръководство.
Благодаря ти предварително.



Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyЧет Мар 01, 2012 12:12 am

Е колко пъти да го казвам та да стане по смислено -Бяхте тръгнали по пътя и се отказахте -Колко пъти виках че за тая работа трябва по обръгнал Софийски адвокат,ма не, вие сте си заложили на вашият си дето даже не се яви на делото срещу МС -демек на юридически език е нямал възражения щом не се е явил. и т.н.Нe потърсихте съдействие от нито една от известните Организаций за защита на човешките права с представителства в България който имат опит в разрешаването на такива въпроси а в тоя закон има точки и алиней откровенно нарушаващи правата на човека -най малкото гласът на примерно Хелзинки уоч щеше да се чуе много по ясно и бързо в ЕС -Ти се опитваш да ма убедиш че неква чужда федерация ще свирне до Брюксел че в БГ нещо става и нещата ще се оправят одма-Е не мислиш ли че е доста смешно някой въобще да го повярва.Все едно ония в ЕС не знаят че в България нищо не става и то на всички нива.И като все давате за пример Швеция-Хубаво ма -Защо аджеба тогаз не отидохте до там та да ви кажат очи в очи колегите пътят и начинът по който са постигнали целта си -Не, вие са изтресохте в Англия та да ви покажат изумление,окажат съчуствие и обещание за подкрепа. Cool


Последната промяна е направена от stan960 на Чет Мар 01, 2012 7:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Amokana
Гост




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Parva lopata   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyЧет Мар 01, 2012 1:23 am

за Англия ..... Ами имам лиценз за търсачче от 2 години. До преди месец нямаше друг българин с лиценз. Та значи на морските плажове лиценза е free и се вади за 1 секунда, само с регистрация. местата са копане са дадени на карта. Проблема е че ако живееш в лондон до морето и обратно са 200 км. Аз имам и за река Темза. Там ситяцията е леко по различна, лиценза се издава от секретариата на кралицата и пристанищата на Темза. Цената е ..... Ј55 за 3 години.Нямате право да задържите нищо което е над 300 години !!! просто се предава в музей и си чакайте чека, и парите сте са идиотско добри.Сте трябва да правите по 3 дарения в годината на музей. И точно на реката ще бъдете проверявани по 100 пъти на ден от полиция, така че ви трябва поне малко английски. Това са местата разрешени за копане в Англия. Не си мислете че може да копаете в някои парк или в нива, арестувани ще бъдете моментално, защото в Англия цялата земя е на някои, става но собственика на земята казва дай ми Ј300 и рови цял ден, и ако имате късмет 50% от цената на намереното сте ДЛЪЖНИ да ги дадете на собственика.Цялата тази процедъра с permitа за копането я направих само защото тук всеки казва Неможе, Нестава и т.н.
По добре да копая с удоволствие за добри пари, отколкото за някой друг. Skype amokan
Върнете се в началото Go down
ziggler
Новобранец
Новобранец
ziggler



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyЧет Мар 01, 2012 7:28 am

stan960 написа:
Е колко пъти да го казвам та да стане по смислено -Бяхте тръгнали по пътя и се отказахте -Колко пъти виках че за тая работа трябва по обръгнал Софийски адвокат,ма не вие сте си заложили на вашият си дето даже не се яви на делото срещу МС -демек на юридически език е нямал възражения щом не се е явил. и т.н. -Ти се опитваш да ма убедиш че неква чужда федерация ще свирне до ЕС и нещата ще се оправят -Е не мислиш ли че е доста смешно някой въобще да го повярва.

Софийските адвокати са най- добри даже ако поканят Вашингтонски още по добре .
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyСъб Мар 03, 2012 4:59 pm


Админ , ЗАЩО изтри темата за круйза в Англия , такава ли е политиката неудобни теми за федерацията да се махат . За съжаление вашият форум доста се отдалечи от истината и се превърна в бардак .
Вместо да контролирате и триете откровенно вулгарни коментари и мултиплицирани потребители , вие налагате цензура срещу ,която лицемерно се борите,което вече е практика. Добре , във вас е ножа , обаче аз бях дотук , направо може да ме ИЗТРИЕТЕ , убедих се ,че няма за съжалаение достатъчно стабилен и авторитетен форум за хобито у нас , та камо ли за организация и федерация .
Адиос .

:animaux15:
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Мар 06, 2012 7:34 pm

Petronii написа:

Админ , ЗАЩО изтри темата за круйза в Англия , такава ли е политиката неудобни теми за федерацията да се махат . За съжаление вашият форум доста се отдалечи от истината и се превърна в бардак .
Вместо да контролирате и триете откровенно вулгарни коментари и мултиплицирани потребители , вие налагате цензура срещу ,която лицемерно се борите,което вече е практика. Добре , във вас е ножа , обаче аз бях дотук , направо може да ме ИЗТРИЕТЕ , убедих се ,че няма за съжалаение достатъчно стабилен и авторитетен форум за хобито у нас , та камо ли за организация и федерация .
Адиос .

:animaux15:
Мда ,темата отново отиде в киреча,явно е неудобна или правоимащите да трият са преценили че това не е позиция на федерацията след вчерашните гръмки послания на "колежката" ни която продължава да внушава грешната позиция че всичко е позволено -в разрез с законите и откровенно защитаваща дилърите на ценности се опитваше да намери отново риби тук и за пореден път да предизвика хаос на мнения,тоест отривайки си задните части с форума Империо.Нека колегите да си извадят заключение и да не се подават на подобни провокации-това е зарибяване целящо отклонение в друга посока и всеки поддал се ще изгори тотално.В ход е създаване на крило към федерацията (към която като такава не питая лоши чувства като замисъл)на колеги от Пазарджик-с това обаче не трябва да се спекулира и всеки да си мисли че може!Не може...и по -добре е че е изтрита темата според мен(за круиза)За мен това е било посещение с пари на федерасията в търсене на канали и разни вратички-може и да греша.


Колега Петроний ,всичко е сбъркано по начало в държавата ни -така че би трябвало да си свикнал и да не се отказваш от форума-мое мнение,да трият-голяма работа.
Върнете се в началото Go down
muhata
Новобранец
Новобранец
muhata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 2 EmptyВто Мар 06, 2012 7:40 pm

QNUS написа:
Petronii написа:

Админ , ЗАЩО изтри темата за круйза в Англия , такава ли е политиката неудобни теми за федерацията да се махат . За съжаление вашият форум доста се отдалечи от истината и се превърна в бардак .
Вместо да контролирате и триете откровенно вулгарни коментари и мултиплицирани потребители , вие налагате цензура срещу ,която лицемерно се борите,което вече е практика. Добре , във вас е ножа , обаче аз бях дотук , направо може да ме ИЗТРИЕТЕ , убедих се ,че няма за съжалаение достатъчно стабилен и авторитетен форум за хобито у нас , та камо ли за организация и федерация .
Адиос .

:animaux15:
Мда ,темата отново отиде в киреча,явно е неудобна или правоимащите да трият са преценили че това не е позиция на федерацията след вчерашните гръмки послания на "колежката" ни която продължава да внушава грешната позиция че всичко е позволено -в разрез с законите и откровенно защитаваща дилърите на ценности се опитваше да намери отново риби тук и за пореден път да предизвика хаос на мнения,тоест отривайки си задните части с форума Империо.Нека колегите да си извадят заключение и да не се подават на подобни провокации-това е зарибяване целящо отклонение в друга посока и всеки поддал се ще изгори тотално.В ход е създаване на крило към федерацията (към която като такава не питая лоши чувства като замисъл)на колеги от Пазарджик-с това обаче не трябва да се спекулира и всеки да си мисли че може!Не може...и по -добре е че е изтрита темата според мен(за круиза)За мен това е било посещение с пари на федерасията в търсене на канали и разни вратички-може и да греша.


Колега Петроний ,всичко е сбъркано по начало в държавата ни -така че би трябвало да си свикнал и да не се отказваш от форума-мое мнение,да трият-голяма работа.

stan960 пак включи фалшивите никове .
Върнете се в началото Go down
 
Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011
» Задържани членове на федерацията.
» Задържани членове на федерацията.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: МЕТАЛДЕТЕКТИГЪТ ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ - ЗАКОНИ И ПРАКТИКА-
Идете на: