Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия

Go down 
+32
Селския
ivangrozni
tapata
branib
emilio
AdEoY
mario1
sollo
sitalk
recordman
Podlecii.avg
Petronii
gullam
QNUS
bobo
Чумата
Иманяр и половина
I'll be back
ivo34
ziggler
muhata
кирката
stan960
Джони
sir S
stil
gorski
imperatora_85
Faun
borisov
mdetectors.bg
adminn
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 4:56 pm

ziggler написа:
QNUS написа:
Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!

Mного точно мнение-БРАВО КОЛЕГА!!!Интересно че много станахте отказалите се от федерацията и който се усети навреме повече не си помисля .Не искаш да ставаш спонсор на круизи нали???Сигурно са закъсали след посещението при папата и сега се дирят постъпления с всички налични средства за нов воаяж .Аз ако съм на твое место направо ще си кажа че тая книжка не става и за кенефа в който се готвят да превърнат форума.Внушаваното уж самочувствие от джони цитирайки зкони от Англия и Франция(ние ги знаем и без нея) най- много да доведе някого до съдебна зала ...Умната че ...лошо-те нека се плюнчат разни членчета тука....

Много ченгета много прокурори се навъдили из форума .

Форум голям -хора много всякакви -що нещо те притеснява ли?? Very Happy Нали няма от какво.......законен си bounce Very Happy



Изпрати по еконт с наложен за 40лв двете карти на адресаса на федерацията ще си получиш манерките super21

Ха ха -че нали му е изтекъл срока и вече не търсач ЩОМ НЕ Е ПОДНОВИЛ ЧЛЕНСКИЯ СИ ВНОС???Явно здраво сте го закъсали...добре е да поставите хора на възлови места в големите градове с шапка в ръка -има добри хора...


Последната промяна е направена от QNUS на Пет Мар 09, 2012 5:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 5:01 pm

ziggler написа:
QNUS написа:
Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!

Mного точно мнение-БРАВО КОЛЕГА!!!Интересно че много станахте отказалите се от федерацията и който се усети навреме повече не си помисля .Не искаш да ставаш спонсор на круизи нали???Сигурно са закъсали след посещението при папата и сега се дирят постъпления с всички налични средства за нов воаяж .Аз ако съм на твое место направо ще си кажа че тая книжка не става и за кенефа в който се готвят да превърнат форума.Внушаваното уж самочувствие от джони цитирайки зкони от Англия и Франция(ние ги знаем и без нея) най- много да доведе някого до съдебна зала ...Умната че ...лошо-те нека се плюнчат разни членчета тука....

Много ченгета много прокурори се навъдили из форума .

Колега ходенето до Англия направи голям гъзобрък на ченгетата виж как фучат като кошер направо ми е весело Браво на Федерацията
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 5:10 pm

gullam написа:
ziggler написа:
QNUS написа:
Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!

Mного точно мнение-БРАВО КОЛЕГА!!!Интересно че много станахте отказалите се от федерацията и който се усети навреме повече не си помисля .Не искаш да ставаш спонсор на круизи нали???Сигурно са закъсали след посещението при папата и сега се дирят постъпления с всички налични средства за нов воаяж .Аз ако съм на твое место направо ще си кажа че тая книжка не става и за кенефа в който се готвят да превърнат форума.Внушаваното уж самочувствие от джони цитирайки зкони от Англия и Франция(ние ги знаем и без нея) най- много да доведе някого до съдебна зала ...Умната че ...лошо-те нека се плюнчат разни членчета тука....

Много ченгета много прокурори се навъдили из форума .

Колега ходенето до Англия направи голям гъзобрък на ченгетата виж как фучат като кошер направо ми е весело Браво на Федерацията

Мислиш ли??Какъв ще е резултата или това не го пише в корана ?? Very Happy За кое им даваш браво-ТИ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО СА ПРАВИЛИ ТАМ??или ти мият очите по скайпа както обикновенно-славито и джони-нали познах!?По-скоро трябва да се очакват поредни рестрикции и гонкане отколкото преди...все си мисля че донякъде точно това е била и целта на посещението...ще гледаме,междувременно чети там ...и се моли. Very Happy
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 7:01 pm

Аз пак ви казвам от България по-хубаво няма, особено ако си малко по-бърз в краката. Я си представете, че стане като в Англия - частното не може, в държавното трябва да плащаш. Като ги гледам голяма част от "професионалните търсачи" как се въртят някой да ги почерпи едно кафе и една цигара, не мога да си представя откъде ще извадят пари да си платят, че да си практикуват "хобито".
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 7:12 pm

branib написа:
Аз пак ви казвам от България по-хубаво няма, особено ако си малко по-бърз в краката. Я си представете, че стане като в Англия - частното не може, в държавното трябва да плащаш. Като ги гледам голяма част от "професионалните търсачи" как се въртят някой да ги почерпи едно кафе и една цигара, не мога да си представя откъде ще извадят пари да си платят, че да си практикуват "хобито".
да попитам като си намирал антични монети колега какво си правил с тях до сега ?
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 7:31 pm

Радвам им се малко и пак ги влагам римската банка.Така съм сигурен,че няма да напуснат България продадени от алчни музейни работници или трафиканти.
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 7:39 pm

branib написа:
Радвам им се малко и пак ги влагам римската банка.Така съм сигурен,че няма да напуснат България продадени от алчни музейни работници или трафиканти.

и аз така си помислих
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 8:06 pm

Не знам дали го казваш с ирония или си искрен но едно трябва да проумеем най големи врагове сме си ние самите мислиш ли че английското правителство би погледнало с добро око на хобито ако всички търсачи хукнат като изоглавени да изнасят антики.Хората си имат такъв закон защото са израсли за него,а ние имаме още много да учим и докато не си променим мисленето само можем да мечтаем за свободен металдетектинг.
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 8:25 pm

branib написа:
Не знам дали го казваш с ирония или си искрен но едно трябва да проумеем най големи врагове сме си ние самите мислиш ли че английското правителство би погледнало с добро око на хобито ако всички търсачи хукнат като изоглавени да изнасят антики.Хората си имат такъв закон защото са израсли за него,а ние имаме още много да учим и докато не си променим мисленето само можем да мечтаем за свободен металдетектинг.
в Англия разрешена ли е търговията с антики ?
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 8:33 pm

Не само в Англия във всички цивилизовани държави е разрешено търгуването но с ясни правила.
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 8:42 pm

branib написа:
Не само в Англия във всички цивилизовани държави е разрешено търгуването но с ясни правила.

на английският търговец изпратил антична монета по пощата на купувач от Испания трафикант ли му викат ?
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 8:50 pm

Ако не спазва правилата може и с по лоши имена да го нарекат.
Върнете се в началото Go down
tapata
Новобранец
Новобранец
tapata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 8:54 pm

branib написа:
Ако не спазва правилата може и с по лоши имена да го нарекат.
я да чуем правилата
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 9:08 pm

AdEoY написа:
Изпрати по еконт с наложен за 40лв двете карти на адресаса на федерацията ще си получиш манерките super21
хахахахах alien кой си ти? че да повярвам в това което си написъл!!!! кой? кой? кой си? мижетурка от управителния съвет на бнфм, която са е скрила зад никомо не известен НИК!!!! така или иначе виждам че това те "издразни " много здраво!! та чак търсите варианти как да ми върнете 40-тя манерки!
и без тва келяпир немам от тези бумаги! осветлен съм от всякъде! знаете ми телефона , достатъчно е едно обаждане от ваша страна, и веднага ви ги връщам осраните карти, но от толкоз околосветски пътешествия, надали са ви останали пари в касата scratch


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 9:26 pm

Когато се върнеш от Чикаго ще ти раззесня правилата.
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 10:56 pm

branib написа:
Когато се върнеш от Чикаго ще ти раззесня правилата.
Ама колегата в чикаго ли е?--колко минуси му набих... Very Happy Похвално е обаче че пише това което мисли....което не може да се каже за пищите тука и сега. Laughing
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyСъб Мар 10, 2012 3:40 am

Podlecii.avg написа:
AdEoY написа:
Изпрати по еконт с наложен за 40лв двете карти на адресаса на федерацията ще си получиш манерките super21
хахахахах alien кой си ти? че да повярвам в това което си написъл!!!! кой? кой? кой си? мижетурка от управителния съвет на бнфм, която са е скрила зад никомо не известен НИК!!!! така или иначе виждам че това те "издразни " много здраво!! та чак търсите варианти как да ми върнете 40-тя манерки!
и без тва келяпир немам от тези бумаги! осветлен съм от всякъде! знаете ми телефона , достатъчно е едно обаждане от ваша страна, и веднага ви ги връщам осраните карти, но от толкоз околосветски пътешествия, надали са ви останали пари в касата scratch
Аз никога не съм се крил под няколко ника даже и през ум не ми е минаволо
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyСъб Мар 10, 2012 3:45 am

Podlecii.avg написа:
AdEoY написа:
Изпрати по еконт с наложен за 40лв двете карти на адресаса на федерацията ще си получиш манерките super21
хахахахах alien кой си ти? че да повярвам в това което си написъл!!!! кой? кой? кой си? мижетурка от управителния съвет на бнфм, която са е скрила зад никомо не известен НИК!!!! така или иначе виждам че това те "издразни " много здраво!! та чак търсите варианти как да ми върнете 40-тя манерки!
и без тва келяпир немам от тези бумаги! осветлен съм от всякъде! знаете ми телефона , достатъчно е едно обаждане от ваша страна, и веднага ви ги връщам осраните карти, но от толкоз околосветски пътешествия, надали са ви останали пари в касата scratch
а и недей чака някой да ти се обади по телефона и да ти се извинява за да ти върне кинтите
Върнете се в началото Go down
I'll be back
Легионер
Легионер
I'll be back



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyСъб Мар 10, 2012 7:02 am

gullam написа:
ziggler написа:
QNUS написа:
Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!

Mного точно мнение-БРАВО КОЛЕГА!!!Интересно че много станахте отказалите се от федерацията и който се усети навреме повече не си помисля .Не искаш да ставаш спонсор на круизи нали???Сигурно са закъсали след посещението при папата и сега се дирят постъпления с всички налични средства за нов воаяж .Аз ако съм на твое место направо ще си кажа че тая книжка не става и за кенефа в който се готвят да превърнат форума.Внушаваното уж самочувствие от джони цитирайки зкони от Англия и Франция(ние ги знаем и без нея) най- много да доведе някого до съдебна зала ...Умната че ...лошо-те нека се плюнчат разни членчета тука....

Много ченгета много прокурори се навъдили из форума .

Колега ходенето до Англия направи голям гъзобрък на ченгетата виж как фучат като кошер направо ми е весело Браво на Федерацията

Наистина е така , какво им стана нали уж всички бяха за английския закон след Англията плюещите ченгета лъснаха , както от самото начало на организацията уж всички бяха за федерацията после тия същите съскаха като змии против нея .
Браво на Федерацията сега след подписаното двустранно споразумения между федерациите на Англия и България очаквайте още по-голямо съскане фучене .
Върнете се в началото Go down
branib
Легионер
Легионер




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Металдетектинг БНФМ в Англия    Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyСъб Мар 10, 2012 11:49 am

Ти пак ли се появи? Къде отиде Тапата,Мухата,Големия,Металогризача да не се ровя още че сигурно и други ще излязат. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПон Мар 12, 2012 1:02 am

I'll be back написа:
gullam написа:
ziggler написа:
QNUS написа:
Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!

Mного точно мнение-БРАВО КОЛЕГА!!!Интересно че много станахте отказалите се от федерацията и който се усети навреме повече не си помисля .Не искаш да ставаш спонсор на круизи нали???Сигурно са закъсали след посещението при папата и сега се дирят постъпления с всички налични средства за нов воаяж .Аз ако съм на твое место направо ще си кажа че тая книжка не става и за кенефа в който се готвят да превърнат форума.Внушаваното уж самочувствие от джони цитирайки зкони от Англия и Франция(ние ги знаем и без нея) най- много да доведе някого до съдебна зала ...Умната че ...лошо-те нека се плюнчат разни членчета тука....

Много ченгета много прокурори се навъдили из форума .

Колега ходенето до Англия направи голям гъзобрък на ченгетата виж как фучат като кошер направо ми е весело Браво на Федерацията

Наистина е така , какво им стана нали уж всички бяха за английския закон след Англията плюещите ченгета лъснаха , както от самото начало на организацията уж всички бяха за федерацията после тия същите съскаха като змии против нея .
Браво на Федерацията сега след подписаното двустранно споразумения между федерациите на Англия и България очаквайте още по-голямо съскане фучене .
- Laughing Laughing Laughing -Овчиий,тово Споразумение както го наричаш: -ДА НЕ БИ ДА ИМА СИЛАТА НА ДЪРЖАВЕН ДОКУМЕНТ -Или ТЪПО са опитваш да Вменяваш Внушения................................ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПон Мар 12, 2012 3:17 pm

От къде излезна толкова ,толкова злоба ?
Върнете се в началото Go down
Селския
Преторий
Преторий
Селския



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПон Мар 12, 2012 4:33 pm

ivangrozni написа:
От къде излезна толкова ,толкова злоба ?
За помака над Теб ли говориш ?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyПон Мар 12, 2012 8:30 pm

-Тя злобата иде от друго място -ма кат гледам аборигенската мутра на аватара ти надали мое схванеш за кво иде реч.Все пак както казват -Пилците наесен се броят- Е,аз съм сигурен че и тая поредна есен нема да я сколасате................................
Върнете се в началото Go down
Селския
Преторий
Преторий
Селския



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 4 EmptyВто Мар 13, 2012 5:39 am

Laughing
Върнете се в началото Go down
 
Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия
Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011
» Задържани членове на федерацията.
» Задържани членове на федерацията.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: МЕТАЛДЕТЕКТИГЪТ ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ - ЗАКОНИ И ПРАКТИКА-
Идете на: