Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия

Go down 
+32
Селския
ivangrozni
tapata
branib
emilio
AdEoY
mario1
sollo
sitalk
recordman
Podlecii.avg
Petronii
gullam
QNUS
bobo
Чумата
Иманяр и половина
I'll be back
ivo34
ziggler
muhata
кирката
stan960
Джони
sir S
stil
gorski
imperatora_85
Faun
borisov
mdetectors.bg
adminn
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyВто Мар 06, 2012 7:50 pm

Много грешиш колега ,Стан 960 не го познавам а и никой не ми казва какво да пиша.Неговото мнение не ме интересува ,аз си има глава на раменете.Що не ти харесва това което пиша ли?Ти да не си сбъркания"доктор " от Стамболийски? Very Happy

Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyВто Мар 06, 2012 8:54 pm

ха ха ха lol! абе отдавна подозирах че рано или късно ще дойдете на моя... lol! game over за екскурзиянтите дупки


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyВто Мар 06, 2012 10:45 pm

Podlecii.avg написа:
ха ха ха lol! абе отдавна подозирах че рано или късно ще дойдете на моя... lol! game over за екскурзиянтите дупки
Не всичко ти разбрах колега понеже това е общоприето правило да се пише с недомлъки тука.. но се досещам....Та все се каня да те запитам понеже си един от "многобройните 'членове Very Happy защо се отказа-нали беше голям активист,щеше да им променяш форума уж.... Laughing или се усети навреме-ха ха.лъсна има гъза набързо май!Това се знае от много време обаче на повечето колеги не им стиска да го пишат.Понеже се притесняваме от реакцията на Админите-то вече знаеш ли кой на кого служи...?Което не е много добре ....Все пак малка свобода на словото не би навредила никому (ако не се притеснява от нещо )щом позволяват на една жена да си разиграва коня и заиграва с думите,защо и ние да не можем?
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyВто Мар 06, 2012 11:12 pm

muhata написа:
QNUS написа:
Petronii написа:

Админ , ЗАЩО изтри темата за круйза в Англия , такава ли е политиката неудобни теми за федерацията да се махат . За съжаление вашият форум доста се отдалечи от истината и се превърна в бардак .
Вместо да контролирате и триете откровенно вулгарни коментари и мултиплицирани потребители , вие налагате цензура срещу ,която лицемерно се борите,което вече е практика. Добре , във вас е ножа , обаче аз бях дотук , направо може да ме ИЗТРИЕТЕ , убедих се ,че няма за съжалаение достатъчно стабилен и авторитетен форум за хобито у нас , та камо ли за организация и федерация .
Адиос .

:animaux15:
Мда ,темата отново отиде в киреча,явно е неудобна или правоимащите да трият са преценили че това не е позиция на федерацията след вчерашните гръмки послания на "колежката" ни която продължава да внушава грешната позиция че всичко е позволено -в разрез с законите и откровенно защитаваща дилърите на ценности се опитваше да намери отново риби тук и за пореден път да предизвика хаос на мнения,тоест отривайки си задните части с форума Империо.Нека колегите да си извадят заключение и да не се подават на подобни провокации-това е зарибяване целящо отклонение в друга посока и всеки поддал се ще изгори тотално.В ход е създаване на крило към федерацията (към която като такава не питая лоши чувства като замисъл)на колеги от Пазарджик-с това обаче не трябва да се спекулира и всеки да си мисли че може!Не може...и по -добре е че е изтрита темата според мен(за круиза)За мен това е било посещение с пари на федерасията в търсене на канали и разни вратички-може и да греш


Колега Петроний ,всичко е сбъркано по начало в държавата ни -така че би трябвало да си свикнал и да не се отказваш от форума-мое мнение,да трият-голяма работа.

stan960 пак включи фалшивите никове .
Ми ти бе,инсекта,в чие лайно се излюпи?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyСря Мар 07, 2012 5:51 pm

QNUS написа:

Не всичко ти разбрах колега понеже това е общоприето правило да се пише с недомлъки тука.. но се досещам....Та все се каня да те запитам понеже си един от "многобройните 'членове Very Happy защо се отказа-нали беше голям активист,щеше да им променяш форума уж.... Laughing или се усети навреме-ха ха.лъсна има гъза набързо май!Това се знае от много време обаче на повечето колеги не им стиска да го пишат.Понеже се притесняваме от реакцията на Админите-то вече знаеш ли кой на кого служи...?Което не е много добре ....Все пак малка свобода на словото не би навредила никому (ако не се притеснява от нещо )щом позволяват на една жена да си разиграва коня и заиграва с думите,защо и ние да не можем?
незнам до къде са стигнали с промяната на СКАПАНИЯТ им форум!! на думи много неща щяха да променят но на яве нищо не виждам!! щом оная "МИТРА" писателката от висшата интелектуална класа, са е преселила тук в този форум! та си садра целия задник да ръси мозъци, ясно е че оттатък нещата не са като по мед и масло!!!! а това дет си написал "многобройните членове" в кавички!!! знам че за миналата година са били некъде около 800 челяка! ако всичко им е наред, нека да кажат сега колко членове са????? а за следващата година, даже и не ми се говори !!! дано се съберат 40-50 глави
:mdr97:


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
recordman
Новобранец
Новобранец
recordman



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyСря Мар 07, 2012 7:06 pm

Podlecii.avg написа:
QNUS написа:

Не всичко ти разбрах колега понеже това е общоприето правило да се пише с недомлъки тука.. но се досещам....Та все се каня да те запитам понеже си един от "многобройните 'членове Very Happy защо се отказа-нали беше голям активист,щеше да им променяш форума уж.... Laughing или се усети навреме-ха ха.лъсна има гъза набързо май!Това се знае от много време обаче на повечето колеги не им стиска да го пишат.Понеже се притесняваме от реакцията на Админите-то вече знаеш ли кой на кого служи...?Което не е много добре ....Все пак малка свобода на словото не би навредила никому (ако не се притеснява от нещо )щом позволяват на една жена да си разиграва коня и заиграва с думите,защо и ние да не можем?
незнам до къде са стигнали с промяната на СКАПАНИЯТ им форум!! на думи много неща щяха да променят но на яве нищо не виждам!! щом оная "МИТРА" писателката от висшата интелектуална класа, са е преселила тук в този форум! та си садра целия задник да ръси мозъци, ясно е че оттатък нещата не са като по мед и масло!!!! а това дет си написал "многобройните членове" в кавички!!! знам че за миналата година са били некъде около 800 челяка! ако всичко им е наред, нека да кажат сега колко членове са????? а за следващата година, даже и не ми се говори !!! дано се съберат 40-50 глави
:mdr97:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyСря Мар 07, 2012 9:28 pm

recordman написа:
Podlecii.avg написа:
QNUS написа:

Не всичко ти разбрах колега понеже това е общоприето правило да се пише с недомлъки тука.. но се досещам....Та все се каня да те запитам понеже си един от "многобройните 'членове Very Happy защо се отказа-нали беше голям активист,щеше да им променяш форума уж.... Laughing или се усети навреме-ха ха.лъсна има гъза набързо май!Това се знае от много време обаче на повечето колеги не им стиска да го пишат.Понеже се притесняваме от реакцията на Админите-то вече знаеш ли кой на кого служи...?Което не е много добре ....Все пак малка свобода на словото не би навредила никому (ако не се притеснява от нещо )щом позволяват на една жена да си разиграва коня и заиграва с думите,защо и ние да не можем?
незнам до къде са стигнали с промяната на СКАПАНИЯТ им форум!! на думи много неща щяха да променят но на яве нищо не виждам!! щом оная "МИТРА" писателката от висшата интелектуална класа, са е преселила тук в този форум! та си садра целия задник да ръси мозъци, ясно е че оттатък нещата не са като по мед и масло!!!! а това дет си написал "многобройните членове" в кавички!!! знам че за миналата година са били некъде около 800 челяка! ако всичко им е наред, нека да кажат сега колко членове са????? а за следващата година, даже и не ми се говори !!! дано се съберат 40-50 глави
:mdr97:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
И за какво да я ползва?
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyСря Мар 07, 2012 10:56 pm

Всяка тема е осрана.
Не ви ли омръзна.
Или така ви е интересно.
Сеирджии. Laughing
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyСря Мар 07, 2012 11:05 pm

QNUS написа:
Petronii написа:

Админ , ЗАЩО изтри темата за круйза в Англия , такава ли е политиката неудобни теми за федерацията да се махат . За съжаление вашият форум доста се отдалечи от истината и се превърна в бардак .
Вместо да контролирате и триете откровенно вулгарни коментари и мултиплицирани потребители , вие налагате цензура срещу ,която лицемерно се борите,което вече е практика. Добре , във вас е ножа , обаче аз бях дотук , направо може да ме ИЗТРИЕТЕ , убедих се ,че няма за съжалаение достатъчно стабилен и авторитетен форум за хобито у нас , та камо ли за организация и федерация .
Адиос .

:animaux15:
Мда ,темата отново отиде в киреча,явно е неудобна или правоимащите да трият са преценили че това не е позиция на федерацията след вчерашните гръмки послания на "колежката" ни която продължава да внушава грешната позиция че всичко е позволено -в разрез с законите и откровенно защитаваща дилърите на ценности се опитваше да намери отново риби тук и за пореден път да предизвика хаос на мнения,тоест отривайки си задните части с форума Империо.Нека колегите да си извадят заключение и да не се подават на подобни провокации-това е зарибяване целящо отклонение в друга посока и всеки поддал се ще изгори тотално.В ход е създаване на крило към федерацията (към която като такава не питая лоши чувства като замисъл)на колеги от Пазарджик-с това обаче не трябва да се спекулира и всеки да си мисли че може!Не може...и по -добре е че е изтрита темата според мен(за круиза)За мен това е било посещение с пари на федерасията в търсене на канали и разни вратички-може и да греша.


Колега Петроний ,всичко е сбъркано по начало в държавата ни -така че би трябвало да си свикнал и да не се отказваш от форума-мое мнение,да трият-голяма работа.
-То това венцехваление на дилърите беше върхът -И не само то е в разрез с закона -В по преден пост същата беше написала открито на колегите да не слушат такива като нас ми да си ходят спокойно с металотърсачите -Да, притежаването на металотърсач не е престъпление -но я излезни с него където и да е в полето да видим тогава какво е тълкуването на закона - Тоя призив прав си че звучеше като груба провокация -Да не говорим че некой Прокурор като нищо може да го изтълкува като открито Подстрекаване към Нарушаване на Закона...............................
Върнете се в началото Go down
sollo
Новобранец
Новобранец




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyЧет Мар 08, 2012 10:48 pm

Малко са хората в затвора , малко ! И ако има компания от ръководството поне ще има белот Smile
Хора разни. идеали разни , само интереса клати феса ! Повече за дилъри пари за члески внос - ниц Smile

При учредяването на федерацията повече от половината присъстващи бяха клиенти на прокуратурата, дано и тя се вземе в ръце. Край !
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 1:06 pm

Чобанов се опита да затрие навремето Федерацията, като я обяви за незаконна и сезира прокуратурата.
Оказа се, че според българските закони Федерацията не само има право да съществува, но и членовете и могат да упражняват металдетектинга. Защото в устава не пише, че ще притежаваме техника, ами пише, че ще издирваме метали.
Бъдете сигурни, че ако някой можеше да вкара ръководството в затвора, щяха поне да опитат, а ако можеха щяха и Федерацията да обявят за недействителна и противозаконна, защото е трън в очите на МК.
Много по-лесно е да мачкат търсачите, ако са разединени и неинформирани.
Всеки може да избира дали да си упражнява хобито или не, дали да става член на Федерацията или не. Хората си имат глави на раменете и не виждам защо трябва да им втълпявате едно или друго.
Дори и да не виждате друга полза от Федерацията, най-малкото, което можете да направите за себе си, е да четете във форума на Федерацията какви са законите и как се тълкуват.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Skypelogo1


Последната промяна е направена от Джони на Пет Мар 09, 2012 2:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mario1
Новобранец
Новобранец
mario1



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 1:29 pm

Що не си пишеш във форума на федерацията,че усра нашия.
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 2:30 pm

mario1 написа:
Що не си пишеш във форума на федерацията,че усра нашия.
На теб ти прочетох мненията и като гледам не си много полезен за металдетектинга или си старо куче със втори или трети ник.А и отговори кой е нашия кой е вашия?Няма значение кой, къде, какво, ще пише стига да е смислено.Целта на всички нас е една и съща
Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 2:50 pm

На теб ти прочетох мненията и като гледам не си много полезен за металдетектинга или си старо куче със втори или трети ник.А и отговори кой е нашия кой е вашия?Няма значение кой, къде, какво, ще пише стига да е смислено.Целта на всички нас е една и съща[/quote]
И аз не виждам смисъл
Върнете се в началото Go down
mario1
Новобранец
Новобранец
mario1



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 2:59 pm

Вие не виждате смисъл,но от толко бръщолевене без да се казва нищо няма нужда
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:04 pm

mario1 написа:
Що не си пишеш във форума на федерацията,че усра нашия.

Това са поредните излияния на тази жена която има не малка вина за прокарване на закона което не е безцелно.Според по- старите участници във форума тя е изиграла голяма роля за разцеплението на любителите на детектинга придържайки се към принципа на Пилат...Разни прокламации от рода на "ходете където искате -не е забранено" са меко казано опасни.Ако бъде заловен някой от търсач се превръща в търсач нали?Защо Чобанов а и полицията се занимават с федерацията а не с хора от форума?Досега би трябвало да ни изловят всичките ако сме в нарушение.Атаката към форума Империо е в ход подхваната от джони и подкрепяна от подлизурки явяващи се като допълнение към оставените от нея следи след физиологична нужда от уж други участници.Преди време имаше една препоръка -който е член на федерацията -да си го напише във профила за да се има в предвид.Аре направете го де!!Не знам кой ще и се хване на въдицата виждам че напъват от федерацията за попълнение с нови членове че им трябват постъпления за нови инициативи ......но всеки да си направи сметката на кого да вярва и на кого не.Много от колегите се сдобиха с присъди(доста от тях-ефективни!!!!!) и се простиха с имуществото си след подобни мисли-а кво ще ми направят.....Слепи ли сме или кво????Аз ако имам права в този форум -бих и забранил достъпа на тази жена,целта е да прехвърлят топката в този форум като кажат -видите ли тия са търсачите...а в техния да показват на снимки оловни патрони...айде де-номера....!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:16 pm

recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
muhata
Новобранец
Новобранец
muhata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:17 pm

QNUS написа:
mario1 написа:
Що не си пишеш във форума на федерацията,че усра нашия.

Това са поредните излияния на тази жена която има не малка вина за прокарване на закона което не е безцелно.Според по- старите участници във форума тя е изиграла голяма роля за разцеплението на любителите на детектинга придържайки се към принципа на Пилат...Разни прокламации от рода на "ходете където искате -не е забранено" са меко казано опасни.Ако бъде заловен някой от търсач се превръща в търсач нали?Защо Чобанов а и полицията се занимават с федерацията а не с хора от форума?Досега би трябвало да ни изловят всичките ако сме в нарушение.Атаката към форума Империо е в ход подхваната от джони и подкрепяна от подлизурки явяващи се като допълнение към оставените от нея следи след физиологична нужда от уж други участници.Преди време имаше една препоръка -който е член на федерацията -да си го напише във профила за да се има в предвид.Аре направете го де!!Не знам кой ще и се хване на въдицата виждам че напъват от федерацията за попълнение с нови членове че им трябват постъпления за нови инициативи ......но всеки да си направи сметката на кого да вярва и на кого не.Много от колегите се сдобиха с присъди(доста от тях-ефективни!!!!!) и се простиха с имуществото си след подобни мисли-а кво ще ми направят.....Слепи ли сме или кво????Аз ако имам права в този форум -бих и забранил достъпа на тази жена,целта е да прехвърлят топката в този форум като кажат -видите ли тия са търсачите...а в техния да показват на снимки оловни патрони...айде де-номера....!



хи -хи - хи добро форумно излияние звучиш почти като Чобанов .
Върнете се в началото Go down
muhata
Новобранец
Новобранец
muhata



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:20 pm

Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!

върни картите 40 манерки са от мен друго да те питам металдетектинга научили го големи глупости писа по нова година ха - ха - ха
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:35 pm

На който нему харесва федерацията или нейните идеи поне да не пречи,имали и други желаещи които искат да си върнат членските карти?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:40 pm

QNUS написа:
mario1 написа:
Що не си пишеш във форума на федерацията,че усра нашия.

Това са поредните излияния на тази жена която има не малка вина за прокарване на закона което не е безцелно.Според по- старите участници във форума тя е изиграла голяма роля за разцеплението на любителите на детектинга придържайки се към принципа на Пилат...Разни прокламации от рода на "ходете където искате -не е забранено" са меко казано опасни.Ако бъде заловен някой от търсач се превръща в търсач нали?Защо Чобанов а и полицията се занимават с федерацията а не с хора от форума?Досега би трябвало да ни изловят всичките ако сме в нарушение.Атаката към форума Империо е в ход подхваната от джони и подкрепяна от подлизурки явяващи се като допълнение към оставените от нея следи след физиологична нужда от уж други участници.Преди време имаше една препоръка -който е член на федерацията -да си го напише във профила за да се има в предвид.Аре направете го де!!Не знам кой ще и се хване на въдицата виждам че напъват от федерацията за попълнение с нови членове че им трябват постъпления за нови инициативи ......но всеки да си направи сметката на кого да вярва и на кого не.Много от колегите се сдобиха с присъди(доста от тях-ефективни!!!!!) и се простиха с имуществото си след подобни мисли-а кво ще ми направят.....Слепи ли сме или кво????Аз ако имам права в този форум -бих и забранил достъпа на тази жена,целта е да прехвърлят топката в този форум като кажат -видите ли тия са търсачите...а в техния да показват на снимки оловни патрони...айде де-номера....!
Мерчев, Славитооооооо, и същата тази писателка!!!! това са главните и основни "диктатори" във форума на федерацията!
Илийкаа!!!! заобиколен си от червей братле!!! тези тримцата ще закопаят бнфм-то, повярвай ми!!!!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:47 pm

Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!

Mного точно мнение-БРАВО КОЛЕГА!!!Интересно че много станахте отказалите се от федерацията и който се усети навреме повече не си помисля .Не искаш да ставаш спонсор на круизи нали???Сигурно са закъсали след посещението при папата и сега се дирят постъпления с всички налични средства за нов воаяж .Аз ако съм на твое место направо ще си кажа че тая книжка не става и за кенефа в който се готвят да превърнат форума.Внушаваното уж самочувствие от джони цитирайки зкони от Англия и Франция(ние ги знаем и без нея) най- много да доведе някого до съдебна зала ...Умната че ...лошо-те нека се плюнчат разни членчета тука....
Върнете се в началото Go down
ziggler
Новобранец
Новобранец
ziggler



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:52 pm

QNUS написа:
Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!

Mного точно мнение-БРАВО КОЛЕГА!!!Интересно че много станахте отказалите се от федерацията и който се усети навреме повече не си помисля .Не искаш да ставаш спонсор на круизи нали???Сигурно са закъсали след посещението при папата и сега се дирят постъпления с всички налични средства за нов воаяж .Аз ако съм на твое место направо ще си кажа че тая книжка не става и за кенефа в който се готвят да превърнат форума.Внушаваното уж самочувствие от джони цитирайки зкони от Англия и Франция(ние ги знаем и без нея) най- много да доведе някого до съдебна зала ...Умната че ...лошо-те нека се плюнчат разни членчета тука....

Много ченгета много прокурори се навъдили из форума .
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:53 pm

AdEoY написа:
На който нему харесва федерацията или нейните идеи поне да не пречи,имали и други желаещи които искат да си върнат членските карти?

Нали ако не е потвърден членския внос автоматично се изключват от федерацията колега?Дали ще я върнат или не е все тая.Защо да се харчат излишно по записи след като веднъж са изгоряли?И тая плоча на кака ви джони-който не помага -да не пречи ,се изтърка вече.Дайте нещо ново.То няма с карти ти искаш да ги връщат-според думите на отказалите се -добре е към книжките да добавяте рола с тоалетна хартия,ще е полезно.
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия   Федерацията по Металдетектинг БНФМ  в Англия - Page 3 EmptyПет Мар 09, 2012 4:56 pm

Podlecii.avg написа:
recordman написа:
Подлеции като плюеш толкова федерацията членската карта върна ли им я или си я ползваш ?
одавна се изходих върху нея!!!!! пък и за кво да я ползвам тази ГяВоЛиЯ ??? така или иначе полза няма от тоз тевтер! от 15-тина год. съм imaniar, данеби все с тевтери да съм обикалял къра??? и друго дати кажа: с най-голямо удоволствие бих им я върнал тази "тапия" но преди това ще требе дами върнат 40 манерки!!! 40 са!!! щот съм взел и на жена ми! нали уж членска маса им беше необходима на бнфм!
Изпрати по еконт с наложен за 40лв двете карти на адресаса на федерацията ще си получиш манерките super21
Върнете се в началото Go down
 
Федерацията по Металдетектинг БНФМ в Англия
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 20.11.2011
» Задържани членове на федерацията.
» Задържани членове на федерацията.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: МЕТАЛДЕТЕКТИГЪТ ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ - ЗАКОНИ И ПРАКТИКА-
Идете на: