Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave GOLD mask грунда kupuvam Spectrum prodavam TEKNETICS голден Майнлаб miladinka nexus tesoro Minelab пират Simplex врътка нишани Coil 5000 lorenz маск nokta VANQUISH deus Fisher
 

 Класация на най добрите БГ Металдетектори

Go down 
+38
imperio
buntar.1971
comander
ropi4iti
don
dukavataz
ianmaklaud
Ancient Hunter
ezz
N@SKO
atina
miroslav
pantera
benigi
бобо
maximus_kn
AdEoY
akulata88
nasko75
LX20
laki
ivangrozni
Avrelian
кирката
Golden Mask
galus
bobi31
stanislav1916
EXTERMINATE
jordan_nenov
гущера
saseda_gr
ivanasen
adminn
Баир-Будала
hagemon4o
charon
Gandalf
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА БГ МАРКА МЕТАЛОТЪРСАЧИ?
1. Блистул
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap6% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 6% [ 16 ]
2. Голдън Маск
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap28% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 28% [ 74 ]
3. Микрон
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 10% [ 27 ]
4. Миладин
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap11% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 11% [ 28 ]
5. Мохарем
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap8% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 8% [ 20 ]
6. Пират
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap13% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 13% [ 35 ]
7. Уеив
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap2% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
8. Друга БГ марка
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap5% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 5% [ 13 ]
9. Незнам
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap7% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 7% [ 18 ]
10. Всички са боклуци
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Vote_rcap
 10% [ 29 ]
Общо гласове : 265
 

АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 4:19 pm

bobi31 написа:
Като гледам Голден Маск ще си остане номер 1. Не съм гласувал за него, защото според мен цената му е необосновано висока. За тези пари и малко отгоре има по-добри вносни алтернативи.
Абсолютно си прав колега cheers
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 4:29 pm

jordan_nenov написа:
бобо написа:
гущера написа:
jordan_nenov написа:
Абсолютно съм съгласен с горните постове. Хиляди пъти съм казал и пак ще повторя: всичко иде от късмета !!!!! Като казвам равни условия имам впредвид различни по сложност почви и терени. Изпробване на машините на максимум различни условия. Но да са една до една с еднакви антени. Тогава пак ще има разлики, идващи от различните настройки и от кадърността на търсача. Всичко е късмет на тоя свят.
Затова винаги пожелавам късмет на колегите.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
За късмета сте абсолютно прав!!!аз минавам градината на село с апарата и нямам сигнал ,а майка копа лука с мотичката и вади 2 монетки.... стена
Таз мотичка,продава ли се? Laughing А иначе моят идеал за детектор е: да не "почерня сигнала на орудено,да е бърз ,да е дълбок/30 санта за денар ми стигат Laughing,ама и на орудено! /,добра дискриминация,да е водоустойчив,достатъчно видове антени,гаранция и сервиз....абе нещо като DEUS GPX,ама такова животно нема,така че-въпрос на компромиси.Нема най добър.

Има такова животно и името му е ФИШЕР Ф75.

Късмет !
Да не почерня сигнала,да е водоустойчив,денар на 30 санта в орудено/баланса към земята е от 82до92/ Shocked Shocked Shocked ???!!!Фишера не отговаря на тези условия-за съжаление Sad
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 4:32 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
гущера написа:
jordan_nenov написа:
Абсолютно съм съгласен с горните постове. Хиляди пъти съм казал и пак ще повторя: всичко иде от късмета !!!!! Като казвам равни условия имам впредвид различни по сложност почви и терени. Изпробване на машините на максимум различни условия. Но да са една до една с еднакви антени. Тогава пак ще има разлики, идващи от различните настройки и от кадърността на търсача. Всичко е късмет на тоя свят.
Затова винаги пожелавам късмет на колегите.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
За късмета сте абсолютно прав!!!аз минавам градината на село с апарата и нямам сигнал ,а майка копа лука с мотичката и вади 2 монетки.... стена
Таз мотичка,продава ли се? Laughing А иначе моят идеал за детектор е: да не "почерня сигнала на орудено,да е бърз ,да е дълбок/30 санта за денар ми стигат Laughing,ама и на орудено! /,добра дискриминация,да е водоустойчив,достатъчно видове антени,гаранция и сервиз....абе нещо като DEUS GPX,ама такова животно нема,така че-въпрос на компромиси.Нема най добър.

Има такова животно и името му е ФИШЕР Ф75.

Късмет !
Да не почерня сигнала,да е водоустойчив,денар на 30 санта в орудено/баланса към земята е от 82до92/ Shocked Shocked Shocked ???!!!Фишера не отговаря на тези условия-за съжаление Sad

Проба. Иначе няма как да се увериш !
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 6:00 pm

156 гласували! Браво - колкото повече гласове, толкова по-обективна статистика! Smile
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 6:06 pm

Предполагам че има хора, дето нямат БГ бангии, но гласуват съобразно прочетеното във форумите. А това значи, че класацията не е вярна !
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 6:10 pm

честно да кажа през нощта е малко по опасно дупки вълчи капани и чакали поне това е при мен обстановката а за детектор аз лично от бг марките съм за маската ползвал съм 3+ за месец ибях много доволен а иначе гарет ат прото отговаря на повечето от тия зисквания
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 6:49 pm

jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
гущера написа:
jordan_nenov написа:
Абсолютно съм съгласен с горните постове. Хиляди пъти съм казал и пак ще повторя: всичко иде от късмета !!!!! Като казвам равни условия имам впредвид различни по сложност почви и терени. Изпробване на машините на максимум различни условия. Но да са една до една с еднакви антени. Тогава пак ще има разлики, идващи от различните настройки и от кадърността на търсача. Всичко е късмет на тоя свят.
Затова винаги пожелавам късмет на колегите.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
За късмета сте абсолютно прав!!!аз минавам градината на село с апарата и нямам сигнал ,а майка копа лука с мотичката и вади 2 монетки.... стена
Таз мотичка,продава ли се? Laughing А иначе моят идеал за детектор е: да не "почерня сигнала на орудено,да е бърз ,да е дълбок/30 санта за денар ми стигат Laughing,ама и на орудено! /,добра дискриминация,да е водоустойчив,достатъчно видове антени,гаранция и сервиз....абе нещо като DEUS GPX,ама такова животно нема,така че-въпрос на компромиси.Нема най добър.

Има такова животно и името му е ФИШЕР Ф75.

Късмет !
Да не почерня сигнала,да е водоустойчив,денар на 30 санта в орудено/баланса към земята е от 82до92/ Shocked Shocked Shocked ???!!!Фишера не отговаря на тези условия-за съжаление Sad

Проба. Иначе няма как да се увериш !
Еййй,с тоз Фишер бе,нъл го водихме вече тоз спор Laughing ,само оцапахме темата Laughing .Добър е Фишера,не че не е,аз не съм го работил,но колегата дето излизаме заедно,го имаше 2 години,така че ми е достатъчно познат като машина.А иначе по темата-маската и да е добра,цената и е доста надута.Влиза в сегмент,дето има доста добри западни аналози...,но пък и никой на запад няма да очаква нещо кой знае какво от евтина машина,така че и подържането на висока цена от Владо си е може би пазарна стратегия Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 9:17 pm

Аз пък си заложих на миладинката сносна цена,добра дълбочина лесна за потдръжка опростена и лесна работа, тя е Българския фишер.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 10:47 pm

miroslav написа:
Предполагам че има хора, дето нямат БГ бангии, но гласуват съобразно прочетеното във форумите. А това значи, че класацията не е вярна !

Ми.... то има нещо вярно в цялата история..... Laughing Laughing Laughing
лято е
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyПон Яну 14, 2013 11:48 pm

miroslav написа:
Предполагам че има хора, дето нямат БГ бангии, но гласуват съобразно прочетеното във форумите. А това значи, че класацията не е вярна !

Първо имах едно мнение за класацията , сега вече си го промених. Тук е прав колегата . Има много хора , които нямат бг. МД и гласуват защото искат да угодят на някоя марка БГ детектори , защото се познават с производителите. Тук много малко хора пишат своя ВГ МД с който работят. включая и мен. ДА АЗ РАБОТЯ С БГ МЕТАЛДЕТЕКТОР,но неискам да пиша какъв е , защото преди известно време се вдигна страхотна какафония около него. Другото искам да кажа, хора регистрира ли се и с по няколко поста само за гласуването също вдигат рейтинга на определен МД/което не е реално/. Да маската признавам , че е най известна за мен, защото познавам хора от цяла българия , които работят с маската и постигат добри резултати , но за тия пари както каза един колега можеш да си купиш западен детектор с по-добри качества. Но от там надолу за мен класацията не е реална. Дори има един БГ МД, които името му не е споменато /то е в графа други/. Това не е моят , но за него искам да подчертая , че е един от много добрите монетари и почти цяла българия работеше и по-възрастните търсачи работят все още с него. Жалко , че майстора предпочита да не е в публичното пространство. Дано му дойде акъла! Благодаря!
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 6:26 am

Кой е този западен детектор дето е по добър Маската и е на същата цена?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 8:39 am

N@SKO написа:
Кой е този западен детектор дето е по добър Маската и е на същата цена?
Моят ат голд го взех за хилядарка и малко,да не искаш да кажеш,че съм се прецакал и маската е по-добра? Razz Ф5 иФ70 също са в този сегмент....
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 11:01 am

miroslav написа:
Предполагам че има хора, дето нямат БГ бангии, но гласуват съобразно прочетеното във форумите. А това значи, че класацията не е вярна !

Колега, не мислиш ли, че е малко странно да правиш генерални изводи на база имагинерни предположения? И какво е значението, че може да гласуват хора, които нямат Бг апарати в момента? При положение, че са работили с такъв примерно 5 години наред и дори в момента имат достатъчно опит и наблюдения да дадат някакво обективно мнение по въпроса какъв е проблема? Или просто си от тези колеги, които изчакват края на интересните теми единствено с цел да излеят доза омраза и негативизъм? Има и такъв израз " Да се изсерат на метеното". Щом си толкова "кадърен" и всичко ти е ясно от пръв поглед - вместо да плюеш вземи и предложи някакъв по-интелигентен модел за класация на БГ апарати. Вместо да наваксваш с голи високопарни констатации, вземи и НАПРАВИ нещо градивно по въпроса. А ако нямаш необходимия потенциал да го направиш... просто си запази негативизма за себе си. Smile Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 11:22 am

Баир-Будала написа:
miroslav написа:
Предполагам че има хора, дето нямат БГ бангии, но гласуват съобразно прочетеното във форумите. А това значи, че класацията не е вярна !

Колега, не мислиш ли, че е малко странно да правиш генерални изводи на база имагинерни предположения? И какво е значението, че може да гласуват хора, които нямат Бг апарати в момента? При положение, че са работили с такъв примерно 5 години наред и дори в момента имат достатъчно опит и наблюдения да дадат някакво обективно мнение по въпроса какъв е проблема? Или просто си от тези колеги, които изчакват края на интересните теми единствено с цел да излеят доза омраза и негативизъм? Има и такъв израз " Да се изсерат на метеното". Щом си толкова "кадърен" и всичко ти е ясно от пръв поглед - вместо да плюеш вземи и предложи някакъв по-интелигентен модел за класация на БГ апарати. Вместо да наваксваш с голи високопарни констатации, вземи и НАПРАВИ нещо градивно по въпроса. А ако нямаш необходимия потенциал да го направиш... просто си запази негативизма за себе си. Smile Поздрави!

Баире, както винаги отговор на място Wink
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 11:38 am

Баир-Будала написа:
miroslav написа:
Предполагам че има хора, дето нямат БГ бангии, но гласуват съобразно прочетеното във форумите. А това значи, че класацията не е вярна !

Колега, не мислиш ли, че е малко странно да правиш генерални изводи на база имагинерни предположения? И какво е значението, че може да гласуват хора, които нямат Бг апарати в момента? При положение, че са работили с такъв примерно 5 години наред и дори в момента имат достатъчно опит и наблюдения да дадат някакво обективно мнение по въпроса какъв е проблема? Или просто си от тези колеги, които изчакват края на интересните теми единствено с цел да излеят доза омраза и негативизъм? Има и такъв израз " Да се изсерат на метеното". Щом си толкова "кадърен" и всичко ти е ясно от пръв поглед - вместо да плюеш вземи и предложи някакъв по-интелигентен модел за класация на БГ апарати. Вместо да наваксваш с голи високопарни констатации, вземи и НАПРАВИ нещо градивно по въпроса. А ако нямаш необходимия потенциал да го направиш... просто си запази негативизма за себе си. Smile Поздрави!

Особено за последното изречение си мн прав- ЗА ЗЛОБАТА. Още с пускането на анекетата гласовете за Маската и за МИКРОН бяха изравнени и точно тогава се започна с една негативна рекламна кампания от страна на Golden Maks, което не е мн колегиално..... и ако беше толкова сигурен в машината си нямаше да го прави Laughing Laughing Laughing
И ВИЖ СЯ КО СЕ ПОЛУЧАВА ХОРА КАТО ivan asen дори се страхуват да кажат с какъв апарат работят..... но от написаното от него долу горе може да ти стане ясно..
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 12:02 pm

Защо всички награчихте така?
Само изразих своето мнение... Или форума е поръчков?
Първата ми бангия беше БГ апарат, който го няма в класацията. Това че съм регистриран отскоро, незначи че отскоро се занимавам с това дело. Предполагам, че поне 80 % от вас се занимават с металдетектинг много години след мен. Първия западен металотърсач купих за 20 000 лв, когато шестицата от тотото в БГ беше 10 000 лв.
Реална ще бъде класацията тогава, когато гласуват само собствениците на визираните апарати, а не разни симпатизанти. Не защитавам никой роден производител.
Пожелавам ви много свободно време, прекарано с хобито ни.
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 12:03 pm

П.С. А ivan asen може да не иска да повлиява на гласуването, така че заради това да не казва с какъв апарат работи.
Ей така се взривява темата !!!
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 12:04 pm

Особено за последното изречение си мн прав- ЗА ЗЛОБАТА. Още с пускането на анекетата гласовете за Маската и за МИКРОН бяха изравнени и точно тогава се започна с една негативна рекламна кампания от страна на Golden Maks, което не е мн колегиално..... и ако беше толкова сигурен в машината си нямаше да го прави Laughing Laughing Laughing
И ВИЖ СЯ КО СЕ ПОЛУЧАВА ХОРА КАТО ivan asen дори се страхуват да кажат с какъв апарат работят..... но от написаното от него долу горе може да ти стане ясно.. [/quote]

Идеята ми, колега е, когато се критикува дадено нещо - независимо какво е то - да не е голословно, а да се предложи задоволителна, интелигентно конструирана контра-теза, подкрепена ЗАДЪЛЖИТЕЛНО със солидни доказателства. Ако не ти харесва нещо - направи нещо по въпроса да го промениш. Ако не си съгласен с нещо, намери необходимите доказателства, пред които всички опоненти да замълчат. Ако не ти стига потенциала да го докажеш...просто си мълчи. Smile Именно тогава ще има нормален диалог и споровете ще са интересни и градивни както за тези, които спорят, така и за всички онези, които четат! Достатъчна е мизерията в живота, който ни заобикаля в нашата мила Родина, излишно е да се излива и тук. Поздрави!


Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 2:40 pm

miroslav написа:
Защо всички награчихте така?
Само изразих своето мнение... Или форума е поръчков?
Първата ми бангия беше БГ апарат, който го няма в класацията. Това че съм регистриран отскоро, незначи че отскоро се занимавам с това дело. Предполагам, че поне 80 % от вас се занимават с металдетектинг много години след мен. Първия западен металотърсач купих за 20 000 лв, когато шестицата от тотото в БГ беше 10 000 лв.
Реална ще бъде класацията тогава, когато гласуват само собствениците на визираните апарати, а не разни симпатизанти. Не защитавам никой роден производител.
Пожелавам ви много свободно време, прекарано с хобито ни.

Учителят винаги си остава учител. Ученика може да стане и професор, даскале !
Ако гласуват само притежателите на БГ апарати, тогава ще разберем как продават различните бг майстори, щото всеки ще гласува за своята машина. Фолксвагена е по-разпространен от майбаха, ама това незначи, че е по-добър...
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 5:13 pm

Не знам защо толкова се вързвате на таз анкета?! На мен ми е все едно кой е номер едно. Имам си собствено мнение по въпроса за най-добрия металдетектор.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 5:29 pm

bobi31 написа:
Не знам защо толкова се вързвате на таз анкета?! На мен ми е все едно кой е номер едно. Имам си собствено мнение по въпроса за най-добрия металдетектор.

To и така, трябва да е Wink
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 5:42 pm

bobi31 написа:
Не знам защо толкова се вързвате на таз анкета?! На мен ми е все едно кой е номер едно. Имам си собствено мнение по въпроса за най-добрия металдетектор.


Е тя анкетата затова е пусната бе пич scratch scratch scratch !!!! Всеки да си каже собственото мнение за най-добрия металдетектор.... За трите ти изречения които си написал на 2 си противоречиш. Suspect
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 7:35 pm

jordan_nenov написа:
miroslav написа:
Защо всички награчихте така?
Само изразих своето мнение... Или форума е поръчков?
Първата ми бангия беше БГ апарат, който го няма в класацията. Това че съм регистриран отскоро, незначи че отскоро се занимавам с това дело. Предполагам, че поне 80 % от вас се занимават с металдетектинг много години след мен. Първия западен металотърсач купих за 20 000 лв, когато шестицата от тотото в БГ беше 10 000 лв.
Реална ще бъде класацията тогава, когато гласуват само собствениците на визираните апарати, а не разни симпатизанти. Не защитавам никой роден производител.
Пожелавам ви много свободно време, прекарано с хобито ни.

Учителят винаги си остава учител. Ученика може да стане и професор, даскале !
Ако гласуват само притежателите на БГ апарати, тогава ще разберем как продават различните бг майстори, щото всеки ще гласува за своята машина. Фолксвагена е по-разпространен от майбаха, ама това незначи, че е по-добър...

Получих си заслуженото. Хората са казали: дето си мерят ку-ровете, да си не вадя г-ъза, ама нейсе... Благодаря колега jordan_nenov. Много ти благодаря.
Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 8:04 pm

miroslav написа:
jordan_nenov написа:
miroslav написа:
Защо всички награчихте така?
Само изразих своето мнение... Или форума е поръчков?
Първата ми бангия беше БГ апарат, който го няма в класацията. Това че съм регистриран отскоро, незначи че отскоро се занимавам с това дело. Предполагам, че поне 80 % от вас се занимават с металдетектинг много години след мен. Първия западен металотърсач купих за 20 000 лв, когато шестицата от тотото в БГ беше 10 000 лв.
Реална ще бъде класацията тогава, когато гласуват само собствениците на визираните апарати, а не разни симпатизанти. Не защитавам никой роден производител.
Пожелавам ви много свободно време, прекарано с хобито ни.

Учителят винаги си остава учител. Ученика може да стане и професор, даскале !
Ако гласуват само притежателите на БГ апарати, тогава ще разберем как продават различните бг майстори, щото всеки ще гласува за своята машина. Фолксвагена е по-разпространен от майбаха, ама това незначи, че е по-добър...

Получих си заслуженото. Хората са казали: дето си мерят ку-ровете, да си не вадя г-ъза, ама нейсе... Благодаря колега jordan_nenov. Много ти благодаря.
Cool

Cool
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 5 EmptyВто Яну 15, 2013 9:23 pm

Gandalf написа:
bobi31 написа:
Не знам защо толкова се вързвате на таз анкета?! На мен ми е все едно кой е номер едно. Имам си собствено мнение по въпроса за най-добрия металдетектор.


Е тя анкетата затова е пусната бе пич scratch scratch scratch !!!! Всеки да си каже собственото мнение за най-добрия металдетектор.... За трите ти изречения които си написал на 2 си противоречиш. Suspect

Добре, бе пииииййччч, стуваш ми се леко обиден, леко ощипан и малко зачервен. Кво сега? Не ти изнася, че омаловажавам анкетата ли, НАЛИ? Мислиш си сега ги подкарахме овцете с голямата гега с таз анкета......да четът и после здраво натегй из от зад. Щом си мисли, че всички хора са прости чобане, много ще има да патиш !
Върнете се в началото Go down
 
Класация на най добрите БГ Металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 5 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Най-добрите металотърсачи за 2018
» Най-добрите открития с GARRETT през 2015
» металдетектори под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: