Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден врътка mask 5000 Minelab Simplex VANQUISH TEKNETICS пират nokta маск Fisher miladinka lorenz Spectrum Майнлаб prodavam wave nexus deus GOLD tesoro kupuvam нишани Coil грунда
 

 Класация на най добрите БГ Металдетектори

Go down 
+38
imperio
buntar.1971
comander
ropi4iti
don
dukavataz
ianmaklaud
Ancient Hunter
ezz
N@SKO
atina
miroslav
pantera
benigi
бобо
maximus_kn
AdEoY
akulata88
nasko75
LX20
laki
ivangrozni
Avrelian
кирката
Golden Mask
galus
bobi31
stanislav1916
EXTERMINATE
jordan_nenov
гущера
saseda_gr
ivanasen
adminn
Баир-Будала
hagemon4o
charon
Gandalf
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА БГ МАРКА МЕТАЛОТЪРСАЧИ?
1. Блистул
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap6% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 6% [ 16 ]
2. Голдън Маск
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap28% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 28% [ 74 ]
3. Микрон
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 10% [ 27 ]
4. Миладин
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap11% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 11% [ 28 ]
5. Мохарем
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap8% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 8% [ 20 ]
6. Пират
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap13% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 35 ]
7. Уеив
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap2% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
8. Друга БГ марка
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap5% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 5% [ 13 ]
9. Незнам
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap7% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 7% [ 18 ]
10. Всички са боклуци
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Vote_rcap
 10% [ 29 ]
Общо гласове : 265
 

АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 3:13 pm

Много се изравниха гласовете!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 3:16 pm

Баир-Будала написа:
Gandalf написа:
Обръщам се към всички които имат опит с Българските металдетектори, да споделят своите впечатления за най добър МД. Да направим класация, кои са най добрите 5 детектора. Аз мнения не мога да дам защото не съм имал до сега МД, само съм чел и гледал клипчета за тях. Но бих се радвал да разбера кои са сред най добрите. Може би и други "новобранки" като мен се чудят! scratch Благодаря ви предварително!! Smile

Колега, мисля, че темата ще е по-интересна, ако е по-правилно формулирана като запитване. Какво е "добър" метадетектор? или "Лош"? Много разтегливи са тези понятия...и ще последва едно разтягане на локуми...иди та гледай. Smile По скоро би могло да се направи една сравнителна характеристика между отделните металдетектори с български произход на база определени параметри. Нека дам един пример:

1. Възможност за бързо и коректно гаранционно и извънгаранционно обслужване.
2. Здравина, надеждност и качество на материалите, от които е изработен металдетектора.
3. Удобство при работа и експлоатация.
4. Възможност за ъпгрейдване на машината ( всеки си има специфични изисквания при работа)
5. СТАБИЛНОСТ на работата на детектора при тежки почвени условия, замърсявания с черни метали или електромагнитни смущения от ел. стълбове, влага и т.н.
6. Параметри на дискриминация при ОПТИМАЛНО зададени настройки за работа на машината при РЕАЛНИ УСЛОВИЯ В ПОЧВАТА.
7. Дълбочина на засичане при ОПТИМАЛНО зададени настройки...при РЕАЛНИ УСЛОВИЯ В ПОЧВАТА.

Според мен това са основните изисквания за една машина. Няка някой колега прибави нещо, ако съм пропуснал.
Поздрави!

Едно от най-важните неща е бързото възстановяване след запушване. При положение че имаш голям черен сигнал и до него малък цветен, при запушване поне един мах машината неработи, с което естествено изпускаш малкия цветен сигнал...
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 3:16 pm

Аз гласувах за Миладин.Мисля, че за тази цена това е най-доброто, на 1-вата страница съм написал, какви са ми впечетленията от нея.
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 4:15 pm

според мен голден маска е много добър но не знам дали е най добрия защото съм ориентиран към вносните но маската 3+ въпреки малкото време в което я използвах ме удиви чувствителността и донякъде дискриминацията
Върнете се в началото Go down
stanislav1916
Легионер
Легионер
stanislav1916



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 4:54 pm

Golden Mask e най - хубавия апарат за мен има и други но голдена е идеален за мен лично перфектна стабилност и дълбочина е това е най- важното Пожелав на производителя успех жив и здрав и се така хубави апарати да прави ???
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 6:04 pm

jordan_nenov написа:
Баир-Будала написа:
Gandalf написа:
Обръщам се към всички които имат опит с Българските металдетектори, да споделят своите впечатления за най добър МД. Да направим класация, кои са най добрите 5 детектора. Аз мнения не мога да дам защото не съм имал до сега МД, само съм чел и гледал клипчета за тях. Но бих се радвал да разбера кои са сред най добрите. Може би и други "новобранки" като мен се чудят! scratch Благодаря ви предварително!! Smile

Колега, мисля, че темата ще е по-интересна, ако е по-правилно формулирана като запитване. Какво е "добър" метадетектор? или "Лош"? Много разтегливи са тези понятия...и ще последва едно разтягане на локуми...иди та гледай. Smile По скоро би могло да се направи една сравнителна характеристика между отделните металдетектори с български произход на база определени параметри. Нека дам един пример:

1. Възможност за бързо и коректно гаранционно и извънгаранционно обслужване.
2. Здравина, надеждност и качество на материалите, от които е изработен металдетектора.
3. Удобство при работа и експлоатация.
4. Възможност за ъпгрейдване на машината ( всеки си има специфични изисквания при работа)
5. СТАБИЛНОСТ на работата на детектора при тежки почвени условия, замърсявания с черни метали или електромагнитни смущения от ел. стълбове, влага и т.н.
6. Параметри на дискриминация при ОПТИМАЛНО зададени настройки за работа на машината при РЕАЛНИ УСЛОВИЯ В ПОЧВАТА.
7. Дълбочина на засичане при ОПТИМАЛНО зададени настройки...при РЕАЛНИ УСЛОВИЯ В ПОЧВАТА.

Според мен това са основните изисквания за една машина. Няка някой колега прибави нещо, ако съм пропуснал.
Поздрави!

Едно от най-важните неща е бързото възстановяване след запушване. При положение че имаш голям черен сигнал и до него малък цветен, при запушване поне един мах машината неработи, с което естествено изпускаш малкия цветен сигнал...

Напълно съм съгласен с теб, колега! Наистина много важен показател, който пропуснах...Поздрави!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 6:14 pm

Баир-Будала написа:
jordan_nenov написа:
Баир-Будала написа:
Gandalf написа:
Обръщам се към всички които имат опит с Българските металдетектори, да споделят своите впечатления за най добър МД. Да направим класация, кои са най добрите 5 детектора. Аз мнения не мога да дам защото не съм имал до сега МД, само съм чел и гледал клипчета за тях. Но бих се радвал да разбера кои са сред най добрите. Може би и други "новобранки" като мен се чудят! scratch Благодаря ви предварително!! Smile

Колега, мисля, че темата ще е по-интересна, ако е по-правилно формулирана като запитване. Какво е "добър" метадетектор? или "Лош"? Много разтегливи са тези понятия...и ще последва едно разтягане на локуми...иди та гледай. Smile По скоро би могло да се направи една сравнителна характеристика между отделните металдетектори с български произход на база определени параметри. Нека дам един пример:

1. Възможност за бързо и коректно гаранционно и извънгаранционно обслужване.
2. Здравина, надеждност и качество на материалите, от които е изработен металдетектора.
3. Удобство при работа и експлоатация.
4. Възможност за ъпгрейдване на машината ( всеки си има специфични изисквания при работа)
5. СТАБИЛНОСТ на работата на детектора при тежки почвени условия, замърсявания с черни метали или електромагнитни смущения от ел. стълбове, влага и т.н.
6. Параметри на дискриминация при ОПТИМАЛНО зададени настройки за работа на машината при РЕАЛНИ УСЛОВИЯ В ПОЧВАТА.
7. Дълбочина на засичане при ОПТИМАЛНО зададени настройки...при РЕАЛНИ УСЛОВИЯ В ПОЧВАТА.

Според мен това са основните изисквания за една машина. Няка някой колега прибави нещо, ако съм пропуснал.
Поздрави!

Едно от най-важните неща е бързото възстановяване след запушване. При положение че имаш голям черен сигнал и до него малък цветен, при запушване поне един мах машината неработи, с което естествено изпускаш малкия цветен сигнал...

Напълно съм съгласен с теб, колега! Наистина много важен показател, който пропуснах...Поздрави!

Cool
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 6:21 pm

Нещата с българските металдетектори са доста по-различни от колкото със вносните. Затова и има много разнопосочни мнения за един и същ металдетектор. Проблема идва от там, че при изработката често се получават детектори с по-лоши и по-добри показатели. Повечето "майстори" знаят, че на 10 бр. се случва един супер и два дето стават, но не са толкова чувствителни. Зависи на какво ще попаднете, какъвто ви е късмета. Поради тази причина има доволни и разочаровани от една и съща марка. Друго интересно е, че има стари модели с по-добри показатели от новите.
Българските детектори вече гонят цените на вносните, аз лично ги харесвам повече, но при тези цени харесването почва да ми се изпарява. Така, че ако купувате- пробвайте предварително и ако ви допадне- взимайте.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 6:55 pm

Очертават се първите 5 места благодарение на вас, за което ви благодаря! :yes: Тоя вот който се оформи до сега, на мен лично много ще ми помогне когато дойде момента да си купя и аз МД! Smile За съжаление моят фаворит е много скъп, но пък виждам че има и други също много добри МД-ри! Поздравявам всички производители!
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: А ЕНИГМА?    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 6:56 pm

Интересно, защо липсва ЕНИГМАТА?С какво е по лоша от останалите?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 7:03 pm

Най-добрия метал детектор е най-продавания в БГ и в чужбина .
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 7:07 pm

блистул е номер 1 cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 7:41 pm

Маската - ръчен баланс + ВЦО, това е истината.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 7:52 pm

Варненска гъдулка - по дълбочина няма кой да е победи , а тези другите са еднакви , Миладинките са най- разпространени.
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: по темата    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 8:14 pm

Имал съм повечето от посочените в класацията апарати.Гласувах за ЧЕРНАТА ПИРАТКА,защото според мен тя работи най добре-лично мое и неангажиращо мнение.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 8:15 pm

Golden Mask написа:
Най-добрия метал детектор е най-продавания в БГ и в чужбина .
Да много правилно ,а именно Minelab ,но все пак човека питаше за български детектори,
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 8:18 pm

ivangrozni написа:
Варненска гъдулка - по дълбочина няма кой да е победи , а тези другите са еднакви , Миладинките са най- разпространени.
[right]
Да но за Варна за друг регион не мога да се съглася с тебе Laughing Laughing Laughing
малко по орудени почви и Чао бамбино сори стена поне се сгъва лесно
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 9:19 pm

LX20 написа:
Golden Mask написа:
Най-добрия метал детектор е най-продавания в БГ и в чужбина .
Да много правилно ,а именно Minelab ,но все пак човека питаше за български детектори,

Еми аз за БГ детектор имах предвид
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 9:27 pm

кирката написа:
блистул е номер 1 cheers cheers
Кирка тва са заводски бангиии бе човек
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 9:35 pm

Golden Mask написа:
LX20 написа:
Golden Mask написа:
Най-добрия метал детектор е най-продавания в БГ и в чужбина .
Да много правилно ,а именно Minelab ,но все пак човека питаше за български детектори,

Еми аз за БГ детектор имах предвид
долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар долар
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyВто Яну 08, 2013 9:55 pm

Мисля, че тази класация е за потребителите...........
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyСря Яну 09, 2013 12:15 am

Пирата и Блистула ще гонят среброто и бронза,микрона е ясен.Голден маск си е златния медалист
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyСря Яну 09, 2013 9:31 am

Виждам, че темата има максимална активност и затова благодаря на всички колеги!
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyСря Яну 09, 2013 9:36 am

Щеше, да е хубаво колегите да се обосновят, защо гласуват за дадения МД...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 2 EmptyСря Яну 09, 2013 9:38 am

AdEoY написа:
Пирата и Блистула ще гонят среброто и бронза,микрона е ясен.Голден маск си е златния медалист



Поне към момента на поста ми среброто е на Микрон.
Върнете се в началото Go down
 
Класация на най добрите БГ Металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Най-добрите металотърсачи за 2018
» Най-добрите открития с GARRETT през 2015
» металдетектори под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: