Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab VANQUISH kupuvam 5000 пират wave tesoro грунда Simplex prodavam Fisher голден lorenz маск nokta Coil Spectrum нишани miladinka врътка nexus deus Майнлаб GOLD TEKNETICS mask
 

 Класация на най добрите БГ Металдетектори

Go down 
+38
imperio
buntar.1971
comander
ropi4iti
don
dukavataz
ianmaklaud
Ancient Hunter
ezz
N@SKO
atina
miroslav
pantera
benigi
бобо
maximus_kn
AdEoY
akulata88
nasko75
LX20
laki
ivangrozni
Avrelian
кирката
Golden Mask
galus
bobi31
stanislav1916
EXTERMINATE
jordan_nenov
гущера
saseda_gr
ivanasen
adminn
Баир-Будала
hagemon4o
charon
Gandalf
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА БГ МАРКА МЕТАЛОТЪРСАЧИ?
1. Блистул
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap6% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 6% [ 16 ]
2. Голдън Маск
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap28% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 28% [ 74 ]
3. Микрон
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 10% [ 27 ]
4. Миладин
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap11% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 28 ]
5. Мохарем
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap8% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 8% [ 20 ]
6. Пират
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap13% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 13% [ 35 ]
7. Уеив
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap2% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
8. Друга БГ марка
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap5% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 5% [ 13 ]
9. Незнам
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap7% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 7% [ 18 ]
10. Всички са боклуци
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Vote_rcap
 10% [ 29 ]
Общо гласове : 265
 

АвторСъобщение
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 11:53 am

charon написа:
Щеше, да е хубаво колегите да се обосновят, защо гласуват за дадения МД...
Според мен няма да е много добре. Веднага всяка една обосновка ще започне да се коментира и плюе - и тази тема ще се опорочи като останалите. Това е все едно на избори да тръгнеш да обясняваш защо гласуваш за дадена партия. Така в този по-изчистен вариант гласуването ми допада много! Smile Нека всеки един от колегите гласува по "съвест" Smile Поздрави!
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 12:19 pm

Баир-Будала написа:
charon написа:
Щеше, да е хубаво колегите да се обосновят, защо гласуват за дадения МД...
Според мен няма да е много добре. Веднага всяка една обосновка ще започне да се коментира и плюе - и тази тема ще се опорочи като останалите. Това е все едно на избори да тръгнеш да обясняваш защо гласуваш за дадена партия. Така в този по-изчистен вариант гласуването ми допада много! Smile Нека всеки един от колегите гласува по "съвест" Smile Поздрави!
Има нещо вярно в това, което казваш Cool
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 12:23 pm

Макар, че гласувах за друга марка, която не е на първите места според мен това е реалната класация. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 2:12 pm

charon написа:
Щеше, да е хубаво колегите да се обосновят, защо гласуват за дадения МД...



Това наистина трябва да се каже, за какво гласуваш за дадения МД, или по точно кои негови качества са те впечатлили спрямо другите, ако имате база данни за тях де! Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 2:15 pm

Баир-Будала написа:
charon написа:
Щеше, да е хубаво колегите да се обосновят, защо гласуват за дадения МД...
Според мен няма да е много добре. Веднага всяка една обосновка ще започне да се коментира и плюе - и тази тема ще се опорочи като останалите. Това е все едно на избори да тръгнеш да обясняваш защо гласуваш за дадена партия. Така в този по-изчистен вариант гласуването ми допада много! Smile Нека всеки един от колегите гласува по "съвест" Smile Поздрави!


И ти си прав, но късно ти видях поста. Но, който както прецени, за обосновката Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 8:27 pm

jordan_nenov написа:


Едно от най-важните неща е бързото възстановяване след запушване. При положение че имаш голям черен сигнал и до него малък цветен, при запушване поне един мах машината неработи, с което естествено изпускаш малкия цветен сигнал...

Нещо такова ли ?



в края на клипа
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 8:52 pm

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:


Едно от най-важните неща е бързото възстановяване след запушване. При положение че имаш голям черен сигнал и до него малък цветен, при запушване поне един мах машината неработи, с което естествено изпускаш малкия цветен сигнал...

Нещо такова ли ?



в края на клипа

Нещо не мога да разбера , имаш металдетектор микрон , а всъщност си производител на Golden Mask. Владо дали само аз незнам или и други изясни се . Микрон или голдън маск!!!!!!!!!!!!!!!! Или и двете марки ли са на теб!!!!!!!!!!!!!!???????????? Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 9:02 pm

Не разбирам, може би от егенето , но производител на Golden Mask има металдетектор MIKRON NRG 300 с екран. Две различни марки!!!!!!!!!

Гласуваме за един и същи човек , който произвежда различни марки МД - микрон и голдън маск . Владо обясни ми!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????? Very Happy Very Happy Very Happy


Последната промяна е направена от ivanasen на Сря Яну 09, 2013 9:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 9:03 pm

ivanasen написа:


Нещо не мога да разбера , имаш металдетектор микрон , а всъщност си производител на Golden Mask. Владо дали само аз незнам или и други изясни се . Микрон или голдън маск!!!!!!!!!!!!!!!! Или и двете марки ли са на теб!!!!!!!!!!!!!!???????????? Very Happy

Аз съм управител на фирма която произвежда Голдън Маск, микрон ги прави друга фирма.
Микрон е марката на бъдещето, поне така мисля, въпреки че вече 20 години са на пазара и ефекта е нулев...., но аз не преставам да мечтая !
Няма друг в България който е купувал повече микрони от мен, до сега лично съм купувал 5 бр.
Написал съм какъв модел искам да имам и това е NRG300, но за сега се говори само за 200 ...



Последната промяна е направена от Golden Mask на Сря Яну 09, 2013 9:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 9:14 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:


Нещо не мога да разбера , имаш металдетектор микрон , а всъщност си производител на Golden Mask. Владо дали само аз незнам или и други изясни се . Микрон или голдън маск!!!!!!!!!!!!!!!! Или и двете марки ли са на теб!!!!!!!!!!!!!!???????????? Very Happy

Аз съм управител на фирма която произвежда Голдън Маск, микрон ги прави друга фирма.
Микрон е марката на бъдещето, поне така мисля, въпреки че вече 20 години са на пазара и ефекта е нулев аз не преставам да мечтая !
Няма друг в България който е купувал повече микрони от мен, до сега лично съм купувал 5 бр.
Написал съм какъв модел искам да имам и това е NRG300, но за сега се говори само за 200 ...

Благодаря ти , за откровения отговор, но мисля , че трябва да се аргументираш защо си избрал друга марка МД, при условие , че правиш голдън маск. Много хора купуват голдън маск в моя край. Те те благотворят!!!!!!!!!!!! Помисли си!
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 9:34 pm

учудване
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 9:38 pm

ivanasen написа:
Golden Mask написа:
ivanasen написа:


Нещо не мога да разбера , имаш металдетектор микрон , а всъщност си производител на Golden Mask. Владо дали само аз незнам или и други изясни се . Микрон или голдън маск!!!!!!!!!!!!!!!! Или и двете марки ли са на теб!!!!!!!!!!!!!!???????????? Very Happy

Аз съм управител на фирма която произвежда Голдън Маск, микрон ги прави друга фирма.
Микрон е марката на бъдещето, поне така мисля, въпреки че вече 20 години са на пазара и ефекта е нулев аз не преставам да мечтая !
Няма друг в България който е купувал повече микрони от мен, до сега лично съм купувал 5 бр.
Написал съм какъв модел искам да имам и това е NRG300, но за сега се говори само за 200 ...

Благодаря ти , за откровения отговор, но мисля , че трябва да се аргументираш защо си избрал друга марка МД, при условие , че правиш голдън маск. Много хора купуват голдън маск в моя край. Те те благотворят!!!!!!!!!!!! Помисли си!
Ееее,ти човек от бъзик не разбираш ли бе Laughing Тя историята е доста дълга,но това е просто демонстрация на превъзходство от страна на Владо Wink
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 10:16 pm

adminn написа:
AdEoY написа:
Пирата и Блистула ще гонят среброто и бронза,микрона е ясен.Голден маск си е златния медалист



Поне към момента на поста ми среброто е на Микрон.
като админ много добре знаеш как стои класацията
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 4:16 pm

Подскажими, че не чатвам!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 5:50 pm

AdEoY написа:
adminn написа:
AdEoY написа:
Пирата и Блистула ще гонят среброто и бронза,микрона е ясен.Голден маск си е златния медалист



Поне към момента на поста ми среброто е на Микрон.
като админ много добре знаеш как стои класацията


Да не намекваш че има "контрол" на гласовете, от админа? scratch
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 6:33 pm

Не че е невъзможно, но защо да го прави?
Нека всички знаем кой БГ апарат е най-разпространен...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 6:56 pm

jordan_nenov написа:
Не че е невъзможно, но защо да го прави?
Нека всички знаем кой БГ апарат е най-разпространен...



Да! И и аз искам да разбера това!! Но много ми е любопитно, дали от всички хора които са гласували, между тях има такива които например имат МД Пират но харесват и гласуват за Микрон? Или всеки си е дал гласа за тоя който притежават??? Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 7:09 pm

Gandalf написа:
jordan_nenov написа:
Не че е невъзможно, но защо да го прави?
Нека всички знаем кой БГ апарат е най-разпространен...



Да! И и аз искам да разбера това!! Но много ми е любопитно, дали от всички хора които са гласували, между тях има такива които например имат МД Пират но харесват и гласуват за Микрон? Или всеки си е дал гласа за тоя който притежават??? Smile

Колега това е свободно гласуване и аз мога да гласувам за когото си искам, независимо какъв уред притежавам или харесвам. Искаше гласуване - имаше го. Мисля , че започваме да търсим под вол теле! Very Happy
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 7:15 pm

Смятам, че всеки ще гласува за уреда който притежава. Може да има единици които ще гласуват по различен начин, но те ще бъдат толкова малко, че няма да повлияят на гласуването.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 7:26 pm

ivanasen написа:
Gandalf написа:
jordan_nenov написа:
Не че е невъзможно, но защо да го прави?
Нека всички знаем кой БГ апарат е най-разпространен...



Да! И и аз искам да разбера това!! Но много ми е любопитно, дали от всички хора които са гласували, между тях има такива които например имат МД Пират но харесват и гласуват за Микрон? Или всеки си е дал гласа за тоя който притежават??? Smile

Колега това е свободно гласуване и аз мога да гласувам за когото си искам, независимо какъв уред притежавам или харесвам. Искаше гласуване - имаше го. Мисля , че започваме да търсим под вол теле! Very Happy



Нещо не си схванал поста ми scratch Исках да кажа с това, че ми е интересно дали всеки е гласувал без нотка на пристрастяване към марката МД който притежава? А и, къв е проблема ако реша да търся под вола магаре ако щеш?!?!?!?!?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 7:28 pm

jordan_nenov написа:
Смятам, че всеки ще гласува за уреда който притежава. Може да има единици които ще гласуват по различен начин, но те ще бъдат толкова малко, че няма да повлияят на гласуването.



:yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 7:30 pm

Колеги, не търсете конспирация навсякъде.Според мен вота си е напълно реален.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 7:35 pm

jordan_nenov написа:
Смятам, че всеки ще гласува за уреда който притежава. Може да има единици които ще гласуват по различен начин, но те ще бъдат толкова малко, че няма да повлияят на гласуването.

Аз също съм 100% сигурен , че има подобни гравитиращи елементи които се насочват накъдето им кажат т.е. нямат собствено мнение, но нека да не забравяме , че живеем в България, а в нашата страна такива индивиди се толерират навсякъде! Поздрави на всички , които са гласували за уреда си или бившия си БГ апарат! Very Happy
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyПет Яну 11, 2013 12:00 am

Gandalf написа:
AdEoY написа:
adminn написа:
AdEoY написа:
Пирата и Блистула ще гонят среброто и бронза,микрона е ясен.Голден маск си е златния медалист



Поне към момента на поста ми среброто е на Микрон.
като админ много добре знаеш как стои класацията


Да не намекваш че има "контрол" на гласовете, от админа? scratch
Не колега не намеквам 4е има контрол върху гласовете.Прегледай вси4ки теми за бг.апарати и си направи сметката.Исках да кажа 4е има много хора със по много никове и те контролират до известна степен гласуването
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 3 EmptyПет Яну 11, 2013 12:14 am

Защо да няма и друга анкета
КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА марка фабрични/ВНОСНИ / металдетектори???и сонди за тях
Minelab
Fisher
White’s
Garrett
XP..............................
Върнете се в началото Go down
 
Класация на най добрите БГ Металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Най-добрите металотърсачи за 2018
» Най-добрите открития с GARRETT през 2015
» металдетектори под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: