Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират VANQUISH врътка Simplex голден TEKNETICS tesoro GOLD Spectrum wave 5000 Minelab nexus Coil mask deus lorenz prodavam nokta kupuvam miladinka нишани маск Fisher Майнлаб грунда
 

 Класация на най добрите БГ Металдетектори

Go down 
+38
imperio
buntar.1971
comander
ropi4iti
don
dukavataz
ianmaklaud
Ancient Hunter
ezz
N@SKO
atina
miroslav
pantera
benigi
бобо
maximus_kn
AdEoY
akulata88
nasko75
LX20
laki
ivangrozni
Avrelian
кирката
Golden Mask
galus
bobi31
stanislav1916
EXTERMINATE
jordan_nenov
гущера
saseda_gr
ivanasen
adminn
Баир-Будала
hagemon4o
charon
Gandalf
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА БГ МАРКА МЕТАЛОТЪРСАЧИ?
1. Блистул
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap6% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 16 ]
2. Голдън Маск
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap28% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 28% [ 74 ]
3. Микрон
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 10% [ 27 ]
4. Миладин
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap11% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 11% [ 28 ]
5. Мохарем
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap8% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 8% [ 20 ]
6. Пират
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap13% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 13% [ 35 ]
7. Уеив
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap2% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
8. Друга БГ марка
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap5% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 5% [ 13 ]
9. Незнам
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap7% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 7% [ 18 ]
10. Всички са боклуци
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Vote_rcap
 10% [ 29 ]
Общо гласове : 265
 

АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyПон Яну 21, 2013 11:27 pm

Golden Mask написа:
Ancient Hunter написа:
Gandalf написа:
не знаех че има война между производителите
Не знам има ли някой с когото да не се е заяждал. Значи все нещо не му достига.

Има, имааа..., с никой друг Smile
Постоянно подържам връзка с повечето от известните производители на метал детектори в БГ, които купуват от мен части за метал детектори или питат кое от къде да си купят .
Ахмед Мерчев, Миладин, Валентин (Wave), Наско (Pirat), Станимир от Варна... и поне още толкова по слабо познати производители !

Я по -полека с нарцисизма! Прекаляваш вече , Миладин да Ти се обажда!?????????? Та ти си се учил от него и ако имаш малко сиво вещество в така наречената ти , глава Ще престанеш с глупостите , които ръсиш. МД са ти добри , но нещо ти има май в тиквата! Опомни се ! Спри с простотиите и бъди сериозен мъж! Има ли Българки МД да ни си оплюл? Всеки ми говорише , че си малко л ...........,, но аз не вярвах. С тези постове вече се уверих! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyПон Яну 21, 2013 11:55 pm

ivanasen написа:

Я по -полека с нарцисизма! Прекаляваш вече , Миладин да Ти се обажда!??????????


Обажда се я за тръби, я за заготовки за сонди 27см, я да ме пита кое от къде се купува, как да изкара стока за Турция .
Последно вчера ми звъня да му пратя меки дръжки че в Монтана няма.
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 165843478414097859401358804678xF8w1m8UiDwsgE54XeUd

Днес пък звънна Станимир, пак за същите неща Smile

Нещо да кажеш ? Ако искаш разпечатка да изкарам по колко пъти ми звънят, че на малоумници по друг начин не може да се затвори устата ?



ivanasen написа:

Та ти си се учил от него и ако имаш малко сиво вещество в така наречената ти , глава Ще престанеш с глупостите , които ръсиш.
Така разправя Миладин, че всички от него са се учили Laughing
За да правиш метал детектори не е нужно да те учи някой, все още разбира се има глупаци които така наречените стари майстори им промиват мозъците !

ivanasen написа:

МД са ти добри , но нещо ти има май в тиквата! Опомни се ! Спри с простотиите и бъди сериозен мъж! Има ли Българки МД да ни си оплюл? Всеки ми говорише , че си малко л ...........,, но аз не вярвах. С тези постове вече се уверих! Very Happy

Уверил си се в собствената си глупост Laughing
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyВто Яну 22, 2013 8:36 pm

ко става ,тази ве4ер що не се форсира никой по темата Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ,сериала да не свърши
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyВто Яну 22, 2013 8:43 pm

https://www.youtube.com/watch?v=abhUzNUR9sk


аиде по4вайте де,comander ,да не спиш
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyВто Яну 22, 2013 11:31 pm

LX20 написа:
https://www.youtube.com/watch?v=abhUzNUR9sk


аиде по4вайте де,comander ,да не спиш
Малко ли ти дойде цирка?
Не знам кой си, в кой отбор свириш не ме интересува, но сиирджиите са като мухи на лайна...появяват се още при първото пръдване...и цял живот на това ухаят.
P.S.: Интересна работа. Пишеш с един куп правописни шантании, но пунктуационно се справяш прекрасно. Кой ли се спотайва зад един новобрански ник, ни лук ял ни лук мирисал...Що не се кротнете малко и не си гледате рахатлъка....


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyВто Яну 22, 2013 11:40 pm



Джони, се изнерви Very Happy Просто не им обръщай внимание на глупостите за които спорят. Smile
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyВто Яну 22, 2013 11:53 pm

Gandalf написа:


Джони, се изнерви Very Happy Просто не им обръщай внимание на глупостите за които спорят. Smile
Не съм.
Може да звуча като динозавър или като последния мохикан, но искам търсачите да имат чест и достойнство.
Не искам да се срамувам да казвам, че съм търсач. Достатъчно ми е, че властта ме нарича престъпник.
Искам като вляза в някой форум за търсачи, да мога да кажа на всички - ето, аз съм част от тези хора - те са зад мен и аз зад тях?
Тези думи може да ви звучат малко напудрено, но ако малко се замислите, ще се пишат по-малко глупости по нашите форуми.
Не може да искаме да променяме закони, а да се държим като шайка простаци в селското кафене.
Може да не искате да четете мненията ми и да са ви досадни или скучни, но пък на мен ми е обидно да гледам война между български производители, на която всички се радват и рейтинга на форума сигурно се вдига.
Давайте в същия дух....преди две години този форум беше по-различно място....


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
Пейо Боюклията
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyСря Яну 23, 2013 9:43 am



До Джони...

Джонка виждам, че си много интелигентна, добра и всеотдайна, но и аз като такъв човек бих искал да ти споделя за една поговорка, за която знам че ще разбереш веднага за какво става въпрос.
"... В рядки лайна камък не хвърляй..." отговора го знаеш, че ще бъдеш опръскан и смърдящ като тези същите лайна...

До Владо
Владка смачкай ги тия въшки, няма да им оставяш и глътка въздух... нагласи генератора на би турбото да работи във всякакви условия, разработи съвсем нова машина... старите търсачи не уважават "процесорите, телевизорите и какафониите от звуци" покажи им че съвсем за нищо не им стават жалките подобия...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyСря Яну 23, 2013 11:07 am

Те сами се мачкат, няма нужда аз Laughing
От години Седефчо, Върбанов и Сие, хвалят едни машини които според мен и според няколко общи дистрибутори които имаме (или сме имали) казват че не стават, че са с лошо качество ! С тия боклуци които продава Микрон само осира репутацията на БГ машините в чужбина, преди години чешкия ми дистрибутор не искаше и да знае за БГ машини благодарение на Микрoн, едвам го убедих да му пратя две машини да ги тества. Сега казва че продава най-много маски и ми благодари че преди години съм бил така настоятелен да ми стане дистрибутор.
Но да се върнем пак няколко години назад, когато марката Микрон тотално разочарова западните дистрибутори, тогава излезе нова марка REX (пак същите боклуци но с друг надпис, за монетарите говоря ) - http://rexmetaldetectors.com/
Тях коментирам чак сега защото никога не съм ги виждал ( според Върбанов те са само за чужбина ).
Получих оня ден имейл от моя сръбски дистрибутор че има интерес да продава още една БГ марка в Сърбия понеже маските имат голям успех и да му кажа нещо повече за тази марка, понеже не знам нищо за REX питах един общ дистрибутор от Холандия ( оказа се че вече не е общ, а бивш Laughing за REX - Mikron ).

 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 152575131915940068141358931985CnN24OMDjH3esp9HV3V9
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyСря Яну 23, 2013 7:24 pm

Колега разбрах че си пуснал анкетата за да Си избереш МД...
БГ боклук не Ти трябва, няма значение от марката... до сега Съм имал 3, четвърти няма да купя докато Съм жив
Най искрени поздрави.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyСря Яну 23, 2013 7:43 pm

Lamas написа:
Колега разбрах че си пуснал анкетата за да Си избереш МД...
БГ боклук не Ти трябва, няма значение от марката... до сега Съм имал 3, четвърти няма да купя докато Съм жив
Най искрени поздрави.




Да, пуснах темата за да разбера кой е най ползваният и съответно най добрият БГ - МД! Защото се зарибих по това хоби! Smile Но до сега не можах да разбера, защото всеки плюе другия, хора с много никове та така. Ако може да споделиш, с кои от чуждите металдетектори си работил и кой определяш като по хубав от водещия в класацията. Говорим за нисък клас МД Smile
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyСря Яну 23, 2013 8:02 pm

Lamas написа:
Колега разбрах че си пуснал анкетата за да Си избереш МД...
БГ боклук не Ти трябва, няма значение от марката... до сега Съм имал 3, четвърти няма да купя докато Съм жив
Най искрени поздрави.
А Маска имал ли си?
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyСря Яну 23, 2013 8:04 pm

Gandalf написа:
Lamas написа:
Колега разбрах че си пуснал анкетата за да Си избереш МД...
БГ боклук не Ти трябва, няма значение от марката... до сега Съм имал 3, четвърти няма да купя докато Съм жив
Най искрени поздрави.




Да, пуснах темата за да разбера кой е най ползваният и съответно най добрият БГ - МД! Защото се зарибих по това хоби! Smile Но до сега не можах да разбера, защото всеки плюе другия, хора с много никове та така. Ако може да споделиш, с кои от чуждите металдетектори си работил и кой определяш като по хубав от водещия в класацията. Говорим за нисък клас МД Smile

БГ уредите нестига че всички до един са боклуци че и скъпи, 500 лв., дай още 200 лв. и си вземи Фишър Ф5 като за начало... много лесен уред и с него ще си правиш кефа... а след като се зарибиш по Металдетектинга, тогава вече може да скочиш и на върхов модел....

п.с. Тука има колеги с които се познавам и им знам мнението за БГ уредите, и немога да си обясня защо не кажат това което сме си говорили за БГ боклуците... а пишат друго!?
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyСря Яну 23, 2013 9:08 pm

Lamas написа:
Колега разбрах че си пуснал анкетата за да Си избереш МД...
БГ боклук не Ти трябва, няма значение от марката... до сега Съм имал 3, четвърти няма да купя докато Съм жив
Най искрени поздрави.
Би ли споделил, кое по-точно не ти харесва в БГ-уредите, и кои марки си ползвал?


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 3:40 pm

Lamas написа:

БГ уредите нестига че всички до един са боклуци че и скъпи, 500 лв., дай още 200 лв. и си вземи Фишър Ф5 като за начало... много лесен уред и с него ще си правиш кефа... а след като се зарибиш по Металдетектинга, тогава вече може да скочиш и на върхов модел....

п.с. Тука има колеги с които се познавам и им знам мнението за БГ уредите, и немога да си обясня защо не кажат това което сме си говорили за БГ боклуците... а пишат друго!?
Имам опит със златната маска и Blistul.След тези детектори, аз не искам да поеме Fisher 4 или 5.Точно като Blistul детектори затворена производство?Съжалявам, ако е така.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 4:19 pm

ezz написа:
Lamas написа:

БГ уредите нестига че всички до един са боклуци че и скъпи, 500 лв., дай още 200 лв. и си вземи Фишър Ф5 като за начало... много лесен уред и с него ще си правиш кефа... а след като се зарибиш по Металдетектинга, тогава вече може да скочиш и на върхов модел....

п.с. Тука има колеги с които се познавам и им знам мнението за БГ уредите, и немога да си обясня защо не кажат това което сме си говорили за БГ боклуците... а пишат друго!?
Имам опит със златната маска и Blistul.След тези детектори, аз не искам да поеме Fisher 4 или 5.Точно като Blistul детектори затворена производство?Съжалявам, ако е така.

Искаш да кажеш , че след златната маска и Blistul направо си скочил на деус терра70 !? Браво , Колега сигурен съм че си разбрал, защо ги критикуват БГ апаратите! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 5:13 pm

Бих казал така.Ако много боклук в земята, X-Terra -70 и Фишър 75 - доста успешни детектори.Когато малко боклук - маска и Blistul - ще бъде най-добрият.Deus - голяма komprosiss, но проблемът на силна минерализация.Фишер 2,4,5 - детектори за входно ниво.Те не могат да дадат добри резултати в Русия.Така виждам за Русия.Разбира се, може да има други мнения.
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 5:20 pm

Аз живея в Санкт Петербург, преди моя град, наречен Ленинград.По време на войната имаше тежки боеве с нацистите, така че земята е много метал.Има много области с много метал - боклук.Това е често необходимите детектори добър види каква цел.Такива като E-Trac или просто X-Terra, тъй като имам.
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 6:40 pm

Нямах намерение да отговарям, но ще отговоря!

Първо да кажа че много ми харесват Българските домати, краставици, силистренската кайсия, родопските картофи!
Ама БГ уредите са абсолютни боклуци, и преди 20 год. бяха същите но тогава имаше повече монети и не правише впечатление /то нямаше и други МД/
Проблема на БГ производителите на МД е че ползват една и съща схема 20 год. с леки козметични промени....
Те го знаят много добре но не искат да разработват нови защото трябва да похарчат някой лев...
В България се правят МД с схеми от преди 20 год.
Смятам че отговорих.
А сега кажете, на вас кое ви харесва в тези боклуци?
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 7:15 pm

Если спрашиваете меня, отвечу. Блистул имеет очень хорошую глубину особенно это видно на сильно минерализованном грунте. Но вторая версия имела проблемы с маленькими монетами и отсечением маленького железа. В России есть очень маленькие монеты. Голден Маск не имеет этих проблем. Зато глубокое железо показывает звуком часто как цветная цель. Голден Маск ещё имеет маленькую цену.

Ако питате мен, аз ще отговоря.Blistul има много добра дълбочина особено очевидно в силно минерализирани почви.Но втората версия имаше проблеми с дребни монети и режещи малко желязо.В Русия има много малка монета.Golden Mask не разполага с тези проблеми.Но дълбоко желязо показва често звучи като цвят целта.Golden Mask е малка цена.
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 7:52 pm

Lamas написа:
Нямах намерение да отговарям, но ще отговоря!

Първо да кажа че много ми харесват Българските домати, краставици, силистренската кайсия, родопските картофи!
Ама БГ уредите са абсолютни боклуци, и преди 20 год. бяха същите но тогава имаше повече монети и не правише впечатление /то нямаше и други МД/
Проблема на БГ производителите на МД е че ползват една и съща схема 20 год. с леки козметични промени....
Те го знаят много добре но не искат да разработват нови защото трябва да похарчат някой лев...
В България се правят МД с схеми от преди 20 год.
Смятам че отговорих.
А сега кажете, на вас кое ви харесва в тези боклуци?
Лошо няма колега, всеки има право на мнение, и личен избор.Не виждам какво да не им харесвам-прилична дълбочина, добра дискриманация, държат се добре на урудено( някои от тях).Например оня ден звъннах на един колега, да излезем, да потъркаме той работи с майнлаб куатро и ми вика, а не няма да стане навън е 2 градуса, моята машина на по-малко от 8 градуса неработи...А аз моя, го цеда от -10 до +35....Не казам, че моят е по-добър от майнлаб, но просто всяка машина си има плюсове и минуси. Cool


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 7:56 pm

charon написа:
Lamas написа:
Нямах намерение да отговарям, но ще отговоря!

Първо да кажа че много ми харесват Българските домати, краставици, силистренската кайсия, родопските картофи!
Ама БГ уредите са абсолютни боклуци, и преди 20 год. бяха същите но тогава имаше повече монети и не правише впечатление /то нямаше и други МД/
Проблема на БГ производителите на МД е че ползват една и съща схема 20 год. с леки козметични промени....
Те го знаят много добре но не искат да разработват нови защото трябва да похарчат някой лев...
В България се правят МД с схеми от преди 20 год.
Смятам че отговорих.
А сега кажете, на вас кое ви харесва в тези боклуци?
Лошо няма колега, всеки има право на мнение, и личен избор.Не виждам какво да не им харесвам-прилична дълбочина, добра дискриманация, държат се добре на урудено( някои от тях).Например оня ден звъннах на един колега, да излезем, да потъркаме той работи с майнлаб куатро и ми вика, а не няма да стане навън е 2 градуса, моята машина на по-малко от 8 градуса неработи...А аз моя, го цеда от -10 до +35....Не казам, че моят е по-добър от майнлаб, но просто всяка машина си има плюсове и минуси. Cool




За Миладинка, ли става въпрос? Smile
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 7:59 pm

Говоря принципно колега, за БГ-уредите.


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 8:09 pm

charon написа:
Говоря принципно колега, за БГ-уредите.



Не съм разбрал, извинявай за безпокойството!
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 9 EmptyЧет Яну 24, 2013 8:12 pm

Gandalf написа:
charon написа:
Говоря принципно колега, за БГ-уредите.



Не съм разбрал, извинявай за безпокойството!
Е няма за какво, да ми се извиняваш колега Cool


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
 
Класация на най добрите БГ Металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Най-добрите металотърсачи за 2018
» Най-добрите открития с GARRETT през 2015
» Металдетектори JAGER

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: