Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск пират wave Minelab Fisher mask Coil tesoro 5000 Simplex голден нишани VANQUISH lorenz nexus prodavam miladinka грунда deus nokta Майнлаб TEKNETICS Spectrum GOLD врътка kupuvam
 

 Класация на най добрите БГ Металдетектори

Go down 
+38
imperio
buntar.1971
comander
ropi4iti
don
dukavataz
ianmaklaud
Ancient Hunter
ezz
N@SKO
atina
miroslav
pantera
benigi
бобо
maximus_kn
AdEoY
akulata88
nasko75
LX20
laki
ivangrozni
Avrelian
кирката
Golden Mask
galus
bobi31
stanislav1916
EXTERMINATE
jordan_nenov
гущера
saseda_gr
ivanasen
adminn
Баир-Будала
hagemon4o
charon
Gandalf
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА БГ МАРКА МЕТАЛОТЪРСАЧИ?
1. Блистул
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap6% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 6% [ 16 ]
2. Голдън Маск
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap28% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 28% [ 74 ]
3. Микрон
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 10% [ 27 ]
4. Миладин
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap11% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 11% [ 28 ]
5. Мохарем
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap8% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 8% [ 20 ]
6. Пират
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap13% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 13% [ 35 ]
7. Уеив
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap2% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
8. Друга БГ марка
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap5% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 5% [ 13 ]
9. Незнам
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap7% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 7% [ 18 ]
10. Всички са боклуци
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Vote_rcap
 10% [ 29 ]
Общо гласове : 265
 

АвторСъобщение
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyВто Яну 15, 2013 11:08 pm

bobi31 написа:
Gandalf написа:
bobi31 написа:
Не знам защо толкова се вързвате на таз анкета?! На мен ми е все едно кой е номер едно. Имам си собствено мнение по въпроса за най-добрия металдетектор.


Е тя анкетата затова е пусната бе пич scratch scratch scratch !!!! Всеки да си каже собственото мнение за най-добрия металдетектор.... За трите ти изречения които си написал на 2 си противоречиш. Suspect

Добре, бе пииииййччч, стуваш ми се леко обиден, леко ощипан и малко зачервен. Кво сега? Не ти изнася, че омаловажавам анкетата ли, НАЛИ? Мислиш си сега ги подкарахме овцете с голямата гега с таз анкета......да четът и после здраво натегй из от зад. Щом си мисли, че всички хора са прости чобане, много ще има да патиш !



Very Happy Very Happy " чобане " Very Happy Very Happy . Аз не съм се обидил, научил съм се да игнорирам простотиите! Погледни как си формулирал изреченията, после викай " чобане " ! И ако искаш слез на земята, да видиш как е реалния животец! Като не ти е харесала анкетата, ами че кой те е карал да взимаш каквото и да било отношение? Гласувай, кажи си мнението за някой МД ( специално за тебе, МД-означава Металдетектор), ако си виждал такъв или си чувал поне кой е добър и това е. Не спами ако обичаш
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 9:26 am

Я уже имел Голден Маск 3 и 3+. Ещё имел Блистул 2 версии. Это достойные, хорошие детекторы. Смотря на это обсуждение из России, кажется болгары не ценят свои детекторы?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 10:17 am

ezz написа:
Я уже имел Голден Маск 3 и 3+. Ещё имел Блистул 2 версии. Это достойные, хорошие детекторы. Смотря на это обсуждение из России, кажется болгары не ценят свои детекторы?
"Никто не пророк в свое отечестве" Wink .../Иисуса Христа/!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 10:41 am

ezz написа:
Я уже имел Голден Маск 3 и 3+. Ещё имел Блистул 2 версии. Это достойные, хорошие детекторы. Смотря на это обсуждение из России, кажется болгары не ценят свои детекторы?

И вие руснаците правите хубави Лади, ама искате да карате мерцедеси и кадилаци...
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 10:53 am

[quote="ezz"]Я уже имел Голден Маск 3 и 3+. Ещё имел Блистул 2 версии. Это достойные, хорошие детекторы. Смотря на это обсуждение из России, кажется болгары не ценят свои детекторы? [/quot
Много си прав колега Cool
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 11:02 am

jordan_nenov написа:

И вие руснаците правите хубави Лади, ама искате да карате мерцедеси и кадилаци...
Это так, но иногда надо ехать на джипе или лэндровере. В России есть грунт, где Е-Трах уступит Блистул по глубине - кажется дболчина по болгарски.
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 11:36 am

Gandalf написа:
bobi31 написа:
Gandalf написа:
bobi31 написа:
Не знам защо толкова се вързвате на таз анкета?! На мен ми е все едно кой е номер едно. Имам си собствено мнение по въпроса за най-добрия металдетектор.


Е тя анкетата затова е пусната бе пич scratch scratch scratch !!!! Всеки да си каже собственото мнение за най-добрия металдетектор.... За трите ти изречения които си написал на 2 си противоречиш. Suspect

Добре, бе пииииййччч, стуваш ми се леко обиден, леко ощипан и малко зачервен. Кво сега? Не ти изнася, че омаловажавам анкетата ли, НАЛИ? Мислиш си сега ги подкарахме овцете с голямата гега с таз анкета......да четът и после здраво натегй из от зад. Щом си мисли, че всички хора са прости чобане, много ще има да патиш !



Very Happy Very Happy " чобане " Very Happy Very Happy . Аз не съм се обидил, научил съм се да игнорирам простотиите! Погледни как си формулирал изреченията, после викай " чобане " ! И ако искаш слез на земята, да видиш как е реалния животец! Като не ти е харесала анкетата, ами че кой те е карал да взимаш каквото и да било отношение? Гласувай, кажи си мнението за някой МД ( специално за тебе, МД-означава Металдетектор), ако си виждал такъв или си чувал поне кой е добър и това е. Не спами ако обичаш

Лошо, много лошо, че не си внимавал в час по Български език и литеретура! Ако запетаята беше преди "чобане" тогава щеше да е за теб, а след като е след, тогава означаве, че не ти си чобан, а мислиш хората за такива! Все пак щом си преценил че си е за тебе.....нека си е за тебе! Добре поне, че знаеш какво е МД, та си ми го обяснил. FIB!
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 1:21 pm

Стига спамихте темата на колегата ! Срамота !
спам
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 2:47 pm

miroslav написа:
Стига спамихте темата на колегата ! Срамота !
спам
Точно така!!!Всичко се прецака по-тази тема!
Защо не се плюете на лични,че така повличате всички в помията!
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 5:27 pm

то нали живеем в България ( Абсурдистан / Държавата на златките ) накъде по голяма помия
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 6:54 pm

EXTERMINATE написа:
то нали живеем в България ( Абсурдистан / Държавата на златките ) накъде по голяма помия

БЪЛГАРСКИЯТ СИНДРОМ НА РАЗЕДИНЕНИЕТО И САМОИЗЯЖДАНЕТО
/Историческа съдба и национален порок/

.

“В един анекдот се разказва как Господ, който бди за справедливото въздаване в преизподнята, попитал Тартора на дяволите, защо пред казана на българската нация няма никаква стража? Има опасност някой да се измъкне от наказанието. „Няма възможност никой да се спаси.” – отвърнал Тарторът спокойно – “Защото всеки, който се опита, самите българи отдолу ще го издърпат обратно“. Това разбира се е черен хумор, но в него има горчива истина, отнасяща се до една от най-отрицателните черти в народопсихологията на българите – озлоблението и самоизяждането. „Я не сакам да съм добре” – казал Нане. “По-важно е на съседа Вуте да е зле.“

Самоизяждането и липсата на сговор между съмишленици става причина Дядо Славейков да напише:

Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
Помежду си лихи, буйни, топорни,
пред други сме тихи, мирни, покорни...
Все нас тъпчат кой отдето завърне,
щот сме туткун, щото не сме кадърни...
Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
а всякому мерамът е развала...

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 7:57 pm

Баир-Будала написа:
EXTERMINATE написа:
то нали живеем в България ( Абсурдистан / Държавата на златките ) накъде по голяма помия

БЪЛГАРСКИЯТ СИНДРОМ НА РАЗЕДИНЕНИЕТО И САМОИЗЯЖДАНЕТО
/Историческа съдба и национален порок/

.

“В един анекдот се разказва как Господ, който бди за справедливото въздаване в преизподнята, попитал Тартора на дяволите, защо пред казана на българската нация няма никаква стража? Има опасност някой да се измъкне от наказанието. „Няма възможност никой да се спаси.” – отвърнал Тарторът спокойно – “Защото всеки, който се опита, самите българи отдолу ще го издърпат обратно“. Това разбира се е черен хумор, но в него има горчива истина, отнасяща се до една от най-отрицателните черти в народопсихологията на българите – озлоблението и самоизяждането. „Я не сакам да съм добре” – казал Нане. “По-важно е на съседа Вуте да е зле.“

Самоизяждането и липсата на сговор между съмишленици става причина Дядо Славейков да напише:

Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
Помежду си лихи, буйни, топорни,
пред други сме тихи, мирни, покорни...
Все нас тъпчат кой отдето завърне,
щот сме туткун, щото не сме кадърни...
Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
а всякому мерамът е развала...

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.



Жалко но това е самата истина! silent
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyСря Яну 16, 2013 10:25 pm

Много точно казано: http://e-vestnik.bg/8710/za-balgarina-iz-foruma
Затова е зле в България. Всеки гледа да се присмее на другия, да го оплюе и подиграе, да представи себе си като "голямата работа", без дори да проумява, че има и други начини на общуване, и дори може да има полза от този когото оплюва и подиграва.
Някои като спечелят 5 лв. и се вземат много на сериозно, та чак за богоравни от много високи нива. А в действителност са си същите мъртви души и дори не проумяват колко са смешни в очите на другите.
Има една поговорка "Можеш да изведеш момчето от село и да го заведеш в града, но не можеш да изведеш селото от него"
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 8:56 am

Ancient Hunter написа:
Много точно казано: http://e-vestnik.bg/8710/za-balgarina-iz-foruma
Затова е зле в България. Всеки гледа да се присмее на другия, да го оплюе и подиграе, да представи себе си като "голямата работа", без дори да проумява, че има и други начини на общуване, и дори може да има полза от този когото оплюва и подиграва.
Някои като спечелят 5 лв. и се вземат много на сериозно, та чак за богоравни от много високи нива. А в действителност са си същите мъртви души и дори не проумяват колко са смешни в очите на другите.
Има една поговорка "Можеш да изведеш момчето от село и да го заведеш в града, но не можеш да изведеш селото от него"

Браво, колега! Много ми хареса статията, даже си я постнах във фейса! Smile Смея да цитирам само две изречения. "Понеже всеки се смята за компетентен да напсува всеки – резултатът е: крайна интелектуална и естетическа мизерия, гарнирана с българска посредственост. Нищо смислено в областта на философията, техниката или живота въобще, няма да остане ненапсувано. Българите сме страшни простаци и завистници."
Много неща се изписаха в тази интересна тема. Има и доволни и недоволни. И удовлетворени и плюещи. Дори се появиха колеги, които не се стърпяха да си извадят "пишките" и да предизвикат останалите да дойдат да си ги мерят с тях. Кой от колко години работил за колко десетки хиляди левове машини си купувал па виж-пишещите тук "убитаци" дето работят с машини за по 600-700 лева да не се обаждат много-много. Има ги и такива. И винаги ще ги има. Важното е , другите - позитивно и градивно настроените колеги да сме повече и да създаваме среда благоприятна за развитието на хобито, колкото и илюзорно да изглежда това в този момент.

Искам да благодаря на администратора от името на всички за труда, който е положил за реализирането на тази класация и възможността за гласуване! Пожелавам да има все по-интересни теми, които да предизвикват още по-голяма активност и възможност за конструктивни дискусии между колегите! Поздрави!
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 9:03 am

Лесно е да си в САЩ и да даваш акъл как да се оправят нещата тука, нали? Я ела да видиш за какво говорим тука и как се оцелява. Акъл всеки може да дава...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 9:17 am

miroslav написа:
Лесно е да си в САЩ и да даваш акъл как да се оправят нещата тука, нали? Я ела да видиш за какво говорим тука и как се оцелява. Акъл всеки може да дава...

Някога хъшовете са се борели за свободата на БГ в гр. Браила - РУМЪНИЯ !!!
Няма значение къде се намираш, а какво правиш !
Късмет колеги!
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 3:29 pm

Я читаю этот форум. Кажется я нахожусь в России Laughing
Наше правительство тоже сейчас делает закон против металлодетекторов. Скоро и в России будем на форуме решать какой детектор лучше. Mad
Да здравствуют тесты в поле! Laughing
Върнете се в началото Go down
ianmaklaud
Новобранец
Новобранец
ianmaklaud



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 4:07 pm

Имам 3 МД от които два са български и гласувах за Бандита защото съм работил с тройката и 1 плюс-имах и Микрон поръчан по интернет и го продадох на половин цена след 7-8 излета-добри му са машините на Бандита на българския пазар по добро няма-това е мое лично мнение и не задължавам никой с него но бих поспорил ако някой се почуства засегнат от написаното
Върнете се в началото Go down
dukavataz
Новобранец
Новобранец
dukavataz



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 4:59 pm

Калега ezz, разкажи как у Вас в Расия.Как работает ваш руский апарат АК
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 5:05 pm

dukavataz написа:
Калега ezz, разкажи как у Вас в Расия.Как работает ваш руский апарат АК

Я буду рад это делать! Укажи мне тему где это будет правильно.
Върнете се в началото Go down
dukavataz
Новобранец
Новобранец
dukavataz



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 5:25 pm

У меня, Минелаб Етрак.Ваш руский Ак ,он на одной и тоже принцип работает?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 5:26 pm

Баир-Будала написа:
Ancient Hunter написа:
Много точно казано: http://e-vestnik.bg/8710/za-balgarina-iz-foruma
Затова е зле в България. Всеки гледа да се присмее на другия, да го оплюе и подиграе, да представи себе си като "голямата работа", без дори да проумява, че има и други начини на общуване, и дори може да има полза от този когото оплюва и подиграва.
Някои като спечелят 5 лв. и се вземат много на сериозно, та чак за богоравни от много високи нива. А в действителност са си същите мъртви души и дори не проумяват колко са смешни в очите на другите.
Има една поговорка "Можеш да изведеш момчето от село и да го заведеш в града, но не можеш да изведеш селото от него"

Браво, колега! Много ми хареса статията, даже си я постнах във фейса! Smile Смея да цитирам само две изречения. "Понеже всеки се смята за компетентен да напсува всеки – резултатът е: крайна интелектуална и естетическа мизерия, гарнирана с българска посредственост. Нищо смислено в областта на философията, техниката или живота въобще, няма да остане ненапсувано. Българите сме страшни простаци и завистници."
Много неща се изписаха в тази интересна тема. Има и доволни и недоволни. И удовлетворени и плюещи. Дори се появиха колеги, които не се стърпяха да си извадят "пишките" и да предизвикат останалите да дойдат да си ги мерят с тях. Кой от колко години работил за колко десетки хиляди левове машини си купувал па виж-пишещите тук "убитаци" дето работят с машини за по 600-700 лева да не се обаждат много-много. Има ги и такива. И винаги ще ги има. Важното е , другите - позитивно и градивно настроените колеги да сме повече и да създаваме среда благоприятна за развитието на хобито, колкото и илюзорно да изглежда това в този момент.

Искам да благодаря на администратора от името на всички за труда, който е положил за реализирането на тази класация и възможността за гласуване! Пожелавам да има все по-интересни теми, които да предизвикват още по-голяма активност и възможност за конструктивни дискусии между колегите! Поздрави!
Извинете ме ако изглежда,че се правя на много умен,всъщност наистина не съм,но дори и аз осъзнавам,че разсъжденията на автора по темите са крайно повърхностни,но за сметка на това много негативни,което разбира се веднага се харесва на публиката.С две думи-хейтъра вика:баси хейтърите! Razz Razz Razz Тази статия не ми харесва,нещата са представени много повърхностно,а те не са толкова елементарни,за сметка на автора-това е моето мнение....АМАН от хейтъри! Razz Razz Razz


Последната промяна е направена от бобо на Чет Яну 17, 2013 8:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 5:55 pm

dukavataz написа:
У меня, Минелаб Етрак.Ваш руский Ак ,он на одной и тоже принцип работает?

Я не могу писать в личку (мало постов). Эта тема создана для болгарских детекторов. Дайте мне тему куда я могу ответить про детектор АКА.
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 7:09 pm

Ezz отзывов, что Сварог MD
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 6 EmptyЧет Яну 17, 2013 7:34 pm

EXTERMINATE написа:
Ezz отзывов, что Сварог MD
Никто из моих друзей не имеет это. И никогда не обсуждался на русских форумах. Я первый раз слышу о металдетекторе Сварог. Вероятно это минимальное колличество сделано.
Върнете се в началото Go down
 
Класация на най добрите БГ Металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Най-добрите металотърсачи за 2018
» Най-добрите открития с GARRETT през 2015
» ремонт металдетектори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: