Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб пират Coil miladinka mask nokta врътка prodavam нишани Minelab Simplex голден TEKNETICS GOLD Fisher kupuvam deus грунда wave маск tesoro nexus 5000 lorenz VANQUISH Spectrum
 

 Класация на най добрите БГ Металдетектори

Go down 
+38
imperio
buntar.1971
comander
ropi4iti
don
dukavataz
ianmaklaud
Ancient Hunter
ezz
N@SKO
atina
miroslav
pantera
benigi
бобо
maximus_kn
AdEoY
akulata88
nasko75
LX20
laki
ivangrozni
Avrelian
кирката
Golden Mask
galus
bobi31
stanislav1916
EXTERMINATE
jordan_nenov
гущера
saseda_gr
ivanasen
adminn
Баир-Будала
hagemon4o
charon
Gandalf
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА БГ МАРКА МЕТАЛОТЪРСАЧИ?
1. Блистул
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap6% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 6% [ 16 ]
2. Голдън Маск
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap28% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 28% [ 74 ]
3. Микрон
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 10% [ 27 ]
4. Миладин
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap11% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 11% [ 28 ]
5. Мохарем
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap8% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 8% [ 20 ]
6. Пират
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap13% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 13% [ 35 ]
7. Уеив
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap2% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
8. Друга БГ марка
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap5% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 5% [ 13 ]
9. Незнам
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap7% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 7% [ 18 ]
10. Всички са боклуци
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Vote_rcap
 10% [ 29 ]
Общо гласове : 265
 

АвторСъобщение
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyСъб Яну 19, 2013 10:21 am

ezz написа:
dukavataz написа:
Калега ezz, разкажи как у Вас в Расия.Как работает ваш руский апарат АК

Я буду рад это делать! Укажи мне тему где это будет правильно.
Я нашёл правильную тему для этого детектора АКА. Напишу туда.
https://www.imperio.biz/t5515p15-topic
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 11:21 am



AKA детекторите, имат много добри показатели съдя по клипчетата които изгледах! Не знам каква им е цената но са добри. 60-65см. лови монети на едно клипче, въздушно. Руснаците със каквото се захванат го правят както трябва Smile
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 11:43 am

Gandalf написа:


AKA детекторите, имат много добри показатели съдя по клипчетата които изгледах! Не знам каква им е цената но са добри. 60-65см. лови монети на едно клипче, въздушно. Руснаците със каквото се захванат го правят както трябва Smile
сигнум мфт 7272м цена 1050-1100 долара.
Чувствителност показани във въздуха.В земята, тя трябва да намали значително намаляване на шума.
В приземния го прави много шум.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 12:34 pm

ezz написа:
Gandalf написа:


AKA детекторите, имат много добри показатели съдя по клипчетата които изгледах! Не знам каква им е цената но са добри. 60-65см. лови монети на едно клипче, въздушно. Руснаците със каквото се захванат го правят както трябва Smile
сигнум мфт 7272м цена 1050-1100 долара.
Чувствителност показани във въздуха.В земята, тя трябва да намали значително намаляване на шума.
В приземния го прави много шум.




Много скъп, но сигурно си заслужават парите Smile И аз мисля че в земята ще покаже друго от колкото на въздушните тестове!
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 1:09 pm

Gandalf написа:

Много скъп, но сигурно си заслужават парите Smile И аз мисля че в земята ще покаже друго от колкото на въздушните тестове!

Така. Никога не виждал добър тест в минелализовонной земята Signum .
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 1:31 pm

ezz, каким прибором Вы пользуетесь?
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 2:06 pm

Ancient Hunter написа:
ezz, каким прибором Вы пользуетесь?
Fisher, 75, Terra 70 (Terra 705 не ми хареса).Търсих с много устройства и Фишър 75, Terra 70 вървяха най-много.
Търся добър български детектор, който вижда дълбоко.И добре запознати с черен железен от цветни метали.
Пиратдетектор има добра дискриминация?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 6:44 pm

Gandalf написа:


AKA детекторите, имат много добри показатели съдя по клипчетата които изгледах! Не знам каква им е цената но са добри. 60-65см. лови монети на едно клипче, въздушно. Руснаците със каквото се захванат го правят както трябва Smile
Gandalf
-голям специалис стана, никога не вярвай на клипове.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 7:32 pm

Avrelian написа:
Gandalf написа:


AKA детекторите, имат много добри показатели съдя по клипчетата които изгледах! Не знам каква им е цената но са добри. 60-65см. лови монети на едно клипче, въздушно. Руснаците със каквото се захванат го правят както трябва Smile
Gandalf
-голям специалис стана, никога не вярвай на клипове.






Обиждаш ме бе братле, не се ли усещаш малко!! Не съм ангажирал никой с коментарите ми!!! Още в началото на изречението ми се разбира че базата данни която имам е от клипчета. Кво повече трябва напиша да се разбере че не съм работил лично с МД АКА? Не съм и специалист. Я, ти като баш специалист и като най умния в галактиката човек да ни просветлиш малко за тези детектори, защото след като правиш некви забележки значи си работил с АКА и си на ти с него! scratch scratch
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 7:38 pm

Я раболтал с АКА: Сигнум 7270, 7272 СФТ и АКА Кондор-3. С Сигнум МФТ я не работал. Работали мои друзья.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 7:47 pm

ezz написа:
Я раболтал с АКА: Сигнум 7270, 7272 СФТ и АКА Кондор-3. С Сигнум МФТ я не работал. Работали мои друзья.



"Ezz", Каковы ваши впечатления от всех моделях AKA, которые работали?
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 8:09 pm

Gandalf написа:
ezz написа:
Я раболтал с АКА: Сигнум 7270, 7272 СФТ и АКА Кондор-3. С Сигнум МФТ я не работал. Работали мои друзья.



"Ezz", Каковы ваши впечатления от всех моделях AKA, которые работали?
Здесь Сигнум МФТ
https://www.imperio.biz/t5515p30-topic
Използват оборудване от други компании.Мисля, AKA за малки минерализирани почви.Аз не мисля, че тези детектори са наистина дълбоко.Но има и такива, които мислят различно.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 8:26 pm

и в духът на правя4а на маски които са номер 1 (нали той оби4а да пуска клипове на други производители и да сере по тях)
успех с копането на външни тоалетни Laughing
51 4овека във форума

после разправяй ,4е апарата разбъзикан


https://www.youtube.com/watch?v=NnMKxx02pK4&feature=player_detailpage#t=191s
Върнете се в началото Go down
don
Про-Консул
Про-Консул




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 9:03 pm

Когато качваш клип за даден уред ,първо виж кога е качен в ютуб или 06.10.2008г. и тоя клип е коментиран преди мн. години.А също така е сниман от производител на металдтектори , и едва ли би могъл да се счита за безпристрастен!
Върнете се в началото Go down
ezz
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 9:23 pm

Че българите мислите за това - Pirat детектор Nasko_754 има добра дискриминация?
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 9:31 pm

няма зана4ение, 3+ ли е,3+ е ,от кого е ка4ен не ме интересува,нашите производители като им се отвори пазара навън им е през оная работа за псевдо пазара тук,и 4е ако 4акат на нас ще умрат от глад ,и ако мислиш ,4е съм му накривил на правя4а на маски се лъжеш Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy -не се впрягай
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 9:42 pm

don написа:
Когато качваш клип за даден уред ,първо виж кога е качен в ютуб или 06.10.2008г. и тоя клип е коментиран преди мн. години.А също така е сниман от производител на металдтектори , и едва ли би могъл да се счита за безпристрастен!

Е ще го коментирам пак, тоя детектор е от първите ГМ3+ които нямат много общо със сегашните, а сондата е от Bandito 2.
Детектора е произведен 2006 и е дефектен ! Какво имам впредвид, детектора ми бе изпратен от клиент от Шумен през 2008 за гаранционен ремонт, оказа се обаче че същия е мокрен а платката беше мухлясала. Поради тази причина гаранционния ремонт бе отказан, клиента отказа да плати за нова платка и детектора му бе върнат. Явно е решил че не съм прав и е снимал как работи мухлясала платка .
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 9:51 pm

LX20 написа:
и в духът на правя4а на маски които са номер 1 (нали той оби4а да пуска клипове на други производители и да сере по тях)
успех с копането на външни тоалетни Laughing

Прочети малко по чуждите форуми какво пише за маските и за другите БГ уреди и тогава лай кой е крив и кой прав !
Имам двама дистрибутори които са работили с Микрон, особенно гъсти бяха със Стефано от Италия .
Ето какво мислят за него

 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 2409706944008013511358711287YJ2AuZNFi5k75KZndBqK

Важните неща съм ги подчертал два пъти, да не ги пропуснеш !

 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 212823800720765738241358711283WCLCSLCmpEeo9x7YbRsi

В последното мисмо обяснявам на Марек че АКА метал детектори са решили да работят с Микрон, а не mdetectors за да стъпят на европейския пазар, а Марек разправя че щели да съжаляват Smile
Върнете се в началото Go down
ropi4iti
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 9:52 pm

продавам сонда за wave -38см.
Ето и линк-http://prodavalnik.com/wave-sonda-i15707593
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 10:00 pm

Golden Mask написа:
LX20 написа:
и в духът на правя4а на маски които са номер 1 (нали той оби4а да пуска клипове на други производители и да сере по тях)
успех с копането на външни тоалетни Laughing

Прочети малко по чуждите форуми какво пише за маските и за другите БГ уреди и тогава лай кой е крив и кой прав !
Имам двама дистрибутори които са работили с Микрон, особенно гъсти бяха със Стефано от Италия .
Ето какво мислят за него

 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 2409706944008013511358711287YJ2AuZNFi5k75KZndBqK

Важните неща съм ги подчертал два пъти, да не ги пропуснеш !

 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 212823800720765738241358711283WCLCSLCmpEeo9x7YbRsi

В последното мисмо обяснявам на Марек че АКА метал детектори са решили да работят с Микрон, а не mdetectors за да стъпят на европейския пазар, а Марек разправя че щели да съжаляват Smile


ти си ги продавай маските , ама що те е яд толкова на тоз микрон


Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 10:04 pm

дето иде гана се оср....а,тука отново виждам съ6тите опълченци ,или наи вероятно е самия гуро.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 10:15 pm

LX20 написа:


ти си ги продавай маските , ама що те е яд толкова на тоз микрон



Ти купувал ли си Микрон ?
Аз до сега за 5 парчета пари съм дал, как няма да ме е яд !
Купи си и друга песен ще запееш Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 10:16 pm

comander написа:
дето иде гана се оср....а,тука отново виждам съ6тите опълченци ,или наи вероятно е самия гуро.

Седефчо много ника е направил, най-новия е LX20 Laughing
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 10:27 pm

Golden Mask написа:
comander написа:
дето иде гана се оср....а,тука отново виждам съ6тите опълченци ,или наи вероятно е самия гуро.

Седефчо много ника е направил, най-новия е LX20 Laughing

а не ,ако искаш ще ти пратя адреса си,да се видим ,не ме намесвайте във ваще схеми

Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 7 EmptyНед Яну 20, 2013 10:32 pm

ас чакам да вида кои ще ритне камбаната дето ми трие постовете,такава клетва сам ударил че ходжата дето може да я развали не се е родил още
Върнете се в началото Go down
 
Класация на най добрите БГ Металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Най-добрите металотърсачи за 2018
» Най-добрите открития с GARRETT през 2015
» ремонт металдетектори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: