Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб mask wave Coil Fisher nokta kupuvam Minelab GOLD грунда Simplex lorenz маск deus 5000 miladinka nexus пират нишани prodavam tesoro голден VANQUISH врътка TEKNETICS Spectrum
 

 Класация на най добрите БГ Металдетектори

Go down 
+38
imperio
buntar.1971
comander
ropi4iti
don
dukavataz
ianmaklaud
Ancient Hunter
ezz
N@SKO
atina
miroslav
pantera
benigi
бобо
maximus_kn
AdEoY
akulata88
nasko75
LX20
laki
ivangrozni
Avrelian
кирката
Golden Mask
galus
bobi31
stanislav1916
EXTERMINATE
jordan_nenov
гущера
saseda_gr
ivanasen
adminn
Баир-Будала
hagemon4o
charon
Gandalf
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА БГ МАРКА МЕТАЛОТЪРСАЧИ?
1. Блистул
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap6% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 6% [ 16 ]
2. Голдън Маск
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap28% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 28% [ 74 ]
3. Микрон
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 10% [ 27 ]
4. Миладин
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap11% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 11% [ 28 ]
5. Мохарем
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap8% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 8% [ 20 ]
6. Пират
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap13% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 13% [ 35 ]
7. Уеив
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap2% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
8. Друга БГ марка
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap5% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 5% [ 13 ]
9. Незнам
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap7% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 7% [ 18 ]
10. Всички са боклуци
 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_lcap10% - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Vote_rcap
 10% [ 29 ]
Общо гласове : 265
 

АвторСъобщение
benigi
Новобранец
Новобранец




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 12:47 am

Не е важно с каква машина си ,а къде търсиш и колко ти са познанията и свободното време -на един кантар са почти
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 7:46 am

Освен това машините трябва да са поставени при еднакви условия, щото иначе няма да е вярна класацията...
Върнете се в началото Go down
pantera
Легионер
Легионер




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 7:51 am

Няма енигма в класацията - а е толкова копирана машина...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 9:04 am

nasko75 написа:
Защо да няма и друга анкета
КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА марка фабрични/ВНОСНИ / металдетектори???и сонди за тях
Minelab
Fisher
White’s
Garrett
XP..............................


Защото всеки знае отговора на тая тема!! Smile N1 - Minelab . А за следващите остават споровете кой е 2,3,4,5, и тн.!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 9:57 am

Gandalf написа:
nasko75 написа:
Защо да няма и друга анкета
КОЯ Е НАЙ-ДОБРАТА марка фабрични/ВНОСНИ / металдетектори???и сонди за тях
Minelab
Fisher
White’s
Garrett
XP..............................


Защото всеки знае отговора на тая тема!! Smile N1 - Minelab . А за следващите остават споровете кой е 2,3,4,5, и тн.!!

Заповядай колега при мен на съвместен излет с твоя майнлаб, за да видя как се справя с пеещите камъни и да видя дали ще извадиш цвят...

П.С. Идвали са хора при мен и знаят за какво иде реч. Справка колегата с ник fisher...
Следва цитат от поста и срамът на г-н фишер:

"А аз г-н Фишер в предишни постове в друга тема забравих да кажа, че когато те размазах с моя фишер, твоя майнлаб беше с антена колкото снегоходка в покрайнините на Сибир....
Нека колегите да знаят, че единственото предимство на Майнлаб Суверен ГТ пред Фишер Ф75 е, че на майнлаба кутията му е синя...
Късмет колеги !!!"


"
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 9:59 am

Затова в предишния пост казах, че при различни условия, различните машини се справят РАЗЛИЧНО !!!
Затова трябва да ги поставим в равни условия...
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 10:28 am

Предполагам тогава, че ще има места където фишера не се справя добре??????
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 10:32 am

Най-вероятно ще има такива условия, макар че досега не съм срещал такива...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 10:54 am

Аз нямам Minelab, просто навсякъде се пише че e номер 1. Затова и казах че първенецът се знае. Smile
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 10:56 am

jordan_nenov написа:
Затова в предишния пост казах, че при различни условия, различните машини се справят РАЗЛИЧНО !!!
Затова трябва да ги поставим в равни условия...

Колега, във връзка с това, което си написал по-горе в пълна сила важи и факта, че поставени при "равни условия" някои машини ще покажат плюсовете си при работа но ще прикрият недостатъците си (примерно при работа на оруден терен) Други, ще покажат слабите си страни, но няма да могат да изявят превъзходствата си в определени ситуации. Именно това имах в предвид в предишните си постове, че определението "добър" "най-добър" и т. н. е много разтегливо и субективно понятие. Предполага се, че в случая се има в предвид това, доколко добре се представя една машина при различни условия на работа. Тоест, където и да отидеш - и на леките почви в равнината и в тежките орудени почви високо в планината, машината ти ще работи дотолкова задоволително, че да имаш успешен излет (доколкото и това да зависи от куп други фактори). Според мен, колкото "по-добра" е една машина, толкова е по "универсална" за работа. Колегите, които работят с известни марки чужди металдетектори им е ясно за какво говоря. Работил съм с 3 от марките детектори, предложени за гласуване и твърдо мога да заявя, че класацията между тях ми се вижда напълно реална. Предполагам, че същото ще важи и за другите детектори. Нормално е, че накрая все ще се появят коментари на някакви хейтъри, недоволни, плюещи и принципно негативно настроени към живота колеги, но това за съжаление си е жестоко заболяване на българския ни манталитет, от което няма да се оттървем в скоро време. Smile Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 11:01 am

Баир-Будала написа:
jordan_nenov написа:
Затова в предишния пост казах, че при различни условия, различните машини се справят РАЗЛИЧНО !!!
Затова трябва да ги поставим в равни условия...

Колега, във връзка с това, което си написал по-горе в пълна сила важи и факта, че поставени при "равни условия" някои машини ще покажат плюсовете си при работа но ще прикрият недостатъците си (примерно при работа на оруден терен) Други, ще покажат слабите си страни, но няма да могат да изявят превъзходствата си в определени ситуации. Именно това имах в предвид в предишните си постове, че определението "добър" "най-добър" и т. н. е много разтегливо и субективно понятие. Предполага се, че в случая се има в предвид това, доколко добре се представя една машина при различни условия на работа. Тоест, където и да отидеш - и на леките почви в равнината и в тежките орудени почви високо в планината, машината ти ще работи дотолкова задоволително, че да имаш успешен излет (доколкото и това да зависи от куп други фактори). Според мен, колкото "по-добра" е една машина, толкова е по "универсална" за работа. Колегите, които работят с известни марки чужди металдетектори им е ясно за какво говоря. Работил съм с 3 от марките детектори, предложени за гласуване и твърдо мога да заявя, че класацията между тях ми се вижда напълно реална. Предполагам, че същото ще важи и за другите детектори. Нормално е, че накрая все ще се появят коментари на някакви хейтъри, недоволни, плюещи и принципно негативно настроени към живота колеги, но това за съжаление си е жестоко заболяване на българския ни манталитет, от което няма да се оттървем в скоро време. Smile Поздрави!




Много добре казано!!! Smile И аз съм на това мнение! Който си е добър ще е добър навсякъде, не само на определени места(почви).
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 11:10 am

benigi написа:
Не е важно с каква машина си ,а къде търсиш и колко ти са познанията и свободното време -на един кантар са почти

Колега, на един кантар са при леките почви - напълно съм съгласен с теб. Но при тежки почви, замърсено и орудено, разликите започват да стават парадоксални. Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 11:10 am

Абсолютно съм съгласен с горните постове. Хиляди пъти съм казал и пак ще повторя: всичко иде от късмета !!!!! Като казвам равни условия имам впредвид различни по сложност почви и терени. Изпробване на машините на максимум различни условия. Но да са една до една с еднакви антени. Тогава пак ще има разлики, идващи от различните настройки и от кадърността на търсача. Всичко е късмет на тоя свят.
Затова винаги пожелавам късмет на колегите.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 11:29 am

jordan_nenov написа:
Абсолютно съм съгласен с горните постове. Хиляди пъти съм казал и пак ще повторя: всичко иде от късмета !!!!! Като казвам равни условия имам впредвид различни по сложност почви и терени. Изпробване на машините на максимум различни условия. Но да са една до една с еднакви антени. Тогава пак ще има разлики, идващи от различните настройки и от кадърността на търсача. Всичко е късмет на тоя свят.
Затова винаги пожелавам късмет на колегите.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
За късмета сте абсолютно прав!!!аз минавам градината на село с апарата и нямам сигнал ,а майка копа лука с мотичката и вади 2 монетки.... стена
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 12:21 pm

jordan_nenov написа:
Абсолютно съм съгласен с горните постове. Хиляди пъти съм казал и пак ще повторя: всичко иде от късмета !!!!! Като казвам равни условия имам впредвид различни по сложност почви и терени. Изпробване на машините на максимум различни условия. Но да са една до една с еднакви антени. Тогава пак ще има разлики, идващи от различните настройки и от кадърността на търсача. Всичко е късмет на тоя свят.
Затова винаги пожелавам късмет на колегите.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !

Евала, колега! Много добре си го написал! И за мен това са едни от най-важните фактори за успех - КАДЪРНОСТ, ОПИТ и КЪСМЕТ! Smile Всичко останало е само катализатор за успешен излет!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПет Яну 11, 2013 2:21 pm

гущера написа:
jordan_nenov написа:
Абсолютно съм съгласен с горните постове. Хиляди пъти съм казал и пак ще повторя: всичко иде от късмета !!!!! Като казвам равни условия имам впредвид различни по сложност почви и терени. Изпробване на машините на максимум различни условия. Но да са една до една с еднакви антени. Тогава пак ще има разлики, идващи от различните настройки и от кадърността на търсача. Всичко е късмет на тоя свят.
Затова винаги пожелавам късмет на колегите.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
За късмета сте абсолютно прав!!!аз минавам градината на село с апарата и нямам сигнал ,а майка копа лука с мотичката и вади 2 монетки.... стена
Таз мотичка,продава ли се? Laughing А иначе моят идеал за детектор е: да не "почерня сигнала на орудено,да е бърз ,да е дълбок/30 санта за денар ми стигат Laughing,ама и на орудено! /,добра дискриминация,да е водоустойчив,достатъчно видове антени,гаранция и сервиз....абе нещо като DEUS GPX,ама такова животно нема,така че-въпрос на компромиси.Нема най добър.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyНед Яну 13, 2013 11:09 am

бобо написа:
гущера написа:
jordan_nenov написа:
Абсолютно съм съгласен с горните постове. Хиляди пъти съм казал и пак ще повторя: всичко иде от късмета !!!!! Като казвам равни условия имам впредвид различни по сложност почви и терени. Изпробване на машините на максимум различни условия. Но да са една до една с еднакви антени. Тогава пак ще има разлики, идващи от различните настройки и от кадърността на търсача. Всичко е късмет на тоя свят.
Затова винаги пожелавам късмет на колегите.
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
За късмета сте абсолютно прав!!!аз минавам градината на село с апарата и нямам сигнал ,а майка копа лука с мотичката и вади 2 монетки.... стена
Таз мотичка,продава ли се? Laughing А иначе моят идеал за детектор е: да не "почерня сигнала на орудено,да е бърз ,да е дълбок/30 санта за денар ми стигат Laughing,ама и на орудено! /,добра дискриминация,да е водоустойчив,достатъчно видове антени,гаранция и сервиз....абе нещо като DEUS GPX,ама такова животно нема,така че-въпрос на компромиси.Нема най добър.

Има такова животно и името му е ФИШЕР Ф75.

Късмет !
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyНед Яну 13, 2013 12:42 pm

Като гледам Голден Маск ще си остане номер 1. Не съм гласувал за него, защото според мен цената му е необосновано висока. За тези пари и малко отгоре има по-добри вносни алтернативи.
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyНед Яну 13, 2013 12:57 pm

Абе късмета също има значение, но основното е: ЗА ДА НАМЕРИШ НЕЩО, ТРЯБВА ДА ГО ТЪРСИШ ТАМ КЪДЕТО Е !!! Иначе - нема никой...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyНед Яну 13, 2013 1:09 pm

Та нали това казвам бре, от цялото поле, да минеш с машината точно над целта. Това е късмет !
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyНед Яну 13, 2013 2:52 pm

jordan_nenov написа:
Та нали това казвам бре, от цялото поле, да минеш с машината точно над целта. Това е късмет !

Много сте прави за късмета. Познавам хора, които дълги години търкат като хоби и никога не са намирали нищо златно, дори малко парченце. Дали е от късмет или от калпав апарат не знам.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyНед Яну 13, 2013 3:12 pm

Причините са комплексни. Но обикновено всичко е въпрос на време. Е по добре е да се извади нещо по-така в първите излети, за да се бетонира хобито.
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyНед Яну 13, 2013 3:18 pm

Късмет е да имаш свободен ден да си разходиш уреда !!!На маймуни ни направиха от работа...ха ха :Tir:
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyНед Яну 13, 2013 3:35 pm

гущера написа:
Късмет е да имаш свободен ден да си разходиш уреда !!!На маймуни ни направиха от работа...ха ха :Tir:

Ако хобито ти е силно, може да търкаш и през нощта или да бягаш от работа...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класация на най добрите БГ Металдетектори    - Класация на най добрите БГ Металдетектори - Page 4 EmptyПон Яну 14, 2013 1:57 pm

jordan_nenov написа:
гущера написа:
Късмет е да имаш свободен ден да си разходиш уреда !!!На маймуни ни направиха от работа...ха ха :Tir:

Ако хобито ти е силно, може да търкаш и през нощта или да бягаш от работа...





Така е :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
 
Класация на най добрите БГ Металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 4 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Най-добрите металотърсачи за 2018
» Най-добрите открития с GARRETT през 2015
» металдетектори под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: